Gregor Arbet

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas japs »

KalevRuus kirjutas:
japs kirjutas:
vaim564 kirjutas:Kui siin juba Arbeti taseme kallal vingutakse, eriti veel olukorras, kus nii öelda väikese ääre kohale head lahendust pole, siis võiks juba kõik Eesti mängijad lahti lasta. Ma arvan, et koju ei saadeta kedagi, lihtsalt Kajupank ei pruugi enam kõrgemal tasemel mänguaega saada, millest on muidugi kahju, aga mis teha.
Kavalas oli ta üks põhitegijaid, aga Rhetymnos ta ei suutnud mänguaega teenida.
Kajupanga mänguminetite langus (kadumine) on vältimatu, kahju on aga sellest et veelgi väheneb kardetavasti Soku mänguaeg.
Lihtsalt huvi pärast, miks sa nii arvad? Mina arvan pigem, et väheneb Gibsoni mänguaeg. Ja muidugi Kajupanga oma.
Millage on selgelt esimene valik mängujuhi kohale, Gibson ja Sokk jagavad ülejäänu (keskmiselt ehk 5min mõlemale). Nr2 kohal on Sokust paremad Veideman ja Abbot ning sealt tuleb lisaminuteid vähe.

Edit: lisaks veel see, et Sokk on pigem Millage tüüpi mängujuht, pingilt tulevat kaitseaktiivsust annab juurde Gibson
Viimati muutis japs, 29 Jaan 2014, 21:53, muudetud 1 kord kokku.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas nojah »

Reeglina ükski meeskond, isegi need Euroliiga tiimid, kes mängivad 11-12 mängijaga mängus, ei kasuta mängus rohkem, kui kahte mängujuhti. Muidu läheb juba liiga segaseks. Ja Sokk ning Gibson on nr 2 peal sellel tasemel ikka suht kasutud mängijad. Millage oleks ehk parem aga talle on ilmselt põhimängujuhi koht juba broneeritud. Seega on küsimus, kes saab mängujuhiks nr 2 ehk Millage vahetajaks. Kui selleks on Gibson, siis jah ehk Sokk saab oma 5 min nr 2 peal aga see on ikkagi sisuliselt pingile jätmine. Aga see on hetkel pigem teisejärguline küsimus, oluline on see, et Arbeti abiga on nüüd meeskond paremini tasakaalus ja see on hea.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas KalevRuus »

Varrak Õhtulehes midagi vihjas: Küsimusele, kas meeskonnas on veel mingeid muutusi oodata, jäi Varrak samuti mitmetimõistetavaks. „No vaatame... tänase seisuga küll. Ei oska täpselt midagi kinnitada."
Miskipärast arvan, et küsimus kas Gibsonis või Millages. Siin teise teema all tundus, et keegi kahte viimast mängu eestikatel ei näinud, ainult statsi põhjal ei oska hinnata kuidas üks või teine hakkama sai.
Millage katseaeg on vist läbi juba? Või ei? Seda ma mäletan, et Varrak ütles, et ta jääb satsi aga see oli see oli nädal või rohkem tagasi, kui Arbeti teema võis alles väga lahtine olla.

Ma olen üldiselt muidugi nõus nojah-iga, et kui kõik on terved, siis kolme tasemel mängujuhti (Eesti paremaid mängumehi pluss kaks välismaalast) pole väga suurt mõtet satsis hoida. Seda enam, et mida praegu enam niiväga saavutada ikka on, mitmed rongid juba läinud.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Egert »

Loogiline, et keegi saadetakse minema. Koos Arbetiga on nimekirjas 13 mängijat.
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Stennu »

Kõige tõenäolisem oleks Mangelsoo arvelt... kasutu mängija meeskonnas.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Invisibl3 »

Stennu kirjutas:Kõige tõenäolisem oleks Mangelsoo arvelt... kasutu mängija meeskonnas.
Valka v Hitosse laenule?! :D
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Demarr »

Huvitav oleks teada, miks tal Kreekas asjad väga ei sujunud. Ütlen kohe ära, et ma pole ühtegi tema Rethymno mängudest näinud, aga kui statistilist poolt vaadata, siis mänguaja kohta tegi täiesti normaalseid esitusi ja isegi kolmeste protsent on suhteliselt viisakas. Väike küsimärk minu jaoks, miks ta mänguaeg seal nii üürikeseks jäi, aga ju ei klappinud treeneriga siis miskit.

Kalevi jaoks praegust seisu arvestades kindlasti hea ja populaarne täiendus. Hea selles mõttes, et nr kolme peal laiutas meil suur auk ning kaitse rebenes ja neid asju annab Arbeti tulekuga ehk natuke leevendada. Populaarsuse all mõtlen aga seda, et iga kõrgemat taset väljakannatav eestlane kulub marjaks ära, eriti viimase aja kriitika valguses.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas michaelEP »

Demarr kirjutas:Huvitav oleks teada, miks tal Kreekas asjad väga ei sujunud. Ütlen kohe ära, et ma pole ühtegi tema Rethymno mängudest näinud, aga kui statistilist poolt vaadata, siis mänguaja kohta tegi täiesti normaalseid esitusi ja isegi kolmeste protsent on suhteliselt viisakas. Väike küsimärk minu jaoks, miks ta mänguaeg seal nii üürikeseks jäi, aga ju ei klappinud treeneriga siis miskit.

Kalevi jaoks praegust seisu arvestades kindlasti hea ja populaarne täiendus. Hea selles mõttes, et nr kolme peal laiutas meil suur auk ning kaitse rebenes ja neid asju annab Arbeti tulekuga ehk natuke leevendada. Populaarsuse all mõtlen aga seda, et iga kõrgemat taset väljakannatav eestlane kulub marjaks ära, eriti viimase aja kriitika valguses.

Midgi ei ole teha. Eestlastest fännidele ja meediale läheb korda, kui väljakul toimetavad suures osas eestlased või lähisvälismaallased. Praegune Rocki edu ja seda saatev rõõmukisa on selle ilmekaks näiteks
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas KalevRuus »

Huvitav oleks teada, miks tal Kreekas asjad väga ei sujunud. Ütlen kohe ära, et ma pole ühtegi tema Rethymno mängudest näinud, aga kui statistilist poolt vaadata, siis mänguaja kohta tegi täiesti normaalseid esitusi ja isegi kolmeste protsent on suhteliselt viisakas.
No eks Kreekaga paratamatult seostuvad ka sellised asjad nagu palgavõlad. Ei tea muidugi, kas see antud juhul rolli mängis aga üldiselt jääb mulje, et õnneseen on see kes kogu oma papi sealt kätte saab.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas sequa »

KalevRuus kirjutas:
Huvitav oleks teada, miks tal Kreekas asjad väga ei sujunud. Ütlen kohe ära, et ma pole ühtegi tema Rethymno mängudest näinud, aga kui statistilist poolt vaadata, siis mänguaja kohta tegi täiesti normaalseid esitusi ja isegi kolmeste protsent on suhteliselt viisakas.
No eks Kreekaga paratamatult seostuvad ka sellised asjad nagu palgavõlad. Ei tea muidugi, kas see antud juhul rolli mängis aga üldiselt jääb mulje, et õnneseen on see kes kogu oma papi sealt kätte saab.
http://sport.postimees.ee/2680774/arbet ... eid-nappis" onclick="window.open(this.href);return false;

palga sai kätte, aga va mänguminutid...
kup
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 31 Jaan 2014, 21:47

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas kup »

basket.ee andmetel Arbet meeskonnas.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas michaelEP »

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/kml ... d=67729819" onclick="window.open(this.href);return false;

Delfi jätkab ülisisukate intervjuude tegemist. Selle asemel, et uurida mehe mängulise/füüsilise vormi või tulevikuplaanide kohta (kas nüüd jäädavalt Cramo mees, võis sihib ikka välismaale) uurib ajakirjanik võõra nimega särgi ja Tartu Rocki kohta
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas KalevRuus »

See on Eesti spordiajakirjanduse laiem häda. Näiteks peale viimast Cramo-Rocki mängu tegid Varrakuga pika videointervjuu nii Butsakov Delfist kui Pahv Postimehest aga kumbki ei taibanud küsida kasvõi seda, et kas Gibsonist on kavas loobuda vms? Pigem piirdub ikka et "kuidas mängu kokku võtate" ja sealt palju kaugemale asi ei küündi. Nimetaksin seda Sääritsa fenomeniks.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas Egert »

Minu postitus 29. jaanuaril. Tarva vastu mängis Arbet 31 minutit ja Kajupank 0 minutit.
Egert kirjutas:Ma VÄGA loodan, et ei teki selline olukord nagu eelmise hooaja esimesel poolel, kus Arbet pidi iga mäng oma 30 minutit kätte saama.
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Gregor Arbet

Postitus Postitas rapla »

Mitte lihtsalt 31 minutit vaid hädised 2 punkti, visked neljast üks ja neli pallikaotust.
Vasta