ÜLESKUTSE

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

ÜLESKUTSE

Postitus Postitas jyrgen »

kallid korvpallid sõbrad üle eesti ja maailma.. Kalev kaotas aga guess what LIFE GOES ON !! Ärge kuulage neid provtseerivaid rocki fänne, las nad teevad siin omi asju, lähme meie lihtsalt edasi..
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: ÜLESKUTSE

Postitus Postitas Genuin »

Absoluutselt nõus. Kes võitsid, need las läbustavad veidi. Ega Kalevi võiduarve pole lukku pandud!
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: ÜLESKUTSE

Postitus Postitas Kalevpoiss »

"Neljapäevase mängu kaotus ei võrdu katastroofiga, sest reedel paistab päikse samamoodi nagu varem," filosofeeris Rocki peatreener elutargalt.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: ÜLESKUTSE

Postitus Postitas Egert »

Kalevpoiss kirjutas:"Neljapäevase mängu kaotus ei võrdu katastroofiga, sest reedel paistab päikse samamoodi nagu varem," filosofeeris Rocki peatreener elutargalt.
Homseks lubas vihma ja pilvist ilma :/
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: ÜLESKUTSE

Postitus Postitas BCKLV »

Tsiteerin ühte väga head soovitust siia teemasse.
toimetaja kirjutas:Märgin ära, et kõikidel kasutajatel on võimalus aidata kaasa foorumi puhastamisel ja moderaatorite töö kergendamisel. Nimelt iga postituse all paremal pool olema punase hüüumärgiga väike ikoon. Selle kaudu on võimalik teatada ebasobivast postitustest meie moderaatorile, kes need läbi vaatab ja vajadusel kustutab.
Olen kasutanud sama nippi ja see töötab. Soovitaks veel foorumlastel mitte vastata provotseerivatele postitustele. Sõnasõtta laskumine pakub kurjamitele rahuldust ja annab jõudu järgmisteks spämmimisteks. Lihtsalt hüüumärgi ikoon/ ignoreerimine ning õige pea kolib kurjam kuhugi mujale, kus tema verbaalne pasandamine "tulemust" annab. Kui ei koli, siis loodetavasti võtavad moded ka pikemaajalisemad bännid kasutusele.
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: ÜLESKUTSE

Postitus Postitas Sanro »

Ma ei saa kahjuks ka kunagi aru, miks on vaja igalpool delfis, postimehes komentaarides labast sõimu välja ajada. Olen Cramo poolehoidja juba circa 5 aastat. Alati on paremaid ja halvemaid aegu ning elu läheb edasi.
Samuti ei nõustu suures osas kriitikaga meie praeguse peatreeneri aadressil. Minumeelest võttist ta täiesti viimase välja praeguse kosseisuga mängides rocki vastu. Meil oli selgelt nõrgem kosseis ning kaks väga nauditavat ja lootustandvat võitu saada oli suurepärane. Eilse mängu eel oli kahjuks ka minul selline eelaimus, et kui ikkagi nii palju inimesi vigastatud, siis ei olnud tal enam palju võtta. Fisheri ninaluuga läks meil ka viimane lootus, kuna ei ole reaalne, et dorbek võtab Taltsi (nagu eelmises kohtumises korra isegi jäi).

Pea püsti ning kahtlemata lähen ka pronksi mängudele kaasa elama.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: ÜLESKUTSE

Postitus Postitas Kaska »

nõus nõus :D cramol lihtsalt halvasti komplekteeritud meeskond see aasta ja rock mängis väga väga hästi eile.
loodame et nad hakkavad kohe täna uut meeskonda tegema.või õigemini täiendama.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: ÜLESKUTSE

Postitus Postitas KalevRuus »

Olen minagi nõus, et pigem üllatav, et Kalev alles viiendas mängus kaotas.
Kas Kalevis on üldse (mängu)meest kes septembrist alates meeskonnas olnud ja terve hooaja ka terve püsinud? Keerles vist on?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: ÜLESKUTSE

Postitus Postitas Egert »

KalevRuus kirjutas:Olen minagi nõus, et pigem üllatav, et Kalev alles viiendas mängus kaotas.
Kas Kalevis on üldse (mängu)meest kes septembrist alates meeskonnas olnud ja terve hooaja ka terve püsinud? Keerles vist on?
Keeru oli ka vigastatud siin mingi aeg, siis kui need Žalgirisega mängud olid võõrsil.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: ÜLESKUTSE

Postitus Postitas Alex »

KalevRuus kirjutas:Olen minagi nõus, et pigem üllatav, et Kalev alles viiendas mängus kaotas.
Kas Kalevis on üldse (mängu)meest kes septembrist alates meeskonnas olnud ja terve hooaja ka terve püsinud? Keerles vist on?
Kaks nime tuleb ette. Veski ja Martin.
Vasta