Harrastuskorvpall!!!

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas Invisibl3 »

roque jr kirjutas:
Invisibl3 kirjutas:Äkki keegi oskab öelda, et kus on Tallinnas võimalik kõigeodavamalt lihtsalt trennis käia ?
Kindlasti on kõige odavam male trenn....ei pea kodustki välja liikuma, ja raha ka ei kulu...
Kuule sa taun, vaata mis teemasse see kirjutatud on siis saad ka aru mida mõtlesin. Mõtlesid, et tuled viskad 1 nalja ?
roque jr
Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 23 Aug 2010, 19:56

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas roque jr »

Get down:D:D:D...sain väga hästi isegi aru, mis teemat sa ajasid:D:D...aga minu arust kõige suurem nali on see siinkohal, et LIHTSALT KÕIGE ODAVAM....asja tuleb ikka teha südamega, mitte hinna järgi:D:D...sest korvpalli trennide kohta ei saa just öelda, et need odavad on:D, kui just pro pole, ja mõni firma enda trennidesse sind ei kutsu:)
Sven
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 27 Jaan 2012, 17:25

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas Sven »

...
Viimati muutis Sven, 05 Sept 2012, 15:11, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 357
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas Raja »

Ikka ei ole Pärnus pakkuda midagist ?
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas scorpion »

Ei hakanud uut teemat tegema, kuigi tegelikult võiks eraldi täitsa olla kohe teema harrastusmeeskondade vahelised sõprusmängud. Ma mujalt internetist ei oska ka küsida, aga kuna siin on suht korvpallilembelised inimesed, siis uurin, et kas leidub mingit punti, kellega sõprusmängu teha? Tase võiks olla selline Kossuliiga madalam divisjon, et oleks mäng tasakaalus ja mängus põnevust! :)

Ja meeskond võiks asuda siis Tallinnas...
KarlisStrazdin
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Aug 2012, 18:41

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas KarlisStrazdin »

Tere!
Ma oleks huvitatud korvpalli mängimisest Tallinnas (soovitavalt Mustamäel aga saab häda korral ka mujal)
Vanus: 20
Pikkus: 190
Oskused: Keskmised
Positsioon: Ääremängija(vajadusel ka keskmängija, kuid pigem siiski äärel)
Kogemused: Olen mänginud mingi 7 aastat korvpalli. Viimane aasta mängisid Mereakadeemia meeskonna eest enne mängisin noorena Haljala eest.
Kui on midagi pakkuda siis e-mail on karlisstrazdin@gmail.com.
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas scorpion »

Sügis tulemas ja üritaks üle 10ne aasta hoitud traditsiooni korvpalli trenni näol ikka elus hoida ja edasi viia. Selleks aga otsime meeskonda uusi mängumehi!

Trenn on teisipäeviti, kell 20:00-21:30 (alates septembrist)
Asukoht Kadaka Spordihall
Kuumakse 18 EUR

Taset on keeruline kirjeldada, aga pigem alla keskmise. Täpsemalt saab kõigest rääkida juba privaatselt.

Kel huvi, privagu!
Ack
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 21 Nov 2011, 16:27

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas Ack »

Postitan siia hooaja hakul uuesti oma soovi:

Sooviks mõne satsiga Tallinnas korra-paar nädalas mängimas käia. Pikkus ca 176 cm, vanus 26 ning olen harjunud peamiselt mängujuhi positsioonil mängima. Korvpalli olen mänginud ca natuke üle 14 aasta. Olen mänginud ka Tartu 2. liigas ning nooremana osades noorteklubides. Hea oleks, kui meeskond ka mõnes liigas vms mängiks.

Pakkumised võib postkasti saata.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas Rix »

Ei viitsi uut teemat teha- kuskilt oleks võimalik osta Molteni GG7 palli? Paaris spordipoes, kus olen käinud, vaid naiste oma sees ja öeldi, et meeste oma ei tule enam sisse (Dünamo, Rademaris vist oli ka). Tänud ette. Kui kellelgi otse uut müüa, PS.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas michaelEP »

Rix kirjutas:Ei viitsi uut teemat teha- kuskilt oleks võimalik osta Molteni GG7 palli? Paaris spordipoes, kus olen käinud, vaid naiste oma sees ja öeldi, et meeste oma ei tule enam sisse (Dünamo, Rademaris vist oli ka). Tänud ette. Kui kellelgi otse uut müüa, PS.
http://www.amazon.de/Molten-Basketball- ... 608&sr=8-1" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:
Rix kirjutas:Ei viitsi uut teemat teha- kuskilt oleks võimalik osta Molteni GG7 palli? Paaris spordipoes, kus olen käinud, vaid naiste oma sees ja öeldi, et meeste oma ei tule enam sisse (Dünamo, Rademaris vist oli ka). Tänud ette. Kui kellelgi otse uut müüa, PS.
http://www.amazon.de/Molten-Basketball- ... 608&sr=8-1" onclick="window.open(this.href);return false;
Ei, ei viitsi hakata amazonist vms tellima. Vana kooli mees.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas nub4you »

http://www.popsport.ee/mod_shop_c51ce41 ... en-GG7_est" onclick="window.open(this.href);return false;
Sealt näiteks saab. Hind on korralik, aga kui väga tahad saad osta. Tellima pead ikka aga eestist vähemalt. :D
Pilt

Pilt
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas michaelEP »

Rix kirjutas:
michaelEP kirjutas:
Rix kirjutas:Ei viitsi uut teemat teha- kuskilt oleks võimalik osta Molteni GG7 palli? Paaris spordipoes, kus olen käinud, vaid naiste oma sees ja öeldi, et meeste oma ei tule enam sisse (Dünamo, Rademaris vist oli ka). Tänud ette. Kui kellelgi otse uut müüa, PS.
http://www.amazon.de/Molten-Basketball- ... 608&sr=8-1" onclick="window.open(this.href);return false;
Ei, ei viitsi hakata amazonist vms tellima. Vana kooli mees.

OK :D

Lihtsalt mainin, et Saksa Amazonist on kaup käes 2-3 päevaga (kui just nv vahele ei jää). Krediitkaardiga maksmine ja kaup tuuakse uksele ära. Erinevalt ameerika-saitidest pole jamamist ka tollidega jne.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas Rix »

michaelEP kirjutas:Lihtsalt mainin, et Saksa Amazonist on kaup käes 2-3 päevaga (kui just nv vahele ei jää). Krediitkaardiga maksmine ja kaup tuuakse uksele ära. Erinevalt ameerika-saitidest pole jamamist ka tollidega jne.
aaa, pagan, ei pannud tähelegi, et saksa. siis peaks küll mõtlema. tänud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas scorpion »

scorpion kirjutas:Sügis tulemas ja üritaks üle 10ne aasta hoitud traditsiooni korvpalli trenni näol ikka elus hoida ja edasi viia. Selleks aga otsime meeskonda uusi mängumehi!

Trenn on teisipäeviti, kell 20:00-21:30 (alates septembrist)
Asukoht Kadaka Spordihall
Kuumakse 18 EUR

Taset on keeruline kirjeldada, aga pigem alla keskmise. Täpsemalt saab kõigest rääkida juba privaatselt.

Kel huvi, privagu!
Annan teada, et see pakkumine hetkel enam ei kehti!
Suletud