Harrastuskorvpall!!!

Muud jutud (sh arvutimängud)
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas gametime »

Oleks huvitatud korvpallist Rakveres. Kas keegi teab mõnda gruppi, kes käivad kossu mängimas? Või siis mõni võistkond kuskilt madalast liigast?
Ise olen 24a. 192cm. ja meeldib äärel mängida.

Tänan!
ville
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 09 Dets 2012, 00:31

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas ville »

.
Viimati muutis ville, 25 Veebr 2013, 21:47, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas jyrgen »

ville kirjutas:Im a Finnish student at Tallinn University of Technology. I would like to find a team to practice with. Any advice?

185cm 23years
position: 2
played for 16 years
you should probably talk to people at your school. Your school has a good basketball team at a good level. Im sure they'll check you out. Also they have a reserve team so go talk to people at your school
ville
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 09 Dets 2012, 00:31

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas ville »

Basketball every tuesday 20.15 - 21.45 at Audentese Spordikeskus. Address: Tondi 84, 11316 Tallinn. Probably starting next week if we get enough players.

Join the facebook group if you are interested! We need more players.
http://www.facebook.com/groups/115915105260481/" onclick="window.open(this.href);return false;
roque jr
Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 23 Aug 2010, 19:56

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas roque jr »

Algamas uus hooaeg kohe-kohe.
Korvpallisõbrad, kel piisab kogeusi, oskusi, ja soovi mängida korvpalli 1-4 korda nädalas (sõltuvalt mängugraafikust), aga kel pole meeskonda, Tallinnas, kus mängida, siis PM-ige.
P.S.-kahel eelmisel hooajal on meil keskmiselt 13-14 meest trennides osalenud, ja osaleme kahe meeskonnaga Tallinna Kossuliigas ning Rahvaliigas ühe meeskonnaga.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas #7 »

Mis võistkonna nimi on?
roque jr
Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 23 Aug 2010, 19:56

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas roque jr »

#7 kirjutas:Mis võistkonna nimi on?
Harrastuskorvpallis ei loe nimi, loevad traditsioonid :D:D
roque jr
Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 23 Aug 2010, 19:56

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas roque jr »

roque jr kirjutas:Algamas uus hooaeg kohe-kohe.
Korvpallisõbrad, kel piisab kogeusi, oskusi, ja soovi mängida korvpalli 1-4 korda nädalas (sõltuvalt mängugraafikust), aga kel pole meeskonda, Tallinnas, kus mängida, siis PM-ige.
P.S.-kahel eelmisel hooajal on meil keskmiselt 13-14 meest trennides osalenud, ja osaleme kahe meeskonnaga Tallinna Kossuliigas ning Rahvaliigas ühe meeskonnaga.
Selleks hooajaks on meeskonnad komplekteeritud. Tänan kõiki, kes huvi tundsid, ja eritineid, kes meeskonnaga "lepingu sõlminud" on:)
Rohkem mängijaid vastu ei võta, 28-st mängijast kaheks meeskonnaks jätkub piisavalt:)
Zydrate
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 02 Sept 2013, 22:48

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas Zydrate »

Tere.
Olen 194 cm pikk 109kg raske.
Mänginud olen kunagi noorte liigas aastaid, ning esindanud ka Noorte koondist, ning ka Tallinna koondist.
Mängimisest on küll möödas oma 8a kuid, vahepeal saab siiski patsutamas käidud.
Peamiselt mängin kas lühikese ääremängija kohta, vajadusel ka suure ääre kohta. SF/PF
Kui kellelgi oleks pakkuda satsi kus paar korda nädalas palli taga ajamas käija, ning ka mõnda liigat mängib, siis andke teada.
Meeleldi hakkaks uuesti mängima.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas #7 »

Kuna minu noorteklassi tee sai läbi ja ainuke variant oleks mängida edasi Kalevi I liiga satsis, siis paraku mul pole ülikooli kõrvalt aega 5x nädalas trenni teha, mistõttu see võimalus kaob ära. Ühtlasi otsin ma endale siis mingisugust satsi, kus vähe patsutamas käia ja mõnda liigatki mängida.
Gabariitidelt olen umbes 182cm pikk, 80kg, 19- aastane. Olen 12 aastat mänginud igasuguseid kossuliigasid,tallinnaliigasid,a,b,c- klassi eliite, NEYBL-it jne. Pallikäsitluseslt päris Iverson pole, aga kõvasti viitsin kaitses mängida ja kolmese tagant viskan ka välja.
Kui huvi on siis tuleksin meeleldi testimisele.
PS. Oleksin huvitatud Tallinna piirkonnas mängimisest.
Jaan
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 15 Mai 2014, 17:35

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas Jaan »

Tere!

Sooviks pelada korvpalli,olen 193 cm pikk ja liht sooviks mängida. :) On kellegil midagi pakkuda kuhu minna vms?
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas kalevcramo »

Jaan kirjutas:Tere!

Sooviks pelada korvpalli,olen 193 cm pikk ja liht sooviks mängida. :) On kellegil midagi pakkuda kuhu minna vms?
Natukene vale aeg, hooajad said just läbi...
roque jr
Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 23 Aug 2010, 19:56

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas roque jr »

Kas on kuskil keegi, korvpalliharidusega korvpallihuviline, kes sooviks kätt proovida treenerina? Eeldusel, et mingi teadmistepagas treeningute läbiviimiseks on olemas? Täpsemalt- annaks headesse kätesse kahe meeskonna jagu harrastuskorvpallureid, kelle iganädalased trennid mitmekülgsemaks muuta. Eelmisel hoojala oli keskmine trennisosalejate arv 15+ huvilist, korraga oli kõige rohkem mehi trennis 23. Meeskonnad osalevad Tallinna Kossuliigas, treeningud T ja N kell 20.00 Tallinna Südalinna Koolis. Tasu töö eest ei maksa - see oleks pigem selline koht, kus tulevikku silmas pidades praktikat saada ja end teostada.
Kui on hakkajaid, kellele asi võib huvi pakkuda, siis PM, ja vastan :)
indrito
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 23 Juul 2015, 16:51

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas indrito »

Pole keegi siia ammu midagi soetanud aga teeme proovi. Mõni harrastajate seltskond kes otsiks uusi nägusid ?

173cmi ainult pikkust.
saihtam
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 13 Aug 2015, 22:42

Re: Harrastuskorvpall!!!

Postitus Postitas saihtam »

Tervitused.

Seoses Tallinna kolimisega oleks huvitatud leidma ka endale meeskond kus mängida. Sooviks leida infot kellega ühendust võtta, et kas mängida siis Tallinna liigat või ka isegi 2. Eesti liigat.

Olen küll kahjuks 1.5 hooaega korvpallist eemal olnud. Olen 23 aastane, 194cm pikk, iseseisvalt natukene trenni teinud aga füüsis vajab natukene taastamist ja samuti ka pallitunnetamine. Ei ole miskit raske kuukesega tagasi saada.
Trenni huvi oleks väga suur ja regulaarne käia.

Tänud abi eest.
Suletud