Joosep Toome

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas spartaklane »

Egert kirjutas:
maik kirjutas:
Egert kirjutas:Lõpuks saame tsentrid ikka omale novembris.
Selles samas artiklis väidab peatreener Kuusmaa, et Varbanov liitub meeskonnaga reedel Rakveres! Seega päris novembrini ootama ei pea :)
See oleks väga loll tegu, kui ainult Varbanoviga piirdutaks. Oli lootustandev see hooajaeelne aeg, kui tehti juba lepingud augustikuus. Kui mehed pole siiani Eestis. Samal ajal Tartul, kelle seis ei paistnud üldse hea, leidis septembris mängijad ja juba on kohal ka. Kurb on hetkel see seis... Millal ükskord hakkab meil pikkadega vedama esimese korraga?
Seda aega vist ei tule niipea,sest ega see Varbanovgi imemees ei ole ja Fallist ma ei räägigi.Praegust seisu vaadates tundub jälle ,et läheme nendele Balti Liiga avamängudele ja Vtb avamängudele suht olematu eesliiniga.Ja mis Toomesse puutub siis arvan ,et ega operatsioonist nii kiiresti ta ei taastu ,et saaks jälle täiel jõul mängida.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas BCKLV »

Miks ajastati operatsioon nii ebasobivale ajale, hooaja lävepakul?
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas And »

BCKLV kirjutas:Miks ajastati operatsioon nii ebasobivale ajale, hooaja lävepakul?
See küsimus tekkis minulgi. Kui õigesti mäletan, siis räägiti tema põlvest juba eelmise hooaja lõous...
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Mingi kuu aega tagasi oli jumala normaale , 4 suht tasemel pikka , kuid nüüd on neid 2 praegu....
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas nojah »

No aga millal siis veel opp teha, parem ikka hooaja alguses kui keskel. Ei usu, et see taastumine väga kaua võtab, oluliste mängudeni veel kuu aega. Vast paari kuu pärast vormis mees jälle. Aga Falli asi on kahtlane jah äkki peaks ikka b-variandi peale ka siin mõtlema...
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas kalevif2nn »

Fall Falliks, aga mis siis saab kui Varbanov ka ebapädevaks osutub, läheb jälle 2 uue mehe leidmisega aega.. :S
KML-EUROCUP-VTB
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas cramokalev »

Ma arvan,et kitsing saab toome asjadega sama hästi hakkama.Nii,et see pole eriline tragöödia minu arust.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas michaelEP »

nojah kirjutas:No aga millal siis veel opp teha, parem ikka hooaja alguses kui keskel. Ei usu, et see taastumine väga kaua võtab, oluliste mängudeni veel kuu aega. Vast paari kuu pärast vormis mees jälle. Aga Falli asi on kahtlane jah äkki peaks ikka b-variandi peale ka siin mõtlema...
Ka kõige lihtsamast meditsiiniliselt protseduurist põlve kallal võtab taastumine aega vähemalt 1 kuu. Seega võib Toomet platsile oodata ehk novembris. Pisut murelikuks teeb küll hetkel olukord. Kui Fall kohale ei ilmu, siis sellist liikuvat tsentrit ju polegi, kellega saaks kiiret ja agressiivset mängu mängida (ala Kalev finaalides, Eesti koondis sel suvel). Siis meil korvialla panna vaid Varbanov, Kirsing jääb suure mängu jaoks veel ikka liiga tooreks!

Loodame Toome kiiret paranemist ja et Senegaali poiss ka ikka kohale jõuaks - vastasel juhul oeab hakkama kaaluma uue mängija leidmist/rentimist (Heigo Erm Kalevisse!!! :D)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas Oskar8 »

cramokalev kirjutas:Ma arvan,et kitsing saab toome asjadega sama hästi hakkama.Nii,et see pole eriline tragöödia minu arust.
......
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas Mihkel111 »

BC Kalev/Cramo mängumees Joosep Toome tegi esmaspäeval esmakordselt pärast põlvelõikusel käimist meeskonnaga kaasa terve platsitrenni, kuid 208 cm pikkune keskmängija ei osanud veel öelda, millal ta võiks ametlikus mängus sel hooajal oma debüüdi teha.

"Olen graafikust natukene maas, täna tegin esimest korda terve trenni kaasa, kuid ei oska veel öelda, millal mängima saan hakata," sõnas Toome ERR-i spordiportaalile.

"Eks ta natuke ebakindel oli," kommenteeris Toome esimest täispikka pallitrenni pärast lõikust ning lisas, et füüsiline vorm peaks olema korralik, kuna taastusravi käigus tehti erinevaid harjutusi basseinis, sõideti ratast ning kergelt ka sai joosta. "Füüsiline vorm on normaalne aga mängutunnetust on vaja!"

Aivar Kuusmaa on korduvalt maininud, et igatseb pikisilmi Toomet tagasi väljakule, kuna korvi alla palgatud leegionärid on senistes mängudes esinenud heitlikult. Küsimuse peale, kas Kuusmaa plaanib teda mängitada rohkem tsentri või suure ääre positsioonil, arvas Toome, et vastavalt vajadusele peab ta mõlemaks valmis olema.
http://sport.err.ee/korvpall/881892f7-8 ... 2632fb9009" onclick="window.open(this.href);return false;
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas kalevif2nn »

Väga ootan Jossi tagasi. Siis peaks vähe kindlam korvialune ka meil olema, peaasi et saaks selle Soku nüüd ilusasti terveks pikemaks ajaks :)
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas infomees »

kalevif2nn kirjutas:Väga ootan Jossi tagasi. Siis peaks vähe kindlam korvialune ka meil olema, peaasi et saaks selle Soku nüüd ilusasti terveks pikemaks ajaks :)
Ma olen lihtsalt sellises tujus, et tahaks veidi nokkida, mistõttu ma väidan, et Jossi tagasitulek ei muudaks mitte midagi. Las mängitavad pigem Kitsingut.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas Egert »

Tegi täna soojendused kaasa, neljap. ehk jooskeb platsile.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas kasutaja123 »

Varraku sõnul on mees neljapäeval kindlasti platsile jooksmas, kui midagi pöördelist vahele ei tule.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Joosep Toome

Postitus Postitas BCKLV »

Pilt
Vasta