Reimo Tamm

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Reimo Tamm

Postitus Postitas Marcus »

Viskevalik oli tal eile ikkagi sama kohutav kui tavaliselt (üks õige lahendus meenub ka, võib-olla oli mõni veel). Lihtsalt vedas, et enamus sisse kukkusid.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Reimo Tamm

Postitus Postitas KalevRuus »

Rix kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Tegi viimaste aegade parima mängu ja ikka häda.
Ega ta oma oma 15 punktikesega muidugi maestro Nelsoni tasemele ei küündinud aga seekord võiks ju siiski kiita.
Et see Nelson ka koguaeg ette peab jääma. :offtopic:
nagu Asko naljad Delfis juba.
Mitte, et Nelsoni kallal nokiks aga ma on viimasel ajal lihtsalt järjest kasvava hämmastusega seda haipimist jälginud. See on nagu mingi religiooniküsimus - aju lülitab justkui välja selle mida sa silmaga näed sest kusagil peas mingid hääled TEAVAD, et ta on messias ja tuleks kohe platsile saata. Ratsionaalsed argumendid ei märgi siin rolli.
See oleks iseensest psühhoanalüütikutele huvitav analüüsimismaterjal, nt Jason Jonesiga oli sama lugu. Keegi polnud teda õieti mängimaski näinud aga tekkis kaljukindel arvamus, et tema on see ainus ja õige.
Tavaliselt sellise haipimisega tegelevad muidugi tegelased, kelle võimed piirduvadki reeglina ühelauseliste postitustega a la "kohtunik X näitas taas, et ongi Cramo (Tartu, Tarva vms) palgal" või "Kommentaator Y on meie vastu!" jms.

Viskevalik oli tal eile ikkagi sama kohutav kui tavaliselt (üks õige lahendus meenub ka, võib-olla oli mõni veel). Lihtsalt vedas, et enamus sisse kukkusid.
No muidugi vedas ka, kes siin arvab, et ta igapäevaselt nii tabab? Aga mulle meenub eilsest küll ka üks asjalik läbimurre, üks võõras lauas saadud pall kui ta seejärel Saage või Leppiku vastu igati loogilise viske ära pani ja vähemalt paar kolmest kus aeg oli lõppemas ja lihtsalt tuli visata. Aga jutu mõte selles, et kui tegi hea mängu, võiks vahelduseks ka tunnustada mitte teoretiseerida, et seekord lihtsalt viskas sisse.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Reimo Tamm

Postitus Postitas KalevForever »

Minu silmis ei teinud eriti head mängu.Mängujuht peab mängu juhtima, sellega ta hakkama ei saa.Teine ülesanne oleks ka ise skoori teha, sellega sai hakkama.
Oli muidugi tubli eile, et sisse viskas, aga mis temast siin kiita ikka nii väga.Mehe tase on ju teada.
Arvan et järgmine aasta Tarvasesse sobiks mees ideaalselt.Sõbal erilist mänguplaani ei ole ja seetõttu ei vaja ta ka niiväga mängujuhti vaid lihtsalt point guardi kes suudab skoorida ja selleks on Tamm kindlasti vägagi võimeline kui talle võimalus anda.Nagu TTÜ ajal.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Reimo Tamm

Postitus Postitas KalevRuus »

Arvan et järgmine aasta Tarvasesse sobiks mees ideaalselt
Ma arvan, et nii ka läheb sest Kuusmaa ise andis mõista, et tahaks M. Dorbekut näha Kalevis ja vaevalt Tamme siis pingiotsale tahetaks. Sel hooajal päris mitu korda mõelnud, et Tamm ja Saks võiks järgmisel aastal olla Tarvases.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Reimo Tamm

Postitus Postitas Marcus »

Ennustatu on nüüd siis ametlikult tõeks saanud.

Reimo Tamm sõlmis lepingu Rakvere Tarvaga

Ma usun, et Rakvere oli tal suhteliselt ainuõige valik. Saab kindlasti pingevabamalt mängida kui Kalevis, kus iga mängija iga liigutus on luubi all.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Reimo Tamm

Postitus Postitas Zog »

Noh selge see, et ega Tamm nüüd VTB liiga kaliibriga mees ikka ei ole, heal juhul suudab ta seal mõnes mängus "hakkama saada", aga sellest on juba kogenud mängumehe puhul vähe. Loodetavasti suudab ta Rakvere meeskonda kenasti sisse sulanduda.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Reimo Tamm

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Marcus kirjutas:Ennustatu on nüüd siis ametlikult tõeks saanud.

Reimo Tamm sõlmis lepingu Rakvere Tarvaga

Ma usun, et Rakvere oli tal suhteliselt ainuõige valik. Saab kindlasti pingevabamalt mängida kui Kalevis, kus iga mängija iga liigutus on luubi all.
Ma ei ütleks, et ainuõige valik, vaid ainuvõimalik valik, kui mees soovib veel vähegi tasemel korvpalli mängida.
Siim_p
Kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: 07 Mai 2009, 18:51

Re: Reimo Tamm

Postitus Postitas Siim_p »

Tegelikkuses olid mingid umbkaudsed pakkumised soomest ja rootsist,kuid seal oleks saanud mängida ainult kohaliku liigat ala 1 mäng nädalas.
Vasta