Armands Šķēle

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Armands Šķēle

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mees ilmselt väärib juba omaette teemat. Kui nüüd Soku vigastus tõesti raskem on ja ta laupäeval mängida ei saa, võib Skele liitumisest palju abi olla. Eriti kui vastab tõele jutt tema normaalse vormi kohta.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Rix »

Kalevpoiss kirjutas:Mees ilmselt väärib juba omaette teemat. Kui nüüd Soku vigastus tõesti raskem on ja ta laupäeval mängida ei saa, võib Skele liitumisest palju abi olla. Eriti kui vastab tõele jutt tema normaalse vormi kohta.
Skele kohta muidugi selge, et form is temporary, class is permanent. Tehnikalt ja kiiruslikult tehnikalt talle muidugi eestis vastast pole, kuid kui hakkab nt staari panema, siis võib kogu meeskond sealt laguneda. Üht oleks küll Cramol väga väga vaja- stabiilset viskajat, seda kes ka kehval päeval ikkagi vabalt visked kotti paneb. Täna ja ka Rudupisega mäng näitas,et sellest on päris palju vajaka...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
ibase
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 08 Nov 2010, 18:39

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas ibase »

Loodan parimat!
Kui mees saab viske "tööle" ja meeskonna mäng ka sujub siis oleks väga palju abi.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Asjaajaja »

Ei jõua laupäevani oodatagi, et näha, mida mees platsil korda saadab.
Elums
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 03 Dets 2010, 15:37

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Elums »

Pakun vähemalt 5 pallikaotust talle esimeses mängus!
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Mr. Aff »

Ma pole samuti väga optimistlik tüübi suhtes, see pole päris Fox, et tegi nats savu ja 8 kuud mängukeeldu ning hing ihkamas end uuesti tõestada. Shkelel on kõik võimalused olnud end tõestada igal pool ja ta pole suutnud seda, tundub et elumeri on üle pea kokku käinud.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Rix »

Mr. Aff kirjutas:Ma pole samuti väga optimistlik tüübi suhtes, see pole päris Fox, et tegi nats savu ja 8 kuud mängukeeldu ning hing ihkamas end uuesti tõestada. Shkelel on kõik võimalused olnud end tõestada igal pool ja ta pole suutnud seda, tundub et elumeri on üle pea kokku käinud.
No eks ma arvasin ka seda, kuid lugedes, et mehele tehti ajuoperatsioon pärast korduvat ajukelmepõletikku, siis on asjad pisut teises valguses. Vigastusest taastumine ja elumeri on pisut erinevad asjad, aga eks need ole mehe enda sõnad. Selge on, et isegi poolvormis Skele on individuaalsetelt oskustelt Eestis ikka klass.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Kuigi pole õrna aimugi, kui palju Sumo plaanib Skelet laupäeval kasutada, siis teeksin siiski väikese ennustusvõistluse. Palju tuleb Skele punktid+söödud+lauapallid number? Ise pakun optmistlikult 12!
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

17
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas scorpion »

Ma olen pessimist ja pakun, et teda ei lasta nii tähtsas mängus veel üldse platsile! :P Esmaspäeval-teisipäeval saab Võru ja Pärnu vastu aga lammutada! :)
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Kalev4ever »

Huvitav mõtlemisviis mõnel. Ma üldse ei kritiseeri vms, aga noo cmon, just nimelt kuna see on tähtis mäng, peaks Škelet kasutama. Minus ei tekita näiteks väga üllast meeleolu see, kui Saks mängu saab.
Olgem ausad ega Ventspils pole Nevežise või Rudupise tasemega meeskond. Väheke kõvem sats ikka ja favoriidid on nemad.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas pebeetu »

Siin räägite kõik seoses Skelega kõiksugu erinevatest narkotsidest,elumerest ja suhtumisprobleemidest.Selle viimase usun tõsi olevat,kuid ehk lisaks keegi siia ka lingi,kus ametlikult kirjas,et Armands Skele on väikestviisi hobi korras narkomaan?Kuskil olen kuulnud ka kõlakaid,et ta pidavat ka meessooihar olema.:)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas TDK »

Kuna juba utoopia pakkumiseks läks siis ise näen ühe võimalusena ka seda, et Skele lammutab Ventspilsi vastu 20+ silma ja kuna mingi leping teda Kaleviga ei seo, siis läheb pärast seda mängu hoopis Ventsi :D
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Mr. Aff »

Aa vabandust, ma polnd seda lugenud. Siis on muidugi teine asi, samas jällegi nüüd võib päris pikalt aega minna vormijõudmisega, no eks me näe.
Rix kirjutas:No eks ma arvasin ka seda, kuid lugedes, et mehele tehti ajuoperatsioon pärast korduvat ajukelmepõletikku, siis on asjad pisut teises valguses. Vigastusest taastumine ja elumeri on pisut erinevad asjad, aga eks need ole mehe enda sõnad. Selge on, et isegi poolvormis Skele on individuaalsetelt oskustelt Eestis ikka klass.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Patrioot »

Krt ma ei jõua ära oodata, et näha, mis vormis mees on.
Tegelikult on ta ju alles 27, kui ennast ülesse lihviks, palliks veel palju aastaid.
Ma arvan, et kõik mäletavad, mismoodi ta Kalevit, Rocki ja Eesti koondist vägistas.
Tegemist on kõrge klassiga mängijaga ja mina olen küll rahul, et ta Cramosse tuli.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Vasta