Armands Šķēle

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Egert »

Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Siimu »

Supersuper töö, kutt!
BC KALEV/CRAMO
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Invisibl3 »

Siimu kirjutas:Supersuper töö, kutt!
+1
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Rix »

Väga hästi tehtud!
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Zog »

Môned liigutused olid tal nagu NBAst... aga taseme näitajana tooks ma ise välja ühe eelmise hooaja vôidetud VTB liiga mängu, kus mees lihtsalt vôttis viimasel veerandajal mängu enda peale ja tegi päris mitu rünnakut järjest ära.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 685
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Maxi »

Usun et ei liialda kui ütlen et läbi aegade parim leegionär keda on suudetud nö. ära kodustada ja mitmeks aastaks mängima meelitada eestisse.
Video ka 5+.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas GWallace »

Vaatasin, millised statistilised näitajad Škele Türgis endale kokku on ajanud. Muidugi oli ta selles meeskonnas go-to-guy, aga minu jaoks oli väga suur üllatus vabavisete protsent, mis oli ca 70. Eestis oli ta alati selline hea 50% mees olnud, aga seal täitsa viimased mängud kõik 2/2. Tundub, et need on mehel ikka peas kinni. Ju siin Eestis oli see maksuamet nii hullult kaelas, et hakkas juba mängu segama. Kerge unistus ikka on, et see mees korra Kalevi särgis veel mängiks, aga samas praeguses valguses ei tea ju keegi, mis saab...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Egert »

Škele on Tallinnas.
Armands Škele kirjutas:I miss this city :D :D :D
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas spartaklane »

Egert kirjutas:Škele on Tallinnas.
Armands Škele kirjutas:I miss this city :D :D :D
Miks Skele Tallinnas on ja mis asju ta siin siis ajab.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas kalevcramo »

Mis see nüüd siis tähendab? Neid ju ei jagata mittekondanikele?! Või siin elavatele isikutele antakse?
Škele ID kaart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas vaim564 »

kalevcramo kirjutas:Mis see nüüd siis tähendab? Neid ju ei jagata mittekondanikele?! Või siin elavatele isikutele antakse?
Škele ID kaart
alalistele residentidele antakse, ilmselt on shkele siis juba sellises staatuses
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 685
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Maxi »

Veidemani VTB loost jäi silma, et ta mainis nagu Škele hooaeg oleks vigastuse tõttu läbi, on kellelgi infot kui tõsine see meniskivigastus tal ikkagi oli?
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Krysver »

VTB lehel on jah est versioonis kirjas, et jääb mõneks ajaks eemale, eng versioonis, et hooaja lõpuni.
Ei oska öelda, kumb variant tõesem on.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas SirCharles »

Kui see lausa nii on , siis võiks mõelda sellisele mõttele ,et pakkuda Tarvale vahetust Ross - Kaju + Sõbrale pisut pappi ka .

Ma arvan ,et Ross kirjutaks alla , tõenäoliselt suudab Kalev mõned sendid rohkem maksta kui Tarvas , Tallinnas on rohkem kohti kus pidutseda ja tüdrukuid ka rohkem ning VTB s saaks ka end välisklubidele näidata .

Puhas pühapäeva õhtune mõte , ise arvan ,et polegi kõige hullem , aga olen nõus kui kriitikud tulevad ja turmtulega ülevalavad .
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Armands Šķēle

Postitus Postitas Karl »

SirCharles kirjutas:Kui see lausa nii on , siis võiks mõelda sellisele mõttele ,et pakkuda Tarvale vahetust Ross - Kaju + Sõbrale pisut pappi ka .

Ma arvan ,et Ross kirjutaks alla , tõenäoliselt suudab Kalev mõned sendid rohkem maksta kui Tarvas , Tallinnas on rohkem kohti kus pidutseda ja tüdrukuid ka rohkem ning VTB s saaks ka end välisklubidele näidata .

Puhas pühapäeva õhtune mõte , ise arvan ,et polegi kõige hullem , aga olen nõus kui kriitikud tulevad ja turmtulega ülevalavad .

Ma nüüd ei ole päris veendunud kas Ross sobiks Cramo joonisesse + ega ta oma tasemelt päris selline mees ka ei ole kes VTB's samamoodi ära teeks nagu KML's Valga või Kohukese vastu.
Vasta