G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas Patrioot »

[quote="Sten"]Rääkides Doroninist, siis ilmselt kaua see hea elu Rockis ei kesta ning vaikselt peab uusi tööotsi otsima. Vihjeks:

Tõenäoliselt mängib ta Rockis 75. eluaastani või vähemalt niikaua, kuni ta äiapapa Rocki eesotsas on.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas greystone »

Kuusmaa räägib, et järgmine aasta võibolla ka eurocup kõne all, kas siis on lootus, et KMLis hakkab noortemeeskond mängima, nagu vahepeal räägiti?!
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas xrip55 »

greystone kirjutas:Kuusmaa räägib, et järgmine aasta võibolla ka eurocup kõne all, kas siis on lootus, et KMLis hakkab noortemeeskond mängima, nagu vahepeal räägiti?!
Kas Kuusmaa tahaks enda käe alla mõnda mängijat teistest Eesti klubidest? "Pigem loodan, et õnnestub meistriliigasse saada Kalev/Cramo duubelvõistkond. Võin ju näha kohta Veidemanile, aga kui Škele jääb, siis on see täpselt sama positsioon. Kui mõne nõrgema klubi mängija tahaks mängida Kalev/Cramos, peab ta alustama duublist. Ma ei näe kedagi, kes mängiks meie praegused eestlased üle."
NoName
Kasutaja
Postitusi: 725
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas NoName »

Ma mõtlen, et egas ei peagi siis kohe praegused eestlased üle mängima. Näiteks Toomas Raadikule näeksin ma küll hea meelega Kalevis kohta, sest ega pink nüüd ülivõrdes pikk ka ei ole. Muidugi ka duubli ideel on jumet, praegusest BC Kalev II nt 4-5 mängijat, lisaks kogemuse mõttes kasvõi Frieri ja veel miski suurem raam laua alla (a la TTÜ II Arnold), tooks esiliigas mängivast Noortekoondisest ka 3-4 poissi ja olekski Võrust parem sats valmis.
Viimati muutis NoName, 19 Mai 2011, 15:52, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas Jaak54 »

Duubelvõistkonna idee on päris hea. Ka Kitsing, Orula, Saks ning Riis saaks seal rohkem mängida. Arusaadavalt saaksid mehed ka liigelda põhivõistkonna ja duubli vahel, kui selleks tekib vajadus.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Ma ei saa tegelikkuses üldse aru miks on vaja teha duubelmeeskond. Registreeri 25 meest ära ja alumise otsaga, noored+pingipoisid, mängi põhihooaja mänge. Alates märtsist, kui teised liigad niikunii lõpusirgel on, võib noored esiliigasse lasta ja põhimeestega põmmutama hakata.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas Rix »

Kalevpoiss kirjutas:Ma ei saa tegelikkuses üldse aru miks on vaja teha duubelmeeskond. Registreeri 25 meest ära ja alumise otsaga, noored+pingipoisid, mängi põhihooaja mänge. Alates märtsist, kui teised liigad niikunii lõpusirgel on, võib noored esiliigasse lasta ja põhimeestega põmmutama hakata.
Minu teada nii ei saa...
Edit: juhendi järgi tõesti meeskonna mängijate arvus piiranguid ei ole, kuid ma ei kujuta ette, kuidas sa 25 mehega nt trenni teed ja mänguks ette valmistad, siis peaks treenereid ka juures olema. Pmst isegi vist oleks mõeldav- praktilisest küljest vist ikkagi keeruline.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas Jaak54 »

Ega nad ju pea treenima kõik 25 meest ühes pundis ja samal ajal. Põhimeeskonda treenivad ikka Kuusmaa, Müürsepp ja Varrak. Neid mängijaid kes mängivad EKL-is juhiks näiteks mängudes A.Dorbek ? Kuusmaa, Müürsepp ja Varrak osaleks selle nö. II Kalevi treeningutel ja mänguded episoodiliselt vastavalt ajalistele võimalustele.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 725
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas NoName »

Siis oleks meil umbes nagu Prokomil eelmisel hooajal. Samas ikke kuidagi segaseks kisuks asi. Muidugi kui tegemist duubelmeeskonnaga, siis ma ausalt ei leia, et Orulatel ja Sakstel sinna asja. Las siis noored parem patsutavad ja saavad põhiraskust kanda.
Kasutaja avatar
Jaak54
Kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 29 Mär 2009, 20:28
Asukoht: Tallinn

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas Jaak54 »

No Kitsing, Orula, Saks ja Riis vajavad ka mänguaega. Lisaks moodustaks need mängijad üpris hea tuumiku duubelmeeskonnale mille ümber oleks hea ehitada noortest (Schleicher, Suija, Puidet jne.) ülejäänud meeskond.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas Rix »

Jaak54 kirjutas:No Kitsing, Orula, Saks ja Riis vajavad ka mänguaega. Lisaks moodustaks need mängijad üpris hea tuumiku duubelmeeskonnale mille ümber oleks hea ehitada noortest (Schleicher, Suija, Puidet jne.) ülejäänud meeskond.
Kellega need Kitsing jne treenivad? Põhimeeskonnaga ja sealt lähevad siis lihtsalt individuaalselt appi teisele meeskonnale? Raske.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Aga mismoodi see duubelmeeskonnaga siis asi välja näeks? Et suur Cramo siis eestikaid üldse ei mängi? Või mängivad 2 meeskonnaga ja suur Cramo alustab play-offidest?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas Rix »

Kalevpoiss kirjutas:Aga mismoodi see duubelmeeskonnaga siis asi välja näeks? Et suur Cramo siis eestikaid üldse ei mängi? Või mängivad 2 meeskonnaga ja suur Cramo alustab play-offidest?
Ka nii oleks teoorias võimalik, aga eelistaks siiski Läti varianti tõesti.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
NoName
Kasutaja
Postitusi: 725
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas NoName »

Kitsing vajab tõesti Kalevi värvides mänguaega, sest temast võib veel midagi tulla. Orula, Saksa ja ka Riisi puhul ma paraku erilist mõtet ei näe neid suure eelarve puhul Kalevi põhisatsi ega isegi mitte duublisse jätta. Muidugi ei tea kuis neil lepingutega lood, aga sihukesed pingiotsa mängijad võiksid ikkagi nooremad olla. Minu nägemuse järgi võiks asi umbes nii toimida, et 10 küpset mängijat, kellele siis lisanduksid vastavalt vajadusele duublist poisid. Osad siis jääksid tõepoolest jõlkuma kahe klubi vahet, aga ma usun, et see oleks mängupraktika ja kogemuse mõttes optimaalne lahendus.

Duumik võiks olla järgnev: C välismaalane (a la Darian Townes), Toome; välismaalane (nt Jeremiah Wood või Robert Gleen), Keerles; SF: Arbet, välismaalane (nt Pavel Ilin, kui ta ikka välja veaks), SG: Dorbek, välismaalane (Škele, Adam Hanga või Muhammad El-Amin) ja PG: Tamm, Sokk. Samas lähen ma ilmselt jälle müstika maailma, sest tõele au andes piisavalt suurt eelarvet ju nagunii ei kogune.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: G4S KML Finaalid BC Kalev/Cramo-TÜ/Rock

Postitus Postitas TDK »

Müstika maailma ei lähe sa mitte sellega, et piisavalt suurt eelarvet ei kogune, vaid sellega, et sa hakkad leegionäride nimesi praegu pakkuma nendele kohtadele.
Vasta