Balti Liiga 2011/2012

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas nojah »

Kuidas see BBL põhiturniiri vahele jätmine rohkem sobival tasemel mänge toob? VEF-ist, rääkimata Zalgirisest ja Rytasest, ma saan aru. Neil oli nii VTB-s kui Eurocupil võiduprotsent 50. Seega sobiva tasemega liigad. Kalevi võiduprotsent VTB-s oli 11!!!! See näitab seda, et liiga tase oli selgelt üle võimete! BBL võiduprotsent samal ajal 60 - järelikult sobiv liiga tasemelt. Eurocupile pääsedes ma ei usu, et seal on tase oluliselt hõlpsam, kui VTB-s. Ja miks eelistada Eurochallenge sarja 2 - 8 mängu BBL põhihooajale (ca 20 mängu), sellest ma küll aru ei saa. Siis on vaja veel kaugemale reisida, mängimine läheb veel kulukamaks aga häid mänge on vähem. KML põhiturniirist loobumine kõlaks palju mõistlikumalt. Valga ja Pärnu pangu kõigepealt konkurentsivõimeline meeskond kokku, kui tahavad, et Cramo hakkaks nende pärast pikki reise ette võtma. Need mängud on meeskonna jaoks palju mõttetumad, kui Leedu turneed.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

BCKLV kirjutas:Leian ka, et Balti liigast loobumine oleks viga, sest seal on iga mäng pinge peal, eestikate poolkõva mängimine seevastu lõhub keskendumist ja valmisolekut võidelda tähtsamates mängudes esimestest minutitest peale. "Lõputud Leedu reisid"... Sel hooajal käidi 3 korda Leedu turneel, kui see üle jõu käib ning pigem nuhtluse kui võimalusena Kalevi meestele tundub, siis sellise suhtumisega pole mõtet üldse üheski sarjas välismängudel käia.
Sa võid füüsiliselt jah kolm korda käia Leedus, aga mitu päeva nende bussireiside peale kulus? Pluss veel pikad otsad ju VTBs.

Nojahile: Eurochallenge'i sari on tegelikult isegi sellele satsile täitsa mängitav, seda näitas ka Ventspilsi edu ja eelmine aasta nt Norrköping sai ka kenasti hakkama. Kui eurost saada vahegruppi edasi tähendaks see tegelikult 12 mängu (jah, 8 vähem kui BBLis, kuid lisanduks jällegi VTB) ning ma ütleks küll, et need oleks meestele, publikule kui ka klubile mõttekamad kui need Kedainiaid ja Liepajad. Muidugi, et seal nelja hulka tulla, oleks vaja ikkagi paremat meeskonda, kuid õnne abil... miks mitte. Nagu elu näitab, siis selleks, et saada Balti Liiga nelja hulka, tuleb ära võtta mõni Leedu hiid või VEF, eurochallenge's sarjas aga võib piisata Szolnoki edestamisest...

Eurochallenge'i vs Balti Liiga võrdluses (kui praegune organisatoorne külg jätkub...) läheb minu hääl ikkagi esimesele. EMVta vist ikkagi ei saa ja VTBta ka mitte. Ventspils samas mängis kolme sarja, kõiki üsna edukalt (väristasid eurosarjas ise ajaloolise võimaluse ära), kuid neil on tegelikult Tallinna ees geograafiline eelis.

Kui võtta, et eelarve jääb ikka alla miljoni euro, kuid samasse suurusjärku kui sel aastal, siis ideaalina ma näeks tegelt sellist korraldust: nõrgim eurokas + kahetasandiline B Liiga (eliidis nt 6 meeskonda vaid) + EMV (pärast esimest kahte ringi lüüakse pooleks- 4 jätkavad omavahel, kodumängud topltarvestusse) + VTB.

Kogu sel skeemil on palju agasid: esiteks, eurosari võib lõppeda väga varakult ning siis... pole tõesti neid nn võrdseid mänge väga palju.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Rix kirjutas:
BCKLV kirjutas:Leian ka, et Balti liigast loobumine oleks viga, sest seal on iga mäng pinge peal, eestikate poolkõva mängimine seevastu lõhub keskendumist ja valmisolekut võidelda tähtsamates mängudes esimestest minutitest peale. "Lõputud Leedu reisid"... Sel hooajal käidi 3 korda Leedu turneel, kui see üle jõu käib ning pigem nuhtluse kui võimalusena Kalevi meestele tundub, siis sellise suhtumisega pole mõtet üldse üheski sarjas välismängudel käia.
Sa võid füüsiliselt jah kolm korda käia Leedus, aga mitu päeva nende bussireiside peale kulus? Pluss veel pikad otsad ju VTBs.

Nojahile: Eurochallenge'i sari on tegelikult isegi sellele satsile täitsa mängitav, seda näitas ka Ventspilsi edu ja eelmine aasta nt Norrköping sai ka kenasti hakkama. Kui eurost saada vahegruppi edasi tähendaks see tegelikult 12 mängu (jah, 8 vähem kui BBLis, kuid lisanduks jällegi VTB) ning ma ütleks küll, et need oleks meestele, publikule kui ka klubile mõttekamad kui need Kedainiaid ja Liepajad. Muidugi, et seal nelja hulka tulla, oleks vaja ikkagi paremat meeskonda, kuid õnne abil... miks mitte. Nagu elu näitab, siis selleks, et saada Balti Liiga nelja hulka, tuleb ära võtta mõni Leedu hiid või VEF, eurochallenge's sarjas aga võib piisata Szolnoki edestamisest...

Eurochallenge'i vs Balti Liiga võrdluses (kui praegune organisatoorne külg jätkub...) läheb minu hääl ikkagi esimesele. EMVta vist ikkagi ei saa ja VTBta ka mitte. Ventspils samas mängis kolme sarja, kõiki üsna edukalt (väristasid eurosarjas ise ajaloolise võimaluse ära), kuid neil on tegelikult Tallinna ees geograafiline eelis.

Kui võtta, et eelarve jääb ikka alla miljoni euro, kuid samasse suurusjärku kui sel aastal, siis ideaalina ma näeks tegelt sellist korraldust: nõrgim eurokas + kahetasandiline B Liiga (eliidis nt 6 meeskonda vaid) + EMV (pärast esimest kahte ringi lüüakse pooleks- 4 jätkavad omavahel, kodumängud topltarvestusse) + VTB.

Kogu sel skeemil on palju agasid: esiteks, eurosari võib lõppeda väga varakult ning siis... pole tõesti neid nn võrdseid mänge väga palju.
eurochallenge küll , aga Valdmaa räägib eurocupist koguaeg , seal ei usu küll , et edasi saame kuskile
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas nojah »

BBL kindel eelis Eurochallenge ees on see, et on garanteeritud arv kindla tasemega mänge. Isegi, kui kusagile ei jõua (a la selle aasta Tartu). Samuti ei ole see meeskonna rahakotile väga kulukas ja hoolimata kõigest on ikkagi lühikesed reisid. Eurochallenge sarjas on kõik ikka väga suur küsimärk. Minu arust on tõenäosus, et piirdutakse kahe mänguga (st ei jõutagi alagrupiturniirile) isegi suurem, kui ei jõutakse seal järgmisele tasandile... Arvestama peab, et seal algab hooaeg kohe sügisel ja ilmselt on jälle uus meeskond kokku saadud, pooled mehed alles tulnud koonidstest jne. Tavapärane segadus. Mina ei näe küll ühtegi põhjust, miks peaks seda sarja BBL-ile eelistama. Neid võimalikku 12 mängu ei garanteeri mitte keegi. Ja väga tõenäoliselt peab nii või naa alustama eelringist, kuna meie klubikorvpalli reiting on väga madal, see hooaeg ei osalenud ükski klubi eurosarjas. Ja vastaseks võib kohe tulla mõne tugeva korvpalliriigi keskmik. Eurocup oleks veel mõeldav (kui koha saaks) aga siis peab otsustama, kas VTB või Eurocup. Mõlemas ennast lõhkuda alla 1 milj EUR eelarvega pole küll mõtet. Kõige parem oleks muidugi KML jaoks mingi alternatiivlahendus leida. Kuigi, lõpuks, ega see pole ka 100% kindel, et meid järgmine hooaeg otse VTB põhiturniirile võetakse.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:BBL kindel eelis Eurochallenge ees on see, et on garanteeritud arv kindla tasemega mänge. Isegi, kui kusagile ei jõua (a la selle aasta Tartu). Samuti ei ole see meeskonna rahakotile väga kulukas ja hoolimata kõigest on ikkagi lühikesed reisid. Eurochallenge sarjas on kõik ikka väga suur küsimärk. Minu arust on tõenäosus, et piirdutakse kahe mänguga (st ei jõutagi alagrupiturniirile) isegi suurem, kui ei jõutakse seal järgmisele tasandile... Arvestama peab, et seal algab hooaeg kohe sügisel ja ilmselt on jälle uus meeskond kokku saadud, pooled mehed alles tulnud koonidstest jne. Tavapärane segadus. Mina ei näe küll ühtegi põhjust, miks peaks seda sarja BBL-ile eelistama. Neid võimalikku 12 mängu ei garanteeri mitte keegi. Ja väga tõenäoliselt peab nii või naa alustama eelringist, kuna meie klubikorvpalli reiting on väga madal, see hooaeg ei osalenud ükski klubi eurosarjas. Ja vastaseks võib kohe tulla mõne tugeva korvpalliriigi keskmik. Eurocup oleks veel mõeldav (kui koha saaks) aga siis peab otsustama, kas VTB või Eurocup. Mõlemas ennast lõhkuda alla 1 milj EUR eelarvega pole küll mõtet. Kõige parem oleks muidugi KML jaoks mingi alternatiivlahendus leida. Kuigi, lõpuks, ega see pole ka 100% kindel, et meid järgmine hooaeg otse VTB põhiturniirile võetakse.
1. Tartu sai ju otse eurochallenge alagrupiturnale, kui viimati seal mängiti, kuigi jah, seal saadi vaid üks võit. Ma usun küll, et eesti meistrina ei peaks seal kvalifikatsiooni mängima, minu teada see ainult reitinguga ei käi. Kui keegi soovib, võib elmise aasta süsteemi üles otsida, aga mulle nagu meenuks, et Loide kinnitas, et meister peaks olema nõrgima eurosarja alagrupiturnal. Ja neid asju heideti ju tegelt eelmine aasta Tartule ette ning siis kõlasid need "äkki piirdume kahe mänguga" argumendid ikkagi ettenutmisena. Spordis ei saa ükski meeskond nii mõelda.
2. Eurocup käib selle eelarve juures üle jõu, aga challenge küll mitte. ja vahegruppi pääsemine poleks üldse mingi üllatus. Ja olgem ausad, ka B liiga siauliaidest hakkab publik väsima- ühed samad meeskonnad kogu aeg, ei näita siingi need publikunumbrid tõusutendentsi.
3. Potsentsiaalsetele leegionäridele oleks ka eurosari kõvem motivaator kui see natuke marginaliseeruma kippuv B liiga.
4. eelmise punkti võiks tegelikult laiendada ka sponsoritele, sest nemad tahavad eelkõige, et meeskonda näidatakse teles. Ja euromängud oleks võimalikele kanalitele kindlasti ahvatlevamad kui B liiga. Viimane ei pääse ju enam üldse pilti...Ja kui ma nüüd oleks üks korvpallifanatist ettevõtja, siis ma näeks ikka reklaamivõimalust euroriigid + VTb mitte emv+ lätijaleedu. Äri on äri.

P.S See Ungari Szolnoki meeskond alustas sel aastal kvalifikatsioonist ning nüüd võõrustab Eurocallange'i FFi...kadedaks teeb, sest sellise sündmuse võõrustamine oleks kossu üks kõvemaid saavutusi...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas nojah »

1. Ilmselt oleks saanud. Kas peale vaheaastat enam meister saab, ei oska öelda. Lisaks ei olnud ju TÜ-l VTB-d. Kui nad oleks lisaks ka VTB-d mänginud, siis poleks keegi kobisenud;
2. Challengi puhul sõltub jällegi kõik loosiõnnest. Nii võimalus edasi pääseda, kui klubide atraktiivsus. Isegi, kui saame otse alagrupiturniirile, siis võime arvestada a la 6 mänguga. BBL-is võib arvestada 20 mänguga + play-offid. Pigem üritaks ikkagi kuidagi KML poolelt kokku tõmmata, kui neist kõige sobivama tasemega mängudest loobuda. Pealegi, ma ei ole kindel, kas suvalised Eurochallenge võistkonnad, kellest keegi midagi kuulnud pole, tõmbavad pulbikut rohkem ligi, kui juba teatud ajalooga vastasseisud Siauliai või Ventspilsiga.
3. Potentsiaalseid leegionäre huvitab pigem VTB. Ma väga ei usu, et Eurochallenge vs võimalus mängida leedukatega siin olulist rolli mängib. Pealegi, selleks, et uute leegionäride jaoks usaldusväärne olla, peab meeskond kõigepealt oma vanad võlad likvideerima ja edaspidi mitte mängijaid/treeneried varasemas stiilis mitte huiama. Kindlasti ka mängijate agentide seas kuulujutud levivad võlgadest Linehanile Foxile, Pacele, Vucinicile koos tobedate vabandustega (nagu viimase puhul aga me arvasime et ta ei väärigi rohkem), Varbanovi ja Krabbendami kottimisest jne.
4. Ma usun, et potentsiaalsetele sponsoritele on ikkagi pigem Läti ja Leedu sihtturud, mitte näiteks Portugal, Küpros, Austria või Bulgaaria.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas theundertaker »

Enne kui midagi teha on vaja paika panna paika raha sponsorid jne jne siis saab vaadata kus on võimalik ja kus ei ole. Sellise meeskonnaga nagu hetkel ei ole midagi teha kusgil kahjuks.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas And »

Kui BBL jääb sellisel kujul, siis minu arvates võiks seda siiski edasi mängida. Saab ikka rohkem mänge kui eurosarjas ning tase on ka paras. Võib ju siin rääkida küll, et BBL pole enam see ja blaablaablaa, aga kuni seda sarja pole võidetud, ei saa ka öelda, et see jääb meile lahjaks. Seal on madistamist küllaga. Pigem võiks ideaalis olla BBL, eurosari ja VTB ning KML ära jätta, sest see on tõepoolest liiga lahja.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:1. Ilmselt oleks saanud. Kas peale vaheaastat enam meister saab, ei oska öelda. Lisaks ei olnud ju TÜ-l VTB-d. Kui nad oleks lisaks ka VTB-d mänginud, siis poleks keegi kobisenud;
2. Challengi puhul sõltub jällegi kõik loosiõnnest. Nii võimalus edasi pääseda, kui klubide atraktiivsus. Isegi, kui saame otse alagrupiturniirile, siis võime arvestada a la 6 mänguga. BBL-is võib arvestada 20 mänguga + play-offid. Pigem üritaks ikkagi kuidagi KML poolelt kokku tõmmata, kui neist kõige sobivama tasemega mängudest loobuda. Pealegi, ma ei ole kindel, kas suvalised Eurochallenge võistkonnad, kellest keegi midagi kuulnud pole, tõmbavad pulbikut rohkem ligi, kui juba teatud ajalooga vastasseisud Siauliai või Ventspilsiga.
3. Potentsiaalseid leegionäre huvitab pigem VTB. Ma väga ei usu, et Eurochallenge vs võimalus mängida leedukatega siin olulist rolli mängib. Pealegi, selleks, et uute leegionäride jaoks usaldusväärne olla, peab meeskond kõigepealt oma vanad võlad likvideerima ja edaspidi mitte mängijaid/treeneried varasemas stiilis mitte huiama. Kindlasti ka mängijate agentide seas kuulujutud levivad võlgadest Linehanile Foxile, Pacele, Vucinicile koos tobedate vabandustega (nagu viimase puhul aga me arvasime et ta ei väärigi rohkem), Varbanovi ja Krabbendami kottimisest jne.
4. Ma usun, et potentsiaalsetele sponsoritele on ikkagi pigem Läti ja Leedu sihtturud, mitte näiteks Portugal, Küpros, Austria või Bulgaaria.
Neljandas väites ma julgeks kõvasti kahelda. Siin on ikka küsimus turgudes, kes jõuavad maksta meie ekspordiartiklite puhul vähe rohkem.

Eurochallenge on kindlasti teatud leegionäridele motivaatoriks, jah, VTB on kindlasti veel suurm motivaator, kuid jällegi on eurosari motiveerivam kui BBL. VTB>euro>BBL. Suvalised on pigem ikkagi leedu koolipoisid kui nt täitsa korralikke leegionäre täis olevad "suvakad" Küprose klubid. Ja võlgade teema on hetkearutelu kohaselt kõrvaline, kuigi jah, muidugi üldises plaanis kõige olulisem. A jääks ikka nende liigade argumentide juurde, kõrvalisi faktoreid on veel ja veel.
Asi pole vaid publikus, mängijad ise on neist maceinadest ja berzinsitest väsinud ning kui tahame vähegi euroopalikuma korvpalli poole liikuda, siis peame seda ise nuusutama mitte euroliigat telekast vaatama ja rääkima kui kõva kaitset seal tehakse ja kui kiiret, individuaalselt meisterlikku mängu seal mängitakse. BBLi liepajad selles küsimuses meid ei aita, pigem teevad mängijad tuimaks. Pakun, et Tartu ebaedus BBLis on see sel aastal üks faktoreid.

Üks asi veel- selleks, et suurteks mängudeks valmistuda on vaja päevi saalis meeskonnanan harjutamiseks. BBL, aga ka EMV võtavad seda aega kõvasti oma sõitudega ära. Isegi kui sa saad EMV-l saata välja pingimehed, siis tegelikult läheb ülejäänud meeskonnale see trennipäev ju kvaliteet 5 vs 5 mõttes kaduma ning kes vähegi kossu mänginud teavad, kui oluline see on, juba taktikaliselt. Seekordne VEFi seeeria näitas selle ära.

Ma tegelikult pooldan seda, mida tegi Vents- mängitakse mõl sarja, aga kui hetkel peaks valima, siis eelistaks ikkagi eurosarja.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas nojah »

Ekspordi puhul ma ei ole nõus. See eksport mis käib läbi allhanke või muu n.ö "nimetu" tooraine/juppide/toote müügi suurtele välisettevõtjatele, siis selle puhul ei ole taoline reklaam kindlasti oluline. Seal tehakse otsuseid teisi kanaleid pidi. Nimi särgil on reklaamiks ikkagi mingile valmistootele, mida meie ettevõtja ka selle nime all ise välisturgudel turustab. Ja sellise ekspordi sihtriigid on meil selgelt baltikum, põhjamaad, Venemaa eelkõige. Portugali Tere jogurtit või Küprosele Liviko Vana Tallinat vist väga ei viida. Ilmselt ei ehitata ka Selverit Bulgaariasse vaid pigem Lätisse. Seega kaubamärk peab olema tuntud eelkõige selles piirkonnas, kus seda turustatakse. Ja juba geograafilistel põhjustel ei turustata neid tavaliselt oma nime all kusagi Lõuna-Euroopas. Aga särgi- ja pükstesponsorite puhul on eemärk just nimelt mitte niisama tutvustada oma nime vaid ikkagi konkreetset kaubamärki. Näiteks avanenud energiaturu tingimustes Eesti Energia (ok riigiettevõte ei saa olla sponsoriks) pigem hakkab energiat müüma ikkagi Lätis, kui Austrias.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas theundertaker »

Kui ei saada rahs siid pole motet mangifa muud kui eesti liigat ja lolli mangida mujal kahjuks.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas nojah »

Noh praegune eelarve ja koosseis on puhtalt eesti liiga mängimise jaoks liiga tugev. Sobib just BBL jaoks ja Eurochallengit võib ka proovida. Muud liigad on jälle liiga tugevad. Kui aga soovida nii BBL kui Challenget mõlemat mängida, siis peab kas VTB-st või KML-st loobuma pigem. Ja kui on Eurocup ja VTB, siis mõlemat pole mõtet mängida minu arust.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 643
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas toivo »

Selle reklaamiasja konks on ju ka see, et Eesti koduturul end reklaamida tahtvad ettevõtted saavad BBLi mängul oma logo näidata max paarile tuhandele eestimaalasele, kuid eeldusel, et eurosarja ikka teles üle kantakse (siiani on vist pea alati kantud) suureneb auditoorium mitukümmend korda.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

theundertaker kirjutas:Kui ei saada rahs siid pole motet mangifa muud kui eesti liigat ja lolli mangida mujal kahjuks.
see jutt on kahjuks arusaamatu.
Sponsorite koha pealt ikkagi nii palju, et suured tegijad on nagunii juba Baltis. Meie firmadel ei ole sageli asi mitte niivõrd kohe oma kaupade paiskamises lettidele, vaid puudu on koostööpartnereid mitmetes L-Euroopa jt Euroopa riikides- ei tunta sealseid tegijaid või olusid. Siin oleks palju abi just spordi pinnalt tekkivatelt sidemetel. Balti ja Põhjamaad- seal on ikkagi juba kombitsaid laiali aetud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:Noh praegune eelarve ja koosseis on puhtalt eesti liiga mängimise jaoks liiga tugev. Sobib just BBL jaoks ja Eurochallengit võib ka proovida. Muud liigad on jälle liiga tugevad. Kui aga soovida nii BBL kui Challenget mõlemat mängida, siis peab kas VTB-st või KML-st loobuma pigem. Ja kui on Eurocup ja VTB, siis mõlemat pole mõtet mängida minu arust.
Asi on selles, et kui VTBs rongilt maha hüppad, siis kindlasti enam peale ei saa. Seega tuleb seal end küünte ja hammastega kinni hoida, äkki õnnestub ikkagi nt VEFiks saada, kui aga taga ei lohise ja lahti lased, siis ma küll ei näe enam võimalust isegi BBLi nelja hulka pääsejana sinna liigasse tagasi saada. ja olgem ausad, VTB potentsiaal on selline, mis paneb klubi ja mängijaid pingutama rohkem kui se B liiga.
B Liigaga vast küll sellist probleemi pole- võib vabalt jätta ühe aasta vahele ja proovida kusagi suuremas tiigis õngitseda, kui enam-vähem korralik ritv on. Sinna võetakse ikka tagasi...
Viimati muutis Rix, 02 Apr 2012, 17:17, muudetud 1 kord kokku.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Suletud