Nikolai Vrbanov

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas vaim564 »

Shaw on vast ikka äär, kes "olude sunnil" keskel mängib, mis on Eesti oludes päris tavaline. Brown oli Valgas tsentriks ja McGee (põhipositsioonilt SF) Kuremaal. Huvitav muidugi, millised on Tallinna Kalevi ambitsioonid, kas nad tahavad Eesti MV finaalis ilma teha? Koosseis on päris arvestatav leegionäride osas, kuid Klandorfi probleem on selles, et ta oskab alati kõik ära rikkuda.
Bulgaarlase koha pealt ma ei viitsi enam üle korrutada, et mänguoskused on tal tsentri kohta täiesti korralikud ja Bulgaaria MVP tuli paljuski sellest, et Jambol (oli vist selline klubi?) mängiski tema peale ja korvi alt realiseerib ta mitte halvemini kui Cipruss. Kuusmaa mängujoonisesse sellised stand-by tsentrid aga ei sobi ja samuti pole Kuusmaa valmis mängujoonist Vrbanovi tarvis ümber kohandama. Aivar on selline tüüpiline eesti mees, et paneme viis tagamängijat väljakule ning hakkame uhama. Sellisesse skeemi on vaja palju liikuvamat tsentrit ja Bamba näiteks sobib sinna. Krabbendam oleks samuti sobinud, kui ta oleks vähegi terve olnud ja Dunigan sai samuti hakkama. Noh, aga nüüd või Vrbanov veel korralikud statsid välja teenida ja võib-olla ei peagi Bulgaariasse tagasi minema.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas nojah »

Tallinna Kalevist nüüd küll kusagile võimalik edasi minna pole tänu heale statistikale. Eesti liiga statsidesse suhtuvad kõik agendid ja mänedzerid täieliku ignoreerimisega ma olen tähele pannud. Ilmselt tuleb tal ikka järgmine hooaeg Bulgaariasse tagasi kolida, kui just Eestist mõnelt klubilt pakkumist ei saa (vaevalt).
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Hea uudis. Saab siis meest juba järgmine nädal Pärnu vastu müramas näha.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Kalevpoiss »

nojah kirjutas:Päris huvitav on nüüd näha, kas põleb seal ka läbi, või hakkab "Ciprussi tegema". Iseenesest oskustelt ta ei tohiks viimasele küll alla jääda. Tase on meeskonnal muidugi teine, selles mõttes tal lihtsam. Ma ei ole kahjuks see hooaeg vist ühtegi väikese Kalevi mängu näinud, aga kas nüüd ongi neil 3 keskmängijat? Või on Shaw pigem nr 4? Fedortchuk on vist küll puhas pukk.
Tulit ja Shaw peaks nüüd olema nr 4 peal ning Fedorchuk ja Varbanov nr 5. Samas võib muidugi Tuliti mänguaeg üldse kokku kuivada ja korvi all jagavad omavahel aja ära kolm leegionäri.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Invisibl3 »

Kalevpoiss kirjutas:Hea uudis. Saab siis meest juba järgmine nädal Pärnu vastu müramas näha.
Ei tea mis plaanid Kalev/Cramol nüüd siis on, kas jäävadki Bamba, Toome ja Kitsing hooajalõpuni möllama sinna korvialla v tuuakse puhas C veel ka ?
Ma ise arvan, et ei tooda kedagi, aga ei tea kuidas peaks siiis hakkama saama :shock: :shock:
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Invisibl3 »

Mitteametlike andmete kohaselt kannab Tallinna Kalev umbes kolmandiku Varbanovi palgakuludest, mis peaks jääma suurusjärku 1500-2000 eurot, kirjutab delfi.ee. Eeldatavalt osaleb bulgaarlane täna esimest korda ka Tallinna Kalevi treeningul.
Kui Tallinna Kalev maksab talle 1500-2000 ja see on 1/3 palgast, siis ta on ikka väga kallis mängija Cramo maksab siis ülejäänud 3000-4000 :!: EUROT, KAHJU kohe :?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas theundertaker »

Võibolla ikka tuuakse kedagi, keda saaks testida uueks hooajaks ka
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas marxx762 »

Kui delfi väidab kella 10. seisuga et Vrbanov on liitunud Tln Kaleviga, siis kella 11 seisuga väidab postimees, et asi pole veel sugugi kindel.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Zog »

Kahju, et ta sinna m6ttetusse satsi sattus... P2rnul v6i Raplal oleks sellest vennast palju rohkem kasu olnud. Samas mina prognoosin p2ris v6imsaid punktiskoore temalt Eesti liigas igatahes... a'la miinimum 20 punkti m2ngus.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas nojah »

Ma ei usu, et tuuakse kedagi juurde. BBL final 4 pigem teoreetiline, VTB viimasest kohast pääsemine täiesti teoreetiline ning KML mõistes ka teistel eesotsas TÜ pole just ülivõimas eesliin, seal saavad bamba-toome-kitsing hakkama küll.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas BCKLV »

Varbanovi oleks pidanud üldse Rakverre saatma, et sealne massive korvialune jõud Rocki KMLi poolfinaalis välja lülitaks... :D Mis puutub Varbanovi palka, siis see on täiesti keskpärase tsentri palk, olid ju Osby ja Krabbendam sama suurusjärguga ning polnud noodki imemehed. Kindla peale välja minnes oleks garantiidega tsentri palk ~10 kilo (Parahouski), mis käib Kalevile üle jõu ning tulebki loota et sellised pooleterased tsentrid ennast ületavad-üllatavad. Kalev peaks aga nüüd kindlasti järgmist hooaega silmas pidades uusi keskmängijaid testima hakkama, Varbanovist üle jäänud 2000 on ju alustuseks paras raha mõnele vihasele ülelombi atleedile, kes ennast Euroopas tõestada tahab...
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Kalevpoiss »

BCKLV kirjutas: Kalev peaks aga nüüd kindlasti järgmist hooaega silmas pidades uusi keskmängijaid testima hakkama, Varbanovist üle jäänud 2000 on ju alustuseks paras raha mõnele vihasele ülelombi atleedile, kes ennast Euroopas tõestada tahab...
Tore ettepanek! Aega testimiseks on ju terve nädalavahetus ja 3 päeva järgmisestki nädalast. Mis sa pakud, palju mehi jõuame ära testida?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Rix »

BCKLV kirjutas:Varbanovi oleks pidanud üldse Rakverre saatma, et sealne massive korvialune jõud Rocki KMLi poolfinaalis välja lülitaks... :D Mis puutub Varbanovi palka, siis see on täiesti keskpärase tsentri palk, olid ju Osby ja Krabbendam sama suurusjärguga ning polnud noodki imemehed. Kindla peale välja minnes oleks garantiidega tsentri palk ~10 kilo (Parahouski), mis käib Kalevile üle jõu ning tulebki loota et sellised pooleterased tsentrid ennast ületavad-üllatavad. Kalev peaks aga nüüd kindlasti järgmist hooaega silmas pidades uusi keskmängijaid testima hakkama, Varbanovist üle jäänud 2000 on ju alustuseks paras raha mõnele vihasele ülelombi atleedile, kes ennast Euroopas tõestada tahab...
Sobivate pikkade puudus on ka Ameerikas, terve ilm on täis neid 203 mehi, kes saabudes on 199. Korralikke tsentreid, kes vähegi mõlema käega mängimist oskaks ja kel sobiv keha oleks, on ka üle lombi vähe. Ja neid niisama sõidutada ka ei saa nagu "teravaid" tagamehi, kes sageli ise lennupileti maksavad.
Kui päris aus olla (tundub mulle isegi imelik, et ma seda ütlen), siis ma võtaks Ciprussi agendiga ühendust...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Patrioot »

Rix kirjutas:
BCKLV kirjutas: Kui päris aus olla (tundub mulle isegi imelik, et ma seda ütlen), siis ma võtaks Ciprussi agendiga ühendust...
Ciprussi agent on tõenäoliselt A.Sõber, kes loomulikult tahab oma vaeva eest kõigepealt saada ca 30 000 euri stippi. Alles siis vaataks õunte pealt, kas annaks.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Rix »

Patrioot kirjutas:
Rix kirjutas:
BCKLV kirjutas: Kui päris aus olla (tundub mulle isegi imelik, et ma seda ütlen), siis ma võtaks Ciprussi agendiga ühendust...
Ciprussi agent on tõenäoliselt A.Sõber, kes loomulikult tahab oma vaeva eest kõigepealt saada ca 30 000 euri stippi. Alles siis vaataks õunte pealt, kas annaks.
No ma ei mõtle selleks hooajaks. Ikka järgmiseks ning 2 a lepingut Ciprussil kindlasti pole.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta