Nikolai Vrbanov

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas vaim564 »

Kui nii, siis võib Cipruss järgmisel hooajal hoopis Tartus maanduda. Muidugi kui BBL eliiti püsima jäädakse.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Rix »

vaim564 kirjutas:Kui nii, siis võib Cipruss järgmisel hooajal hoopis Tartus maanduda. Muidugi kui BBL eliiti püsima jäädakse.
Maandub ikka sinna, kus rohkem raha ja paremaid tingimusi pakutakse. ja kes varem lepingut pakub.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas KalevRuus »

No ma ei tea, ma olin ja olen küll üllatunud kui lugesin Varraku kurtmist, et agent vist tegi meile külma - monteeris, raibe, sellise video kokku, mille põhjal Varbanov supermees näis. :shock:
Nii ta küll otse ei öelnud aga kaudselt võib nagu välja lugeda.
Ma arvasin naiivselt, et vähemalt selliste meeste puhul, kellele ilma testimata lepingut pakutakse, vaadatakse ikka tundide kaupa täispikkade mängude salvestusi ja mitte üks ega kaks mängu vaid ikka rohkem.

PS. Ei hakka selleks eraldi teises teemas postitama aga müts maha Kalevi eest selle Hillar Koitla teema asjus.
Kasutaja avatar
common002
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 18 Dets 2011, 14:30

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas common002 »

vaim564 kirjutas:Kui nii, siis võib Cipruss järgmisel hooajal hoopis Tartus maanduda. Muidugi kui BBL eliiti püsima jäädakse.

Sõber on maininud paar korda, et ka lätlastel on huvi jätkata Tarvas, kui saadakse Bbl-is aste kõrgemale.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Zog »

Delfis j2tkuvalt kinnitatakse, et Varbanov'i teeneid enam ei kasutata jne... nyyd kysimus selline, et mis pagana p2rast ta siis seal meeskonna pingil istub? Huvitav kas ta trennid teeb kaasa? Ning kas Kalev on nii rikas klubi, et maksta mehele k6rget palka ainult selle eest, et oleks keegi, kellega koos treenida?

Kalle-Kalev ju oli ilmselgelt huvitatud mehe laenule v6tmisest, mis oleks praegusest parem lahendus k6igile kolmele osapoolele... huvitav, miks selle kohta rohkem mingeid arenguid kuulda pole olnud? Ehk on Cramo'l m6ni parem pakkumine laual?
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Charly »

Zog kirjutas:Delfis j2tkuvalt kinnitatakse, et Varbanov'i teeneid enam ei kasutata jne... nyyd kysimus selline, et mis pagana p2rast ta siis seal meeskonna pingil istub? Huvitav kas ta trennid teeb kaasa? Ning kas Kalev on nii rikas klubi, et maksta mehele k6rget palka ainult selle eest, et oleks keegi, kellega koos treenida?

Kalle-Kalev ju oli ilmselgelt huvitatud mehe laenule v6tmisest, mis oleks praegusest parem lahendus k6igile kolmele osapoolele... huvitav, miks selle kohta rohkem mingeid arenguid kuulda pole olnud? Ehk on Cramo'l m6ni parem pakkumine laual?
Loe uudised läbi?---> Kalevi mänedžeri Kaarel Sibula sõnul otsustati ka lõplikult loobuda tsenter Nikolai Varbanovi mängitamisest ning suure tõenäosusega saab ta nüüd kolida Tallinna Kalevi rivistusse.

Samaks ajaks peab kõik selgeks saama ka tsenter Varbanoviga. Bulgaaria koondislase nõustus oma ridadesse võtma Tallinna Kalev. Tingimustes on kokku lepitud, ent ametlikult pole tehingut veel toimunud. «Seni harjutab ta koos meiega. Enamiku asju saab ta kaasa teha, kuid viis viie vastu mängides jäi ta mõistagi alati kõrvale,» kirjeldas Kuusmaa.
Kasutaja avatar
mikoza
Kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:50

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas mikoza »

õhtulehes seevastu on valdmaa sõnad, et esmajoones üritatakse varbanovi leping lõpetada ja laenule andmine pole prioriteet. võiks ikka klubi siseselt kokku leppida, mida ja kuidas meediaga suheldes räägitakse.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas eqy2k »

http://sport.err.ee/korvpall/9214fe2d-d ... b0ac0965f3" onclick="window.open(this.href);return false;
nikolai on meiega
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas nojah »

Kogu see Varbanovi saaga võiks isegi omamoodi naljakas olla, kui sarnased asjaajamised ei kipuks siin pigem reegliks saama. Arvestades seda, kuidas samasse ämbrisse pidevalt suudetakse astuda, ma väga ei imestaks, kui mees lepingut rikkudes minema saadetaks, raha maksmata jäetaks ja siis aasta-pooleteise pärast tuleks summa 2-3 kordselt koos kohtukulude, viiviste jms ikkagi ära maksta.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Kris »

Lõppegu see asi kuidas lõppegu, kuid kogu selle hooaja jooksul pole mul tema suhtumise üle nurinat. Tribüünilt vaadetes tundub ta andvat alati oma võimete piiril, püüab nii nagu oskab, elab alati meeskonnale kaasa (kaasa arvatud Bamba õnnestumistele, nii mõnigi kord tundub et neil päris hea klapp meeskonnakaaslastena), ei süüdista võistkonnakaaslasi kui midagi ei õnnestu. Tõesti kahju et ta võimed ei vea välja (ta on liiga aeglane ja liiga palju tehnilist praaki selle taseme jaoks kus Kalev mängib), samas olen kindel et sellises väikse Kalevi või isegi Tarva suguses võistkonnas võiks ta vabalt olla stabiilne double-double, isegi ehk KML parimaid lauamehi.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas marxx762 »

Kris kirjutas:Lõppegu see asi kuidas lõppegu, kuid kogu selle hooaja jooksul pole mul tema suhtumise üle nurinat. Tribüünilt vaadetes tundub ta andvat alati oma võimete piiril, püüab nii nagu oskab, elab alati meeskonnale kaasa (kaasa arvatud Bamba õnnestumistele, nii mõnigi kord tundub et neil päris hea klapp meeskonnakaaslastena), ei süüdista võistkonnakaaslasi kui midagi ei õnnestu. Tõesti kahju et ta võimed ei vea välja (ta on liiga aeglane ja liiga palju tehnilist praaki selle taseme jaoks kus Kalev mängib), samas olen kindel et sellises väikse Kalevi või isegi Tarva suguses võistkonnas võiks ta vabalt olla stabiilne double-double, isegi ehk KML parimaid lauamehi.
selles on sul tõesti õigus. Pole ühtegi halba sõna öelda, mees on sümpaatne, paraku jah, jääb grammi võrra vajaka et täita Kuusmaa soovid.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas nojah »

ehk hakatigi kartma, et mees läheb Tln Kalevisse mängib seal väga hästi ja siis tekivad hoopis küsimused, et miks ta Cramos sellist mängu ei näidanud? Praegu on hea kõike mehe halva kuvandiga vabandada aga kui reaalselt selgub, et võibolla ei olegi asi niivõrd mängijas, kui ..... ei tasu eelnevast valesti aru saada, selle Varbanovi saaga halenaljakas osa ei ole seotud mitte nii mehe endaga kui klubi asjaajamistega. alates mehe leidmisest, lepingu sõlmimisest, pingile istutamisest ja muust viimase aja tõmblemisest.
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Siimu »

Ju jäeti sellepärast tehing katki Tallinna Kalevi, et Varbanovi vastu tuntakse huvi välismaalt.
BC KALEV/CRAMO
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas nojah »

et laseme varblase peost minema, kuna on lootus kirvega kurge tabada?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Nikolai Vrbanov

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:et laseme varblase peost minema, kuna on lootus kirvega kurge tabada?
Poleks esimene kord muidugi. ja lõppeks on tühjad pihud. Loodan siiski Varbanovi enda pärast, et saab täitsa ok lepingu kuskilt välisklubist, miks mitte Bulgaariast.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta