Bamba Fall

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Mr. Aff »

Suurt vahet pole, räige lutt tuleb anyway.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas eqy2k »

ei tea midagi...nelsonil on kohe hea proovikivi millage kinni võtta.toome on kaitses täitsa ok ja peaks biedrinziga hakkama saama.arbet on haigusest taastunud ja suudab janisenocsit ja valtersit ohjeldada.kui rünnakul palli liikuma saame tuleb mängu küll ja veel.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas marxx762 »

eqy2k kirjutas:ei tea midagi...nelsonil on kohe hea proovikivi millage kinni võtta.toome on kaitses täitsa ok ja peaks biedrinziga hakkama saama.arbet on haigusest taastunud ja suudab janisenocsit ja valtersit ohjeldada.kui rünnakul palli liikuma saame tuleb mängu küll ja veel.
mis ajast biedrins vef'is on ?või mõtlesid kaspars berzinsit?
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas eqy2k »

no mehed mõlemad suht sarnased ja veel ka head sõbrad omavahel.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas marxx762 »

eqy2k kirjutas:no mehed mõlemad suht sarnased ja veel ka head sõbrad omavahel.
sõbrad jah, aga suur erinevus on selles et üks mees on nbas teine on euroopas mitte just eriti arvestataval tasemel.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Charly »

Läti teemal: http://sport.err.ee/korvpall/ebfad69c-4 ... 2ed63d17d1" onclick="window.open(this.href);return false;
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Charly kirjutas:Läti teemal: http://sport.err.ee/korvpall/ebfad69c-4 ... 2ed63d17d1" onclick="window.open(this.href);return false;
No selles valguses on eriti tore, et me Bulgaarias konutavale Varbanovile palka edasi maksame aga ühtegi tsentrit Lätti pole saata.
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Axel »

No järjekordne pask manageri poolt. Raudselt pole asjaga tegeldud.
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas AAAA »

Ega sealt Lätist see hooaeg niikui nii võitu oodata pole! Niiet ma ei näe väga suurt probleemi. Pigem loodan, et Kitsing saab korralikult mänguaega. Pole küll klubi siseselt kursis, aga minu arust on Kitsing teenimatult vähe mänguaega saanud ja pole kindel, et oli õige otsus Tartust ära tulla.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Egert »

AAAA kirjutas:Ega sealt Lätist see hooaeg niikui nii võitu oodata pole! Niiet ma ei näe väga suurt probleemi. Pigem loodan, et Kitsing saab korralikult mänguaega. Pole küll klubi siseselt kursis, aga minu arust on Kitsing teenimatult vähe mänguaega saanud ja pole kindel, et oli õige otsus Tartust ära tulla.
Sellepärast ta Tartust ära tuligi, et seal oli ta Evarti rollis.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas eqy2k »

tartus saaks ta ainult lepiku ja raadikuga maasikas käia.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas japs »

Kui vaadata 2008/09 ja 2009/10 Tartu pikkade valikut on täiesti arusaadav, miks Kitsingu mänguaeg piiratud oli st ei maksa siit mingit Tartu sõimamise kohta otsida. Kitsingu viimasel Tartu hooajal sai ta väljakule keskmisel 16,15 minutiks ning käimasoleval hooajal (2 hooega hiljem) 16,78 minutiks... ning siit tekib mõningaid küsimusi küll. Tuletan meelde, et need minutid käivad Eesti liiga kohta (siin võiks ta rohkem mänguaega saada küll), BBLi ja VTB näitajad on keskmiselt vastavalt 13 ja 12 minutit mängus.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Kalevpoiss »

AAAA kirjutas:Ega sealt Lätist see hooaeg niikui nii võitu oodata pole! Niiet ma ei näe väga suurt probleemi. Pigem loodan, et Kitsing saab korralikult mänguaega. Pole küll klubi siseselt kursis, aga minu arust on Kitsing teenimatult vähe mänguaega saanud ja pole kindel, et oli õige otsus Tartust ära tulla.
Kitsing on heal juhul nr 4, suuremas korvpallis nr 3. Kui niimoodi võtta, et niikunii võitu loota pole, siis võib ju üldse duubli saata sinna, noortele poistele kindlasti hea kogemus.
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas AAAA »

No seda juttu, et Kitsing peaks mängima 3kohta või hakkab seda mängima, siis unistage edasi. Mehe võimed ei ole vastavad. Aga mina näiteks ootasin küll, et sellest mehest tuleb arvestatav mängumees. Ja ma arvan, et ta tegi vale valiku sellega et Tartust ära tuli. Praegu oleks lootust vaadates kooseisu, et ta oleks seal algkooseisu mees ja saaks 25pluss minutit iga mäng Baltiliigas ja Eesti liigas. Ning ma arvan, et küll nõrgemaid liigasi mängides ja olla meeskonna üks liidritest on olla parem kui käia aegajalt näiteks Kaazanis ja sealt kümmekond minutit noppida mitte midagi otsustavas mängu faasis.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas vaim564 »

AAAA kirjutas:No seda juttu, et Kitsing peaks mängima 3kohta või hakkab seda mängima, siis unistage edasi. Mehe võimed ei ole vastavad. Aga mina näiteks ootasin küll, et sellest mehest tuleb arvestatav mängumees. Ja ma arvan, et ta tegi vale valiku sellega et Tartust ära tuli. Praegu oleks lootust vaadates kooseisu, et ta oleks seal algkooseisu mees ja saaks 25pluss minutit iga mäng Baltiliigas ja Eesti liigas. Ning ma arvan, et küll nõrgemaid liigasi mängides ja olla meeskonna üks liidritest on olla parem kui käia aegajalt näiteks Kaazanis ja sealt kümmekond minutit noppida mitte midagi otsustavas mängu faasis.
Nõus, iga asi igal ajal. Igaüks peab mängima sellel tasemel, kus tiivad kannavad. Kui on võimalus Tartus, Rakveres või TTÜ-s saada 25 min mänguaega ja alternatiiv oleks Cramos pinki nühkida, siis tuleb eelistada kohta, kus saab mängida, sest ainult niiviisi toimub areng, mitte et nühib kuivalt trenni teha ja siis viie aasta pärast saab juhuslikult ja eksikombel platsile ning kukub kohe laduma. Mänguaega on vaja, sest ainult nii areneb mängu mõistmine. Puhtalt füüsilise ja tehnika pealt ei tee sa midagi.

Kitsing, samuti kui siin mujal kiidetud Laane, M.Dorbek jt ei anna veel Cramo mõõtu välja. Nad peaksid arenema madalamates liigades ja ma ei pea siin isegi KML silmas, kus nad võivad juba mingil määral tegijad olla, aga liiga tase on olematu, vaid et kui sa oled Baltic Challenges tegija, alles siis võiksid vaadata aste kõrgemale.
Vasta