Bamba Fall

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
sammalhabe
Kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 01 Okt 2011, 14:18

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas sammalhabe »

BCKLV kirjutas:Oleks naiivne arvata, et Bamba on märkamatuks jäänud ja keegi teda ei taha, keskmängijad ju igal pool hinnas. Küsimus ainult kas väljaostu summa lubab meil sama hea keskmängija leida.
Lepingu väljaostusumma + mehe turu hind, antud olukorras... ma usun et lubaks nii mõnegi vägagi korraliku mehe sinna asemele tuua. Mitte just Bulgaaria liiga MVP aga ikkagi tunduvalt paremat ma usun. Iseasi kui kindlameelne on Cramo mänedžment ja kas rahanumbrid liialt pähe ei löö (loe: esimene suurem summa kohe vastu võetakse) ja mehe/meeste valimisega turul hiljaks ei jääda....
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Egert »

sammalhabe kirjutas:
BCKLV kirjutas:Oleks naiivne arvata, et Bamba on märkamatuks jäänud ja keegi teda ei taha, keskmängijad ju igal pool hinnas. Küsimus ainult kas väljaostu summa lubab meil sama hea keskmängija leida.
Lepingu väljaostusumma + mehe turu hind, antud olukorras... ma usun et lubaks nii mõnegi vägagi korraliku mehe sinna asemele tuua. Mitte just Bulgaaria liiga MVP aga ikkagi tunduvalt paremat ma usun. Iseasi kui kindlameelne on Cramo mänedžment ja kas rahanumbrid liialt pähe ei löö (loe: esimene suurem summa kohe vastu võetakse) ja mehe/meeste valimisega turul hiljaks ei jääda....
Kuusmaa rääkis, et nemad värbavad välismaalasi e-maili kaudu. Mängija agent saadab kirja ja paneb paar highlightsi ka juurde ning 1+1-1-1 leping on tehtud.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Charly »

Fallile tehti uus, parandatud lepingupakkumine: http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=64468814" onclick="window.open(this.href);return false;
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas vaim564 »

http://sport.postimees.ee/963144/bamba- ... ai-toppama" onclick="window.open(this.href);return false;
Bamba Falli kodustamise idee jäi toppama

Põhimõtteliselt jah, praeguse kodakondsuspoliitika puhul võib igasugused kodustamisejutud rahulikult ära unustada.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas theundertaker »

See on hea uudis, et Bamba terve suve trenni teinud on!
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Alan »

Täna käis näiteks Sügisjooksul koos teiste Cramo mängijatega.
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas huh im kito »

Senegalese center Bamba Fall (217-C-86) had a very impressive game in the last round for Kalev/Cramo, receiving a Eurobasket.com Player of the Week award for round 15.
The 26-year old player had a double-double of 13 points and 14 rebounds, while his team beat Rapla (#6, 7-10) 73-60. Kalev/Cramo maintains the 3rd position in Estonian KML. They would have been even better if they hadn't lost a few games earlier this season. Kalev/Cramo will need more victories to improve their 10-5 record. It's Fall's second year at Kalev/Cramo and it's hard to imagine this team without him. Bamba Fall averages this season 9.6ppg and 9.0rpg.
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas rapla »

Eurobasketis on meie seis siis 10-5 , kuid tegelikult 14-4...
põrsas123
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 26 Apr 2012, 14:48

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas põrsas123 »

http://ohtuleht.ee/508544" onclick="window.open(this.href);return false; :D
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Marcus »

Pilt
Jan
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Sept 2009, 21:33

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas Jan »

EPL-s oli tasuline artikkel Bamba jms. kohta. jagan siis ka teistega:

Kalevi senegallasest keskmängija räägib enda ja meeskonna hooajast, aga ka kodakondsuse teemast.
Eesti korvpallipublikut paelub täna õhtul taas Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool/Rocki suur duell. Sel hooajal mängitakse omavahel kolmandat korda, seni on seis 1 : 1. Viimati jäi karikafinaalis peale Rock ning cramolased on pungil soovist jõuvahekorrad uuesti enda kasuks kallutada, räägib Eesti Päevalehele Bamba Fall.

Kõrvalt hinnates ei mõju sõnavõtt väga veenvalt. Ta andis intervjuud vaoshoitud moel – kohati jäi mulje, et tal on tänavuste isiklike esituste pärast suisa häbi. Olen Bambat ajakirjanike ees näinud hoopis teistsugusena, rõõmsa oleku ja avala naeratusega. Seekord ühtegi lõbusamat hetke jutu sisse ei trehvanud ja ta pilk põrnitses enamjaolt ajakirja Basketball esikaant.

Pettunud nii endas kui meeskonnas

„Enda mängu üle pole ma kindlasti õnnelik, peaksin selgelt paremini hakkama saama,” rääkis Eesti meisterklubis kolmandat kulda jahtiv Bamba. „Mind on seganud probleemid jalaga. Algul arvasin, et probleem on põlves, kuni selgus: hoopis vasaku jala külgmised lihased tekitavad valuaistingut.”

Ta lisab siiski: nii mäng kui ka tervislik seisund on muutunud paremaks. „Tunnen, et liigun tõusvas joones ja üritan rütmi hoida. Loodetavasti läheb nii hooaja lõpuni välja.”

Meeskonnast rääkides sõnab 217 cm pikkune mehemürakas: „Kõik on hooaja senises käigus kergelt pettunud. Paljud mängud, mida oleksime võinud võita, läksid vastastele. Kuid me ei anna kunagi alla. Usun, et teeme hea hooaja lõpu. Töötame iga päev selle nimel, et muutuda tiimina paremaks. Keemia mängijate vahel on olemas.”

Kui jutt libiseb tänase heitluse peale, lähevad aafriklase silmad põlema. „Karikamängudes oleme neile miskipärast pidevalt kaotanud, aga seda suurem on motivatsioon nüüd. Kogu meeskond on armutuks lahinguks valmis. Tartu on hea, kuid me pole kindlasti kehvemad. Näib, et nende mängujuht (Augustas Pečiukevičius – toim) on erilises hoos ja neil leidub klassiga mängijaid igale positsioonile. Aga ka meil on hea meeskond.”

Bamba on veendunud, et mullusega võrreldes on Kalev/Cramo tänavune koosseis parem. Seda juba enne Gregor Arbeti naasmist. „See ei tähenda lugupidamatust Gary (Wilkinsoni) või Gerdi (Dorbeku) vastu, kuid Vlad Moldoveanu ja Rain Veideman on tõesti head. Curtis (Millage) liitus samuti. Armandsist (Šķēlest) tunneme muidugi puudust, kuid teised peavad enam esile kerkima ja puudujäägi korvama,” võrdleb keskmängija peatreener Alar Varraku käes olevaid „nuppe”.

Seoses Bamba Falliga kerkib ikka ja jälle üles nn kodustamise temaatika. Vastavalt FIBA reeglitele oleks võimalik üks välismaalane naturalisatsiooni korras „eestlaseks teha”. Aastate eest Aafrika meistrivõistlustel sünniriigi Senegali koondist esindanud Fall ei näi teemaga kaasa minevat.

Eesti kodakondsusest pole juttu olnud

„Ma pole kodakondsuse teemal ühegi Eesti korvpalliametnikuga kordagi rääkinud. Ja praeguses olukorras ei ole see üldse mingi teema, sest ma mängin sõna otseses mõttes halvasti. Pean leidma esitused, mida suutsin varem, ja aitama klubil võita. Praegu on tähtis ainult Kalev/Cramo,” reageerib Bamba otsekoheselt.

Kas teoreetiliselt võiks Eesti koondises mängimine olla siiski väljakutse? „Ma ei ole sellele sügavalt mõelnud. Ausalt. Eesti koondis on minuta niigi hea. Ma pole kunagi leidnud end mõttelt, et just mind vajataks sinna lisaks. Võib-olla mõned inimesed räägivad sel teemal, sest olen Eestis piisavalt kaua elanud ja mänginud. Olen koondise esitusi vaadanud ja nad on saanud suurepäraselt hakkama.”

Bambal näib õigus olevat. Kui keskmängija kahepunktivisete keskmine tabavusprotsent on 31, nagu temal Ühisliigas, on tõesti huvi olematu. Mullu oli ta sama näitaja samas liigas täpselt poole suurem – 62%.

Aga Bamba on piisavalt noor, 27-aastane, et järske elumuutusi ette võtta. Kolmeaastane leping Kalev/Cramoga lõpeb ja teoreetiliselt ei pruugi me kauge maa pojast õige pea enam midagi kuulda. Seda enam, kui meisterklubi peaks maksuametiga minevikku klaarides hingusele minema. Vähemalt praegu märgib Bamba, et tuleviku üle ta eriliselt pead ei vaeva, ent tunnistab: kui Eestist tuleb lahkuda, siis raske südamega.

„Mõned inimesed on juba küsinud, kus kavatsen mängimist jätkata. Seni olen kõigile vastanud, et mõtlen ainult käimasoleva hooaja peale, mitte kaugemale. Kui hooaja hästi lõpetan, siis langetan koos agendiga otsuse, mis mulle kõige parem. Kalev/Cramo on teinud minu jaoks kõik, et tunneksin end siin nagu kodus. Siit on raske lahkuda.”

Stipendiaat Bamba toetab rahaliselt vendade sirgumist

„Austan väga oma perekonda ja pereväärtusi. Kui noore poisina Senegalis sirgusin, jagati peres kõike ja toetati jäägitult. Laia maailma olen jõudnud puhtalt tänu vanematele. Nad ei ole minult kunagi nõudnud või küsinud vastuteenet, aga tunnetan kohustust perekonda toetada. Olen kõige vanem laps ja vastutan kõigi käekäigu eest. Ema pole kunagi abi küsinud, kuid ma tahan teda rahaliselt aidata. Minu arvates on nii õige. Olen talle aeg-ajalt raha saatnud ka sel hooajal, et vendade kasvatamine lihtsam oleks.”
roque jr
Kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 23 Aug 2010, 19:56

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas roque jr »

http://sport.err.ee/v/korvpall/d28b797f ... 5cc1ee8f15" onclick="window.open(this.href);return false;

Riia VEF andis teada Bamba Falli palkamisest

Is it real?
reeta
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 27 Aug 2014, 15:40

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas reeta »

Grafsiga on huvitav lugu jah. Eelmise hooaja alguses oli mees Sõbra väitel Tarva kõigi aegade kalleim mängija (just eelmisel aastal oli meeskonnas Cipruss lammutanud, kordades Grafsist parem mees). Kindlalt ei tea väita, aga pakuks ehk 3-4k euri tuuri kuupalka. Samas tase ja mänguvorm puudusid ning mees maandus Valka ning nüüd ei saa sealgi enam eriti hakkama. Vanus 32 ei tohiks nüüd niiväga mängutaset pärssiv ka olla.
Üht Delfi kommentaari uskudes sai tüüp viimases Balti liiga mängus silmavigastuse, käis äsja Maarjamõisas opil ning on mängukõlbulik ca 2 kuu pärast. Teine samapalju aega kulub ilmselt mingisse mänguvormi laadsesse konditsiooni saamisele. Saabki Veski lammutada.
Aga tänane mäng oli päris chill. Tehti edu sisse ja siis kaugest ajast jalkaväljakutelt tuttav Itaalia stiilis umbkaitse peale ning punniti lõpuni ära. :)
Get 4A0-100 dumps demos for test king and passguide with 100% success wikipedia Our high quality examsheets itil University of Cambridge you well before appearing in the final exams of selftestengine HP
MEGA IRW
Kasutaja
Postitusi: 393
Liitunud: 06 Nov 2013, 21:06

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas MEGA IRW »

Bamba fall misses the open dunk! Jätkab VEFi koosseisus sama sitalt, kui meil.
komtuur
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 12 Sept 2011, 14:59

Re: Bamba Fall

Postitus Postitas komtuur »

Strasbourg annab Vef-ile õpetust praegu, mängu lives vaadates pole näha, et Bamba suvega mingit arenguhüpet oleks teinud, üksikud säravamad liigutused väljakul, kuigi algviisiku mees.
Vasta