VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas AAAA »

Olen õnnelik, et saate mind lolliks hüüda:D AGa samas sain selle raha ja veits pealegi Tartu-Tarva mängust tagasi.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Zog »

Rahu, ainult rahu! :clap:
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Mõnele mehele kustukummi ja palju õnne.
mäng oli täitsa hea, Sokk väärib häid sõnu ja Skele näitas, et ta on täielik enigma. Mees tegi täna kõike ja hästi- lauad, söödud, punktid, vaheltlõiked (üks eriti oluline). ajab äkki Budivelniku lepingut taga?
Ja noh, Budivelnik näitas, miks on vaja kahte korralikku tsentrit meeskonda, jumal tänatud, et valgevenelane vead täis sai neljanda veerandi algul.
Toomet siin sarjatakse (nagu ikka), aga tegelikult mängis ta kaistes meie alumistest kõige targemini. Just. targemini.
Nelson oli liimist veidi lahti, aga jällegi sain kinnitust, et talenti jagub küll.
võib siin rääkida kiievlaste motivatsioonist, kuid väärib tähelepanu, et puudu oli Dorbek ja Saks ei mänginud ning toome tegi kiiresti vead täis. Kitsing seekord tegi kaitses oma ära, rünnakul ikkagi põeb viset ning teeb vaba olles ikkagi põrgatusega sammu. Pole vajadust, enesekindlust peaks viskel olema. Sai ka Kuusmaalt kiitust nii et... telekast kõik ei paista.
Ja noh, kiievi kotlettide tagumised mustad on ikka päris kvaliteetsed mehed....pluss parahovski. Kadedaks teeb muidugi, aga õnneks mustad täna kaitses olid saamatud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Kalevpoiss »

AAAA kirjutas:Olen õnnelik, et saate mind lolliks hüüda:D AGa samas sain selle raha ja veits pealegi Tartu-Tarva mängust tagasi.
Või panid teise 100 selle peale, et Tartu võidab 6-ga ...
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas And »

Saagem täiskasvanuks ja arutagem siin foorumis ikka korvpalliga seonduvat, mitte ärge sõimake üksteist!
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas pebeetu »

Kes veel ei tea ja kel huvi siis praegu on otse Zalgiris-VEF.Tundub,et VEF saab korraliku kolaka.
http://www.vtb-league.com/ru/game/985.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Kalev4ever »

pebeetu kirjutas:Kes veel ei tea ja kel huvi siis praegu on otse Zalgiris-VEF.Tundub,et VEF saab korraliku kolaka.
http://www.vtb-league.com/ru/game/985.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja tänu sellele jäigi VEF esimesena play-offist välja. Tegelikult oli enne seda mängu juba kindel, et kaotaja kukub välja, kuna NN-il oli mõlema vastu positiivne tulemus kirjas. Nii mõnigi lätlane süüdistas tänases mängus Janičenoksi kahvatut mängu, kuna näiteks polevat toime tulnud olukordades, kus hakati kaitses vähe rohkem pressima.

Õiged meeskonnad pääsesid edasi, meie saime pisut palsamit armidele, et järgneval hooajal jällegist samm edasi astuda.

Järgnevad Žalgiris - Kuban ning Rytas - NN vastasseisud. Žal-Kub paari võitja kohtub järgmises faasis Spartakiga ning Ryt-NN võitja omakorda Himkiga. Sealt edasi juba Spartaki paari võitja CSKA-ga ning Himki paari võitja UNICS-iga.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Alex »

Kalev4ever kirjutas:... Järgnevad Žalgiris - Kuban ning Rytas - NN vastasseisud. Žal-Kub paari võitja kohtub järgmises faasis Spartakiga ning Ryt-NN võitja omakorda Himkiga. Sealt edasi juba Spartaki paari võitja CSKA-ga ning Himki paari võitja UNICS-iga.
Nüüd kui Weems vigastusega eemal on läheb minu panus Kubanile. Bõkov ja neli musta mõistavad piisavalt mängida, et Zalgirisest üle olla.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas cramo »

http://sport.err.ee/korvpall/4a5f0cfe-3 ... 6a9f258b63" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

päris huvitav...Mõnusa twisti annab loole finantside avalikustamise nõue Vene klubidele. Kuidas see tegelikkuses käima hakkab- noh, time to cook some books.
Cramo olukorda hetkel ei kommenteeriks. vara veel.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas sequa »

Kõik neid lubadusi, mida moskoovia poolelt valdmaale on kokku antud, ei tasu grammigi uskuda. Vene värk. Näide sealtsamast VTB kodukalt: Cramo on pandud nõukogude liidu meistriks 1991 aastast...ega Valdmaa ja VTB lollid pole, propaganda, aga samas näitab selline sihilik valetamine, mida kõik need lubadused ja asjaajamised väärt võivad olla...pöörded vene poolet võivad Valdmaa suhtes väga järsud olla...
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

sequa kirjutas:Kõik neid lubadusi, mida moskoovia poolelt valdmaale on kokku antud, ei tasu grammigi uskuda. Vene värk. Näide sealtsamast VTB kodukalt: Cramo on pandud nõukogude liidu meistriks 1991 aastast...ega Valdmaa ja VTB lollid pole, propaganda, aga samas näitab selline sihilik valetamine, mida kõik need lubadused ja asjaajamised väärt võivad olla...pöörded vene poolet võivad Valdmaa suhtes väga järsud olla...
Ma ei tea, mis täpselt sulle vastu hakkab, aga mina vaatasin küll mais 1991, kuidas Kalev Kalevi spordihallis N. Liidu meistriks tuli. Mis see sihilik valetamine siin siis on?
Edit: ma saan pihta- selge, et ega need VTB liiga asjaajajd tea, et Kalevi kaubamärki rendib hr Valdmaa praegu hr Kruudalt ja kogu see pikk jutt Kalevi spordiseltsist ja kaubamärgist jne jne. Üsna sama võib asi nt olla ka CSKA kaubamärgiga. Mingiks räigeks valetamiseks nimetada väikest turundusvõtet- no ma ei tea, seda on ikka pisut palju väita.
Viimati muutis Rix, 16 Apr 2012, 16:46, muudetud 1 kord kokku.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas japs »

Rix kirjutas:
sequa kirjutas:Kõik neid lubadusi, mida moskoovia poolelt valdmaale on kokku antud, ei tasu grammigi uskuda. Vene värk. Näide sealtsamast VTB kodukalt: Cramo on pandud nõukogude liidu meistriks 1991 aastast...ega Valdmaa ja VTB lollid pole, propaganda, aga samas näitab selline sihilik valetamine, mida kõik need lubadused ja asjaajamised väärt võivad olla...pöörded vene poolet võivad Valdmaa suhtes väga järsud olla...
Ma ei tea, mis täpselt sulle vastu hakkab, aga mina vaatasin küll mais 1991, kuidas Kalev Kalevi spordihallis N. Liidu meistriks tuli. Mis see sihilik valetamine siin siis on?
Puht õigusjärgselt ei ole loomulikult tegu sama Kaleviga. Eks see praegusele Kalevile vana 91 a. Kalevi tiitlite omistamine natuke võõraste sulgedega ehtimine ole, kuid hakkad sa siis venelastele õigusjärgsusest seletama, kui asi venelastele nii paremini müüb las tas siis olla nii.
Mind, kes ma end otseselt praeguse Cramo fänniks ei pea (küll aga "vana Kalevi") see igatahes ei sega.
Suletud