VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Zog »

Pealekauba, kas mitte pole nii, et 6iguslikult on praegusel Kalev/Cramo'l palju rohkem p6hjust ennast vana kalevi j2reltulijaks pidada, kui praegusel (v6i ka 10 aasta tagusel) Tallinna Kalevil? Kuna neid klubisid (Cramo ja 91 aasta Kalev) seob just nimelt kaubam2rgi "BC Kalev" kasutamine.

Parandage kui ma eksin.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas sequa »

kellegil pole õigust, sest "kuldaja kalev" saadeti laiali, moodustati uus klubi, "rafter" peasponsorina, viimane läks pankrotti ja klubi lõpetas eksisteerimise. Vana teema ise siin:

http://www.bckalev.ee/foorum/viewtopic. ... 20&p=75973" onclick="window.open(this.href);return false;

See skeem, mida VTB-s kasutatakse, pole isegi mitte JOKK (Cramo=kuldaja kalev). Selle eest, et VTB-s ametlikult Cramole 91 a. tiitlel omistatakse, võiks kohtuasja valmis komponeerida küll. Aga sel asjal pole mõtet(irooniliselt võttes, kommi-kruuda saaks seda vabalt teha :lol: :lol: :lol: ). Hea, et mängida lastakse, ega liigasid valida ei ole nii õhukese rahakoti juures...
HellBoy22
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 04 Mär 2012, 15:21

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas HellBoy22 »

Nagu ma aru saan ei toimu järgmisest hooajast Venemaa meistrivõistluste põhiturniiri. Siit ka küsimus, et mida hakkavad tegema klubid, kes VTB-s ei osale?
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas BCKLV »

HellBoy22 kirjutas:Nagu ma aru saan ei toimu järgmisest hooajast Venemaa meistrivõistluste põhiturniiri. Siit ka küsimus, et mida hakkavad tegema klubid, kes VTB-s ei osale?
Vene klubidest jäi see aasta VTBst eemale vaid Triumph ja Vladivostoki Spartak. Eks nad järgmisest aastast VTBga liidetakse, on ju öeldud et klubide arv võib tõusta 20ni.

edit: Tänasest Postimehest selgub, et selgunud ei ole midagi...
http://sport.postimees.ee/810592/korvpa ... okkuleppe/" onclick="window.open(this.href);return false;
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas sequa »

Sellisel kujul nagu Postimehest ja mujalt lugeda: surnult sündinud projekt. Põhjuseks riikide meistrivõistlustel paika pandud kvoodisüsteem, kuipalju X riigist Y sarja mängima pääseb. ( nt Leedust 2 alati Euroliigasse, sõltumata tulemusest viimases). Kui ühisliiga saab endale pääsme euroliigasse, siis võib nt žalgirisel olla tulusam mängida aind ühisliigat ja saata Leedu MV sinna, kuhu päike ka ei paista (pääsu euroliigasse saaks ühisliiga kaudu) ja nii edasi... ja nagu lugeda on, vene meistrivõistluste orgunnijate tagaselja kiputakse otsustama...või siis...euroliiga ja ühisliiga leppisid tagaselja kokku, et vene MV ja leedu MV kvoodid lähevad ühisliigale...( muidu pole seal leedu klubidel mõtet osaleda, vene klubid võitlevad kvootide eest, leedu klubid?(euroliiga kvoot olemas Leeduu MV kaudu niikuinii) kujuta nüüd ette, milliseid tehinguid playoffides leedu klubidele võiks pakkuda, et viimased vene klubi võitlustele kvootide pärast ette ei jääks)
segane värk....
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas japs »

Euroliiga kvoot Leedu MV kaudu? Kui mõtled otseselt Euroliigat (mitte madalamaid eurosarju) siis sellist asja pole olemas. Zalgiris on asutajaklubi ja temal on koht alati olemas, Rytas (või keegi teine) peab iga aasta ennast uuesti tõestama (EuroCupi võit või kõrge koht Euroliigas).

Postimehe artiklis kirjutatu mõte on see, et kui eurosarjadesse pääseb ainult Ühisliiga kaudu siis on teistel Leedu klubidel (kes ei osale ühisliigas) sinna võimatu saada.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas maik »

Tallinna TV näitab täna VTB liiga poolfinaali Rytas vs CSKA ! Mäng algab kell 21.00

Lihtsalt kui kedagi huvitab.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Kris »

Aitäh info eest. Lugesin küll uudisteportaalist pealkirja et TallinnaTV näitab VTB Final Four´i, kuid ei tulnud selle peale et juba täna hakkab.

Ongi hea näha kuidas Valanciunas hooajaga arenenud on.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas eqy2k »

ttv sai mu lemmik kanaliks täna :D
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Alex »

Uue formaadi järgi on p/offi pääsemine ''kergemaks'' tehtud.
2 alagruppi, mõlemas 10 satsi ja p/offi pääsevad mõlema grupi 8 paremat. http://www.vtb-league.com/ru/news/v-sez ... klubov.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Alex »

Väike uudisnupp VTB kohta: July 15 in the Estonian capital Tallinn will take place the VTB United League Council, which will be approved the final list of participants and the format of the tournament this season.
On the same day after a meeting of the Council of the League will be presented and the United League Cup draw VTB-2012/13. Solemn ceremony will begin at 14:00 local time in the old town, in one of the most picturesque places in Tallinn.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ma ei tea, kas mul on miski kahe silma vahele jäänud, aga anyways: Rudupis teatas täna, et loobutakse Balti Liigas mängimisest ja keskendutakse Leedu, EuroCup ja VTB liigale.

Pidasingi silmas, et kas ka sel aastal on hooaja alguses mingi kvalifikatsioon mitme meeskonna vahel, kellest kaks parimat turniirile pääsevad? Pole nagu varem näinud, et kuskil oleks kirjas olnud nende meeskondade nimed.
Fear the prophet!
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas Kris »

Kalev4ever kirjutas:Ma ei tea, kas mul on miski kahe silma vahele jäänud, aga anyways: Rudupis teatas täna, et loobutakse Balti Liigas mängimisest ja keskendutakse Leedu, EuroCup ja VTB liigale.

Pidasingi silmas, et kas ka sel aastal on hooaja alguses mingi kvalifikatsioon mitme meeskonna vahel, kellest kaks parimat turniirile pääsevad? Pole nagu varem näinud, et kuskil oleks kirjas olnud nende meeskondade nimed.
Osalevad meeskonnad avaldatakse pühapäeval 15.juulil Tallinnas.

Kui tõesti Rudupis sellise uudisega lagedale tuli, siis ju neil koht kindel. Kõige kahjum et BBL nõrgemaks jääb. Nüüd isegi loodan et äkki saaksime VTBs samasse gruppi kui nemad, hea neile koht kätte näidata (vähemalt püüda :P ). 8)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas #7 »

Kas ma olen ainuke kellel striim ei tööta?
http://www.vtb-league.com/en/news/live- ... tallin.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
põrsas123
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 26 Apr 2012, 14:48

Re: VTB Ühisliiga(aka Idaliiga) 2011/2012

Postitus Postitas põrsas123 »

#7 kirjutas:Kas ma olen ainuke kellel striim ei tööta?
http://www.vtb-league.com/en/news/live- ... tallin.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Ei sa ei ole ainuke.Ka mul ei tööta striim
Suletud