Karikavõistlused 2011

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas Rix »

vaim564 kirjutas:Algusest peale oli tunne, et Tartu võtab seekord ära. Aga kahju ka ei ole, et Eesti karikavõit nende hooaega kaunistama jääb. Kui neil õnnestub veel BBL eliitdivisjoni püsima jääda ning Eesti MV finaali jõuda, siis nad võivad hooaega igati kordaläinuks lugeda.
Jep, sama tunne oli. Ja kuna ei saadud suht vabade kohtade pealt sisse, siis tegelikult ette ei saadudki. Ma tunnistan ausalt, et kartsin, et siit tuleb miski 12-15 punkti kaotus.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas cramo »

Kaotasime küll, aga sellist halba tunnet sisse küll ei jäänud.Olen isegi rahul, et TÜ võitis - Muidu kartsin, et Visnapuu võib kinga saada, kuid nüüd võib kindel olla, et prohvet jätkab troonil.Mängust siis niipalju ,et Sokk oli väga hea täna. Ühtegi pallikaotust,5assisti ja 15 punkti on väga hea, kui vaid need kolmesed oleks läinud oleks super olnud.Dorbek võitles vägevalt ja pani vähemalt kolmesed ära,kuid see pallikaotus lõpus oli valus,oleks sealt rünnakust ka kolmene tulnud, oleks veel isegi võimalusi olnud aga pohh see karikas :D!Arbet oli nigel Pärnus.Skelel oli veel jõulupraad seedimata vist ja Toome ka suht okei mäng.Uljanko oli väga kahvatu ja VARBANOV...Falli viies oli see mis maksis mängu.Sai vähemalt korvi all ühtteist korda saadetud vähemalt.Tamm oli nagu ikka, paar kindlat korvi pani mööda.Kuid kokkuvõttes selliste kangete jalgadega kaitsega ei saagi paremat loota.Loodaks kiiret taastumist ja et me naaseks UUEL AASTAL TAAS VÕIDULAINELE!:)
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas japs »

Ei ole midagi öelda Tartu vääris võitu, igalpool oldi natuke paremad.
Igasugu kibestumisest kubisevad kommijad (tartu hooaja eesmärk täidetud jne...) võiks enda ka natike tagasi hoida. Tartu hooaja esimene pool pole loodetud tasemel olnud ja seda on ka kõik asjaosalised tunnistanud. Meeskonna juhtkonna poolt on kül tehtud lollusi, kuid meekond ise peab neist üle olema ja edasi mängima. Ning suht eduka spordiennustajana ei julge mina küll hetkel väita kes kevadel meistriks tuleb. Kalevi paremust näen pingi pikkuses st pika hooaja vältel suudetakse tagasilöökidega (vigastused, kellegi kiire vigadega hättasattumine) paremini hakkama saada kuid ühes mängus ja ka seerias ei pruugi see paremus välja tulla. Tõsi 4 võiduni seeria on siiski piisavalt pikk, et väikest eelist Kalevile anda. 5-6 mehe tasemel on tegu 50:50 olukorraga.

Aga arvatavasti aasta viletsamate kommentaaridega ülekandes pandi arvatavasti siiski ühes osas täppi -Tiit Sokk peaks väga kaaluma Allingu koondisesse kaasamist. Tegemis siiski tõsise ja ausa töömehega, kes antud mängus Varbanovile ja Fallile mõnuga trääsa näitas.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas Egert »

japs kirjutas:Ei ole midagi öelda Tartu vääris võitu, igalpool oldi natuke paremad.
Igasugu kibestumisest kubisevad kommijad (tartu hooaja eesmärk täidetud jne...) võiks enda ka natike tagasi hoida. Tartu hooaja esimene pool pole loodetud tasemel olnud ja seda on ka kõik asjaosalised tunnistanud. Meeskonna juhtkonna poolt on kül tehtud lollusi, kuid meekond ise peab neist üle olema ja edasi mängima. Ning suht eduka spordiennustajana ei julge mina küll hetkel väita kes kevadel meistriks tuleb. Kalevi paremust näen pingi pikkuses st pika hooaja vältel suudetakse tagasilöökidega (vigastused, kellegi kiire vigadega hättasattumine) paremini hakkama saada kuid ühes mängus ja ka seerias ei pruugi see paremus välja tulla. Tõsi 4 võiduni seeria on siiski piisavalt pikk, et väikest eelist Kalevile anda. 5-6 mehe tasemel on tegu 50:50 olukorraga.

Aga arvatavasti aasta viletsamate kommentaaridega ülekandes pandi arvatavasti siiski ühes osas täppi -Tiit Sokk peaks väga kaaluma Allingu koondisesse kaasamist. Tegemis siiski tõsise ja ausa töömehega, kes antud mängus Varbanovile ja Fallile mõnuga trääsa näitas.
Iseasi, kas rahvusvahelised kohtunikud lubavad Allingul oma käsi igalepoole toppida. Rünnakul käib Allingu käsi koguaeg vastase lõua all.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas japs »

Nõus, Allingu on väga jõulise ja robustse mängustiiliga, vahel võetakse vigu rohkem vahel vähem, kuid sama oli ka Metstakiga. Samas ma arvan, et ega keegiei vaidle vastu - Allingu on parim mis meil võtta on.

Antud karikamängus mina küll väga kohtunike ei süüdistaks - võis mõnes kohas vilistada, aga võis ka mitte.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas Alex »

Võiduka Visnapuu lajatus ilkujatele: "Kes hiljem naerab, naerab paremini!"
http://www.ohtuleht.ee/458262" onclick="window.open(this.href);return false;
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas jyrgen »

irw, tõmba oksa end video poiss.. :D kevadel on 4-0 ahjust tulemas juba
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kaotus on kaotus on Kaotus. Omasuguste või tugevamate vastu on neid nappe kaotusi saadud nüüd 5 tükki jutti, aeg oleks tõesti mõni ka ära võtta. Eks siis jaanuaris näeme, kuivõrd imerohi see laager oli.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas xrip55 »

ja mida on näidanud siiani see aasta ja mida näitas ka see turniir.
Kaks klubi on teisest klassist, kindel kolmas tarvas ja teised jagavad edasi oma kohti.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas Rix »

japs kirjutas:Ei ole midagi öelda Tartu vääris võitu, igalpool oldi natuke paremad.
Igasugu kibestumisest kubisevad kommijad (tartu hooaja eesmärk täidetud jne...) võiks enda ka natike tagasi hoida. Tartu hooaja esimene pool pole loodetud tasemel olnud ja seda on ka kõik asjaosalised tunnistanud. Meeskonna juhtkonna poolt on kül tehtud lollusi, kuid meekond ise peab neist üle olema ja edasi mängima. Ning suht eduka spordiennustajana ei julge mina küll hetkel väita kes kevadel meistriks tuleb. Kalevi paremust näen pingi pikkuses st pika hooaja vältel suudetakse tagasilöökidega (vigastused, kellegi kiire vigadega hättasattumine) paremini hakkama saada kuid ühes mängus ja ka seerias ei pruugi see paremus välja tulla. Tõsi 4 võiduni seeria on siiski piisavalt pikk, et väikest eelist Kalevile anda. 5-6 mehe tasemel on tegu 50:50 olukorraga.

Aga arvatavasti aasta viletsamate kommentaaridega ülekandes pandi arvatavasti siiski ühes osas täppi -Tiit Sokk peaks väga kaaluma Allingu koondisesse kaasamist. Tegemis siiski tõsise ja ausa töömehega, kes antud mängus Varbanovile ja Fallile mõnuga trääsa näitas.
Ma ei saa aru, mis jutt sellest Allingust ja koondisest ja Sokust käib- selge jo on ja oli, et koondise asjus on hetkel küsimus selles, kas Vallo ise tahab.
Mina olen Tartu seisukohast aga endiselt väga skeptiline, sest Cramo viskas ülikehval viskepäeval ikkagi 81 punkti jagu palle Tartu korvi. Ja ei olnud, et viskamine tehti raskeks, üsna lihtsatest kohtadest ei tabatud. Ja Tartu sai ikkagi 33 vabaviset, Leedus sa sellist vilet elu sees ei saa ning kardan, et ka play-offis EMV ka mitte.

Emotsiooni pealt see mäng küll võeti, aga noh... veenvat siin ei olnud küll mitte midagi. ÕL võib hõisata, et siit tuleb uus tõus Tartule, aga selle mängu põhjalt ma seda ei näe. Ja pole mõtet hakata hetkel sii Cramo tegemisi sisse tooma, hetkel räägin puhtalt Tartu tegutsemisest. Näis, Visna may prove me wrong.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas Egert »

Veel huvitavam intervjuu:
http://tv.delfi.ee/video/hSTrWZE3/" onclick="window.open(this.href);return false;

Visnapuu arvas vist, et peale karikavõitu unustavad kõik ära, mis hooaja esimses pooles juhtunud on.
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas infomees »

Ei saa mainimata jätta, et Visnal on ikka räme sonks peas.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas eqy2k »

Meele teeb rõõmsaks see,et oli peaaegu täis maja.Üleskutse siis pärnu linnale veidi suurem eelarve,kaks torni korvi alla ja prooviks õnne nt bbl s.Kui meeskond mängiks vähe kõrgemal tasemel poleks täismaja harva esinev nähtus.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Karikavõistlused 2011

Postitus Postitas japs »

Sokk, Allingu ja Keerlese kohta: "Katsume nagu perspektiivi vaadata..." http://sport.err.ee/korvpall/videod/cea ... 6d8e695e56" onclick="window.open(this.href);return false;
Midagi selget ei öelnud, kuid ridade vahelt võis natuke lugeda.

Mis veel Tartu kohta siis loomulikult oli mängus küsitavusi. Kuid mina olen ses osas optmistlikum, kui meeskond kiire mänguga rohkem kohaneb võib edu tulla küll. Aga ok mingi prohvet ma pole... eks aeg näitab.
Vasta