Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 329
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas bckalev-cramo »

East kirjutas: 13 Jaan 2024, 10:11 https://sport.delfi.ee/artikkel/1202609 ... -toompealt

Teadjamad - ega see kinnistu juhuslikult sama pole, mida uue pallimängusaali puhul spekuleeritud on?
Ei ole, see peaks olema tondiraba taga olev plats millest jutt käib seal artikklis. Meie loodetav maatükk asetseb mujal.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Uhhuu »

Carlos Jürgens ja Nevežis ei pea enam Leedu liigast väljalangemise pärast muretsema, sest Gargždai klubi on pankrotti minemas:

https://www.basketnews.lt/news-200782-b ... s-lkl.html

Gargždai paikneb Leedu liigas viimasel kohal 3 võidu ja 14 kaotusega. Kuna klubil on teatud võlgnevused, siis kohalik omavalitsus keeldus neile eelarves ettenähtud raha eraldamast.

Gargždai kuulub Klaipeda maakonda. Linnas on elanikke ligi 16 000, maakonnas umbes 320 000. Gargždai pole maakonna ainuke klubi, mis mängib Leedu kõrgliigas. Gargždaile omavalitsuse poolt ettenähtud toetus oli 275 000 eurot. Summad, mida Leedus korvpallile – isegi kõige pisematele kõrgliiga klubidele – omavalitsuste poolt eraldatakse on Eestiga võrreldes täiesti teine tase ja näitab ära, mida korvpalliriigiks olemine tähendab.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 627
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas vanafänn »

Uus Basket TV osas: https://sport.delfi.ee/artikkel/1202657 ... -oma-poiss

Saatejuhiks seekord siis Sander Õigus, vahepeal kossugrupis otsisi uut venda Ivari asemel ja Mängumehed tugevalt promosid Saaget. Kas valituks sai ikkagist Sander või puhtjuhuslikult oli ta nkn minemas Baskoniasse mängu vaatama ja sai saate ära tehtud?
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 305
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas elchukakabra »

Minu jaoks jäi see saade selgelt liiga pealiskaudseks. Oleks tahtnud kuulda rohkem mõtteid Sandri rollist meeskonnas, tulevikuplaane - kas on olnud kosilasi ka muudest ACB tiimidest või teistest liigadest. Kuidas Kotsari tulek näiteks tema olekut Baskonias on mõjutanud jne jne. Praegu jäi mulje, et saadi kokku ja aeti niisama muhedat juttu, millest tõsisemad kossufännid suurt midagi ei saanud. Aga anname aega atra seada - esimene saade alles ja vast läheb paremaks
NoName
Kasutaja
Postitusi: 726
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas NoName »

No see oli jah selline "selle koosoleku asemel oleks võinud olla e-mail" tasemel saade.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas marxx762 »

Võibolla see on tõesti selliste tõeliste truehead-ide viga aga minu meelest need vähesedki saated, mis kajastavad meie korvpallurite tegemisi vms asjakohaseid teemasid on väga ja väga pealiskaudsed. Kasvõi samune BasketTV mis on aastaid piirdunud ca 10min episoodidega - kas kaameraga kohale minnes ja intekat tehes tõepoolest intervjueeritav muud põnevat ei rääkinud? Mina isiklikult tahaks kordades enam nendes lugudes kuulda detaile ja veidi sügavamat nägemust.
SopsuSõge
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 09 Jaan 2024, 10:31

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas SopsuSõge »

Nõus saate kohta. Samas, kas Jurr mingil hetkel ei selgitanud, et üks minut maksab päris suurt raha ning pelgalt sellepärast ongi need nagu nad viimastel aastatel olnud on? Aastast-aastasse tuleb aina minuteid maha...Lihtsalt tekib küsimus, et kui enam kvaliteetset asja ei suuda teha - milleks siis üldse teha? See eelpool nimetatud saade oli ikka väga pinnapealne ja kehvake nagu ka juba mainitud siin.
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 627
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas vanafänn »

Ma arvan, et seal võis pisut pärssida ka see, et Raieste käis Sandri podcastis alles suvel, kus nad hea 1,5h arutasid juba tema tegemisi.

Pistan ka lingi huvilistele: https://open.spotify.com/episode/6nqyClWl5GXxFnsg84gNcP
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 627
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas vanafänn »

Ma ütleks, et vigade parandus ja palju põhjalikum ülevaade, seekord külaliseks Kristian Kullamäe.

https://sport.delfi.ee/artikkel/1202687 ... -protsenti
RK
Kasutaja
Postitusi: 1637
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas RK »

Suur tänu Asko Matsalu, arvan ,et ta on endaga rahul
https://sport.delfi.ee/artikkel/1202715 ... -hingusele
Tondu
Kasutaja
Postitusi: 31
Liitunud: 24 Sept 2009, 10:51

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Tondu »

Ma arvan, et see on kõige õigem vastus sellisele tegutsemisele, et kui juba suukorvistamine, siis suure kella külge.

Selle artikli juures jäi mulle silma paar nüanssi, mis vähemasti minust endast oli selle saaga juures mööda läinud. Keskenduti sellele, kui jabur kogu see asi on ja ma ise keskendusin sellele, et kas juriidiliselt üldse tohiks sedasi trahvida eraisikut. Artiklis aga välja toodud, et tegelikult ju tehti otsus tagaselga, ilma et oleks asjaosaliselt selgitusi võetud ja lisaks ei ole võimalust otsust vaidlustada. Mina ikkagi leian, et Kullamäe võiks kossuliidu selle trahvi kohtus vaidlustada.
East
Kasutaja
Postitusi: 966
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas East »

RK kirjutas: 20 Veebr 2024, 07:51 Suur tänu Asko Matsalu, arvan ,et ta on endaga rahul
https://sport.delfi.ee/artikkel/1202715 ... -hingusele
Ma ei ole Asko nende sõnavõttudega nõus, mis puudutavad seda, et justkui tegevtreenerid ja -mängijad ei võiks podcaste teha ja seal arvamust avaldada. Minu meelest on see korvpalliskeene elujõulisuse perspektiivist väga oluline, et treenerid ja mängijad (ja ka kohtunikud) seda teeksid, sest see lisab ala arendamisele ikkagi teistsuguse dimensiooni, kui asjas sees olevad inimesed päevateematilisi asju arutavad ja oma vaatenurki pakuvad. Korvpalli populariseerimise mõttes on iga podcast kulla hinnaga.

Aga kogu selle konkreetse kaasuse puhul häirib mind tugevalt ka Kullamäe ja Pärnu klubi positsioon. Esiteks see peateema - kas Kullamäe kommentaar oli irooniline ja mõnitava alatooniga või mitte. Kuidagi hästi kummaline on lugeda Kullamäe ja Kärpi sõnavõtte, kus nad väidavad, et Kullamäe ju tõsimeeli tegelikult kiidab kohtunikke, samal ajal kui videopildis istuvad tema kõrval Jurtšenko ja Talts, kes seda tiraadi kuulates mõlemad naerda kõkutavad. Et mind õudselt häirib see, kui inimesed üritavad hämada. Kritiseerisid kohtunike tööd - fine, tunnista seda ning vaidleme parem selle üle, kas ja kuidas võib kohtunike tööd mängujärgselt kritiseerida. Ning kui seda üldse teha ei või, siis mis oleks proportsionaalne karistusmeede? Praegu üritavad Kullamäe ja Pärnu jätta muljet justkui nemad ei oleks kohtunike aadressil midagi iroonilist öelnud. Keda me lollitame?

Juhtumi avalikustamise järel oli Kullamäe positsioon, et tema teeb podcasti kindlasti edasi. Nüüd siis tuli järsku pressiteade, et podcast ikkagi lõpetab tegevuse. Kusjuures pealkiri on ka selline 4b klassi tasemel - "Atso Matsalu saab oma tahtmise" ning tekst ise sisaldas taaskord mitut iroonilist viidet. Ma ei imestaks, kui ülejärgmine nädal tuleb juba uus teade, et ei lasta end suukorvistada ning saade ikkagi jätkub.

Et päriselt ei suuda täiskasvanud inimesed (nii Matsalu kui ka Pihtas Põhjas pool) solvumistest üle saada ning asja normaalsete inimeste kombel ära klaarida? Ja millega üldse korvpalliliit tegeleb? Selle asemel, et vankumatuid osapooli lepitada või mingit selgust/lahendust tuua, ollakse täiesti vait.

PS! Kas me nüüd ei kuulegi Jurtšenkolt, et mis Kalevi uudis pidi tulema? Või oli see ka iroonia? :roll:
Kasutaja avatar
bckalev-cramo
Kasutaja
Postitusi: 329
Liitunud: 17 Juul 2021, 10:11

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas bckalev-cramo »

East kirjutas: 20 Veebr 2024, 08:27
RK kirjutas: 20 Veebr 2024, 07:51 Suur tänu Asko Matsalu, arvan ,et ta on endaga rahul
https://sport.delfi.ee/artikkel/1202715 ... -hingusele
Ma ei ole Asko nende sõnavõttudega nõus, mis puudutavad seda, et justkui tegevtreenerid ja -mängijad ei võiks podcaste teha ja seal arvamust avaldada. Minu meelest on see korvpalliskeene elujõulisuse perspektiivist väga oluline, et treenerid ja mängijad (ja ka kohtunikud) seda teeksid, sest see lisab ala arendamisele ikkagi teistsuguse dimensiooni, kui asjas sees olevad inimesed päevateematilisi asju arutavad ja oma vaatenurki pakuvad. Korvpalli populariseerimise mõttes on iga podcast kulla hinnaga.

Aga kogu selle konkreetse kaasuse puhul häirib mind tugevalt ka Kullamäe ja Pärnu klubi positsioon. Esiteks see peateema - kas Kullamäe kommentaar oli irooniline ja mõnitava alatooniga või mitte. Kuidagi hästi kummaline on lugeda Kullamäe ja Kärpi sõnavõtte, kus nad väidavad, et Kullamäe ju tõsimeeli tegelikult kiidab kohtunikke, samal ajal kui videopildis istuvad tema kõrval Jurtšenko ja Talts, kes seda tiraadi kuulates mõlemad naerda kõkutavad. Et mind õudselt häirib see, kui inimesed üritavad hämada. Kritiseerisid kohtunike tööd - fine, tunnista seda ning vaidleme parem selle üle, kas ja kuidas võib kohtunike tööd mängujärgselt kritiseerida. Ning kui seda üldse teha ei või, siis mis oleks proportsionaalne karistusmeede? Praegu üritavad Kullamäe ja Pärnu jätta muljet justkui nemad ei oleks kohtunike aadressil midagi iroonilist öelnud. Keda me lollitame?

Juhtumi avalikustamise järel oli Kullamäe positsioon, et tema teeb podcasti kindlasti edasi. Nüüd siis tuli järsku pressiteade, et podcast ikkagi lõpetab tegevuse. Kusjuures pealkiri on ka selline 4b klassi tasemel - "Atso Matsalu saab oma tahtmise" ning tekst ise sisaldas taaskord mitut iroonilist viidet. Ma ei imestaks, kui ülejärgmine nädal tuleb juba uus teade, et ei lasta end suukorvistada ning saade ikkagi jätkub.

Et päriselt ei suuda täiskasvanud inimesed (nii Matsalu kui ka Pihtas Põhjas pool) solvumistest üle saada ning asja normaalsete inimeste kombel ära klaarida? Ja millega üldse korvpalliliit tegeleb? Selle asemel, et vankumatuid osapooli lepitada või mingit selgust/lahendust tuua, ollakse täiesti vait.

PS! Kas me nüüd ei kuulegi Jurtšenkolt, et mis Kalevi uudis pidi tulema? Või oli see ka iroonia? :roll:

Jurtšenko uudis oli Heiko Rannula riikliku spordi aastapreemia saamine - https://sport.delfi.ee/artikkel/1202686 ... 9600-eurot
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 357
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas Raja »

Atsoga on ennegi mingeid intriige olnud vist ?
vanafänn
Kasutaja
Postitusi: 627
Liitunud: 29 Juun 2018, 14:50

Re: Üldised korvpalli artiklid, lingid jne

Postitus Postitas vanafänn »

Raja kirjutas: 20 Veebr 2024, 10:24 Atsoga on ennegi mingeid intriige olnud vist ?
https://sport.delfi.ee/artikkel/1202708 ... ikaadidele

TLDR;" Suutmata oma keha valitseda langes kalevlane Kullamäele pärast möödaviset peale. Peakohtunik Matsalu siiski mängu ei peatanud, mispeale vihastunud Kullamäe ruttas vilemehe juurde, tõukas teda kergelt ja pani käed protestides kohtuniku õlgadele."
"Kullamäele määrati kolmemänguline võistluskeeld ja 7000 krooni trahvi. Kullamäe seljataha koondusid kõik meistriliiga mängijad, 24 neist saatsid alaliitu kirja, milles nõudsid rahatrahvi tühistamist – vastasel juhul ähvardasid nad loobuda paari päeva pärast toimuval Tähtede mängul osalemisest."
Vasta