Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

cramo kirjutas:
väike-tamma kirjutas:
Egert kirjutas:Lugege nüüd neid idiootlike vabandusi
http://sport.postimees.ee/781238/sober- ... d-mangida/" onclick="window.open(this.href);return false;
Aga mis siin sinu jaoks nii idiootliku on?
Kohati tekib küsimus, et mis siin idiootlik ei ole.Mees räägib kohati ikka korralikult vastu enda jutule.
Ei jaksa, sest palju mänge... a las cramo mängib kolme päevaga kolm mängu...ja seda veel 400 km otsi bussiga sõeludes ning B. liiga vastaseks ei ole kah leedu koslepisats. Minu jaoks oleks selline vastutulek inimlik olnud, eriti nüüd veel. a ego ei luba ju.

Vabandust, suur sõber, sa võiks pisut peeglisse vaadata.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Enne mängu Sõber rääkis, et kõik peale Veski on terved ja valmis mängima. Peale mängu tuleb välja, et pool meeskonda on hoopis vigastatud. Varemgi olen seda juttu kuulnud Rakvere rindelt.
Aga nagu näha, kahe päeva tagune Pärnu mäng võttis mehed nii läbi, et keegi ei jõudnud enam midagi teha. Tartu jaoks ei olnud mingi probleem vahetada ära 31. märtsi mäng, Sõbral on mingi isiklik teema Cramo vastu.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Soho »

Ah pole probleemi vahetusmehed teevad ka koslepi Tarvale.. Eesotsas nelsoniga, kui muidugi Kuusmaa Algviisiku mehi ei hakka piinama.. Aga sellest mängust pole mõtet rääkida enne , kui on teada esimese mängu tulemus VEF-iga.. Kui saame suurelt lutti sii ju on teine mäng aind formaalsus...
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas And »

Ei ole formaalsus, mängitakse ju võitude peale, punktivahe ei loe. Ootan huviga, mis koosseisuga Tarva vastu minnakse. Minu arvates pole küll mõtet seal väga mehi väsitada, veerandfinaal on ikkagi hooaja kõige tähtsam sündmus.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Kahju, et kodumäng just kolmandal päeval on.
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 643
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas toivo »

http://sport.postimees.ee/781416/hallik ... nin-mooda/
Balti liiga teise divisjoni võit on Sõbrale küll tähtis, kuid ta nägi teisigi olulisi nüansse. «Teeme seda kõike selleks, et inimestel oleks midagi vaadata ja mõni noorem mees jõuaks kuhugi kaugemale,» rääkis ta. «Tänavu meil väga palju selliseid mehi pole, kuid vähemalt Reinar Hallik on väga andekas poiss. Aga kui ta ei jaksa piisavalt üle platsi joosta – tööd oleks vaja rohkem teha ja pingutada. Ma pole ise ka kõige saledam mees, aga kui Ikla piiripunktis tuleb Hallik välja ja tal on kolm jäätist korraga käes…»
Jäätis on veits tervislikum kui croissant. :)

edit: Päevalehest

http://www.epl.ee/news/sport/finaalis-k ... d=64104295" onclick="window.open(this.href);return false;
„Kui ma kelleltki midagi loodan, siis ka kurjustan temaga kõvemini. Kui ikka tükk aega ei jõua üle välja joosta, siis see teeb kurvaks,” nentis Tarva peatreener Andres Sõber kurvalt. „Hallik on jube andekas, aga rammlaisk. Rain Veidemani puhul siin räägiti, kuidas mees käis üksi Haljala vahel krossi jooksmas,” lisas ta.
HellBoy22
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 04 Mär 2012, 15:21

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas HellBoy22 »

Hallik sai Prantsusmaal olles magusa maitse suhu ja nüüd ei suuda loobuda :D.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Veel lollimaid vabandusi annab otsida... kuradi lätlane.
http://sport.err.ee/korvpall/22977109-c ... 1749b5a23d" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

Ma saadaks Cramo asemel viis meest kohale, laseks kahe minutiga vead täis raiuda, et alla kolme platsile jääks ja kohe koju tagasi. Puhkama ja ette valmistuma VEFi mänguks. Jokk.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:
Ma saadaks Cramo asemel viis meest kohale, laseks kahe minutiga vead täis raiuda, et alla kolme platsile jääks ja kohe koju tagasi. Puhkama ja ette valmistuma VEFi mänguks. Jokk.
Treeneriks Müürsepp, mängule Saks, Kitsing, Tamm, Skele, Nelson. Esimese veerandi mängivad, siis on vead täis :D Aga kahjuks seda ei juhtu :D
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas AAAA »

Ei ole küll Sõbra kaitsja, aga te pole ju absoluutselt kursis kuidas asjad tegelikud olid, et kokkulepet ei saadud? Tülil on peaaegu alati 2 osapoolt ja võimalik, et Cramo ei teinud ka kõik õigesti, et mäng edasi lükataks. Samas on hea, et on vabandus kohe olemas kui Vefi käest 2 pakki saadakse.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Rix »

AAAA kirjutas:Ei ole küll Sõbra kaitsja, aga te pole ju absoluutselt kursis kuidas asjad tegelikud olid, et kokkulepet ei saadud? Tülil on peaaegu alati 2 osapoolt ja võimalik, et Cramo ei teinud ka kõik õigesti, et mäng edasi lükataks. Samas on hea, et on vabandus kohe olemas kui Vefi käest 2 pakki saadakse.
Ee, misasja? Mis vabandus see esimese mängu paki jaoks oleks?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas AAAA »

Nagu ma aru saan, siis kõik loodavad ju kodumängu peale. Või ma olen valesti aru saanud? Aga põhi point on see, et miks on Andres Sõber ainuisiklikuliselt süüdlaseks määratud selles , et Cramo peab kolm mängu järjest mängima?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

AAAA kirjutas:Nagu ma aru saan, siis kõik loodavad ju kodumängu peale. Või ma olen valesti aru saanud? Aga põhi point on see, et miks on Andres Sõber ainuisiklikuliselt süüdlaseks määratud selles , et Cramo peab kolm mängu järjest mängima?
Sest temal on probleeme mängu kuupäeva muutmisega. Eelnevatel aastatelgi on muudetud eesti liiga mänge tähtsamate mängude nimel, see aasta muutis Tartu oma mängu Cramoga ära, aga Sõbrale on tähtis, et maamehed reedel show'd saaksid. Loe uuesti seda ERR intervjuud reedese mängu kohta. Sõber ütleb, et neil on tihe mängugraafik, aga Cramoga tuleb ikka korralikult ära mängida. Kui neil endal ka tihe mängugraafik on, siis kas poleks just loogiline see mäng ära muuta? Selle asemel hakkab mingi Rakvere rahva vabandusi välja heitma. Sõbral on mingi isiklik vimm Cramo ja ma arvan, et eriti Kuusmaa vastu... aga noh, eks elame-näeme, kuidas mängud lähevad.
Viimati muutis Egert, 21 Mär 2012, 18:22, muudetud 1 kord kokku.
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas AAAA »

Egert sa ei ole ju asjadega nii täpselt kursis, et sa saad seda väita! See mida sa kuskilt lehest või delfist loed ei pruugi puhas tõde olla.
Suletud