Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Alex »

Jaja Tarvas. Uskumatu sats ... Esimene poolaeg oli näha, et nii mõnelgi oli närv sees aga tänu Umbra'le püsiti sabas aga see mida Tarvas kolmandal veerandil korraldas, nojah seda peab lihtsalt nägema sest sõnadesse seda suht raske panna. Statistikat küll ei tea aga pakuks, et kolmanda veerandi viimase kahe-kolme minuti skoorisaldo võib päris võimas olla.
Sakalaile viskaks au, kuna nad ei visanud rätikut nurka ja jätkasid visalt tagaajamist kuni viimase minutini. Mnjah, eks lisada oleks võibolla nii mõndagi aga tervitused Tarva fännidele ja edu finaalis. Tobile ja perekond Suslovitele ka pikka iga ja tervist :)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Alex »

Tarvasele selgus finaali vastane, kelleks sai Lietkabelis. Meenutuseks lisan, et alagrupis võitsid nad Raplat (78-65; 96-60) ja Ttü'd (92-79; 80-72)

@ tõrts jama, et korduskohtumine toimub Leedus.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Zog »

T2na siis Challenge Cup'i finaali esimene vaatus... kahju ainult, et seda kusagilt netist n2ha ei saa...
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Invisibl3 »

Zog kirjutas:T2na siis Challenge Cup'i finaali esimene vaatus... kahju ainult, et seda kusagilt netist n2ha ei saa...
Ehk ikka saab ? linefilm.ee tavaliselt ikka Tarva mänge kannab üle :)) :koss:
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Zog »

Viimasel ajal pole kandnud... ning tarva kodulehe andmetel ylekannet pole... samas, oleks tore kui ma eksiks!
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Charly »

Zog kirjutas:Viimasel ajal pole kandnud... ning tarva kodulehe andmetel ylekannet pole... samas, oleks tore kui ma eksiks!
Seletus Rakvere ja telepildi teemal: http://www.ohtuleht.ee/469424" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Egert »

Ei tea, kas täna rahvast ka saali läheb, teisipäev ikkagist.
007
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 02 Mai 2008, 14:04

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas 007 »

Egert kirjutas:Ei tea, kas täna rahvast ka saali läheb, teisipäev ikkagist.
Ma arvan, et nad lähevad reedel ja vaatavad videokordusest. Pole ju harjunud teisiti.
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Siimu »

Kes otsib, see leiab ja näeb ka.
BC KALEV/CRAMO
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas Kalev4ever »

Üks suurimaid küsimusi saab olema see, et kuidas Cipruss hakkama saab. Tema õlule langes suurem koormus tänu Villu vigastusele. Pole teine teab mis tegija, aga vahetusmängijana Tarvases küll ja veel. Vainol jääb kogemusest paratamatult väheseks.

Pärast 8:0 algedu, oleme jäänud taha 17:24. Vastastel kaks meest siiani saja protsendiliselt kolmeseid tulistanud, seega selle pealt hakkab neil nii kui nii nüüd kärisema. Võiduka lõpuni, Tarvas!
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
cesaret
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 03 Jaan 2012, 19:16

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas cesaret »

007 kirjutas:
Egert kirjutas:Ei tea, kas täna rahvast ka saali läheb, teisipäev ikkagist.
Ma arvan, et nad lähevad reedel ja vaatavad videokordusest. Pole ju harjunud teisiti.
Kohalolijate sõnul on saal rahvast pungil täis. Parkimiskohti pole, piletijärjekorrad kaugele uksest välja ja üksikud vabad kohad järgi. Aga eks nad võivad liialdada ka, ise ma ju ei näe ;)
Kasutaja avatar
cesaret
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 03 Jaan 2012, 19:16

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas cesaret »

Ja mitte et ma tahaks nüüd meeletult kuulujutte levitada, aga seda Villu vigastuse juttu ei saa 100% tõepähe võtta. Üks teadjam siseringi mees rääkis enne mängu TÜga, et Villul pidid suhted Sõbraga sassis olema. Ei tea kui hullusti, aga otsustatud sai, et kutt sel hooajal enam ei mängi. Eks tal võib see vigastus ka olla, aga vaevalt, et see nüüd tema hooajale joone alla tõmbas.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas MarttiH »

Kui hakkasin ülekande livescore jälgima ja nägin seisu 44:29, siis tõmbas näo natukene viltu küll. Nüüd mingil määral mängu tagasi tuldud ja vahe 9 peale võetud, lootust on küll ja veel. Veski olukorrast nii palju, et sellel vennal on alati hooajal nö joon all - avaneda ta ei suuda, väristab kätt ja järjekordne kuju Eesti korvpallis, kes meelsamini teeks midagi muud kui mängiks korvpalli. Samas Eesti klubikorvpalli tase on niivõrd nõrk, et Eesti Meistriliigas võib ta patsutada veel mitu hooaega.
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas tempo »

cesaret kirjutas:Ja mitte et ma tahaks nüüd meeletult kuulujutte levitada, aga seda Villu vigastuse juttu ei saa 100% tõepähe võtta. Üks teadjam siseringi mees rääkis enne mängu TÜga, et Villul pidid suhted Sõbraga sassis olema. Ei tea kui hullusti, aga otsustatud sai, et kutt sel hooajal enam ei mängi. Eks tal võib see vigastus ka olla, aga vaevalt, et see nüüd tema hooajale joone alla tõmbas.
Ma jälle kuulsin, et sai trennis kõva löögi kubemesse. Ajakirjanduses avaldatud teade justkui kinnitab seda. Ma ei usu, et Sõber oleks praegu Villu ära saatnud, kui tähtsad mängud käivad ja Cipruss nüüd ainuke mõistlik pikk. Ta oleks leedukatega maadeldes Ciprussele 10min puhkust saanud anda.
HellBoy22
Kasutaja
Postitusi: 39
Liitunud: 04 Mär 2012, 15:21

Re: Balti Liiga Challenge Cup 2011/2012

Postitus Postitas HellBoy22 »

tempo kirjutas:
cesaret kirjutas:Ja mitte et ma tahaks nüüd meeletult kuulujutte levitada, aga seda Villu vigastuse juttu ei saa 100% tõepähe võtta. Üks teadjam siseringi mees rääkis enne mängu TÜga, et Villul pidid suhted Sõbraga sassis olema. Ei tea kui hullusti, aga otsustatud sai, et kutt sel hooajal enam ei mängi. Eks tal võib see vigastus ka olla, aga vaevalt, et see nüüd tema hooajale joone alla tõmbas.
Ma jälle kuulsin, et sai trennis kõva löögi kubemesse. Ajakirjanduses avaldatud teade justkui kinnitab seda. Ma ei usu, et Sõber oleks praegu Villu ära saatnud, kui tähtsad mängud käivad ja Cipruss nüüd ainuke mõistlik pikk. Ta oleks leedukatega maadeldes Ciprussele 10min puhkust saanud anda.
Ei tahaks minagi uskuda, et Sõber teeks enne tähtsaid mänge sellise liigutus, et saadab Veski minema ja Vaino jätab. Vaino ei ole hooaja peale ju praktiliselt üldse mänginud ja nagu näha ei usaldata teda tähtsates mängudes platsile.
Suletud