Aivar Kuusmaa

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas -NBA- »

Olen siin foorumites lugenud palju Kuusmaa kohta...niiet Kuusmaa jutud siia :D
Võitle, Kalev, Võitle !!!
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas xrip55 »

Mis jutud ikka..
VALLANDADA !!!!
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas theundertaker »

Kas Aivar julgeb käia siin foorumis? Või siis Valdmaa?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Egert »

Mul ei ole midagi öelda... mängijana suurepärane, treenerina TTÜ tase.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas theundertaker »

Ega neid eestis palju pole kes oleks mõlemas head ju
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

ega meil polegi treenerit vaja kes oli mängijana hea ,meil on vaja head treenerit kes ei ole kahjuks härra Kuusmaa
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas eqy2k »

on tema asemle siis keegi parem panna?
Allan Dorbek kas veaks nii kõrgel tasemel välja?
kuigi tööriistaaegadest jäi küll positiivne mulje tast(hea oli vaadata kui rünnakul pall alati läbi tsentri käis)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Mul ei ole midagi öelda... mängijana suurepärane, treenerina TTÜ tase.
Räägi mulle nüüd täpselt, et mis siis tänases mängus nii hirmsasti puusse läks? Lapselalin Toome ja Falli teemal jäta kõrvale. Paluks võimalikult analüüsivalt.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas xrip55 »

Rix kirjutas:
Egert kirjutas:Mul ei ole midagi öelda... mängijana suurepärane, treenerina TTÜ tase.
Räägi mulle nüüd täpselt, et mis siis tänases mängus nii hirmsasti puusse läks? Lapselalin Toome ja Falli teemal jäta kõrvale. Paluks võimalikult analüüsivalt.
Ma lihtsalt küsiks, et miks hoiti Toomet nagu sitta pilpa peal ?
Miks ei saanud Fall võimalust ?
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Rix »

Loe ühest teisest teemast. Toome mängis kaitses täitsa okeilt, see oligi võti. Falliga riskida kiire meeskonna vastu nagu Rudupis...oleks see vahe juba enne neljandat lootusetu olnud. Mõnikord peab ka vastasele au andma- pandi oma visked kotti ning kaitses sunniti kalevlased (mõnes võtmekohas kohtunike abiga) eksima. Kogu lugu.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas theundertaker »

Toome ei teinud midagi head mängus! ei ühtegi normaalset liigutust polnud mängus näha ja hoiti ikka mängus.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Rix »

theundertaker kirjutas:Toome ei teinud midagi head mängus! ei ühtegi normaalset liigutust polnud mängus näha ja hoiti ikka mängus.
Vabavisked 6/5, 7 lauda. Juba su esimene väide on vale.
Võtke kokku ennast, ühe mehe kaela ajada on ikka päris lihtsustatud arusaam. Kõik ei ole päris siin elus nii lihtne. Toome jäi rünnakul nõrgaks ja tegi selgelt kaks-kolm muna, kuid sama hästi võib öelda, et Arbet viskas küll 15 silma, kuid kolmesed 6-1. Mõned vabadelt kohtadelt.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas xrip55 »

siiski pooldan ideed, et Kuusmaa enda Toomede ja Tammedega koju.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:
Egert kirjutas:Mul ei ole midagi öelda... mängijana suurepärane, treenerina TTÜ tase.
Räägi mulle nüüd täpselt, et mis siis tänases mängus nii hirmsasti puusse läks? Lapselalin Toome ja Falli teemal jäta kõrvale. Paluks võimalikult analüüsivalt.
Aga mida siin analüüsida? Kuusmaa vahetab liiga palju. Kui meeskond saab mitu rünnakut järjest resultatiivselt lõpetatud, järgneb meie vahetus, mis mängu totaalselt aia taha keerab. Siis, kui ollakse juba 6-ga taga, kaovad ära kombinatsioonid ning hakatakse mängima 1v1. Toome ja Falli teemast ei saa kõrvale vaadata. Toomel lasta 22 minutit mängida mingit ussi seal väljakul ning korvialuse kaare seest kergeid lay-up'e mööda visata, ei ole õige. Kuusmaa isegi ei andnud võimalust Fallile. 3 meest võeti Leetu kaasa niisama pingipoisteks, kusjuures üks mees pidi veel üksi kohale lendama. Kuusmaa kriitika ei tulene jälle ainult tänasest mängust, liiga palju on see hooaeg treeneri praaki. Skelest on ka muidugi kahju, kes andis täna Toomele 4 perfektset söötu, Toome kas ei saanud kätte või kobistas vastastele palli.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:
Rix kirjutas:
Egert kirjutas:Mul ei ole midagi öelda... mängijana suurepärane, treenerina TTÜ tase.
Räägi mulle nüüd täpselt, et mis siis tänases mängus nii hirmsasti puusse läks? Lapselalin Toome ja Falli teemal jäta kõrvale. Paluks võimalikult analüüsivalt.
Aga mida siin analüüsida? Kuusmaa vahetab liiga palju. Kui meeskond saab mitu rünnakut järjest resultatiivselt lõpetatud, järgneb meie vahetus, mis mängu totaalselt aia taha keerab. Siis, kui ollakse juba 6-ga taga, kaovad ära kombinatsioonid ning hakatakse mängima 1v1. Toome ja Falli teemast ei saa kõrvale vaadata. Toomel lasta 22 minutit mängida mingit ussi seal väljakul ning korvialuse kaare seest kergeid lay-up'e mööda visata, ei ole õige. Kuusmaa isegi ei andnud võimalust Fallile. 3 meest võeti Leetu kaasa niisama pingipoisteks, kusjuures üks mees pidi veel üksi kohale lendama. Kuusmaa kriitika ei tulene jälle ainult tänasest mängust, liiga palju on see hooaeg treeneri praaki. Skelest on ka muidugi kahju, kes andis täna Toomele 4 perfektset söötu, Toome kas ei saanud kätte või kobistas vastastele palli.
Näed, täitsa asjalik seisukohavõtt. Nõus Toome rünnaku koha pealt, aga mäng ei seisa ainult rünnakus ja lay-uppides. Vahetuste koha pealt ka nii palju, et vigade probleem ning täna vahetati ka palju mängutempo pärast. Kuusmaa rõhus aktiivsele kaitsemängule. Sealt ka need rohked vahetused. Minu arvates oleks võinud Kitsingut kasutada, Falliga lihtsalt ei julgetud riskida kaitses, kui Kuzminskas Rudupisel kiire mehe vastu vahetati.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta