Aivar Kuusmaa

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 726
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas NoName »

Muidugi Falliga seoses tekib üldse küsimus, et kui ta isegi Toomest parem ei ole, siis miks ta siia üldse toodi. See tulevikuperspektiivi värk tundub suhteliselt ebareaalsena.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Rix »

NoName kirjutas:Muidugi Falliga seoses tekib üldse küsimus, et kui ta isegi Toomest parem ei ole, siis miks ta siia üldse toodi. See tulevikuperspektiivi värk tundub suhteliselt ebareaalsena.
Jälle ühe mängu järel tehakse järeldusi. Seni on fall täitsa okeilt oma minutid kätte saanud, tänane oli mulle pigem taktikaline valik (või siis miski vigastus, millest hetkel ei tea).
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Patrioot »

Ma panustaksin ka vigastusele. Mõne minuti oleks Kuusmaa talle ikka leidnud.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Ragles136 »

Kelle te siis Tamme, Toome ja Kuusmaa asemele võtate, kui rahaline sess on nagu ta on? Ei saa aru mida te nutate koguaeg :)
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Egert »

Vigastatud mees ei hüppa õnnestumiste peale püsti pingi peal.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas BCKLV »

Eilses mängus jäi Kuusmaa taaskord selgelt hiljaks minutilise vaheaja võtmisega. Poolaja +4st sai viie minutiga -8 ning sellega oli põhimõtteliselt mäng ära antud. Ning kahjuks ei olnud see ka esimene kord kui riietusruumist tullakse nõrga keskendumisega. Millega tegeletakse poolajal?
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Rix »

BCKLV kirjutas:Eilses mängus jäi Kuusmaa taaskord selgelt hiljaks minutilise vaheaja võtmisega. Poolaja +4st sai viie minutiga -8 ning sellega oli põhimõtteliselt mäng ära antud. Ning kahjuks ei olnud see ka esimene kord kui riietusruumist tullakse nõrga keskendumisega. Millega tegeletakse poolajal?
Kusjuures, seal mingi hetk Kuusmaa näitas lauale, et minut, aga mänguseisakut ei tekkinud või siis laud ei märganud. Aga jah, kolmas veerand on eesti meeskondade häda läbi aegade.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Go Cramo! »

Rix kirjutas:
BCKLV kirjutas:Eilses mängus jäi Kuusmaa taaskord selgelt hiljaks minutilise vaheaja võtmisega. Poolaja +4st sai viie minutiga -8 ning sellega oli põhimõtteliselt mäng ära antud. Ning kahjuks ei olnud see ka esimene kord kui riietusruumist tullakse nõrga keskendumisega. Millega tegeletakse poolajal?
Kusjuures, seal mingi hetk Kuusmaa näitas lauale, et minut, aga mänguseisakut ei tekkinud või siis laud ei märganud. Aga jah, kolmas veerand on eesti meeskondade häda läbi aegade.
Kes oskaks öelda, millest see tuleb? Kuidas saab nii olla, et ei suudeta end kokku võtta ja end "üles kütta" :roll:
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Rix »

Miljoni dollari küsimus, mida ei ole keegi suutnud läbi hammustada. Siin aitaks väga palju kvaliteetse ja meeskonna vaimseks liidriks tõusva välismaalase olemasolu.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Mr. Aff »

Mulle absoluutselt ei meeldi see Kuusmaa suhtumine: "Kaotama kumbki meeskond finaali loomulikult ei lähe, aga karikavõit pole eesmärk omaette ning iga hinna eest, veri ninast väljas seda püüda pole mõtet."
Kurat, kui isegi treener siiski niivõrd olulisse mängu nagu Karikafinaal niimoodi suhtub (pole ju mingi järjekordne Eestikate reamäng), siis pole ime, et mehed ka Himki või Unicsi vastu kriitilisel hetkel "veri ninast väljas" ei võitle.

Mõtlevad samamoodi, et... "Iga hinna eest seda püüda pole ju mõtet, äkki saab haige, vastane on niikuinii tugevam ja võtab ära...
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Sten »

Suht lollakas mõtlemisviis sul. Ürita vähem järeldusi teha. VTB > BBL > EML > EMK. Ehk mõistad rohkem miks nii öeldi.
Pilt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Mr. Aff »

Noh sinusuguste kriitikavõimetute fännide tase ongi umbes selline, et kriitika = lollakas mõtlemisviis. Mis ma oskan öelda, seis VTBs on üpris sitt, äkki teed sellest ka mingi järelduse?
Salumets on ka Stenisuguste meelest ilmselt lollakas, kui ta nõrkade vastastega mängudele mittekeskendumisest probleemi tegi. Noh vana mees, mis tema enam teab, mis siis et erinevalt Kuusmaast meeskonna VTB tüüpi liiga absoluutsesse tippu viis.
Sten kirjutas:Suht lollakas mõtlemisviis sul. Ürita vähem järeldusi teha. VTB > BBL > EML > EMK. Ehk mõistad rohkem miks nii öeldi.
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas infomees »

Kuusmaa käsutuses on enam-vähem mõistlik tiim, millega vähemalt Eesti tasemel saab kõvatada. Aga kuidagi paremaks (kokkumäng, motiveerimine jne) ta seda tiimi küll pole teinud. Kuusmaa küll treeneriametit veel vähe pidanud, aga ma talle küll mingit edukat karjääri praegu ei ennusta. Ma ei saa üldse aru kuidas ta kohe Kalevi etteotsa võeti - et kui omal ajal olid mõistlik mängumees, siis see headus peaks kuidagi kohe ka treeneriametisse üle kanduma? Idee järgi muidugi võib, aga ei pruugi. Mõttetu närvihaige tegelane. Puhtalt minu arvamus, samas, see on reeglina ka puhas tõde :lol:
Korvpall
Uus kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Jaan 2012, 22:14

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Korvpall »

Ma ei saa aru teist, Ma tunnen Kuusmaad isiklikult juba väga kaua, pole ta midagi närvihaige. Ta lihtsalt püüab kõigest väest. Kuusma lapsed on seda isegi lugenud, mis te arvate mis tunne olla võib? Arvate et neil oleks hea kaotada kõik? :( Ei saa mõndadest üldse aru, kui on midagi halba öelda hoidke enda teada! Võiks ju midagi head ka olla! Kuusmaa oli siiski eesti parim korvpallur.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

hetkel ei ole Cramol lihtsalt midagi head...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Vasta