Aivar Kuusmaa

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Egert »

See, et ta kunagi hea korvpallur oli ei tähenda, et temast ka hea treener saaks.
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Stat »

No ma olen kah hetkel ikkag iseda meelt ,et ka keegi teine seda tiimi eriti vist paremini mängima ei paneks...
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Heat
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 15 Juul 2011, 22:55

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Heat »

Elu ei saagi ainult läbi lillede näha.
Nõustun Egertiga ka sellesosas, ma respekteerin Kuusmaad mängijana väga, aga kahjuks treeneriroll pole siiani nii edukas olnud.

Enamus kommentaarid on tõesti negatiivsed, aga ega see negatiivsus pole õhust võetud, selleks oli ka põhjust. Mina leian nii.
Mõistagi lasub Kuusmaal ka tohutu vastutus, olla peatreener pealinna klubile, aga eks ta ise pidi ka teadlik olema sellest vastutusest ennem kui otsuse tegi.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Egert »

Kaks viimast hooaega on olnud täpselt identsed, mitte ühtegi tulemust peale eestikate. Mängulõpud mängitakse täpselt samamoodi maha nagu eelmine hooaeg. Muutusi on vaja, see on fakt. Ka eelmine aasta detsembris tehti see sama füüsilise tsükkel, aga peale seda tulid minu mäletamist mööda mõne mehe vigastused ja hunnik kaotusi Balti liigas.
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas infomees »

Korvpall kirjutas:Ma ei saa aru teist, Ma tunnen Kuusmaad isiklikult juba väga kaua, pole ta midagi närvihaige. Ta lihtsalt püüab kõigest väest. Kuusma lapsed on seda isegi lugenud, mis te arvate mis tunne olla võib? Arvate et neil oleks hea kaotada kõik? :( Ei saa mõndadest üldse aru, kui on midagi halba öelda hoidke enda teada! Võiks ju midagi head ka olla! Kuusmaa oli siiski eesti parim korvpallur.
No kui sa oled Tallinna esitiimi pealik, siis on selge, et oled tähelepanu keskmes ja pead arvestama, et saad igasugu kriitikat - nii põhjendatud kui põhjendamata. Püüdma peab jah, aga see mõttetu närvitsemine ja kohtunikega vaidlemine ei vii MITTE KUSKILE. Samamoodi käis mulle Matic pinda. Mida sa tõmbled seal väljaku ääres - keskendu mängule ja aita oma meeskond võidule, mitte ära vaidle kohtunikega samal ajal kui oma võistkonna rünnak juba 10 sekki peal on.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas eqy2k »

nagu hr Kuusmaa ise ütles:
korvpall on karm ala kus loevad ainult tulemused,kui neid pole siis oled läinud
Eesti tippklubides pole veel näinud sellist puhastust nagu mujal maailmas.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas kalevcramo »

Eestis ei saa mitte ühegi spordiala klubid endale mingisuguseid "puhastusi" lubada, kust tulevad need uued asendused, tasemel mängijad ja treenerid...????????
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas vaim564 »

Noh sellised emotsiooni pealt tehtud hüüded, et laseme kellegi lahti või saadame minema, ei näita pehmelt öeldes just väga suurt tarkust. Isegi kui treener pole edukas või mängija ei täida talle pandud lootusi, tekitab tema lihtlabane vallandamine ikkagi lünga, mida on vaja lappima hakata ning paneb lisakoormuse teistele. Treenereid on mõtet vahetada hooaja lõpus, kui just mingeid tõsisemaid probleeme ei ole, a la omavahelised hõõrumised ja sisekliima värk. Kui mängija ära saadetakse, ilma et talle sobivat asendust ei ole kohe võtta, siis ei lähe sellest midagi paremaks. Vaadake, kuidas head klubid tegutsevad. Aeg-ajalt saab ikka mõni mängija kinga, aga talle on KOHE sobiv asendaja tulemas, mitte et kõigepealt saadame minema ja hakkame alles siis otsima. Uisapäisa ei saadeta kedagi minema.
Neutron
Kasutaja
Postitusi: 61
Liitunud: 22 Juul 2009, 16:16

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Neutron »

vaim564 kirjutas:Noh sellised emotsiooni pealt tehtud hüüded, et laseme kellegi lahti või saadame minema, ei näita pehmelt öeldes just väga suurt tarkust. Isegi kui treener pole edukas või mängija ei täida talle pandud lootusi, tekitab tema lihtlabane vallandamine ikkagi lünga, mida on vaja lappima hakata ning paneb lisakoormuse teistele. Treenereid on mõtet vahetada hooaja lõpus, kui just mingeid tõsisemaid probleeme ei ole, a la omavahelised hõõrumised ja sisekliima värk. Kui mängija ära saadetakse, ilma et talle sobivat asendust ei ole kohe võtta, siis ei lähe sellest midagi paremaks. Vaadake, kuidas head klubid tegutsevad. Aeg-ajalt saab ikka mõni mängija kinga, aga talle on KOHE sobiv asendaja tulemas, mitte et kõigepealt saadame minema ja hakkame alles siis otsima. Uisapäisa ei saadeta kedagi minema.
Ma paneks sulle "like" kui siin facebooki formaat oleks
Asko
Kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 17 Juul 2012, 15:40

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Asko »

Edu edaspidiseks, Aivar! ;)
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Invisibl3 »

Asko kirjutas:Edu edaspidiseks, Aivar! ;)
+1
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Rix »

Mina isiklikult tänaks. Suur töö sai tehtud ja polnud kindlasti lihtne! Edu ja paremad ajad on ees!
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Sanro »

tänud suure töö eest ja kõike paremat su järgmistes ettevõtmistes!
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas sequa »

Rahu aind rahu, ei kao Sumo kossukaardilt kuhugi.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Marcus »

Usun, et ta võtab selle hooaja lõpuni puhkuse omale. Oleks tore, kui järgmisest hooajast juba kuskile piiri taha saaks proovima minna.
Vasta