Aivar Kuusmaa

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Soho »

Marcus kirjutas:Usun, et ta võtab selle hooaja lõpuni puhkuse omale. Oleks tore, kui järgmisest hooajast juba kuskile piiri taha saaks proovima minna.
Pigem ikka kuskile piiri taha jah , aga Treenerite kooli kuskile, mitte treeneriks :)
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas KalevRuus »

sequa kirjutas:Rahu aind rahu, ei kao Sumo kossukaardilt kuhugi.
Mitte, et ma teaks sellest midagi, aga miks sa nii kindel oled?
Kuusmaa ju varemgi ettevõtlusega tegelenud, miks ta ei võiks sellele pühenduda? Ma miskipärast ei kujuta teda väga ette kusagil noori treenimas või suvalise eesti satsi eesotsas olevat. Visnapuu noore mehena küll aga kas Kuusmaa pagunite ärarebimisega ja ohvitserist kapraliks muutumisega lepib, on raske öelda.
Aga nagu öeldud, ega ma ei tea ka.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Rio »

on ka suuremate pagunitega vendi seda teinud ja teevad ka edaspidi,eks igal pool tippspordis käib kord asi üles ja siis jälle alla.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas jyrgen »

palju edu, Aivar !! Ja täname tehtud töö eest ! 2 aastast Play-offis panna 7-0 on ilus, olgugi, et vaid eestikad
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas pebeetu »

Mind natuke häirib,et Aivar ise pole mitte natukenegi olukorda kommenteerinud.Nt peale Tarvase käest saadud sauna oleks nagu loogiline,et intervjuu meediale annab peatreener mitte ei saada seda tegema abitreenerit(mis kahjuks Kuusmaa puhul peale kaotatud mänge oli suht tavaline)Selline pea liiva alla peitmine näitab selgelt ebaküpsust ja arrogantsust.Mulle väga meeldis kuidas Vucinic võttis alati vastutuse ning ei keeldunud meediaga suhtlemast olgu siis peetud mängu tulemus milline tahes.Aga loodan,et Kuusmaa ammutab kõik vajalikud kogemused,õpib mängijate ja meediaga inimlikult suhtlema ning ei kao ka Eesti korvpalli jaoks kuhugi.
Ainult edu ja parimat!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Rix »

pebeetu kirjutas:Mind natuke häirib,et Aivar ise pole mitte natukenegi olukorda kommenteerinud.Nt peale Tarvase käest saadud sauna oleks nagu loogiline,et intervjuu meediale annab peatreener mitte ei saada seda tegema abitreenerit(mis kahjuks Kuusmaa puhul peale kaotatud mänge oli suht tavaline)Selline pea liiva alla peitmine näitab selgelt ebaküpsust ja arrogantsust.Mulle väga meeldis kuidas Vucinic võttis alati vastutuse ning ei keeldunud meediaga suhtlemast olgu siis peetud mängu tulemus milline tahes.Aga loodan,et Kuusmaa ammutab kõik vajalikud kogemused,õpib mängijate ja meediaga inimlikult suhtlema ning ei kao ka Eesti korvpalli jaoks kuhugi.
Ainult edu ja parimat!
No pärast seda tarva kaotust oli selline käitumine küll õige. Kes nägid, need nägid ju. oli kohe Sõbra käepigistusest teada, et seda kohta tal enam ei ole.
Ja hetkel oleks ilmselgelt liiga mõttetu seda kommenteerida, parem võtta ja seedida mitte emotsioonide pealt panna.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas pebeetu »

Rix kirjutas:
pebeetu kirjutas:Mind natuke häirib,et Aivar ise pole mitte natukenegi olukorda kommenteerinud.Nt peale Tarvase käest saadud sauna oleks nagu loogiline,et intervjuu meediale annab peatreener mitte ei saada seda tegema abitreenerit(mis kahjuks Kuusmaa puhul peale kaotatud mänge oli suht tavaline)Selline pea liiva alla peitmine näitab selgelt ebaküpsust ja arrogantsust.Mulle väga meeldis kuidas Vucinic võttis alati vastutuse ning ei keeldunud meediaga suhtlemast olgu siis peetud mängu tulemus milline tahes.Aga loodan,et Kuusmaa ammutab kõik vajalikud kogemused,õpib mängijate ja meediaga inimlikult suhtlema ning ei kao ka Eesti korvpalli jaoks kuhugi.
Ainult edu ja parimat!
No pärast seda tarva kaotust oli selline käitumine küll õige. Kes nägid, need nägid ju. oli kohe Sõbra käepigistusest teada, et seda kohta tal enam ei ole.
Ja hetkel oleks ilmselgelt liiga mõttetu seda kommenteerida, parem võtta ja seedida mitte emotsioonide pealt panna.
No heakene küll,peale Tarva mängu on tõesti veel mõistetav.Kuid kui vaatad ajas veidi tagasi,siis võid tikutulega otsida kaotatud mänge,peale mida on Kuusmaa isiklikult mikrofoni ette tulnud.Reeglina on ta saatnud ikka kas Varraku või Müürsepa.Võib-olla kuulubki mängujärgsete intervjuude jagamine pigem abitreenerite kohustuste hulka aga sellegipoolest...nt Gert Kullamäe ei keeldu paarist kommentaarist pähe saadud mängu järel ning see on sümpaatne.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas pebeetu »

Asjalik kommentaar Kuusmaalt hetkeolukorrale.

http://sport.postimees.ee/1054532/kuusm ... ist-puhata" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennast huvitaks küll,mis plaan see tal meeskonna turgutamiseks tagataskus oli :shock:

Aga head puhkust Aivarile!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Rix »

pebeetu kirjutas:Asjalik kommentaar Kuusmaalt hetkeolukorrale.

http://sport.postimees.ee/1054532/kuusm ... ist-puhata" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennast huvitaks küll,mis plaan see tal meeskonna turgutamiseks tagataskus oli :shock:

Aga head puhkust Aivarile!
Kuna arusaadavalt ta teatud asju ei saa või on veel vara kommida, eks siis tal mõne mehega lepingu lõpetamise ettepanek ja kõva käe kord oli. Pakun, et see plaan tal oli, aga isiklikult arvan, et sel juhul ei oleks see olnud ei konstruktiivne ega klubi seisukorda arvestades tehtav/elluviidav plaan.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas Krysver »

pebeetu kirjutas:Asjalik kommentaar Kuusmaalt hetkeolukorrale.

http://sport.postimees.ee/1054532/kuusm ... ist-puhata" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennast huvitaks küll,mis plaan see tal meeskonna turgutamiseks tagataskus oli :shock:

Aga head puhkust Aivarile!
Pigem lihtsalt pikem intekas, mitte asjalik kommentaar. Minu arust oli vastustes ikka päris palju lihtsalt solvunud haukumist nii enese harimise, abitreenerite, mängujoonise jne. kohta. Ilmselgelt on kõva pinge mehes veel sees.

Aga head puhkust tasub igal juhul soovida ja värskeid mõtteid kevadel.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas KalevRuus »

Minu arust oli vastustes ikka päris palju lihtsalt solvunud haukumist nii enese harimise, abitreenerite, mängujoonise jne.
Kust sa seda välja lugesid? Mida ta oleks pidanud ütlema, et sa rahule jääksid? Näiteks selle enese harimise asja tegi ta ju lausa puust ja punaseks.
Ennast huvitaks küll,mis plaan see tal meeskonna turgutamiseks tagataskus oli
Kuskilt meediast käis vist eile läbi, et muuhulgas plaanis 1-2 meest minema saata (üks kindlasti Elegar, ma ei tea kas teine Leo või Abbott). Aga see oli ilmselt ainult üks nüanss. Kindlasti oli plaanis sees ka see kõva käe kord, mida Rix mainis.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas pebeetu »

Seda solvumist ja muud säärast ei suutnud mina ka kuskilt välja lugeda.Pigem olid vastused meeldivalt ausad ja otsekohesed.Samas kõrvaltvaatajana ei oleks pooldanud Elegari minema saatmist,mulle isiklikult on jätnud poiss päris sümpaatse mulje ning tahtmist tundub tal ka olevat.Aga see selleks.
Aivari seisukohalt oleks muidugi super,kui talle pakutaks abitreeneri kohta mõnes suuremas klubis.Ning ma usun,et selles ei oleks midagi võimatut.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas japs »

pebeetu kirjutas: Aivari seisukohalt oleks muidugi super,kui talle pakutaks abitreeneri kohta mõnes suuremas klubis.Ning ma usun,et selles ei oleks midagi võimatut.
Abitreeneri koht oleks muidugi ideaalne, seda enam on aga imelik, et Kuusmaa agendi kõnele uue klubi leidmise osas eitavalt vastas. Rauda tuleb taguda siis kui see on tuline, mõne aja pärast on aga Kuusmaa unustatud mees (välismaal) ning siis ei taha teda enam keegi (kui praegugi).
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 708
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas BCKLV »

Uhke ja ennasttäis on Kuusmaa jätkuvalt - "ei ole nõus, ei saa aru, ei oska kommenteerida..." Mitte ühtegi enesekriitilist nooti. Mina loen solvumist välja sellest, et mees alles paari kuu pärast vaatab millega edasi tegeleb, umbes nagu osad ärahellitatud eesti korvpalluridki, kui piisavalt head pakkumist ei saa, siis lähevad kinnisvarasse, metsaärisse...
HEROS GET REMEMBERED, LEGENDS NEVER DIE ||| 2005 ||| 2006 ||| 2009 ||| 2011 ||| 2012 ||| 2013 ||| 2014 ||| 2016 ||| 2017 |||
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Aivar Kuusmaa

Postitus Postitas KalevRuus »

Kuulasin praegu Mehe ei nuta-saadet. Seal tõi Pahv meeskonna sisekliimat kommenteerides välja nüansi, et Kalevi võõrmängijatele olla just Mürka eriline autoriteet kelle poole alt üles vaadati. Ehk siis jutu moraal - loodetavasti oskab ja suudab Varrak seda ära kasutada.

Uhke ja ennasttäis on Kuusmaa jätkuvalt - "ei ole nõus, ei saa aru, ei oska kommenteerida..." Mitte ühtegi enesekriitilist nooti. Mina loen solvumist välja sellest, et mees alles paari kuu pärast vaatab millega edasi tegeleb, umbes nagu osad ärahellitatud eesti korvpalluridki, kui piisavalt head pakkumist ei saa, siis lähevad kinnisvarasse, metsaärisse...
See on sul rohkem peas kinni. Iga inimese tee on erinev ja mina ei võta küll õigust otsustada, kas peale töölepingu lõppemist peab keegi minema uuesti tööle kuu või kahe pärast; kas tohib laupäeval sõpradega kalale minna, nagu Kuusmaa või peaks hoopis kinno minema... Puht inimlikust seisukohast on mulle küll arusaadav, et treeneri töö on võrdlemisi spetsiifiline amet kus eraelule ja perekonnale väga pühenduda ei saa, juba seetõttu on raske ette heita, et mees aja maha võttis.
Aivari seisukohalt oleks muidugi super,kui talle pakutaks abitreeneri kohta mõnes suuremas klubis.Ning ma usun,et selles ei oleks midagi võimatut
Arvan, et pigem oleks. Abitreenerit ei võeta reeglina lambist välismaalt. Kunagi ühes raadiosaates oli sellest asjast juttu Kullamäega (ajal kui ta Visna juures abitreener oli). Ta ütles, et teoorias võiks ta välismaale tippsatsi juurde saada siis kui Rock saavutaks midagi suurt, Visnapuule tehakse ettepanek peatreeneriks tulla ja Visnapuu otsustaks taustajõud kaasa võtta. Muidu mitte.
Ilmselt oleksime ka meie üsna üllatunud, kui loeksime uudist, et Cramo otsustas ühtäkki palgata Moldovast või Islandilt mõne tundmatu abitreeneri... Mida kuradit, lolliks olete läinud, oleks ilmselt reaktsioon.
Vasta