Solomon Bozeman

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas Kris »

cramo kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=63974441
Kuusaaga täiesti päri.Praegu on Sokk sama tasemega mängija.
Olen ka Kuusmaaga täiesti nõus. Tüübilt ei sobi mängujuhi kohale. Mul pole midagi ründava orientatsiooniga mängujuhi vastu (isegi vastupidi, esimese sammu kiirus on mängujuhi puhul tähtis omadus), aga Bozemani tehnika/kiirus ei vasta sellele tasemele et muid elemente korvata.
-NBA-
Kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 12 Aug 2011, 22:58
Asukoht: Kose

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas -NBA- »

Kris kirjutas:
cramo kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=63974441
Kuusaaga täiesti päri.Praegu on Sokk sama tasemega mängija.
Olen ka Kuusmaaga täiesti nõus. Tüübilt ei sobi mängujuhi kohale. Mul pole midagi ründava orientatsiooniga mängujuhi vastu (isegi vastupidi, esimese sammu kiirus on mängujuhi puhul tähtis omadus), aga Bozemani tehnika/kiirus ei vasta sellele tasemele et muid elemente korvata.
Kuulge rahuneme nüüd maha, eks. Mees on jõudnud alles 2 mängu pidada ja juba te virisete, et ei sobi jne. Laske mees natukene harjub Euroopa stiiliga ja küll hakkavad siis ka tulemused tulema.
Võitle, Kalev, Võitle !!!
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas Kris »

Soho kirjutas:Pean ka Egertiga nõustuma seekord! See, et Kuusmaa ise tahtis stabiilset skoorijat meeskonda ja paneb siis mehe hoopis rünnakut üles võtma ning pärast viriseb , et sellist polegi vaja :D
Usun et viset tal on. Ülikooli kolmeste % väga kõrge. Aga tema peale pole olukordi mängitud, Kuusmaa kasutanud teda põhiliselt mängujuhina.
Kasutaja avatar
GO-CAVS
Kasutaja
Postitusi: 149
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:20

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas GO-CAVS »

Bozemani asemel võiks Kuusmaa kiiremas korras ära saata...
ss
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Egert kirjutas:Äkki on viga ikka treeneris, mitte selles, et ükski mängija ei sobi meie "mängujoonisesse".
Vähemalt saadi jälle siis mõttetult raha raisatud. Usun, et Bozeman oleks väga õnnelik siit lahkumise üle nähes kuidas meie tagamängijad palli käsitlevad.
Pean nentima, et olen Ekuga suht ühel nõul. Kussa võiks natuke tagasi tõmmata. Praegu jääb siuke mulje, et tema üksi otsustab mis ja kuidasmoodi järgmine hooaeg saama hakkab. Äkki järgmine hooaeg saadetakse hoopis peatreener persse, seega ei ole mõtet siin siiski väga laiutada, et mina võtan ja jätan ja teen mis tahes.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas gasol2 »

Aga meil ongi ju võistkonda vaja loovat hea käega mängujuhti mitte lihtsalt viskajat nagu Bozeman. Sellise PG otsimine on ,aga suhteliselt raske ,kuid loodame parimat.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas Soho »

gasol2 kirjutas:Aga meil ongi ju võistkonda vaja loovat hea käega mängujuhti mitte lihtsalt viskajat nagu Bozeman. Sellise PG otsimine on ,aga suhteliselt raske ,kuid loodame parimat.
Edu Kuusmaale siis, kui tahab leida omale Rose-i või D.Willi sarnast mängujuhti :d
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas gasol2 »

Kuule oleme realistid lihtsalt mingit suvalist meest pole mõtet võtta ju. Oli näha ,et mees pole just parim sõõtja ega ka tehnika polnud 1on1 parim. NCAA on mitmeid häid seniori aasta mehi kes ilmselt küll tahaksid saada Nba-sse ,kuid jäävad vast siiski sealt välja ning sealt oleks hea teha mõni steal. Paar nime Kaylon Williams,Jordan Theodore,Keegan Bell,Jay Threatt,Jeremiah Bowman,Zac Swansey jne.
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas eqy2k »

mõistmatu on lihtsalt kuusmaa kommentaar
kui duningan eelmine aasta sügisel tuli ütles kuusmaa,et mehel võtab kohanemine aega paar kuud enne kui ta mängujoonisesse sulab...
Nüüd aga juba peale 2 mängu on selge,et bozeman meile ei sobi.
Sama ütles ta ka bamba kohta sel sügisel.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas Rix »

eqy2k kirjutas:mõistmatu on lihtsalt kuusmaa kommentaar
kui duningan eelmine aasta sügisel tuli ütles kuusmaa,et mehel võtab kohanemine aega paar kuud enne kui ta mängujoonisesse sulab...
Nüüd aga juba peale 2 mängu on selge,et bozeman meile ei sobi.
Sama ütles ta ka bamba kohta sel sügisel.
Viimase lause kohta tahaks kohe kindlasti tõestust paberil.
Sageli ei ole vaja meest kaks kuud praadida, ma ei tea, mis teid Solomoni juures pimestab, aga ilmselgelt ei ole ta see mes, keda vaja läheks. Pole kahjuks mees, kes mängu lahti arutaks, vajadusel sisse murraks ja teised mehed väljakul paremaks teeks. Tuleb lihtsalt veel ringi vaadata.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas theundertaker »

29 on kohe käes ja pole enam midagi aega vaadata ja testida uueks hooajaks kahjuks ja siis lähevad hinnat lakke ja hakkab sama trall nagu igal aastal!
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas eqy2k »

kui keegi tõestada tahab siis sirvige sport.err videosi.
ega see bozeman mingi imemees pole aga 1 1 le suutis teravaid olukordi teha küll,samas mees on ainult mõned mängud euro-korvpalli maitsnud.Laseks mehel ikka veel paar mängu teha ja siis alles hakkaks koju saatma
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas Rix »

eqy2k kirjutas:kui keegi tõestada tahab siis sirvige sport.err videosi.
ega see bozeman mingi imemees pole aga 1 1 le suutis teravaid olukordi teha küll,samas mees on ainult mõned mängud euro-korvpalli maitsnud.Laseks mehel ikka veel paar mängu teha ja siis alles hakkaks koju saatma
Kuna sina selle lause siia viskasid, peaksid ka tõestuse välja otsima. Bamba kohta on mul küll meeles, et räägiti kohe algusest peale juttu, et materjali on, kuid vaja kindlasti teatud asju järele aidata. Ärasaatmisjuttu minu meelest ei olnud ei Kuusmaa, mürka ega Valdmaa suust.
Pmst oleks meil vaja u Bremeri (Mckee) tüüpi meest, kas nii head on võimalik üldse Cramo võimaluste juures saada, ei tea, aga Solomon kahjuks seda ei ole. Ja minu tagasihoidliku hinnangu kohaselt pole siin küsimus üldse kohanemises, lihtsalt pole seda tüüpi ja oskustega mängija.

Ja see, et aeg otsa lõppeb, pole argument. Just sel põhjusel on meil hetkel Varbanoviga asi nii nagu on. Järgmist hooaega silmas pidades pole mõtet kohe esimesest õlekõrrest haarata.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas Soho »

kolmapäevane Tarvase mäng võib siis jääda viimaseks talle Cramo särgis..
Minu arvates toodi mees lihtsalt väga valel ajal meeskonda... Pole sellised mänge ka , et saaks lasta mehel 30 minti mängida, ja anda talle vabad käed näidata, mis suudab.
Nii ei saagi mehi võtta meeskonda, et 30 minuti põhjal saadetakse minema kohe ( 2 mängu kokkuvõttes).
Üks mäng veel põhimõtteöiselt otse lennukilt tulles..
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Solomon Bozeman

Postitus Postitas nojah »

Minu arust selles osas jah ei saa kohe järeldusi teha, et kuidas meeskonda uus tulija suudab sulanduda ja kuidas mängustiil talle istub aga mehe individuaalsetest oskustest ja võimetest saab küll pildi kohe ette. Ka minu arvates pole ta päris see mees, keda otsitakse. Ta ei ole millegi poolest oluliselt parem, kui praegused tagamängijad. Iseasi, miks üldse tema suhtes nii optimistlik oldi ja kohe pikas perspektiivis selline mees siia toodi?
Vasta