Anthony Nelson

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Kris »

eestikana kirjutas:Mis ta Twitter on?
http://twitter.com/#!/antnelson31" onclick="window.open(this.href);return false;
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas And »

Tüüp ei tundu tõesti päris korras olevat, üpris friik. Ta pole ajavahega absoluutselt kohanenud ja enamik öid ta lihtsalt ei maga, vaid aina säutsub. Ma ei kujuta ette, kuidas ja mida ta niimoodi trennides teeb. Ja no eile Sõber oli temaga väga rahul, aga ma küll ei saa aru, mille põhjal, ise ootasin küll temast enamat.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Rix »

And kirjutas:Tüüp ei tundu tõesti päris korras olevat, üpris friik. Ta pole ajavahega absoluutselt kohanenud ja enamik öid ta lihtsalt ei maga, vaid aina säutsub. Ma ei kujuta ette, kuidas ja mida ta niimoodi trennides teeb. Ja no eile Sõber oli temaga väga rahul, aga ma küll ei saa aru, mille põhjal, ise ootasin küll temast enamat.
Vähemalt kaugjälgimise kaudu tundub, et mehel on pallikäsitsemistehnika, kiirus ja platsinägemise oskused olemas, üsna atleetlik selle kasvu juures ka. Vise on küsimärk, aga tehnika on sealgi paigas. Need on vähemasti lubavad omadused. Mentaalne pool on muidugi küsimärk, kuid seda annab päris kiiresti parandada erinevalt eeltoodud asjadest.
Ega palju pole enam aega jäänud ka, tuleb ennast tõestama hakata.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
eqy2k
Kasutaja
Postitusi: 520
Liitunud: 01 Aug 2010, 16:10

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas eqy2k »

tuleb arvestada,et mehel oli see esimene mäng euro-korvpallis ja mitte just kõige nõrgema vastase vastu.Erinevalt Bozemanist otsis mees rohkem teravust korvi alla, mitte ei pannud kohe viset peale.Talenti jätkub...
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas theundertaker »

Õnneks ja Fisher ütles talle, et mis moodi siin mängitakse ja ta on natsa kursis sellega!
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Soho »

And kirjutas:Tüüp ei tundu tõesti päris korras olevat, üpris friik. Ta pole ajavahega absoluutselt kohanenud ja enamik öid ta lihtsalt ei maga, vaid aina säutsub. Ma ei kujuta ette, kuidas ja mida ta niimoodi trennides teeb. Ja no eile Sõber oli temaga väga rahul, aga ma küll ei saa aru, mille põhjal, ise ootasin küll temast enamat.
Tüübil jah raskused kohanemisega.. ta ise ka suht närvis juba , et ei saa magada öösel :D
ütles, et pole saanud ükski päev vähemalt 5 tundi jutti magada..
Nuh , aga loodame et harjub, ikkagi esimest korda ülelombi...
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Mr. Aff »

Näe Egertil on ka Twitter. me oleme siis üksteist teadmata koos bbl.net leheküljel tartlasi mõnitanud :D
Aga Nelson lendab küll peatselt kolinal USAsse tagasi ma kardan, ta tundub jubedalt igatsevat kodu ja homeboysid, tundub.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Soho »

Mr. Aff kirjutas:Näe Egertil on ka Twitter. me oleme siis üksteist teadmata koos bbl.net leheküljel tartlasi mõnitanud :D
Aga Nelson lendab küll peatselt kolinal USAsse tagasi ma kardan, ta tundub jubedalt igatsevat kodu ja homeboysid, tundub.
Varsti saabki ju :D palju siin jäänd ikka on mingi kuu, poolteist vb..
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Sanro »

Täna küll väga kenasti pikkadele üritab söötu jagada. Meeskonnamäng on kohe oluliselt muutunud seetõttu (heas mõttes)
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas KalevRuus »

Kokkuvõttes oli siiski üsna kahvatu. Kui üleminekuaken oleks veel lahti, siis ilmselt valmistuks juba lennuks.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Soho »

KalevRuus kirjutas:Kokkuvõttes oli siiski üsna kahvatu. Kui üleminekuaken oleks veel lahti, siis ilmselt valmistuks juba lennuks.
See, et ta punkte ei viska ei tee teda kahvatuks.. Cramo mäng muutus oluliselt paremaks , kui ta pg oli.
Tal on see kiirus , mida meie meestel pole, söödab hästi teravalt ja platsinägemine on väga hea.
Kaitses väga hea.
Ta tõmbas täna ilusti mängu lahti oma söötudega korvialla pikkadele, kuhu meie tagamehed kunagi ei julge sööta..
Ja nagu Kuusmaa ütles , et ta ei ootagi praegu Nelsonilt mingit suurt mängu enne PO-e
Ei usu , et valmistuks kojuminekuks, kuna kuusmaa just sellist meest otsis-gi , kes teravust tooks
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas KalevRuus »

Jah, mängu tõmbas laiali küll, ameeriklastele omast isetsemist ei olnud, lollusi ka nagu ei teinud kui see üks äss, mille keegi küll kätte sai ja sisse pani, välja jätta.
Aga mingit erilist virtuooslikust, kiirust või eriti kavalaid sööte ka ei näinud. Vähemalt mitte midagi sellist, et teda järgmisel hooajal väga vaja oleks.
Aga muidugi - kui PO-s teeb häid mänge ja valitakse ehk isegi MVP-ks, on leping olemas. Iseasi, kas me järgmisel aastal selle üle väga rõõmsad oleksime.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Egert »

KalevRuus kirjutas:Jah, mängu tõmbas laiali küll, ameeriklastele omast isetsemist ei olnud, lollusi ka nagu ei teinud kui see üks äss, mille keegi küll kätte sai ja sisse pani, välja jätta.
Aga mingit erilist virtuooslikust, kiirust või eriti kavalaid sööte ka ei näinud. Vähemalt mitte midagi sellist, et teda järgmisel hooajal väga vaja oleks.
Aga muidugi - kui PO-s teeb häid mänge ja valitakse ehk isegi MVP-ks, on leping olemas. Iseasi, kas me järgmisel aastal selle üle väga rõõmsad oleksime.
Vähemalt viitsib ennast väljakul liigutada erinevalt Škelest.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Soho »

+ pallikäsitlus on ka väga hea.. nagu oli ka eilsest mängust näha , kui leedukad lõpus ülevälja pressi tegid..
Nelson sai ilusti palli üle toodud, sama situatsioon Sokk puterdas outi ja edasi liikumine oli pea olematu
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas marxx762 »

Soho kirjutas:+ pallikäsitlus on ka väga hea.. nagu oli ka eilsest mängust näha , kui leedukad lõpus ülevälja pressi tegid..
Nelson sai ilusti palli üle toodud, sama situatsioon Sokk puterdas outi ja edasi liikumine oli pea olematu
No tolles soku olukorras vahtisid ülejäänud 4 meest teisel pool väljakut ja ei tuld sokule appi kellele tehti double team'i. Aga jah olen nõus et Anthony pallikäsitlus on parem kui meie poistel.
Vasta