Anthony Nelson

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Asjaajaja »

See vend on ikka täiesti ebanormaalne oma Säutsujaga. Ma olen mitmeid kordi 7...10-tunnise ajavahega pidanud harjuma, aga nii see küll päris ei käi. Tegemist on lihtsalt Interneti sõltlasega. Kalev/Cramo mängijatel peaksid kohustuslikud uneajad olema ja Internet peaks selleks ajaks olema välja võetud.
And
Kasutaja
Postitusi: 774
Liitunud: 08 Okt 2007, 15:11

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas And »

Asjaajaja kirjutas:See vend on ikka täiesti ebanormaalne oma Säutsujaga. Ma olen mitmeid kordi 7...10-tunnise ajavahega pidanud harjuma, aga nii see küll päris ei käi. Tegemist on lihtsalt Interneti sõltlasega. Kalev/Cramo mängijatel peaksid kohustuslikud uneajad olema ja Internet peaks selleks ajaks olema välja võetud.
Olen igati nõus. See harjumine võtab normaalsel inimesel 2-3 ööpäeva ehk maksimaalselt, aga mitte nädal. Tundub, et ta pole siinse eluga kohanenud ja igatseb väga Ameerikat ja sõpru. Või siis tõesti ei saa üldse und, mida ma väga ei usu. Või on ta tõeline twitterihull. Või siis ongi tema kavatsus aprilli lõpuni siin nii ära tiksuda ja siis kodumaale tagasi lennata ja tal pole kavatsustki professionaalsemalt suhtuma hakata ja siinse elurütmiga kohaneda. Igatahes peaks klubi talle märkuse tegema ja nõudma normaalset unerežiimi. Ilmselgelt ei saa ta niimoodi oma vaba aega kasutades anda endast mängudes 100%.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Invisibl3 »

Äkki keegi kirjutaks talle twitterisse, et vahepeal peaks magama ka. :D :D
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Soho »

Asjaajaja kirjutas:See vend on ikka täiesti ebanormaalne oma Säutsujaga. Ma olen mitmeid kordi 7...10-tunnise ajavahega pidanud harjuma, aga nii see küll päris ei käi. Tegemist on lihtsalt Interneti sõltlasega. Kalev/Cramo mängijatel peaksid kohustuslikud uneajad olema ja Internet peaks selleks ajaks olema välja võetud.
Ta muutus twitteris aktiivseks just siia jõudes.. enne seda oli seal väga harva.. isegi tal tuttavad mainisid seda esimestel päevadel :)
Tehku , mis tahab peaasi , et mängu ei hakka mõjutama... ja kui sa nii kursis oled , siis peaks teadma , et tal on täna 8h bussi sõit Leetu ja sellepärast istus ta ka üleval, et bussis saab nagunii magada..
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas pebeetu »

Soho kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:See vend on ikka täiesti ebanormaalne oma Säutsujaga. Ma olen mitmeid kordi 7...10-tunnise ajavahega pidanud harjuma, aga nii see küll päris ei käi. Tegemist on lihtsalt Interneti sõltlasega. Kalev/Cramo mängijatel peaksid kohustuslikud uneajad olema ja Internet peaks selleks ajaks olema välja võetud.
Ta muutus twitteris aktiivseks just siia jõudes.. enne seda oli seal väga harva.. isegi tal tuttavad mainisid seda esimestel päevadel :)
Tehku , mis tahab peaasi , et mängu ei hakka mõjutama... ja kui sa nii kursis oled , siis peaks teadma , et tal on täna 8h bussi sõit Leetu ja sellepärast istus ta ka üleval, et bussis saab nagunii magada..
No minu arvamus on ka see,et kui mees annab endast platsil 100 prossa ja teeb seda hästi siis tema vaba aeg (k.a uneaeg) ei tohiks küll kellegile pinnuks silma olla,eriti siis veel fännidele.Pealegi nagu ma aru olen saanud on ta esimest korda üldse teises riigis ning pealegi veel euroopas profileiba maitsmas,eks talle ole võõras see värk ning kohanemine võtab aega.Ei maksa kohe mingeid põhjapidavaid järeldusi tegema asuda. :wink:
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Mario »

Kui mees ei puhka ennast välja, siis ta ei suuda 100% oma võimetest välja mängida. Ja minu kogemus ütleb, et bussis magamine ei anna pooltki seda efekti, mis normaalne magamine. Lisaks kui bussireis on päeval, siis ajavahega kohanemises oleks vaja sel ajal ikkagi ärkvel olla. Aga küll ta lõpuks oma asjad korda saab, praegune režiim peaks mehe nii välja kurnama, et ta ei suuda lihtsalt enam öösiti üleval püsida. :)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Soho »

Mario kirjutas:Kui mees ei puhka ennast välja, siis ta ei suuda 100% oma võimetest välja mängida. Ja minu kogemus ütleb, et bussis magamine ei anna pooltki seda efekti, mis normaalne magamine. Lisaks kui bussireis on päeval, siis ajavahega kohanemises oleks vaja sel ajal ikkagi ärkvel olla. Aga küll ta lõpuks oma asjad korda saab, praegune režiim peaks mehe nii välja kurnama, et ta ei suuda lihtsalt enam öösiti üleval püsida. :)
Irw jube ajavahe on meil ka ju Leeduga :D:D
ja täna pole mängu ka
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Marcus »

Mario mõtles kindlasti Ameerika ning Euroopa ajavahega kohanemist.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Soho »

Marcus kirjutas:Mario mõtles kindlasti Ameerika ning Euroopa ajavahega kohanemist.
Seda enam, ei usu et nelson bussiga USAst siia sõitis :D
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Marcus »

Tundub, et sa mõistad Mario postitust kuidagi väga teistmoodi (valesti)... :D
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Soho »

Loe enne läbi , mis ta kirjutas
Tsiteerin: Lisaks kui bussireis on päeval, siis ajavahega kohanemises oleks vaja sel ajal ikkagi ärkvel olla!
Mis see usa-euroopa ajavahe siia puutub?
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Marcus »

Lugesin piisavalt. Ma ei viitsi seletada - saime aru, kuidas saime. ;)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Soho »

Täna on vist väike areng toimunud, kui mul midagi kahe silma vahele ei jäänud :D
Kahe tweet-i vahe oli tal 7h :D
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Rix »

Soho kirjutas:Täna on vist väike areng toimunud, kui mul midagi kahe silma vahele ei jäänud :D
Kahe tweet-i vahe oli tal 7h :D
Äkki Kaunases polnud hotellis internetti:)
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Invisibl3 »

Rix kirjutas:
Soho kirjutas:Täna on vist väike areng toimunud, kui mul midagi kahe silma vahele ei jäänud :D
Kahe tweet-i vahe oli tal 7h :D
Äkki Kaunases polnud hotellis internetti:)
Või magas Kuusmaga ühes toas ? :D :D :D
Vasta