Anthony Nelson

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas MarttiH »

Invisibl3 kirjutas:
Rix kirjutas:
Soho kirjutas:Täna on vist väike areng toimunud, kui mul midagi kahe silma vahele ei jäänud :D
Kahe tweet-i vahe oli tal 7h :D
Äkki Kaunases polnud hotellis internetti:)
Või magas Kuusmaga ühes toas ? :D :D :D
Või lausa ühes voodis?
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Kasutaja avatar
343rg1z3r
Kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mai 2010, 13:17

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas 343rg1z3r »

MarttiH kirjutas: Või lausa ühes voodis?
hea nali, tee veel
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Patrioot »

Tundub, et mehes ei ole ikkagi midagi. Platsile ei lasta ja kui lastakse siis midagi korda ei saada.
Lootused olid vähe kõrgemad.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Rix »

Patrioot kirjutas:Tundub, et mehes ei ole ikkagi midagi. Platsile ei lasta ja kui lastakse siis midagi korda ei saada.
Lootused olid vähe kõrgemad.
Natuke vale koht kah, kus mänguaega anda. Kodused play-offid näitavad
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Marcus »

Mulle tundub lihtsalt, et Kalevi praegune mängustiil ei sobi temaga. Ei tahaks Nelsonit küll enne hooaja lõppu maha kanda vms. Nagu Rix ütles - kodused play-offid näitavad.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Soho »

Patrioot kirjutas:Tundub, et mehes ei ole ikkagi midagi. Platsile ei lasta ja kui lastakse siis midagi korda ei saada.
Lootused olid vähe kõrgemad.
pole sisse sulanud meeskonda.. ta ka rohkem selline pick n roll mängujuht mitte kolmesetaga söödu keerutaja..
Ja ega Tamm ka suht ebastabiilne , kui nii harva mängu pannakse..
Nelsonil tuleks lasta KML-s korralikult 30 minti möllata vabade kätega , siis saaks õige pildi..
nagu Salumets-ki ütles , et Kuusmaa loeb lihtsalt rangelt sõnad peale ja nii ei saagi midagi teha seal, kui koguaeg pead iga viske vms peale kartma :)
Ega need 15 punni 5 ast jne statsid tal ülikoolis olid ka ju 38 mängu minutiga .. ei saagi loota , et ta siin nüüd 5 minutiga 15 paneks :D
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Milleks oli seda vend vaja tuua siia üldse , kui meil on selline joonis , et kõik söödavad palli ilusti kolmese taga , kui tal pole viset ollagi ja saadeti ära Bozeman kellel oli suht normaalne vise ja temast oleks abi olnud kõvasti...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Rix »

--KingLeBron-- kirjutas:Milleks oli seda vend vaja tuua siia üldse , kui meil on selline joonis , et kõik söödavad palli ilusti kolmese taga , kui tal pole viset ollagi ja saadeti ära Bozeman kellel oli suht normaalne vise ja temast oleks abi olnud kõvasti...
Võtke nüüd samm tagasi, eks. Loogiline on, et hooaja lõpus väga oöulistes mängudes mängitakse ikka selle joonise järgi, mis hooajal on olnud ja see joonis on tehtud ikka selle järgi, kes sul kasutada hooaja jooksul on olnud. ja mitte vastupidi- sa ei hakka meeskonda kaheks viimaseks kuuks ümber ehitama uue mehe kohaselt. Natuke võiks vaadata pisut kaugemale, kui need mängud BBLi play-offis ja VTBs. Kui mees on midagi sellist, kellest on j'hooaja jooksul puudu olnud- selle näeb trennis ja mõnes vähemolulises mängus ja sellega saab järgmise aasta joonises arvestada.
Pikk jutt, sitt jutt- mõte on ikka, et seda meest ikkagi proovitakse järgmise aasta mõttes, mitte selleks, et VEFi vastu seeria ära teeks vms.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Egert »

Rix kirjutas:
--KingLeBron-- kirjutas:Milleks oli seda vend vaja tuua siia üldse , kui meil on selline joonis , et kõik söödavad palli ilusti kolmese taga , kui tal pole viset ollagi ja saadeti ära Bozeman kellel oli suht normaalne vise ja temast oleks abi olnud kõvasti...
Võtke nüüd samm tagasi, eks. Loogiline on, et hooaja lõpus väga oöulistes mängudes mängitakse ikka selle joonise järgi, mis hooajal on olnud ja see joonis on tehtud ikka selle järgi, kes sul kasutada hooaja jooksul on olnud. ja mitte vastupidi- sa ei hakka meeskonda kaheks viimaseks kuuks ümber ehitama uue mehe kohaselt. Natuke võiks vaadata pisut kaugemale, kui need mängud BBLi play-offis ja VTBs. Kui mees on midagi sellist, kellest on j'hooaja jooksul puudu olnud- selle näeb trennis ja mõnes vähemolulises mängus ja sellega saab järgmise aasta joonises arvestada.
Pikk jutt, sitt jutt- mõte on ikka, et seda meest ikkagi proovitakse järgmise aasta mõttes, mitte selleks, et VEFi vastu seeria ära teeks vms.
Sa näed alati ikka kõike nii positiivselt. See Nelson on täiesti mõttetu vend, kes istub öösel kella kolmeni netis (tegi seda ka täna öösel), siis käib trennis ja õhtul pittu. Oskustest ja isegi kiirusest jääb ta alla Tanel Sokule, teravust ei tee, korvi alla ei murra... on näha, et odavalt saadud mees. Mängujoonistest rääkides, siis viimased 2 hooaeg Kuusmaa käe all ongi see selline olnud, et 15 sekundit tiirutatakse kolmese taga palliga käest-kätte.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Rix »

Kulla mehed, ma ei räägi siin sellest, kas ta on hea või halb või vabsee mõttetu. Ma pigem räägin sellest, et miks ta neis mängudes väga platsile ei saa ja miks ta üldse siia toodi. Paistab, et see kipub paljudel meelest ära minema ja meest võetakse miski Ventspilsi CJ Hunterina...
See, et tuleks uus mees ja 25 minutit Hunteri tasemel teeks, come on, see ei ole Cramole hetkel jõukohane ju.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas cramo »

Nojah,eks temast siiski loodeti paremat kui ta praegu meile ennast näidanud on.Siin foorumis loodeti, et on Sokust tase kõrgemal, aga võta näpust.Tanel on teinud väga ilusad mängud hooaja teises pooles.Sokk on meil kohe kindlasti mängujuht nr üks, Rünnak töötab hästi kui ta sees on.Nelson ja Tamm on aga hoopis need kes mängu ära lõhuvad mingi aeg.Meil ei ole Sokule head vahetust ja see on meil teine peamine probleem(esimene on tasemel center).Kui Sokk on algviisikus ja tema ajal mäng näib korras,just rünnak, siis aga kui Tamm või Nelson sisse tulevad, siis kaovad ka loogilised viskekohad ja olukorrad.Lootsime siiski ju paremat meest kui Sokk, aga seda ta kohe kindlasti pole.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas väike-tamma »

Ma olen enam kui veendunud, et ta on parem kui Sokk. Aga on näha, et mees pole enesekindel väljakul. Ja ega pingil istudes seda enesekindlust ei saagi. Ja kui te siin mainite, et ta on Tamme tasemel, siis miks ei võiks Kuusmaa teda mängitada. Toodi ta ju siia selleks, et järgmine aasta oleks hea tagamees olemas. Ja mina ei näe Tamme järgmise aasta meeskonnas. Niiet praegu järgmisele aastale mõeldes, laseksin mina temal mängida mitte Tammel. Ja vähemalt ta ei võta pressingu ajal palli kätte vaid suudab edasi põrgatada. Nelson on minu silmis mängija, kellele on vaja väljakul vabadust. Talle peab olema lubatud mängida pick'n'rolli palju ja läbi murda, aga kahjuks Kuusmaa kipub kõiki liialt raamidesse suruma. Arvatavasti pole seepärast ka Škele oodatut tasemel mänginud see aasta.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas Egert »

väike-tamma kirjutas:Ma olen enam kui veendunud, et ta on parem kui Sokk. Aga on näha, et mees pole enesekindel väljakul. Ja ega pingil istudes seda enesekindlust ei saagi. Ja kui te siin mainite, et ta on Tamme tasemel, siis miks ei võiks Kuusmaa teda mängitada. Toodi ta ju siia selleks, et järgmine aasta oleks hea tagamees olemas. Ja mina ei näe Tamme järgmise aasta meeskonnas. Niiet praegu järgmisele aastale mõeldes, laseksin mina temal mängida mitte Tammel. Ja vähemalt ta ei võta pressingu ajal palli kätte vaid suudab edasi põrgatada. Nelson on minu silmis mängija, kellele on vaja väljakul vabadust. Talle peab olema lubatud mängida pick'n'rolli palju ja läbi murda, aga kahjuks Kuusmaa kipub kõiki liialt raamidesse suruma. Arvatavasti pole seepärast ka Škele oodatut tasemel mänginud see aasta.
Kalevis ei mängita pick-n-rolli. Vähemalt Kuusmaa käe all mitte.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas cramo »

Nelson on üks-ühele mängides kindlasti üks kalevi parimaid, aga jutt käib praegu mängujuhtimisest. Rünnak jookseb aga tihti liiva just siis kui Nelson sisse tuleb.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Anthony Nelson

Postitus Postitas väike-tamma »

Egert kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Ma olen enam kui veendunud, et ta on parem kui Sokk. Aga on näha, et mees pole enesekindel väljakul. Ja ega pingil istudes seda enesekindlust ei saagi. Ja kui te siin mainite, et ta on Tamme tasemel, siis miks ei võiks Kuusmaa teda mängitada. Toodi ta ju siia selleks, et järgmine aasta oleks hea tagamees olemas. Ja mina ei näe Tamme järgmise aasta meeskonnas. Niiet praegu järgmisele aastale mõeldes, laseksin mina temal mängida mitte Tammel. Ja vähemalt ta ei võta pressingu ajal palli kätte vaid suudab edasi põrgatada. Nelson on minu silmis mängija, kellele on vaja väljakul vabadust. Talle peab olema lubatud mängida pick'n'rolli palju ja läbi murda, aga kahjuks Kuusmaa kipub kõiki liialt raamidesse suruma. Arvatavasti pole seepärast ka Škele oodatut tasemel mänginud see aasta.
Kalevis ei mängita pick-n-rolli. Vähemalt Kuusmaa käe all mitte.
Ja kas selles on Nelson süüdi, et peatreener ei oska mängijate tugevusi välja tuua? Kuusmaa kahjuks vileleb seda old-school korvpalli kus koguaeg olid pikad liikumised ja nii. Euroliigas vaatasin, et näidati liikumist 3 ja siis 45 pealt mängiti pick'n'roll ja teisel äärel pandi ka kate ja oligi kogu liikumine. Oleks aeg hakata mängima vähe tänapäevasemat korvpalli. Eriti veel kui nüüd on meil olemas tagaliinis mees, isegi koos Škelega 2 meest kes suudavad seda mängida.
Vasta