VTB Ühisliiga 2012/2013

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas zero0 »

Eks tuleb ilmselt tõdeda, et alustatakse põhiturniirilt, kuna Žalgiris loobus. Cramo oli üks esimestest võistkondadest, kes liigaga liitus, sai koha. Kuigi see on vaid minu teooria.
Tore, et saab Cramot oma silmaga näha see hooaeg, vähemalt ühekorra. Eks tõenäoliselt pusitakse Turowi ja Nymburkiga. Võib-olla suudetakse mõni üllatusvõit võtta, nagu eelmine hooaeg. Eks enne peab ootama, kes jätkab Cramos, kes tuleb juurde.
Taltsi võib ära unustada, igal juhul oleks regress tema jaoks. Eelmine hooaeg näitas tema sats head mängu, mäletavasti oli see sama meeskond ka hüppelauaks Kangurile. Minu soov oleks näha kaht eestlast Euroliigas. Targemad öelge, millal mängis Euroliigas kaks eestlast välisklubis, kui see on juhtunud?
Kaitsefänn
Kasutaja
Postitusi: 247
Liitunud: 27 Dets 2008, 13:55

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Kaitsefänn »

Vene ja Kangur paar aastat tagasi.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Karl »

zero0 kirjutas:Eks tuleb ilmselt tõdeda, et alustatakse põhiturniirilt, kuna Žalgiris loobus. Cramo oli üks esimestest võistkondadest, kes liigaga liitus, sai koha. Kuigi see on vaid minu teooria.
Tore, et saab Cramot oma silmaga näha see hooaeg, vähemalt ühekorra. Eks tõenäoliselt pusitakse Turowi ja Nymburkiga. Võib-olla suudetakse mõni üllatusvõit võtta, nagu eelmine hooaeg. Eks enne peab ootama, kes jätkab Cramos, kes tuleb juurde.
Taltsi võib ära unustada, igal juhul oleks regress tema jaoks. Eelmine hooaeg näitas tema sats head mängu, mäletavasti oli see sama meeskond ka hüppelauaks Kangurile. Minu soov oleks näha kaht eestlast Euroliigas. Targemad öelge, millal mängis Euroliigas kaks eestlast välisklubis, kui see on juhtunud?
Ma ei oleks nii kindel et regress, eelmine hooaeg mängis Varese ju ainult Itaalia liigat ning Eurocup ja VTB on kindlasti edasiminek sealt maalt, eriti kuna Taltsi mänguaeg oli ca 5-10 minutit, Cramos saaks aga 25-30 raudselt kätte.

Regress oleks see, kui Talts hakkaks Rockis mängima, kes ka pakkumise tegi ning siis toksiks siin paar kuud BBL'+ 6 mängu Rurochallanget ning ülejäänud aja Valgade ja Hitode vastu.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas sequa »

Karl kirjutas:
zero0 kirjutas:Eks tuleb ilmselt tõdeda, et alustatakse põhiturniirilt, kuna Žalgiris loobus. Cramo oli üks esimestest võistkondadest, kes liigaga liitus, sai koha. Kuigi see on vaid minu teooria.
Tore, et saab Cramot oma silmaga näha see hooaeg, vähemalt ühekorra. Eks tõenäoliselt pusitakse Turowi ja Nymburkiga. Võib-olla suudetakse mõni üllatusvõit võtta, nagu eelmine hooaeg. Eks enne peab ootama, kes jätkab Cramos, kes tuleb juurde.
Taltsi võib ära unustada, igal juhul oleks regress tema jaoks. Eelmine hooaeg näitas tema sats head mängu, mäletavasti oli see sama meeskond ka hüppelauaks Kangurile. Minu soov oleks näha kaht eestlast Euroliigas. Targemad öelge, millal mängis Euroliigas kaks eestlast välisklubis, kui see on juhtunud?
Ma ei oleks nii kindel et regress, eelmine hooaeg mängis Varese ju ainult Itaalia liigat ning Eurocup ja VTB on kindlasti edasiminek sealt maalt, eriti kuna Taltsi mänguaeg oli ca 5-10 minutit, Cramos saaks aga 25-30 raudselt kätte.

Regress oleks see, kui Talts hakkaks Rockis mängima, kes ka pakkumise tegi ning siis toksiks siin paar kuud BBL'+ 6 mängu Rurochallanget ning ülejäänud aja Valgade ja Hitode vastu.
regress oleks taltsi jaoks see kui palk kukuks. Mehel juba selline vanus, et tuleb raha võtta, kust on.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Zog »

zero0 kirjutas:Targemad öelge, millal mängis Euroliigas kaks eestlast välisklubis, kui see on juhtunud?
Huvitav kysimus... Kullam2e m2ngis Bambergis Euroliigat, samuti on sellel tasemel vist yhe hooaja m2nginud Tein... aga ma ei m2leta t2pselt, mida Myyrsepp nendel aastatel tegi. V6i siis teine variant oleks hirmus ammu, kui Sokk ja Kuusmaa m6lemad Kreeka liiga tugevates satsides olid. Samas ma ei tea kui palju nad rahvusvahelisi sarju m2ngisid tol ajal.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Charly »

Zog kirjutas:
zero0 kirjutas:Targemad öelge, millal mängis Euroliigas kaks eestlast välisklubis, kui see on juhtunud?
Huvitav kysimus... Kullam2e m2ngis Bambergis Euroliigat, samuti on sellel tasemel vist yhe hooaja m2nginud Tein... aga ma ei m2leta t2pselt, mida Myyrsepp nendel aastatel tegi. V6i siis teine variant oleks hirmus ammu, kui Sokk ja Kuusmaa m6lemad Kreeka liiga tugevates satsides olid. Samas ma ei tea kui palju nad rahvusvahelisi sarju m2ngisid tol ajal.
Vastus on samas teemas juba antud, ülalpool - Vene ja Kangur mõned aastad tagasi.
Kasutaja avatar
Neverlast
Kasutaja
Postitusi: 187
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:59

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Neverlast »

Charly kirjutas:
Zog kirjutas:
zero0 kirjutas:Targemad öelge, millal mängis Euroliigas kaks eestlast välisklubis, kui see on juhtunud?
Huvitav kysimus... Kullam2e m2ngis Bambergis Euroliigat, samuti on sellel tasemel vist yhe hooaja m2nginud Tein... aga ma ei m2leta t2pselt, mida Myyrsepp nendel aastatel tegi. V6i siis teine variant oleks hirmus ammu, kui Sokk ja Kuusmaa m6lemad Kreeka liiga tugevates satsides olid. Samas ma ei tea kui palju nad rahvusvahelisi sarju m2ngisid tol ajal.
Vastus on samas teemas juba antud, ülalpool - Vene ja Kangur mõned aastad tagasi.
2009/10 hooajal mängisid Kangur ja Vene mõlemad Euroliigat, vastavalt siis Asvelis ja Zalgirises.

Kullamäe Bambergiga Euroliigat ei mänginud, aga EiffelTowersiga oli ULEB Cupis küll 2004/05 ja pani alagrupis nt Le Mansile 7 kolmest.

Tein mängis Euroliigas 2003/04 Slaski eest ja parimaks esituseks jäi 21 sanga Berliini Alba vastu - vb sellega teeniski lepingu Albaga järgmiseks hooajaks. Ja Albaga mängis 2004/05 ULEB Cupi.

Mürka oli Euroliigas 2000/01 AEK-aga ja 2004/05 CSKA-ga ning ULEB Cupi 2002/03 Permiga ja 2005/06 UNICS-iga.

Lisaks on Euroliigat pelanud Talts 2006/07 hooajal Kölni meeskonnaga.

Ja Sokk ning Kuusmaa tagusid Kreekas ainult kohalikku liigat.
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas huh im kito »

Vabsee ,vaatasin seda euroliiga 2006/07 hooaega, talts samas meeskonnas Poola tsentri Marcin Gortatiga :D .
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas zero0 »

sequa kirjutas:
Karl kirjutas:
zero0 kirjutas:Eks tuleb ilmselt tõdeda, et alustatakse põhiturniirilt, kuna Žalgiris loobus. Cramo oli üks esimestest võistkondadest, kes liigaga liitus, sai koha. Kuigi see on vaid minu teooria.
Tore, et saab Cramot oma silmaga näha see hooaeg, vähemalt ühekorra. Eks tõenäoliselt pusitakse Turowi ja Nymburkiga. Võib-olla suudetakse mõni üllatusvõit võtta, nagu eelmine hooaeg. Eks enne peab ootama, kes jätkab Cramos, kes tuleb juurde.
Taltsi võib ära unustada, igal juhul oleks regress tema jaoks. Eelmine hooaeg näitas tema sats head mängu, mäletavasti oli see sama meeskond ka hüppelauaks Kangurile. Minu soov oleks näha kaht eestlast Euroliigas. Targemad öelge, millal mängis Euroliigas kaks eestlast välisklubis, kui see on juhtunud?
Ma ei oleks nii kindel et regress, eelmine hooaeg mängis Varese ju ainult Itaalia liigat ning Eurocup ja VTB on kindlasti edasiminek sealt maalt, eriti kuna Taltsi mänguaeg oli ca 5-10 minutit, Cramos saaks aga 25-30 raudselt kätte.

Regress oleks see, kui Talts hakkaks Rockis mängima, kes ka pakkumise tegi ning siis toksiks siin paar kuud BBL'+ 6 mängu Rurochallanget ning ülejäänud aja Valgade ja Hitode vastu.
regress oleks taltsi jaoks see kui palk kukuks. Mehel juba selline vanus, et tuleb raha võtta, kust on.
Mis asja? Sportlaste parim iga on 28-30 aastat üldiselt, Janar on täpselt 30-aastane. Usun, et 5-6 aastat mängib kindlasti veel, Allingugi hea näide, et parim enne ei saa nii ruttu läbi. Karjääri viimased aastad ehk viidab mõnes Eesti klubis pallides.
Kahtlen, et Cramo suudab sellist pakkumist teha, mis vastaks tema turuväärtusele. Ressursse ei jätku, eelmine hooaeg pallis 6 välismaalast Cramos. Kes teab, ehk see hooaeg rohkemgi, kui näiteks Sokk peaks lahkuma, Eestis ei ole võrdväärset asendust.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas barons »

alles oli uudis, et VTB-ga ühines Sofia Lukoil Academik, aga loosirattas seda tiimi ei olnud?
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas zero0 »

Korvpalli VTB Ühisliiga juhtkond üritas viimse hetkeni liigas osalemisest loobunud Kaunase Žalgirist tagasi meelitada. Suurtes rahalistes raskustes olevale Žalgirisele oldi valmis ohverdama koguni 40 miljonit rubla ehk umbes 1 miljon eurot, mis oli tegelikult mõeldud klubidele võrdseks stardikapitaliks.
Žalgiris siiski vedu ei võtnud ning raha läkski kõikide klubide vahel jagamiseks, igaüks saab hooaja algul umbes 50 000 eurose rahasüsti. Kui Venemaa klubidele on tegu piskuga, siis Baltikumi klubid olid stardiboonusega väga rahul. "EuroCupil osalemine maksab meile umbes samasuguse summa. Piltlikult öeldes on see raha nüüd olemas," märkis Kalev/Cramo president Ivar Valdmaa.

VTB Ühisliiga viies hooaeg stardib oktoobris, põhiturniir lõpeb märtsis. Sarnaselt mullusele peab iga meeskond põhiturniiril 18 kohtumist. Mõlema alagrupi kaks paremat pääsevad otse veerandfinaali, alagruppides kohtadele 3-6 jäänud meeskonnad selgitavad ülejäänud veerandfinalistid.

Žalgirise asemel liigasse pääsejat ei ole veel teada, kinnitas Rossia2 telekanalile antud intervjuus liiga president Sergei Ivanov. "Mõned kandidaadid on, aga tuleb teha põhjalikku taustatööd. Me ei saa endale lubada skandaalset olukorda, kus uue klubiga näiteks tekivad finantsprobleemid," märkis Venemaa presidendi kabinetiülem.



Hmm, huvitav uudis, ei tea, kas tõlkega mööda pandud või mis? Alagrupid on ju loositud, mõlemas alagrupis 10 meeskonda (B-gruppi tuleb juurde wild card'iga üks meeskond). Kui võetaks keegi juurde, peaks üks alagrupp rohkem mänge pidama, uudisest ei loe nagu välja, et oleks ka kaks meeskonda veel juurde võtta, et mõlemas alagrupis oleks ühepalju meeskondi.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas vaim564 »

Mis siin ebaselget on. Žalgirise asemel tuleb wild cardiga võistkond ja kvalifikatsiooni ilmselt ei korraldata. Kusagilt lugesin, et kvalfikatsiooni on ametlikult aplikeerunud vaid Shiauliai ning Lukoil ja Vladivostok kaaluvad osalust.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas zero0 »

vaim564 kirjutas:Mis siin ebaselget on. Žalgirise asemel tuleb wild cardiga võistkond ja kvalifikatsiooni ilmselt ei korraldata. Kusagilt lugesin, et kvalfikatsiooni on ametlikult aplikeerunud vaid Shiauliai ning Lukoil ja Vladivostok kaaluvad osalust.
Pidi ju mingisugune kvalifikatsiooniturniir olema ühe koha peale - minu mäletamist mööda enne, kui Žalgiris teatas loobumisest -, kuid ilmselt on siis muudetud otsuseid.
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas sequa »

kustutasin ära. jura ju.
Viimati muutis sequa, 15 Juul 2013, 23:44, muudetud 4 korda kokku.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: VTB Ühisliiga 2012/2013

Postitus Postitas Kalevpoiss »

No mis siin nüüd keerulist on? Te uudiseid üldse ei loe?
1. Mingit kvalifikatsiooniturniiri ei toimu!!!
2. 19 Klubi on kindlat ja lisandub 1 klubi wild cardiga!!!
Suletud