Frank Elegar

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Frank Elegar

Postitus Postitas Asjaajaja »

Ma arvan, et see mees vajab ka eraldi teemat.

Mul on küll selline tunne, et hooaja arenedes hakkab ta veel imetegusid tegema. Koos McLeodiga võib moodustuda päris huvitav duo.

Ainus hirm, mis mul on seoses tugevate pikkadega, on see, et Bamba hakkab üha rohkem varju jääma. Eks see muidugi ole mehe enda teha, kuidas asjad lähevad, aga kahju oleks näha Bambat ära vajumas - ta on ju tegelikult lahe säga, kes paistab siinse keskkonnaga olevat vägagi ära harjunud.

Rääkige Frank Elegarist!
j2nesh
Kasutaja
Postitusi: 116
Liitunud: 08 Okt 2012, 20:34

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas j2nesh »

Loodame, et Bamba saab esimesest ehmatusest üle ja paugutab edasi. Konkurents on edasiviiv jõud! Eriti hea meel on pigem, et Elegar täna tõesti head tööd tegi.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas Marcus »

McLeodi tulek tõi tema hea külje välja e. "NBA lahendused".

Meeskondlikus kaitses on imo siiski Bamba parem (samuti ka juba tiimiga sulandunud) ning usun, et nende mänguajaga saab ilusti kombineerida.

Huvitav, kuidas toimiksid Elegar ja Bamba samal ajal väljakul, kui McLeod mängu juhatab? Seda võiks ju vähemalt mõnes vähem tasavägisemas mängus proovida.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas vaim564 »

Marcus kirjutas:McLeodi tulek tõi tema hea külje välja e. "NBA lahendused".

Meeskondlikus kaitses on imo siiski Bamba parem (samuti ka juba tiimiga sulandunud) ning usun, et nende mänguajaga saab ilusti kombineerida.

Huvitav, kuidas toimiksid Elegar ja Bamba samal ajal väljakul, kui McLeod mängu juhatab? Seda võiks ju vähemalt mõnes vähem tasavägisemas mängus proovida.
Ma ei usu, et see midagi ületamatut oleks, Elegar on PF koha peal varemgi mänginud, aga McLeod suudab loodetavasti tsentreid paremini mängu kaasata, et nad ei ole ainult katete panemiseks, mida ma temast loodan.
erky
Uus kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Mai 2010, 21:57

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas erky »

Elegar on siin foorumis veidi vähe tähelepanu saanud tegelt, aga tema oli üks põhimehi finaalseerias.
Nüüd siis Puerto Ricosse mängima http://sport.delfi.ee/news/korvpall/kml ... d=66167094" onclick="window.open(this.href);return false;
Mina ja usun, et paljud kalev cramo fännid näeksid teda ka järgmine hooaeg siin. Kuigi eks üldjuhul palganumber paneb paika, mis valiku Elegar järgmiseks hooajaks teeb, aga vb saame ka meie kalev cramo fännid midagi teha.
Võiks teha mingi aktsiooni, kas video või midagi, vb suudaks siis seda otsust veidi kallutada ka, kui cramo suudab talle konkurentsivõimelist pakkumist teha!
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas Invisibl3 »

vaim564 kirjutas:
Marcus kirjutas:McLeodi tulek tõi tema hea külje välja e. "NBA lahendused".

Meeskondlikus kaitses on imo siiski Bamba parem (samuti ka juba tiimiga sulandunud) ning usun, et nende mänguajaga saab ilusti kombineerida.

Huvitav, kuidas toimiksid Elegar ja Bamba samal ajal väljakul, kui McLeod mängu juhatab? Seda võiks ju vähemalt mõnes vähem tasavägisemas mängus proovida.
Ma ei usu, et see midagi ületamatut oleks, Elegar on PF koha peal varemgi mänginud, aga McLeod suudab loodetavasti tsentreid paremini mängu kaasata, et nad ei ole ainult katete panemiseks, mida ma temast loodan.
Oeh jah, kahju, et McLeod mängima ei hakanud..
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas huh im kito »

http://tv.delfi.ee/video/j4gjMwAK/" onclick="window.open(this.href);return false; -baskettv saade siis ,intervjuu Varraku ja elegariga.
Siit siis elegar ütles, et on on huvitatud kalev/cramos jätkama juhul kui meeskond mängib Vtb leaguet ja Eurocup-i ,ning on suuteline jätma meeskonna tuumik enamkjaolt samas .(ehk siis bamba,tyshawn abbot,skele )
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas marxx762 »

Delfile ikka suur kiitus et nad seda kossuvärki ajavad. Alati on väga huvitavad saated ja jään igal korral järgmist saadet ootama. Kahju ainult et suvel on kord kuus saade, aga loodetavasti on siis saade pikem kui harilikult.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas pebeetu »

Delfi on tubli tõesti.
Mis puutub aga Elegari,siis loomulikult näeksin teda suurima heameelega uuel hooajal taas Cramo särgis.Paraku kardan,et see nii ei juhtu.Kui Frank suudab Puerto Rico liigas sama ilusat mängu näidata kui Kalevis ning samas ka terve püsida,siis on korralik ning raudselt tunduvalt tasuvam leping garanteeritud.Pealegi millegipärast kardan,et ka Ty ei jätka Kalevis ning see teeb ka Elegarile otsustamise lihtsamaks.VTB-ga on ka nagu ta on,st ei midagi kindlat ning seda Eurocup-i juttu oleme ka paaril eelneval aastal juba kuulnud.Aga lootma peab ning see mees on seda väärt,et teda tagasi oodata.
Kuidagi nati pessimistlik halin siit nüüd välja kujunes,aga alati on magusam mitte väga lootusi hellitada ning siis, kui hästi läheb, on rõõm sellevõrra suurem :wink:
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas Rio »

hea intekas jah,olen 100%varrakuga nõus,välismaalaste palkamisega ei pea kiirustama ega meeskonda juulis kokku panema niikuinii on koondisemehed augustis hõivatud.Ja septembris on heade meeste hinnad vähe teised,loomulikult pooldan ma abboti ja elegariu jätkamist
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas #7 »

Siia Varraku juttu juurde veel see, et tal vist tõesti klappis nende välismaalastega lõpuks hästi. Sest nagu Bamba ütles Varraku kohta: if he stays, I stay.
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas Demarr »

Rio kirjutas:hea intekas jah,olen 100%varrakuga nõus,välismaalaste palkamisega ei pea kiirustama ega meeskonda juulis kokku panema niikuinii on koondisemehed augustis hõivatud.Ja septembris on heade meeste hinnad vähe teised,loomulikult pooldan ma abboti ja elegariu jätkamist
Natuke vastuollu ei lähe siis sinu jutu algus ja lõpp?

Mina näeks ideaalis nii, et Elegari ja Abbotti võiks lisaks Bambale järgmiseks hooajaks ära siduda, kui on võimalik. Meeste kvaliteet on teada ja parem varblane pihus kui tuvi katusel. Kui kaua asju edasi lükata ja viivitada, siis võib näiteks Elegar varsti turult läinud olla - pakkumisi headest klubidest tal tõenäoliselt jagub (eelmine suvi näiteks Itaalia meistriliigast).

Mina eelistaks küll pigem seda seisu, et enamus välismaalasi (Bamba, Elegar, Abbott) oleks juba suve hakul kindlad ning siis augusti lõpul või septembri alguses võiks ehk mõne välismaalase palkamisel õnne proovida ja vaadata, et kas näkkab. See oleks ju päris jama situatsioon, kui näiteks Elegar puht viivitamise tõttu peost lastaks ning sügisel mingi pooletoobine asemel tuuakse sundolukorras.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas Rio »

Demarr kirjutas:
Rio kirjutas:hea intekas jah,olen 100%varrakuga nõus,välismaalaste palkamisega ei pea kiirustama ega meeskonda juulis kokku panema niikuinii on koondisemehed augustis hõivatud.Ja septembris on heade meeste hinnad vähe teised,loomulikult pooldan ma abboti ja elegariu jätkamist
Natuke vastuollu ei lähe siis sinu jutu algus ja lõpp?

Mina näeks ideaalis nii, et Elegari ja Abbotti võiks lisaks Bambale järgmiseks hooajaks ära siduda, kui on võimalik. Meeste kvaliteet on teada ja parem varblane pihus kui tuvi katusel. Kui kaua asju edasi lükata ja viivitada, siis võib näiteks Elegar varsti turult läinud olla - pakkumisi headest klubidest tal tõenäoliselt jagub (eelmine suvi näiteks Itaalia meistriliigast).

Mina eelistaks küll pigem seda seisu, et enamus välismaalasi (Bamba, Elegar, Abbott) oleks juba suve hakul kindlad ning siis augusti lõpul või septembri alguses võiks ehk mõne välismaalase palkamisel õnne proovida ja vaadata, et kas näkkab. See oleks ju päris jama situatsioon, kui näiteks Elegar puht viivitamise tõttu peost lastaks ning sügisel mingi pooletoobine asemel tuuakse sundolukorras.
tegelt ma pidasin silmas kaua tagaigatsetud mängujuhti ala rowland-linehan
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 685
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas Maxi »

Tõe huvides tuleb mainida et Rytas on Rowlandist huvitatud ja valmis ca 200k €/y pakkumise tegema. Nedovic peaks ka jääma rytasesse. Blumsil oli aastane leping ja vist järgmine hooaeg mängib kuskil mujal siis , võimalik et VEF´is kui välismaalt hea pakkumist ei saa.
Kui üldse kedagi mängujuhi kohale kohalikest meestest siis Simsi leping Ventspilsiga on läbi. Kuskil 70k-80 €/y eest peaks ta huvitatud olema arvestades ka VTB liigat mida kalev järgmine hooaeg kavatseb mängima hakata. Pass first tüüpi Soku kõrvale on igaljuhul vaja sellist viskavat meest.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Frank Elegar

Postitus Postitas kalevif2nn »

Vaidleks vastu, et Sokk on pass-first. Ta ikka pigem scorer mentaliteediga. Timmu on rohkem playmakeri moodi.
KML-EUROCUP-VTB
Vasta