KML finaalid

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Rix »

Palju õnne!

Finaalseeria MVP-ks siis Tanel, kuigi ma oleks valinud vist Gary. Aga no juba teise mängu viske eest vääris ka Tanel igati seda auhinda, see oli kokkuvõttes vist ikkagi võtmemäng 4:0 seisu juures.

Kogu hooaeg... see üks õnnetu võit VTB-s. Ohkahjukahjukahju. Siiski on ses koosluses ainest, nüüd veel üks korralik PG ja...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: KML finaalid

Postitus Postitas tonii »

Rix kirjutas:Palju õnne!

Finaalseeria MVP-ks siis Tanel, kuigi ma oleks valinud vist Gary. Aga no juba teise mängu viske eest vääris ka Tanel igati seda auhinda, see oli kokkuvõttes vist ikkagi võtmemäng 4:0 seisu juures.

Kogu hooaeg... see üks õnnetu võit VTB-s. Ohkahjukahjukahju. Siiski on ses koosluses ainest, nüüd veel üks korralik PG ja...
Kalevi seisukohast Grex ka veel...Aga Grexi enda seisukohast oleks hea, kui saaks välismaal jätkata.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Zog »

spartaklane kirjutas:
marxx762 kirjutas:
spartaklane kirjutas:Õnnitlused kõigile Kalev/Cramo fännidele Eesti Meistriks tulemise puhul,oli raske hooaeg ,kuid oli ka rõõmsaid hetki nagu täna.
Nüüd võib rahulikult minna suvepuhkusele.
Laus kriitik on kuidagi taandunud? :) Mis juhtunud on? Sinu kommentaarid olid alati ergastavad .
Juhtunud pole midagi ,sest seda laus kriitikat selle hooaja Kalev/Cramo kohta on meie meedia juba piisavalt teinud ja kahjuks on seda tehtud ülekohtuselt ,eriti leegionäride kohapealt.Ja ise ma leian küll,et kui tulevikus tahetakse midagi korda saata siis ainuke variant olekski just kuus leegionäri meeskonnas.Ainult on küsimus selles kuidas nad kõik meeskonnaks sulatada.Aga kui seda tehakse hästi siis see toob ka soovitud tulemuse.
Sellest vaatepunktist oleks eriti oluline mõned andekamad leegionärid alles hoida... siis võtab see sulamine vähem aega. Praegustest meestest jätaks ma hea meelega alles kõik peale McLeod'i. (Eestlastest ei ole Keerlest ka eriti mõtet vist hoida, kui ta just suvega eriti heasse vormi ei tõuse). Kui just raha hirmsat moodi juurde ei tule, siis ma arvan, et meil läheb paremate meeste leidmisega raskeks... ning kui McLeod'i asemel oleks mängujuht kes meeskonnale reaalselt juurde annaks, siis kannataks isegi VTB's mängida. Ega tegelikult kannatas ju see aasta ka, aga vahepeal tuli lihtsalt selline paarikuune masendav mõõn sisse... lisaks veel paar õnnetut mängulõppu, ja teisest veidi raskem alagrupp (eriti tagumist otsa vaadates) ning ongi tulemus käes.

Minu poolt üks mõte veel... Alar Varraku tegutsemine peatreenerina finaalseerias jättis mulle väga sügava mulje. Võrreldes selle väriseva haavalehekesega kes Kalevi paar aastat tagasi rappa tüüris on ta ikka hoopis teine mees praegu. Olgu, VTB's pani ta veel sel hooajal paar korda päris korralikult puusse, ning ega Balti Liigas oleks ka saanud paremini, aga sellegipoolest... mees on suure suure sammu edasi teinud, ning võib-olla isegi väärib peatreeneri kohta ka järgmiseks aastaks. Muidugi ma ikkagi eelistaks mõnda kogenud (ja oma varasemas töös edukat!) välistreenerit, aga kui sellist saadaval pole, siis vägisi pole küll mõtet kedagi teist otsida.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Rix »

Vaadates Wilksi, Abbotti ja eriti Elegari sõnavõtte meedias ja sotsmeedias, siis nei on vaid respekt Varraku suhtes ning eriti selle tõttu, et mees on suurepärane man-manager e oskab igas mehes just tema tugevused välja tuua. Mõni kogenud manager võib olla taktikaliselt tugevam, aga võib selle hoopis oma jäärapäisusega lõhkuda.
Palju oleneb ikkagi, kas saadakse tuumikut koos hoida või mitte ja mida eelarve teeb, selles mõttes oli positiivne hooaja lõpp must. VTB kvalifikatsioonile siiski ei tahaks mõelda, kui just seda Eurocupi alagrupiturniir ei asenda.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: KML finaalid

Postitus Postitas marxx762 »

Ma isegi ei tea miks ma seda hetkel rääkima hakkan, aga Elegari me tuleval hooajal ei saa alla ca 14K € kuupalgaga, Bamba numbreid ei julge pakkuda see on ca 8-10 K ja abbott on kõige soodsam, analoogne nagu skele, 7-9 K, samas, sinna juurde veel üks pf ja pg/sg pole ka mingi ulme.
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Axel »

Rix kirjutas:Vaadates Wilksi, Abbotti ja eriti Elegari sõnavõtte meedias ja sotsmeedias, siis nei on vaid respekt Varraku suhtes ning eriti selle tõttu, et mees on suurepärane man-manager e oskab igas mehes just tema tugevused välja tuua. Mõni kogenud manager võib olla taktikaliselt tugevam, aga võib selle hoopis oma jäärapäisusega lõhkuda.
Palju oleneb ikkagi, kas saadakse tuumikut koos hoida või mitte ja mida eelarve teeb, selles mõttes oli positiivne hooaja lõpp must. VTB kvalifikatsioonile siiski ei tahaks mõelda, kui just seda Eurocupi alagrupiturniir ei asenda.
Täpselt! Ühe Timeout´i ajal ka Varrak julgustas Elegari edasi panema, peale seda kui kohtunikud olid suht ebaõiglaselt talle jooksu vilistanud. Mõne mehe puhul see just toimibki, mitte nagu Kuusmaa, kes kogu aeg elas end mõne "nõrgema" venna peal välja.

PALJU ÕNNE KALEV/CRAMO FÄNNID!
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Marcus »

marxx762 kirjutas:Ma isegi ei tea miks ma seda hetkel rääkima hakkan, aga Elegari me tuleval hooajal ei saa alla ca 14K € kuupalgaga, Bamba numbreid ei julge pakkuda see on ca 8-10 K ja abbott on kõige soodsam, analoogne nagu skele, 7-9 K, samas, sinna juurde veel üks pf ja pg/sg pole ka mingi ulme.
Elegar saab praegu ~15K
sequa
Kasutaja
Postitusi: 960
Liitunud: 14 Nov 2011, 23:21

Re: KML finaalid

Postitus Postitas sequa »

Kullamäe juba teatas, et Tartu poolellt eelarve ei kasva, pigem väheneb;(seda sõltumata mudaliiga tulemustest) ja ma ei usu elu sees, et elegar/abbot/wilkins palgatõusu ei taha - ses mõttes, et neil on realistlik võimalus seda ka kuskil saada, bambal on leping ja škele puhul ilmselt nummer jääks samaks. Valdmaa jutt eurocupist on muidugi kahtlane. Eriti kahtlane oleks jutt eelarve tõstmistest oludes kui VTB peaks ära kukkuma.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: KML finaalid

Postitus Postitas KalevRuus »

Ega enne ei saagi midagi ennustada, kui VTB asi pole selgunud.
Õnnitlused Kalevile kuigi mul endal on kahju, et taas nii ühepoolseks jäi.
noorfänn
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 26 Mär 2012, 23:09

Re: KML finaalid

Postitus Postitas noorfänn »

Tänasest päevast ja mängust siis veidi, TARTU fännid, kes seda postitust loevad, palun tellige või kuidagi sebige mingi konditsioneer endale saali, talumatu kuumus oli lihtsalt. Fännid olid väga tegijaid täna ja mängijad enamus aja ka, võideldi lõpuni ning mangelsoo ja raadiku mängu lükkamine oli väga positiivne, kõik olid väga õnnelikud selle üle nii mängijad kui ka fännid. Gratz võidu puhul ja loodan et telekast oli kuulda fänne kuna saalis oli väga hea atmosfäär.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Soho »

Marcus kirjutas:
marxx762 kirjutas:Ma isegi ei tea miks ma seda hetkel rääkima hakkan, aga Elegari me tuleval hooajal ei saa alla ca 14K € kuupalgaga, Bamba numbreid ei julge pakkuda see on ca 8-10 K ja abbott on kõige soodsam, analoogne nagu skele, 7-9 K, samas, sinna juurde veel üks pf ja pg/sg pole ka mingi ulme.
Elegar saab praegu ~15K
Ei usu .. kui Mcleod oli 10k palgaga Cramo kõige kallim mängija..
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Marcus »

Soho kirjutas:
Marcus kirjutas:
marxx762 kirjutas:Ma isegi ei tea miks ma seda hetkel rääkima hakkan, aga Elegari me tuleval hooajal ei saa alla ca 14K € kuupalgaga, Bamba numbreid ei julge pakkuda see on ca 8-10 K ja abbott on kõige soodsam, analoogne nagu skele, 7-9 K, samas, sinna juurde veel üks pf ja pg/sg pole ka mingi ulme.
Elegar saab praegu ~15K
Ei usu .. kui Mcleod oli 10k palgaga Cramo kõige kallim mängija..
Ei usu, siis ei usu... Eks see Eesti meedia ole tõepoolest päris vingel ja usaldusväärsel tasemel.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Egert »

Vaatan seda eilse mängu kordust ja Allingu flop oli üks kaunemaid, mida viimasel ajal näinud olen :D
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: KML finaalid

Postitus Postitas KalevRuus »

Kõige vingemad olid teadagi Abbotti hull kolmene ja Nelyubovi kulp.
Oskab keegi öelda, palju finaalides tehnilisi vigu oli, meenub ainult see kolmanda mängu asi peale Ingrami teist ebasportlikku?
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: KML finaalid

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Mulle meeldis ikka Liinati kommentaar, saada 3 aastat järjest 4-0 tappa ja siis öelda, et loodame, et mängijad seekordsest kaotuset õpivad. Loomulikult jätke oma Leppikud, Doroninid ja Saaged alles, nad on nüüd saanud juba 3 aastat õppida Cramo käest ning ilmselt ei ole kaugel aeg kui nad seda tohutut tarkust ka platsil rakendama hakkavad.
Vasta