Tallinna Kalev

Üleüldine korvpallijutt
vlk
Kasutaja
Postitusi: 217
Liitunud: 11 Aug 2016, 17:54

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas vlk »

Ma usun küll, et Kullamäe hakkab seal tegutsema, sest mida muud tal teha on üldse? Materjali iseenesest on, et kõrgemaid kohti püüda, kuid samas ei saa mööda vaadata "tööliste" vormidest, mille suhtes Kullamäe ju midagi teha ei saa. Ega Klandorfi juhendamisel läheb seal veelgi hapumaks, sest Eestis järgmine mäng Tartuga ja siis Raplaga. Bamba hakkab ma kujutan ette sellist peapesu seal saama. Valgaga mänguks, detsembri alguseks, on ilmselt juba keegi teine ametis.

Roosi vallandamine ei tulnud tegelikult üllatusena, sest temas nagu ei ole seda treenerit. Üldse ei tule meelde, et tema käe all oleks midagi suurt saavutatud või mõni oluline skalp võetud (Tartu, Cramo), kaotati isegi Tarvale, kui need olid peaaegu laiali minemas. Jutt on ka koguaeg selline, et asjad ei suju, kõik on halb, nii ei saa mängida. Ühesõnaga selline ümmargune jutt, mis kuhugi ei vii ja tekitab tavalises korvpallihuvilises mingit musta masendust. Siiani ei saa aru, mis valemiga see Knezevic eelmise hooaja lõpus toodi ja miks ta üldse jäeti. Alguses oli keegi Willy Readus, siis saadeti ta minema ja tuli Knezevic. Okei, võib-olla polnud enam aega ka uut leegionäri otsida, kuid kas siis üldse mingit nina pole võõrmängijate hankimisel? Üle-eelmine aasta käis neid mingi 5-6 sealt läbi ja keegi ei jäänud pidama.
OJT
Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 09 Juun 2016, 10:32

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas OJT »

vlk kirjutas:Ma usun küll, et Kullamäe hakkab seal tegutsema, sest mida muud tal teha on üldse? Materjali iseenesest on, et kõrgemaid kohti püüda, kuid samas ei saa mööda vaadata "tööliste" vormidest, mille suhtes Kullamäe ju midagi teha ei saa. Ega Klandorfi juhendamisel läheb seal veelgi hapumaks, sest Eestis järgmine mäng Tartuga ja siis Raplaga. Bamba hakkab ma kujutan ette sellist peapesu seal saama. Valgaga mänguks, detsembri alguseks, on ilmselt juba keegi teine ametis.

Roosi vallandamine ei tulnud tegelikult üllatusena, sest temas nagu ei ole seda treenerit. Üldse ei tule meelde, et tema käe all oleks midagi suurt saavutatud või mõni oluline skalp võetud (Tartu, Cramo), kaotati isegi Tarvale, kui need olid peaaegu laiali minemas. Jutt on ka koguaeg selline, et asjad ei suju, kõik on halb, nii ei saa mängida. Ühesõnaga selline ümmargune jutt, mis kuhugi ei vii ja tekitab tavalises korvpallihuvilises mingit musta masendust. Siiani ei saa aru, mis valemiga see Knezevic eelmise hooaja lõpus toodi ja miks ta üldse jäeti. Alguses oli keegi Willy Readus, siis saadeti ta minema ja tuli Knezevic. Okei, võib-olla polnud enam aega ka uut leegionäri otsida, kuid kas siis üldse mingit nina pole võõrmängijate hankimisel? Üle-eelmine aasta käis neid mingi 5-6 sealt läbi ja keegi ei jäänud pidama.
Absoluutselt ei nõustu sinuga. Roosis on treenerit rohkem ja veel. Lasti lahti ilmselt ühel teatud põhjusel aga seda siin avalikult ütlema ei hakka. Roos on minu silmis väga potensiaalikas treener ja mees ise tahab areneda. Mängupilt läks juba kahe viimase mänguga järjest paremaks. Ainuke miinus tal oli kogemuste puudus. Pm astus kohe meeste treeneriks. Varasemalt oli ainult väikeste laste treener. Kui sa tähele oled pannud siis kõik treenerid räägivad meediale sellist ümmargust juttu kuna ei taheta ega peagi meediale üksik asjalikult oma vigu selgitama. Roos samas oli ainsana suht otsekohene treener ja ütles otse kui asi ongi sitasti. Kahju. See oli tal esimene täishooaeg kus poleks Kallet kõrval olnud karjumas ja "nõu" andmas. Eelmisel hooajal oli Kalle kõrval ja Kallega on teada, et asjad peavad tema tahtmise järgi käima.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma usun küll, et Kullamäe hakkab seal tegutsema, sest mida muud tal teha on üldse? Materjali iseenesest on, et kõrgemaid kohti püüda, kuid samas ei saa mööda vaadata "tööliste" vormidest, mille suhtes Kullamäe ju midagi teha ei saa.
Midagi saab ikka teha. Paneb ehk natuke rohkem rõhku füüsisele ja vähem taktikatrennile. Jantsoni sõnul pani Roos liiga palju rõhku just tuimale nö lihvimistööle, mis poolamatööridele ja samas väga kogenud meestele ei pruukinud eriti sobida. Eks näis. Seal võib neid detaile palju olla, mis kõrvaltvaatajale silma ei torka.
OJT
Kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 09 Juun 2016, 10:32

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas OJT »

KalevRuus kirjutas:
Ma usun küll, et Kullamäe hakkab seal tegutsema, sest mida muud tal teha on üldse? Materjali iseenesest on, et kõrgemaid kohti püüda, kuid samas ei saa mööda vaadata "tööliste" vormidest, mille suhtes Kullamäe ju midagi teha ei saa.
Midagi saab ikka teha. Paneb ehk natuke rohkem rõhku füüsisele ja vähem taktikatrennile. Jantsoni sõnul pani Roos liiga palju rõhku just tuimale nö lihvimistööle, mis poolamatööridele ja samas väga kogenud meestele ei pruukinud eriti sobida. Eks näis. Seal võib neid detaile palju olla, mis kõrvaltvaatajale silma ei torka.
Teades Roosi treenerifilosoofiat natukene siis kindlasti ei olnud suuremat rõhku lihvimistööl. Roos on alati olnud väga hea füüsilise treener ja paneb sellele samuti suurt rõhku. Pigem on mul mulje, et need kogenenud mehed, kes on mänginud Eesti absoluutses tipus, pole viimastel aastatel mänginud korraliku treeneri juhendamisel ja tänu sellele pole harjunud nii nõudliku treeneri ja vähe keerulisemate joonistega. Jantsoni poolt minu silmis väga rutatlik otsus ja halb otsus asendaja määramisel.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas KalevRuus »

No võib-olla. Aga otsust ma rutakaks ega halvaks ei julge nimetada, arvestades, et suht kindlalt jätkab varsti Kullamäe. Eks aeg näitab.
On muidugi ka võimalik, et algusest peale taheti tegelikult Kulda peatreeneriks, kui ta Rockist lahkus aga Roosiga oli juba kas suusõnaline või kirjalik diil olemas ja ta oli nö jalus. Lisaks võis Kullamäe juba suvel öelda, et hooaja alguses lähen Saksamaale ja siis vaatame edasi.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas Uhhuu »

Esimene võimalus näha väikse Kalevi eest mängimas kahte Bambat (+ Kullamäed treeneripingil):

http://sportacentrs.com/sportacentrs_tv ... tlu_b_br_b" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.fibalivestats.com/u/BAL/773714/" onclick="window.open(this.href);return false;
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas KossuF2nn »

Kohukeste maa ala on kõige masendavam asi mida ma kunagi näinud olen, absoluutselt iga rünnak, ilma eranditeta, saavad vastased täiesti vabalt kolmest visata.. Huvitav kas Kalle midagi muud ei tahaks proovida
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas Uhhuu »

Enam pole põhjust kasutada viisakat nime „väike Kalev“. K-Kalev on tagasi. Jantson tahtis, et meeskond mängiks hästi lihtsat korvpalli, Kalle on ajudeta korvpalli jaoks ideaalne treener. See on sama piinlik kaotus kui Tartu häving kasahhidele.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 357
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas Raja »

Kas mitte Kuld seal täna ei olnud juba ?
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas Uhhuu »

Raja kirjutas:Kas mitte Kuld seal täna ei olnud juba ?
Kullamäe istus mõtlikul ilmel abitreeneripingil ja Klandorf „ohjas“ vägesid.
vlk
Kasutaja
Postitusi: 217
Liitunud: 11 Aug 2016, 17:54

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas vlk »

Vaatasin osaliselt mängu ja kui 48 sekundit jäi lõpuni, siis time-outi ajal Kullamäe juhendas küll vägesid, joonistas mingi liikumise välja. Aga Saage jooksis selle liikumise siis auti lõpuks.

Isegi kui Osby läheb paremaks, siis TLÜ-l on sisuliselt algviisiku jagu mängijaid, kes tõesti tahavad ja jaksavad mängida. Üks või teine langeb aga järgmises mängus ära ning siit mu algviisiku mõte tulebki. Bamba on ainsana stabiilne olnud. Suur mõistatus on, miks saab Akenpärg ja Jurtom nii vähe mängida ja mis otstarbega Talumaa veel juurde võeti. Kui too viimane tasuta mängib, siis võib ehk arugi saada, aga muidu küll mitte.

Saab näha, mis reedel Valga vastu teevad. Ega Valmierat ei maksa täiesti maha kanda ka, et neil noor koosseis ja vaid paar kogenut kõrval ning Baltikumi peksupoistega tegemist. Viimasel ajal siiski võitsid Ogret samuti ja selgelt ollakse tõusuteel. Nagu olen korduvalt maininud, siis Iljins on ääretult suur jõud seal. Ma ei usu, et ükski teine mees mõnest teisest Läti satsist oleks suuteline nii suuri minuteid mängima ja selliseid numbreid ette näitama päeva lõpuks. Selles mõttes on nii klubile kui ka mängijale ilmselt ideaalne leping tehtud valmis. Ei tahaks mitte uskuda, et Iljins kuskil paremas klubis järgmine hooaeg ei maandu. Valmiera ja Jurmala pole kindlasti tema tase - isegi kui minuteid kärpida poole võrra, siis kaksikduubel tuleb vast ikka ära (nn. tippude vastu läheb ehk raskemaks).
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas Uhhuu »

Kullamäe on töölisklassi meeskonna päris hästi mängima pannud. Balti liigas saadi täna võõrsil Ogre vastu neljas järjestikune võit. Boonusena on tal õnnestunud Jurtom surnuist ellu äratada ja teha 19-aastasest Tom Kaldrest 20+ minuti mees.

http://www.fibalivestats.com/u/BAL/773748/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas Uhhuu »

Mänge on sel hooajal küll üsna vähe, aga väike Kalev tundub olevat siiski üpris hõredalt komplekteeritud, eriti eesliini osas. Koosseisus on vaid kümme meest, kellest üks on Silver Jurno. Esiliiga meeskonnast saab vajadusel juurde võtta Stankevitši ja Engelbrechti, aga kumbki pole ühisliiga tasemel mängumees.

https://sport.postimees.ee/6401862/nalj ... vad-noored" onclick="window.open(this.href);return false;
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas KalevRuus »

Uhhuu kirjutas:Mänge on sel hooajal küll üsna vähe, aga väike Kalev tundub olevat siiski üpris hõredalt komplekteeritud, eriti eesliini osas. Koosseisus on vaid kümme meest, kellest üks on Silver Jurno. Esiliiga meeskonnast saab vajadusel juurde võtta Stankevitši ja Engelbrechti, aga kumbki pole ühisliiga tasemel mängumees.

https://sport.postimees.ee/6401862/nalj ... vad-noored" onclick="window.open(this.href);return false;
Omaal ajal oli mingi reegel, et esiliigast/duublist sai mängijaid juurde võtta mingi kindla kuupäevani, vist veebruari lõpuni nagu ka uute mängijate registreerimisega? Kas see reegel kehtib siiani?
Aga jah, 9 meest pluss Jurno on vähevõitu küll. Aga kui keegi peaks enne kevadet tõsisemalt viga saama, siis päris kindlasti tuuakse mõni välismaalane juurde.
aj1972
Kasutaja
Postitusi: 62
Liitunud: 23 Aug 2018, 09:08

Re: Tallinna Kalev

Postitus Postitas aj1972 »

Statistikas on silma jäänud Leemet Loik kena mäng, loodetavasti Kalevis Kullamäe hakkab noori samuti kaasama, sest Tartus võis ükskõik mis seis olla noor sai väljakule ainult viimases hädas.
Vasta