Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas zero0 »

Tegin teema, ei oska kuhugi teemasse postitada mängude kohta. Ei tea, kas alafoorum on õige, aga eks moderaatorid parandavad vea, kui seda vaja on.

Loodame huvitavat finaali!
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Imemees Dilys esialgu nagu kahvatu ...
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas nub4you »

Kalevpoiss kirjutas:Imemees Dilys esialgu nagu kahvatu ...
Dilys pole kaksiktornidega hakkama saanud. Kaitses lasi Elegaril mitu korda ära teha ja rünnakul kardab tundub.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas zero0 »

nub4you kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Imemees Dilys esialgu nagu kahvatu ...
Dilys pole kaksiktornidega hakkama saanud. Kaitses lasi Elegaril mitu korda ära teha ja rünnakul kardab tundub.
Aega on küll. Aru ma ei saa, miks leedukast mängujuht nii kauaks jäeti pingile, Kriisa on tore poiss, tegi kena mängu Tarva vastu, aga siiski leedukas teisest puust. Korvialune on läbisõiduhoov Rockil. Simpsonil on täna kenasti õnnestunud.
Ja eelmise aasta Kullamäe tuleb meelde - liiga palju mehi mängitab.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas Egert »

Cramo võttis Leedu poistelt tuju ära, mulle sobib :)
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas nub4you »

Dilys on ikka väga tujust ära olnud esimene poolaeg. Õnneks väga suureks seda vahet ei lastud, nii et teine poolaeg algab praktiliselt nullist.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas zero0 »

Dilysel tundub väga halb päev olevat ja leedulasest mängujuhi pingile võtmine oli minu arvates vale samm - tekitas teravusi, tekitas paksu pahandust, hiljem ei olnud sellist võimsust.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas Kalevpoiss »

nub4you kirjutas:Dilys on ikka väga tujust ära olnud esimene poolaeg. Õnneks väga suureks seda vahet ei lastud, nii et teine poolaeg algab praktiliselt nullist.
No ikka läheb tuju ära kui vastas polegi enam mingi külasatsid, kus tsentris mängivad 2.02 mehed.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas Kalevpoiss »

zero0 kirjutas:Dilysel tundub väga halb päev olevat ja leedulasest mängujuhi pingile võtmine oli minu arvates vale samm - tekitas teravusi, tekitas paksu pahandust, hiljem ei olnud sellist võimsust.
Mis kurdi halb päev. Ma pakun, et kevadel tuleb tal Cramo vastu 4 halba päeva järjest, nagu naistel umbes.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas GWallace »

Kui Veideman ja Millage ka meeskonna juures juba on, siis Abbott saab puhtalt Leedu mängujuhi maha võtta. Aga jah Elegar on all ikka nii kuradi võimas, et kohe sees tõmbab värisema kui jälle ülevalt tuleb! Ja Ty blokk transitionis oli ka super, nagu eelmine aasta Songailale!
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas Kris »

Küll Dilys teisel poolajal kosub, Kalevi fännina on mul pigem heameel Elegari näljase mängu üle.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas zero0 »

Kalevpoiss kirjutas:
zero0 kirjutas:Dilysel tundub väga halb päev olevat ja leedulasest mängujuhi pingile võtmine oli minu arvates vale samm - tekitas teravusi, tekitas paksu pahandust, hiljem ei olnud sellist võimsust.
Mis kurdi halb päev. Ma pakun, et kevadel tuleb tal Cramo vastu 4 halba päeva järjest, nagu naistel umbes.
Seda on tore teada, et sul DeLorean üle, millega suudad ajas edasi ja tagasi minna. Teine poolaeg on veel ees, ära hõiska enne õhtut!
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas japs »

Hea mäng mõlemalt poolt - VÕITLUS! Lõpus oli Kalevil rohkem individuaalseid õnnestumisi, aga poolaeg lõppes ära ja suurt murrangut sellega ei tekitatud. Vähe kiirelt kannate siin Dilyse maha, üks ebaõnnestunud poolaeg (ka mäng) ei näita küll midagi.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas Kalevpoiss »

japs kirjutas:Hea mäng mõlemalt poolt - VÕITLUS! Lõpus oli Kalevil rohkem individuaalseid õnnestumisi, aga poolaeg lõppes ära ja suurt murrangut sellega ei tekitatud. Vähe kiirelt kannate siin Dilyse maha, üks ebaõnnestunud poolaeg (ka mäng) ei näita küll midagi.
Jah aga see on ka esimene mäng tõsise vastase vastu, mis näitab ära kuidas edaspidi minna võiks. Samas Cramo tasemel meeskondi tuleb eurosarja järgmises alagrupis vastu ainult üks.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas michaelEP »

Kalevpoiss kirjutas:
japs kirjutas:Hea mäng mõlemalt poolt - VÕITLUS! Lõpus oli Kalevil rohkem individuaalseid õnnestumisi, aga poolaeg lõppes ära ja suurt murrangut sellega ei tekitatud. Vähe kiirelt kannate siin Dilyse maha, üks ebaõnnestunud poolaeg (ka mäng) ei näita küll midagi.
Jah aga see on ka esimene mäng tõsise vastase vastu, mis näitab ära kuidas edaspidi minna võiks. Samas Cramo tasemel meeskondi tuleb eurosarja järgmises alagrupis vastu ainult üks.

Ärme nüüd end nii üles ka upita, et Gaz Metani ja Antwerpenit meist selgelt nõrgemaks peame :D..
Vasta