Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
rapla
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 22 Nov 2012, 20:32

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas rapla »

Palju mänge see paljukiidetud hetkel vaieldamatult parim ja tituleeritum mängija mesitriliigas , härra Gert Dorbek isiklikult Kalevis ja ka Rockis veedetud ajaga võitnud on?
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas michaelEP »

Muuses, lisaks Rocki võiduseeriale jäi püsima ka see, et keegi pole suutnud neile üle 71p visata (Kalev siis 69p)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas zero0 »

spartaklane kirjutas:
cramokalev kirjutas:Räägitakse palju VTB kogemusest jne aga peciukevicus mängis eelmisel aastal pärnus see näitab selgelt ära kui tähtis on individuaalne töö.Mulle tundub,et Rocki hirmu faktor Kalevi ees lõppes selle mänguga.Nüüd neil Talts kes kõlbas itaalia finaali ja Dorbek kes on kõige rohkem kml meistritiitleid võitnud mängija peale soku (doronin ja valmo kriisa ei ole põhimängijad).Rockil selline mõnus segu noortest nahaalsetest mängijatest ja kogemustega tüüpidest.Praegu koondise minutid on ka Rocki kasuks.
No arvan ,et vast nii hull see asi nüüd ka pole ,et Rock sai üle mingist hirmust Kalev/Cramo vastu.Rockil pole seda hirmu Kalev/Cramo vastu olnudki ja mis puutub sellesse viimasesse karika mängu siis ütlen ausalt Rockil oli ju ainult õnne ,mitte midagi muud ,aga Kalevil seevastu on veel lisaks võtta Veidemann ja Millage ,kes kindlasti Kalevile annavad rohkem juurde kui Toome Rockile ,nii et kogu selle jutu kokkuvõteks usun ,et järgmine kord kui omavahel kokku minnakse on Kalev/Cramo just vihasem Rocki vastu ja januneb seda võitu rohkemgi veel.
Eks Rockil ole ka üks lisakäik võtta - Toome. Näiteks Rock-Cramo mängudes suhteliselt oluline vahetusmees, just võitlemaks pikkadega korvi all, Eichfussist saab paremini hakkama tornide vastu, minu arvates. Samuti on tal hea kolmekäsi. Lisaks arvan, et nagu iga kevad, hakkab ka Doronin otsustavat rolli mängima võistkonnas.
Veideman on see hooaeg suht õnnetult mänginud, kuid ehk kordub eelmise aasta stsenaarium - tuleb viskastusest hoopis teise hooga peale. Millage'i kohta ei oska arvata, ajalugu on kena olnud, aga eks näeb mis vormis ta on, kui kohale jõuab.

Elame-näeme. :)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas Egert »

Pole mingit küsimustki, et Cramol on rohkem juurde panna, eelkõige kahe puudunud mängija ja Moldoveanu pealt. Toome ajalugu kaksiktornide vastu ei ole just eriti särav, seega ei usu, et ta eriline difference maker on.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas Rio »

Esimest korda kui Rocki kiidan aga Bamba ja Moldevanu võeti küll hästi rajalt maha.
Dilys tegi küll aga vahepeal imelikke liigutusi, närvikavaga tal ka natukene probleeme.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas japs »

Rio kirjutas:Esimest korda kui Rocki kiidan aga Bamba ja Moldevanu võeti küll hästi rajalt maha.
Dilys tegi küll aga vahepeal imelikke liigutusi, närvikavaga tal ka natukene probleeme.
Moldevanu osas loomulikult nõus, aga eks teda katavad ka temale suht ebamugavad mehed (Talts, Eicfuss). Mõlemad on tugevad ja vähemalt sama kiired ning mõlemad tulevad ka korvialt kaugele välja. Bamba mängu ma täielikuks ebaõnnestumiseks ei nimeta, tema kätt ikka kardeti ja Rock pidi oma tavajoonist muutma.
Kõigele muule võib Rock kevadel vasturohu leida, aga Bamba käteulatusele mitte. Elegar oli rünnakul loomulikult võimas, aga kui tema katjat korviall abistada, saab temaga hakkama, söödumeister ta ju pole.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas KalevRuus »

Aru ma ei saa, kas õhtuse karikamängu osas peaks kirjutama siin või kusagil mujal? Sest teema pealkiri on "Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014" aga jutt on hoopis 2013 aasta karikavõistlustest.

Aga igatahes, VEFi vastu olid mänguminutid:

Sten Olmre -
Scott Machado 34:13
Erik Keedus 20:52
Martin Dorbek 05:47
Gregor Arbet 27:16
Frank Elegar 25:16
Armands Skele 14:35
Rolands Freimanis 36:20
E.J. Singler 31:12
Kristjan Kitsing -
Mindaugas Kupsas -
Reinar Hallik 04:29

Päris huvitav, kes täna Tarva vastu platsile jooksevad. Algkoosseis on ehk Dorbek, Olmre, Kajupank, Kitsing.. kes veel? Kas Kupsas mängib või on ikka vigane? Viieminutimeeste platsile saatmisest pääsu pole aga kuidas jääb Skele ja Keedusega? Pole ammu mingit krdi karika poolfinaali nii huviga oodanud. :D
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Algkoosseisuga oled ilmselt täppi pannud, kui lisada sinna Hallik. Meeskonna vastu, kus on keskmängijad Haughton ja Jurtom, ei kujuta hästi ette kuidas Kupsast üldse kasutada saaks. Samas Freimanisele ja Elegarile, kes võiksid seal mõnuga lammutada ja ei jääks ka kaitses hätta, antakse suure tõenäosusega puhkust.

E: Rocki koef praegu karikav õiduks 2,05. Usun, et päris hea pakkumine. Täna kerge mäng TTU-ga, Cramol aga täna kaks rasket mängu. Kui Tarvasest jagu saadaksegi, siis vaevalt, et homme eriti teravad ollakse. Tarvast ei ole Rockile niikuinii vastast. Mina igal juhul arvan, et Rock on sellele karikale ikka väga suur favoriit.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas marxx762 »

Kalevpoiss kirjutas:Algkoosseisuga oled ilmselt täppi pannud, kui lisada sinna Hallik. Meeskonna vastu, kus on keskmängijad Haughton ja Jurtom, ei kujuta hästi ette kuidas Kupsast üldse kasutada saaks. Samas Freimanisele ja Elegarile, kes võiksid seal mõnuga lammutada ja ei jääks ka kaitses hätta, antakse suure tõenäosusega puhkust.

E: Rocki koef praegu karikav õiduks 2,05. Usun, et päris hea pakkumine. Täna kerge mäng TTU-ga, Cramol aga täna kaks rasket mängu. Kui Tarvasest jagu saadaksegi, siis vaevalt, et homme eriti teravad ollakse. Tarvast ei ole Rockile niikuinii vastast. Mina igal juhul arvan, et Rock on sellele karikale ikka väga suur favoriit.
selles vist pole tõesti kahtlust, et rock karika võtab. Aga ausaltöeldes on mul hea meel selle vefi üle ja minupärast saagu täna kasvõi 20ga tappa tarvalt. Minu jaoks on sel aastal veel 1 tähtis mäng Avtodoriga.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas Kalevpoiss »

marxx762 kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Algkoosseisuga oled ilmselt täppi pannud, kui lisada sinna Hallik. Meeskonna vastu, kus on keskmängijad Haughton ja Jurtom, ei kujuta hästi ette kuidas Kupsast üldse kasutada saaks. Samas Freimanisele ja Elegarile, kes võiksid seal mõnuga lammutada ja ei jääks ka kaitses hätta, antakse suure tõenäosusega puhkust.

E: Rocki koef praegu karikav õiduks 2,05. Usun, et päris hea pakkumine. Täna kerge mäng TTU-ga, Cramol aga täna kaks rasket mängu. Kui Tarvasest jagu saadaksegi, siis vaevalt, et homme eriti teravad ollakse. Tarvast ei ole Rockile niikuinii vastast. Mina igal juhul arvan, et Rock on sellele karikale ikka väga suur favoriit.
selles vist pole tõesti kahtlust, et rock karika võtab. Aga ausaltöeldes on mul hea meel selle vefi üle ja minupärast saagu täna kasvõi 20ga tappa tarvalt. Minu jaoks on sel aastal veel 1 tähtis mäng Avtodoriga.
Karikas on ikkagi lohutusauhind. Ja lohutusauhinda ei tohikski võitja saada.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas Rio »

marxx762 kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Algkoosseisuga oled ilmselt täppi pannud, kui lisada sinna Hallik. Meeskonna vastu, kus on keskmängijad Haughton ja Jurtom, ei kujuta hästi ette kuidas Kupsast üldse kasutada saaks. Samas Freimanisele ja Elegarile, kes võiksid seal mõnuga lammutada ja ei jääks ka kaitses hätta, antakse suure tõenäosusega puhkust.

E: Rocki koef praegu karikav õiduks 2,05. Usun, et päris hea pakkumine. Täna kerge mäng TTU-ga, Cramol aga täna kaks rasket mängu. Kui Tarvasest jagu saadaksegi, siis vaevalt, et homme eriti teravad ollakse. Tarvast ei ole Rockile niikuinii vastast. Mina igal juhul arvan, et Rock on sellele karikale ikka väga suur favoriit.
selles vist pole tõesti kahtlust, et rock karika võtab. Aga ausaltöeldes on mul hea meel selle vefi üle ja minupärast saagu täna kasvõi 20ga tappa tarvalt. Minu jaoks on sel aastal veel 1 tähtis mäng Avtodoriga.
Üks võit veel ja 6 - s koht ongi vtb - s olemas :D
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas KalevRuus »

selles vist pole tõesti kahtlust, et rock karika võtab. Aga ausaltöeldes on mul hea meel selle vefi üle ja minupärast saagu täna kasvõi 20ga tappa tarvalt. Minu jaoks on sel aastal veel 1 tähtis mäng Avtodoriga.
Ma küll nii kindlalt ei väljenduks. Mis üllatus see ikka oleks kui Tarvas kodupubliku ees Rocki võidaks? Korra seda juba tehtud ka. Ja ka Cramo võitu ei näe põhjust välistada kui varumehed täna mehist tööd teevad.
j2nesh
Kasutaja
Postitusi: 116
Liitunud: 08 Okt 2012, 20:34

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas j2nesh »

Machado ja Freimanis siis Facebooki info põhjal õhtul ei mängi.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas Kalevpoiss »

j2nesh kirjutas:Machado ja Freimanis siis Facebooki info põhjal õhtul ei mängi.
Nii palju siis sellest, et 4-6 meest vormi selga ei tõmba. Ilmselt muidugi ülejäänud 12 mehega ei mängita aga valmis on kõik 12.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eesti Karikavõistlusted korvpallis 2014

Postitus Postitas KalevRuus »

Jurtsenko mängueelsed intervjuud olid huvitavad. Küsimus nii Käbinile kui Putkole kõlas umbes nii, et kas natukenegi on lootust, et Tarvas suudab Kalevile vastupanu osutada. Justkui oleks tegu tavapärase mänguga, kus mõlemad täiskoosseisus ja Cramo oleks selge favoriit.
Vasta