Curtis Millage

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Curtis Millage

Postitus Postitas Egert »

DELFI VIDEO: Tollis kinni peetud Kalev/Cramo leegionär: olen kohal ja valmis!
http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... d=67513140" onclick="window.open(this.href);return false;

Pilt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas Kris »

Kõige tähtsam et kohale jõudis! :)

Nagu ütlesin ka ühes teises teemas - kuna ta mängis samas ülikoolis kus Ty Abbott (Arizona State), siis loodan et see tuleb meeskonnasisesele koostööle ainult kasuks.
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas huh im kito »

lõpus ikka küsiti ära talt ,ka et kas tunneb kedagi cramost , siis mainis ikka ära abbotiga olid samas kolledžis . Loodetvasti aitab see mängule ka ikka mõnuga kaasa:P.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas KalevRuus »

Kas keegi suudaks siiski ära seletada (teises teemas ka küsiti, kui uudis ta liitumisest teatavaks sai aga põhjendust ei järgnenud), et kuidas see ikkagi kasuks tuleb, et kaks mängijat erinevatel aegadel kunagi samas ülikoolis mängisid? Ma ei suuda siin mingit seost näha. Kas Veideka ja Gibsoni koostöö teeb ka paremaks asjaolu, et mõlemad on Saksamaal mänginud?

Aga tore, et vana kohal on ja aega on nädalaga loodetavasti piisavalt, et enne 5 jaanuari mängu liikumised enam-vähem selgeks teha. Mehi nüüd hetkel vist 10 vähemalt, et saab ka viis-viie vastu harjutada.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas Rio »

Ma loodan, et temast saab eelkõige meeskonna liider ja nagu Vene Vefi aegadest mäletan siis ta ka seda tüüpi mees on.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas Kris »

KalevRuus kirjutas:Kas keegi suudaks siiski ära seletada (teises teemas ka küsiti, kui uudis ta liitumisest teatavaks sai aga põhjendust ei järgnenud), et kuidas see ikkagi kasuks tuleb, et kaks mängijat erinevatel aegadel kunagi samas ülikoolis mängisid? Ma ei suuda siin mingit seost näha. Kas Veideka ja Gibsoni koostöö teeb ka paremaks asjaolu, et mõlemad on Saksamaal mänginud?
Veideka ja Gibsoni võrdlus Saksamaa liigaga on (minuarust) natuke vale siin.

Tavaliselt on ameerika korvpallurile tema ülikooliaastad väga tähtsad, ja asi mis jääb neile terveks eluks. Ty Abbott ja Curtis Millage on "sun devil´sid" kogu elu. Ei ütlegi et see mingi tähtis fakt on, vaid asi mis võib loodetavasti ainult kasuks tulla.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas Egert »

Alvar Tiisler kirjutas:Curtis Millage jäi küll esimesse trenni hiljaks, kuid on kohal
Pilt
Alvar Tiisler kirjutas:Curtis Millage: Olen väga heas vormis, olen seda alati olnud. Mul oli Türgis treenerite ja mängijatega isiklikke asju .. see oli äri.
Alvar Tiisler kirjutas:Millage: Olen endiselt konkurentsivõimeline ning näitan kõigile, mida ma suudan.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas GWallace »

Igati hea meel, et mees kohal. Nüüd on küll piisavalt aega, et Nymburki mänguks asjad selgeks teha ja saab korraliku mängu teha. Muidugi meil neid lühemaid mängijaid on palju ja saab väga huvitav olema, kuidas mänguaja jagamine toimuma hakkab. :P
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas Kalevpoiss »

GWallace kirjutas:Igati hea meel, et mees kohal. Nüüd on küll piisavalt aega, et Nymburki mänguks asjad selgeks teha ja saab korraliku mängu teha. Muidugi meil neid lühemaid mängijaid on palju ja saab väga huvitav olema, kuidas mänguaja jagamine toimuma hakkab. :P
Ei ütleks, et kui ühele positsioonile on kaks mängijat, siis see on palju. Minu arust miinimum. Kuna elu on näidanud, et alati on kellelgi must päev, siis arvan, et mänguaaja jaotus kujuneb välja igas konkreetses mängu eraldi vastavalt mängupildile.
surm
Kasutaja
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Juun 2013, 14:03

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas surm »

pealegi mängisid ju gibson ja sokk koos väljakul ja võib samamoodi tulla ka nii et gibson juhib ja Millage viskab!
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas Kris »

Curtis Millage: olen konkurentsivõimeline mängija (ERR artikkel ja video)
http://sport.err.ee/korvpall/9854aa32-e ... 7769cd071f" onclick="window.open(this.href);return false;
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas Rio »

Kris kirjutas:Curtis Millage: olen konkurentsivõimeline mängija (ERR artikkel ja video)
http://sport.err.ee/korvpall/9854aa32-e ... 7769cd071f" onclick="window.open(this.href);return false;
Seda videot ma otsisingi :D Kus Rocki pikad postrile pandi
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas KalevRuus »

Selge, et kellegi mänguaeg väheneb valusalt, iseasi kas selleks on Veidekas, Gibson või Sokk. Või hakatakse lühikesi eriti tihedalt vahetama, mängitakse kolme puhta tagamängijana, et kaitses vastaseid kõrgelt võtta ja pingile jääb pigem Kajupank? Näis.
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas Marcus »

Arvan, et Millage, Gibson, Sokk ja Veidekas hakkavad kõik seal ~20 minuti ringis mänguaega saama, sõltuvalt päevast ning loomulikult sellest, millist mängu Millage üldse näitama hakkab. Usun, et pigem näpistatakse igalt tagamängijalt võrdselt mänguaega, kuna on suhteliselt võrdsete meestega tegu ning nii ei tohiks ka väsimuseprobleeme mängu lõppudes tekkida. Abbott rassib tõenäoliselt ~30 minutit SF kohal ning Kajule jääb sealt tema ~10 minutit.
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Curtis Millage

Postitus Postitas pebeetu »

Veidekas on nagunii enamus hooajast vigane,seega tema arvelt pole vaja näpistada.
Vasta