KML finaalid 2014

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

KML finaalid 2014

Postitus Postitas KalevRuus »

fin-1 P11.05
TÜ/Rock - BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph 17:00
fin-2 T13.05
TÜ/Rock - BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph 19:00
fin-3 E19.05
BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock Tallinn, Saku Suurhall 19:00
fin-4 K21.05
BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock Tallinn, Saku Suurhall 19:00
fin-5* R23.05
TÜ/Rock - BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph 19:00
fin-6* E26.05
BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock Tallinn, Saku Suurhall 19:00
fin-7* K28.05
TÜ/Rock - BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph 19:00

Aeg vist vastav teema ära teha.
Praegu paistab olevat põhiliseks küsimuseks vigastused.
Palun teadjamatel ja uute andmete puhul parandada aga meedia põhjal on jäänud hetkel selline mulje:
Kalev
Abbott - Varrak ütles enne poolfinaale, et kui Abbott neis ei osale, ei osale ilmselt ka finaalides. Teatavasti ei osalenud. Tundus selgelt lonkavat ka, kui treeneri intervjuu ajal kaadrist peale viimast mängu läbi marssis.
Rock
Peciukevicius - ütles intervjuus, et esmaspäevase pildi põhjal ilmselt mängida ei saa, reedel läheb uuesti aparaadi alla. Paistab, et siiski ei mängi.
Dilys - ütles, et vaatab kuidas põlv nädala jooksul paraneb, Kullamäe ütles, et loodetavasti üks kahest, Dilys või Doronin siiski mängib. 50/50.
Doronin - eriti segane lugu, pidi juba tükk aega tagasi rivis olema (vt. eelmist)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas zero0 »

Rocki seis on pehmelt öelda nutune, leedukaid oleks hädasti vaja. Kui seeria peaks pikemaks venima, siis hakkab pingipikkus rolli mängima. Läheb raskeks!
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas Karl »

kui leedukaid ei ole siis ei usu et see seeria pikaks venib
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas Charly »

Varrak ütles peale viimast mängu intervjuus, et Abbott hakkab uuesti proovima ja on võimalik siiski ka tema kaasategemine finaalseerias, iseasi küll, kui suures mahus, sest vorm on ju teadmata.
Krysver
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 22 Jaan 2008, 11:15

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas Krysver »

Kuigi leedukad on tõsine kaotus Rockile, siis ajakirjanduses on võetud naljakas positsioon. Kurdetakse kui hullus seisus Rock vigastustega on. Aga seda, et Kalevil Abbot puudu, tema parandemisele lootes Gibson ära saadetud ja Arbet vist ka kergelt vigane, eriti nagu ei mainita. Lihtsalt tahtsin ära märkida.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas zero0 »

michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas michaelEP »

Krysver kirjutas:Kuigi leedukad on tõsine kaotus Rockile, siis ajakirjanduses on võetud naljakas positsioon. Kurdetakse kui hullus seisus Rock vigastustega on. Aga seda, et Kalevil Abbot puudu, tema parandemisele lootes Gibson ära saadetud ja Arbet vist ka kergelt vigane, eriti nagu ei mainita. Lihtsalt tahtsin ära märkida.
Kalev on lihtsalt oluliselt ühtlaseme ja tummisema koosseisuga (individuaalselt). Selget liidrit peale Skele ära minekut justkui ei olnudki. Ühel päeval võisid mängu teha Elegar ja Moldovenu, teisel Veidemann, Millage, Gibson. Tõsi, Abott oli meeskonnas üks liidridest, aga tema on nii kaua eemal olnud, et seda vist ei mäletata enam, lisaks on olenemata tema vigastusest meeskond hakanud oluliselt paremini mängima. Esile on kerkinud ka selge liider (Millage).

Rocki mäng toetus Eurosarjas ja Balti Liigas ikka selgelt neljale vaalale: Kurbas, Talts, Peciukevicus ja Dilys. Kuigi nii Eichfuss, Toome, Kriisa kui ka Simpson on teinud hea hooaja, on nemad siiski sekundeerivad mängijad, mitte liidrid. Dorbek on lihtsalt ebastabiilne.

Mida see tähendab, on see, et kui varasemalt võis mõne liidri ärakukkumist kompenseerida teise esiletõusuga, siis nüüd ei ole Taltsil ja Kurbasel taganemisteed. Nemad peavad oma punktid+lauad ära tooma, muidu ei ole väga pikka juttu. Lisaks peavad ka Simpson ja Dorbek stabiilselt häid mänge tegema. Eichfuss, Kriisa ja Toome toovad vast oma 5-10p mängus ikka ära, nende pealt ei muretseks. Doroninile, Meistrile ja Venele vast väga mänguaega ei jagu.

Dilyse puudumine annab eelkõige tunda rünnakul, kaitses ei olnud talle Elegarile nagunii erilist vastast. Lisaks on korvialla panna veel Toome ja Eichfuss, kes on Eesti mõistes väga korralikud mängijad.

Peciukevicuse puudumine on suurem murekoht. Isegi poolfinaalides K-Kalevi vastu oli kohati mäng ikka väga nüri ja ümmargune, mingi kergema vastupanu teed ja loobiti palju kolmeseid (mis ei tabanud). Mina näen siin kõige suuremat varu just Dorbeku kohalt. Kui tema suudab ka teravusi luua, loob ta loogilisi viskekohti nii endale kui teistele.

Usun, et finaalides (nagu ikka) saab määravaks kaitse. Rockil on võiduvõimalused vaid siis, kui Kalev hoitakse alla 70-75p.

Kalevi seisukohast: Ilmselt Millage ja Elegari pärast muretsema ei pea. Ka Sokk on finaalides alati hea olnud. Küsimus on, palju suudavad teised juurde panna. Arbet on endiselt augus, Kajupank pole hooaja alguse tasemel. Kitsing on see vastu üles tõusnud.

Kokkuvõttes ei oska praegu midagi ennustada, muutujaid on võrrandis liiga palju. Kindel olen, et 4 mänguga see seeria ei piirdu. Viimaste esituste peal on favoriit Kalev (ca 60-40)
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas väike-tamma »

Nii palju uudist oskan jagada, et Abbott ikka saab mängida finaalides. Iseasi kui palju muidugi.
Kasutaja avatar
GWallace
Kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Dets 2013, 18:57

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas GWallace »

Kui Abbott saaks kasvõi 10 minutit Veidemanile puhkust anda, siis oleks juba väga hea. Nii oleks iga positsiooni peale 2 korraliku meest olemas ja iga mees peaks püsima värske.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1637
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas RK »

mingi info ka Rocki mängijate kohta, http://sport.delfi.ee/news/korvpall/kml ... d=68615783" onclick="window.open(this.href);return false; , samas eks need vigastatute mängimine või mittemängimine ikkagi otsustab selle seeria, arvan ,et mõlemad meeskonnad hämavad natuke vigastustega, isiklikult arvan ,et Dilys ja Doronin mängivad ja ka Abott mängib , Peciukevicius ma arvan ,et lülitub mängu 4-5 mäng , kui seda vaja on, väga tähtis on esimene mäng kes selle mängu ära võtab sellele ma annaks väikse eelise seerias. Ennustama ei hakka ma midagi ,sest tundmatud muutujaid on liiga palju, eelmistel hooaegadel olen ennustustega korralikult võssa pannud :D , Üks asi veel , poolfinaalide järgi ma väga suuri panuseid ei teeks aga arvan ,et Rockil parem mängule tulla peale rasket mängu ja mitterahuldavat tulemust (+14 ) kui oleks +30 tekiks rahulolu ja petliku tunde ,et kõik on hästi aga tegelikkus .....
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas Mario »

Krysver kirjutas:Kuigi leedukad on tõsine kaotus Rockile, siis ajakirjanduses on võetud naljakas positsioon. Kurdetakse kui hullus seisus Rock vigastustega on. Aga seda, et Kalevil Abbot puudu, tema parandemisele lootes Gibson ära saadetud ja Arbet vist ka kergelt vigane, eriti nagu ei mainita. Lihtsalt tahtsin ära märkida.
Ma loodan, et Rocki poolehoidjad jäävad oma euromängude ajal väljendatud seisukoha juurde, et Tartu võidud pooliku koosseisuga vastaste üle on ikkagi täisväärtuslikud saavutused, ja ei hakka nüüd Kalevi eelseisvaid võite alatähtsustama leedulaste vigastustele viidates. See roll võib jääda Kalevi poolehoidjatele. ;)
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas michaelEP »

Mario kirjutas:
Krysver kirjutas:Kuigi leedukad on tõsine kaotus Rockile, siis ajakirjanduses on võetud naljakas positsioon. Kurdetakse kui hullus seisus Rock vigastustega on. Aga seda, et Kalevil Abbot puudu, tema parandemisele lootes Gibson ära saadetud ja Arbet vist ka kergelt vigane, eriti nagu ei mainita. Lihtsalt tahtsin ära märkida.
Ma loodan, et Rocki poolehoidjad jäävad oma euromängude ajal väljendatud seisukoha juurde, et Tartu võidud pooliku koosseisuga vastaste üle on ikkagi täisväärtuslikud saavutused, ja ei hakka nüüd Kalevi eelseisvaid võite alatähtsustama leedulaste vigastustele viidates. See roll võib jääda Kalevi poolehoidjatele. ;)

Absoluutselt nõus. Olenemata koosseisust ei ole ju kellelegi mingi võit garanteeritud. Võit tuleb ikka ise välja võidelda, ja see mis koossesiuga mängib vastane, ei ole ausalt öeldes teise võistkonna probleem.

Ma ei mõista ka osade Rocki toetajate äärmusliku pessimismi finaalseeria ees. Tundub, et osad on juba ette leppinud kaotusega. Nagu ma enne välja tõin, siis täiskossesiuga Rock oleks minujaoks isegi kerge favoriit, praegusel juhul on kaalukauss kergelt Kalevi poole, kuid mitte oluliselt.

Kusjuures tegelikult puudub ülevaade Kalevi taseme kohta. Viimased korralikud mängud olid Kalevil 23. märts Rytasega ja 4. aprill Rockiga (mõlemad kaotati), peale seda on mängitud vaid Rapla ja Tarvasega. Seega Kalevi tõusuteel olev vorm võib olla tingitud lihtsalt sellest, et mängitakse oluliselt nõrgemate vastastega.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas Rio »

michaelEP kirjutas:
Mario kirjutas:
Krysver kirjutas:Kuigi leedukad on tõsine kaotus Rockile, siis ajakirjanduses on võetud naljakas positsioon. Kurdetakse kui hullus seisus Rock vigastustega on. Aga seda, et Kalevil Abbot puudu, tema parandemisele lootes Gibson ära saadetud ja Arbet vist ka kergelt vigane, eriti nagu ei mainita. Lihtsalt tahtsin ära märkida.
Ma loodan, et Rocki poolehoidjad jäävad oma euromängude ajal väljendatud seisukoha juurde, et Tartu võidud pooliku koosseisuga vastaste üle on ikkagi täisväärtuslikud saavutused, ja ei hakka nüüd Kalevi eelseisvaid võite alatähtsustama leedulaste vigastustele viidates. See roll võib jääda Kalevi poolehoidjatele. ;)

Absoluutselt nõus. Olenemata koosseisust ei ole ju kellelegi mingi võit garanteeritud. Võit tuleb ikka ise välja võidelda, ja see mis koossesiuga mängib vastane, ei ole ausalt öeldes teise võistkonna probleem.

Ma ei mõista ka osade Rocki toetajate äärmusliku pessimismi finaalseeria ees. Tundub, et osad on juba ette leppinud kaotusega. Nagu ma enne välja tõin, siis täiskossesiuga Rock oleks minujaoks isegi kerge favoriit, praegusel juhul on kaalukauss kergelt Kalevi poole, kuid mitte oluliselt.

Kusjuures tegelikult puudub ülevaade Kalevi taseme kohta. Viimased korralikud mängud olid Kalevil 23. märts Rytasega ja 4. aprill Rockiga (mõlemad kaotati), peale seda on mängitud vaid Rapla ja Tarvasega. Seega Kalevi tõusuteel olev vorm võib olla tingitud lihtsalt sellest, et mängitakse oluliselt nõrgemate vastastega.
Minu arust on meestel praegu seda mida oleks neil kogu hooaega vaja läinud ja mida neil pole terve see hooaeg olnud -ENESEKINDLUS
Loomulikult on nüüd meeskonnal ka liider olemas kes teeb otsustavad viskeid ja läbiminekuid.
cramo
Kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 29 Dets 2010, 17:33

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas cramo »

michaelEP kirjutas:
Mario kirjutas:
Krysver kirjutas:Kuigi leedukad on tõsine kaotus Rockile, siis ajakirjanduses on võetud naljakas positsioon. Kurdetakse kui hullus seisus Rock vigastustega on. Aga seda, et Kalevil Abbot puudu, tema parandemisele lootes Gibson ära saadetud ja Arbet vist ka kergelt vigane, eriti nagu ei mainita. Lihtsalt tahtsin ära märkida.
Ma loodan, et Rocki poolehoidjad jäävad oma euromängude ajal väljendatud seisukoha juurde, et Tartu võidud pooliku koosseisuga vastaste üle on ikkagi täisväärtuslikud saavutused, ja ei hakka nüüd Kalevi eelseisvaid võite alatähtsustama leedulaste vigastustele viidates. See roll võib jääda Kalevi poolehoidjatele. ;)

Absoluutselt nõus. Olenemata koosseisust ei ole ju kellelegi mingi võit garanteeritud. Võit tuleb ikka ise välja võidelda, ja see mis koossesiuga mängib vastane, ei ole ausalt öeldes teise võistkonna probleem.

Ma ei mõista ka osade Rocki toetajate äärmusliku pessimismi finaalseeria ees. Tundub, et osad on juba ette leppinud kaotusega. Nagu ma enne välja tõin, siis täiskossesiuga Rock oleks minujaoks isegi kerge favoriit, praegusel juhul on kaalukauss kergelt Kalevi poole, kuid mitte oluliselt.

Kusjuures tegelikult puudub ülevaade Kalevi taseme kohta. Viimased korralikud mängud olid Kalevil 23. märts Rytasega ja 4. aprill Rockiga (mõlemad kaotati), peale seda on mängitud vaid Rapla ja Tarvasega. Seega Kalevi tõusuteel olev vorm võib olla tingitud lihtsalt sellest, et mängitakse oluliselt nõrgemate vastastega.
Rock on 3 hooaega sama asjaga hädas olnud :D .
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: KML finaalid 2014

Postitus Postitas KalevRuus »

Minu arust on meestel praegu seda mida oleks neil kogu hooaega vaja läinud ja mida neil pole terve see hooaeg olnud -ENESEKINDLUS
Loomulikult on nüüd meeskonnal ka liider olemas kes teeb otsustavad viskeid ja läbiminekuid.
Võimalik aga ma olen siiski jätkuvalt veendunud, et selliseid järeldusi ei saa teha praeguse Tarva vastu peetud mängude põhjal. Sama ka Millage kohta. Play-off ja poolfinaalid kõlavad küll uhkelt aga sel aastal olid mõlemas paaris asjad ikka väga ühele poole kaldu. Pole pinget ja oled kindlalt üle, pole raske ka enesekindel olla.
Vasta