Balti liiga 2014/15

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas michaelEP »

nojah kirjutas:
Rix kirjutas:
vaim564 kirjutas:BBL võit oleks olnud reaalne, aga millegipärast ei tahetudki seda liigat mängida, juba mängud Pärnu ja Jurmalaga näitasid midagi. Ma ei ütleks, et oleks mingi jõhker koduvile olnud, Tallinnas oli isegi hullem leedu vile. Võib-olla loodeti, et tuleb vähem mänge ja loobume BBLst. Normaalses meeskonnas saaks Varrak kinga. :(
Ainuke asi, et ega sellise suhtumisega poleks Siau vastu niikuinii saadud, sealt oleks korralik litakas saadud.
Nagu ei lasta Bagatskist lahti (Euroliigas mängitakse üle oma võimete tegelikult) nii ei võtaks ma ka Varrakut veel vaibale. Küll aga minu meelest saatsid mehed sõnumi, et natuke palju on ikkagi kõike neid sõitmisi ja mänge. Eestikaid B liigaga asendada kahjuks pole võimalik.
Tänase suhtumise võttis kokku machado ja Elegari pallikaotus oma poole peal...päevi pärast seda, kui suudeti teha VTBs pallikaotuste rekord positiivses mõttes
Bagatskis hävis täiesti suvalises reamängus, mis lõpuks liigatabeli seisukohalt väga suurt rolli ei mängi. Meie hävisime play-offis. Tõenäoliselt hooaja kõige olulisemas play-offis. See ei ole mitte ühestki otsast võrreldav omavahel.

Just, arvestades Kalevi (ja ROcki taset) peaks BBL oleks kõige prioriteetsem liiga, kus võimalik tulemust teha. VTB jaoks jääb roster ligia nõrgaks. Isegi käesoleval aasta võitude raames jääb Kalev suure tõenäosusega playoffist välja.

See on läbikukkumine 100%, saadakse nüüd VTB-s 2v3 võitu rohkem, ei ole oluline.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:noh, ilmselt nii on, et liiga ei huvitanud. osasid mehi huvitab VTB statistika. mitte meeskonna edu. ja on aru saadud, et statistikat vaadatakse nendel meestel, kes meeskonna võidule ka viivad. mõnes mõttes oleks õpetlik, kui eestikatel ka peksa saadaks. Rakverele kaotus play-offis ei ole vist siiski reaalne....
Täpselt sellisei sõnu lausus ka ju Bagatskis oma meeste kohta. Lihtsalt meile ei mahu pähe (ja ei saagi mahtuda), kuidas saab mängijatele selline liiga ja play off nii mõttetu tunduda. Kole värk.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas:
Rix kirjutas:
vaim564 kirjutas:BBL võit oleks olnud reaalne, aga millegipärast ei tahetudki seda liigat mängida, juba mängud Pärnu ja Jurmalaga näitasid midagi. Ma ei ütleks, et oleks mingi jõhker koduvile olnud, Tallinnas oli isegi hullem leedu vile. Võib-olla loodeti, et tuleb vähem mänge ja loobume BBLst. Normaalses meeskonnas saaks Varrak kinga. :(
Ainuke asi, et ega sellise suhtumisega poleks Siau vastu niikuinii saadud, sealt oleks korralik litakas saadud.
Nagu ei lasta Bagatskist lahti (Euroliigas mängitakse üle oma võimete tegelikult) nii ei võtaks ma ka Varrakut veel vaibale. Küll aga minu meelest saatsid mehed sõnumi, et natuke palju on ikkagi kõike neid sõitmisi ja mänge. Eestikaid B liigaga asendada kahjuks pole võimalik.
Tänase suhtumise võttis kokku machado ja Elegari pallikaotus oma poole peal...päevi pärast seda, kui suudeti teha VTBs pallikaotuste rekord positiivses mõttes
Bagatskis hävis täiesti suvalises reamängus, mis lõpuks liigatabeli seisukohalt väga suurt rolli ei mängi. Meie hävisime play-offis. Tõenäoliselt hooaja kõige olulisemas play-offis. See ei ole mitte ühestki otsast võrreldav omavahel.
Jah, täitsa nõus, playoffi kaotus on midagi muud kui isegi juhuslik kaotus Jurmalale alagrupis või ntx kaotus Valgale eestikate põhiturniiril. See oli täiesti võidetav mäng ja meeskond, aga mitte sellise suhtumisega.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas nojah »

Eile oleks ma ilmselt sellele väitele kirglikult vastu vaielnud aga - praeguse seisuga ei ole enam Petcherovit või kedagi teist mõtet tuua. Põhiline prioriteet peaks meeskonnal praegu olema koondise jaoks oma mehed vormi ajada. Õnneks Veidekas ja Arbet tunduvad praegu täitsa head, ainsad täna, kes... Leegionäride osas siis see lugu kus olid külad ja koerad mängus. Jah ka täna oli näha, et nr 4 kohalt rebenes meeletult. Aga eestikate jaoks saab ikkagi ka ilma hakkama. Ja VTB play-off on sellise mängu taustal utoopia - sisu ei ole. Üksikuid võite võib ikka veel tulla.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas theundertaker »

Kui klubi on eesti meister, siis peaks ta suhtuma ka nii, et peab ja üritab võita mänge ja kui tõesti vahest juhtub, aga suhtumine peab olema õige ja ükskõik kes vastas on. Ega Valdmaa ei julge vist Varrakut minema saata, hoiab teda juba 3 aasta treeneri tooli, aga võiks midagi ikka ajus muuta. Mõni läti või leedu treener oleks ka parem!
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas KalevRuus »

nojah kirjutas:Eile oleks ma ilmselt sellele väitele kirglikult vastu vaielnud aga - praeguse seisuga ei ole enam Petcherovit või kedagi teist mõtet tuua. Põhiline prioriteet peaks meeskonnal praegu olema koondise jaoks oma mehed vormi ajada. Õnneks Veidekas ja Arbet tunduvad praegu täitsa head, ainsad täna, kes... Leegionäride osas siis see lugu kus olid külad ja koerad mängus. Jah ka täna oli näha, et nr 4 kohalt rebenes meeletult. Aga eestikate jaoks saab ikkagi ka ilma hakkama. Ja VTB play-off on sellise mängu taustal utoopia - sisu ei ole. Üksikuid võite võib ikka veel tulla.
Suurt pointi enam tõesti pole, kas tuleb võit vähem või rohkem. Kui tasuta saab, võib ju proovida.
Aga kurb ikka, et ühe mänguga seni igati OK olnud hooaeg ***** keerati.
Ja kõige jõledam, et BBLi veerandfinaalides on üks Eesti klubi. Eelmisel aastal vist oli kolm. Oh jah.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:Eile oleks ma ilmselt sellele väitele kirglikult vastu vaielnud aga - praeguse seisuga ei ole enam Petcherovit või kedagi teist mõtet tuua. Põhiline prioriteet peaks meeskonnal praegu olema koondise jaoks oma mehed vormi ajada. Õnneks Veidekas ja Arbet tunduvad praegu täitsa head, ainsad täna, kes... Leegionäride osas siis see lugu kus olid külad ja koerad mängus. Jah ka täna oli näha, et nr 4 kohalt rebenes meeletult. Aga eestikate jaoks saab ikkagi ka ilma hakkama. Ja VTB play-off on sellise mängu taustal utoopia - sisu ei ole. Üksikuid võite võib ikka veel tulla.
Ei tasu unustada, et VTBs on ka rahalised preemiad (mitte ainult play-offi eest) ja need vast mängijate lepingutsesse kirjutatud... tänase põhjal tundub, et B liigat seal ei olnud. Ma vaataks ikka väga väga kurjalt leegionäridele selle mängu osas otsa, statilt võis ju isegi ok olla, aga see ei näita siiski täna midagi. Ikka päris julm, kuidas poolehoidjale täna pähe lasti. 100 % suhtumise tõttu kaotati, siin pole midagi vaielda.

Lihtsalt kui keegi mu mõttest aru ei saanud, siis mulle tundus kogu hooaja vältel, et teatud mehed ei võtnud Balti liigat üldse tõsiselt ja see kulmineerus täna. Mõneti loogiline, ei muuda ka play-off siin midagi kui nii suhtutakse.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas nojah »

Leegionärid (noh kaks võimekamat neist) tegid puhtalt statistikat. Oma topeltduubel saadi kirja ja siis võis juba kiirete vigadega pingile istuda. Kahe ülejäänud leegionäri rollist ma ei saanud ka aru. Just selles mängus oleks nad võinud ennast tõestada. Aga paljuski on see ikkagi peatreeneri ülesanne motiveerida mehi mängima ka sellistes mängudes. Ja neile kohalik väärtussüsteem selgeks teha.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas Rio »

Meie leegionäridel on mõnes mõttes mugavustsoon (Kupsas ; Singler va) kuna pole mehi kes neid pingile lükkaks.
Saavad on 30 min kätte ja double-double jälle käes.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Vaatasin korra huvi pärast üle, et viimase seitsme päeva jooksul on peetud 3 mängu, milles on põhituumik mänginud järgnevalt:
Veideman 35-34-32
Machado 35-28-36
Elegar 35-38-33
Arbet 34-32-34
Sinna otsa veel enne viimast mängu bussireis Leetu. Ma kipun arvama, et peale suhtumise võis meestel midagi ka jalgades olla. Ega enne seda nädalat ju ka puhkuselt ei tuldud.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas Kalevpoiss »

michaelEP kirjutas:Kangesti meenub, kuidas peale Rocki eelmise hooaja BBL kolmandat kohta oli mõni mees siin arvamusel, et kolmas koht on ikka sitt kohta sellises liigas.
Ma saan küll ainult enda eest rääkida aga eelmise hooaja Rocki kolmas koht oligi sitt. Selle aasta Cramo koht on ka sitt. Ja kui Rock jääb finaalist välja on ka sitt. Mis su postituse point oli???
Tundub, et Mihklil on jälle oinapäev käes. Nüüd sina looda, et Cramo ei saaks VTB-s enam ühtegi võitu ja mina loodan, et Rock kukub järgmises ringis BBL-st välja ja EC-s jäävad ka vahegrupis viimaseks. Oleme kokku leppinud?
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas michaelEP »

Kalevpoiss kirjutas:
michaelEP kirjutas:Kangesti meenub, kuidas peale Rocki eelmise hooaja BBL kolmandat kohta oli mõni mees siin arvamusel, et kolmas koht on ikka sitt kohta sellises liigas.
Ma saan küll ainult enda eest rääkida aga eelmise hooaja Rocki kolmas koht oligi sitt. Selle aasta Cramo koht on ka sitt. Ja kui Rock jääb finaalist välja on ka sitt. Mis su postituse point oli???
Tundub, et Mihklil on jälle oinapäev käes. Nüüd sina looda, et Cramo ei saaks VTB-s enam ühtegi võitu ja mina loodan, et Rock kukub järgmises ringis BBL-st välja ja EC-s jäävad ka vahegrupis viimaseks. Oleme kokku leppinud?

juhtugu Rockiga mistahes, siis Cramo 1/8 finaali kaotus on ikka masendav, arvestades seda, et tegemist oli seeriaga, mitte ühe mänguga. Tulgu VTB-s veel 2-3 võitu ja tulgu nad Eesti meistriks aga hooaeg on peale sellist kaotust persses igatahes.

Lihtsalt mulle käis terve eelmine hooaeg pinda, kuidas sa seletasid, et BBL ja EC on nii mõttetud liigad, et kuidas Kalev seal ikka lammutaks. No nüüd on näha see lammutamine.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas KalevRuus »

Kalevpoiss kirjutas:
michaelEP kirjutas:Kangesti meenub, kuidas peale Rocki eelmise hooaja BBL kolmandat kohta oli mõni mees siin arvamusel, et kolmas koht on ikka sitt kohta sellises liigas.
Ma saan küll ainult enda eest rääkida aga eelmise hooaja Rocki kolmas koht oligi sitt. Selle aasta Cramo koht on ka sitt. Ja kui Rock jääb finaalist välja on ka sitt. Mis su postituse point oli???
Tundub, et Mihklil on jälle oinapäev käes. Nüüd sina looda, et Cramo ei saaks VTB-s enam ühtegi võitu ja mina loodan, et Rock kukub järgmises ringis BBL-st välja ja EC-s jäävad ka vahegrupis viimaseks. Oleme kokku leppinud?
Ma saan küll ainult enda eest rääkida aga eelmise hooaja Rocki kolmas koht oligi sitt. Selle aasta Cramo koht on ka sitt.
Kas kolmandal kohal ja veerandfinaalis väljalangemisel tõesti vahet ei ole?
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas KalevRuus »

KalevRuus kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:
michaelEP kirjutas:Kangesti meenub, kuidas peale Rocki eelmise hooaja BBL kolmandat kohta oli mõni mees siin arvamusel, et kolmas koht on ikka sitt kohta sellises liigas.
Ma saan küll ainult enda eest rääkida aga eelmise hooaja Rocki kolmas koht oligi sitt. Selle aasta Cramo koht on ka sitt. Ja kui Rock jääb finaalist välja on ka sitt. Mis su postituse point oli???
Tundub, et Mihklil on jälle oinapäev käes. Nüüd sina looda, et Cramo ei saaks VTB-s enam ühtegi võitu ja mina loodan, et Rock kukub järgmises ringis BBL-st välja ja EC-s jäävad ka vahegrupis viimaseks. Oleme kokku leppinud?
Ma saan küll ainult enda eest rääkida aga eelmise hooaja Rocki kolmas koht oligi sitt. Selle aasta Cramo koht on ka sitt.
Kas kolmandal kohal ja kaheksandikfinaliis väljalangemisel tõesti vahet ei ole?
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Balti liiga 2014/15

Postitus Postitas michaelEP »

Isegi mitte veerandfinaal vaid 1/8 finaal. Cramo jääb see hooaeg BBL jagama kohta 9-16, mis on siis ilmselt samaväärne kui III koht (mis nõuab kolme seeriavõitu).
Suletud