Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas SirCharles »

Olenemata tänasest kaotusest Ülisümpaatne mäng Pärnu poolelt . Kiired rünnakud , head katte kattest liikumised . Rannula on ikka väga head tööd teinud . Norman Käbin ikka metsiku arengu teinud . Iseasi kas sellise keha ja pikkusega kõrgele jõuab , aga Eestis on kindlasti lootus mitte kehvamaks saada kui Laane . Selles suhtes ikka ülisümpaatne klubi ,et jätkuvalt annab oma noortele mänguaega , sügisel veel väristavad , talvel teinekord õnnestuvad ja kevadel on juba tegijad .

Veel kiidaks Delfi kommentaatorit Priit Ilverit , polegi üle pika aja nii head ja asjalikku kommentaari kuulnud .
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 685
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas Maxi »

SirCharles kirjutas:Olenemata tänasest kaotusest Ülisümpaatne mäng Pärnu poolelt . Kiired rünnakud , head katte kattest liikumised . Rannula on ikka väga head tööd teinud . Norman Käbin ikka metsiku arengu teinud . Iseasi kas sellise keha ja pikkusega kõrgele jõuab , aga Eestis on kindlasti lootus mitte kehvamaks saada kui Laane . Selles suhtes ikka ülisümpaatne klubi ,et jätkuvalt annab oma noortele mänguaega , sügisel veel väristavad , talvel teinekord õnnestuvad ja kevadel on juba tegijad .

Veel kiidaks Delfi kommentaatorit Priit Ilverit , polegi üle pika aja nii head ja asjalikku kommentaari kuulnud .
Mis sel Käbini pikkusel häda, täitsa normaalne mängujuhi pikkus ju? Lihast ja plahvatuslikkust on just vaja
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas SirCharles »

Kui mingi ime läbi peaks kutsutama Rain Raadik 2016 a kasvõi Eesti B koondisse , siis luban osa võtta vähemalt 1 st 10 + km jooksust , mida Eestis korraldatakse .

See on anekdoot kuubis 208 cm vend ei saa teist mängu järjest mitut palli korvi korvialt , täiesti korvi alt .
Selle asja nimi on laiskus , tee k...t trenni , treeni omale jalg alla , siis suudad hüpata ka natuke .
Kasutaja avatar
randomjoe
Kasutaja
Postitusi: 208
Liitunud: 05 Aug 2010, 11:07

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas randomjoe »

SirCharles kirjutas:Kui mingi ime läbi peaks kutsutama Rain Raadik 2016 a kasvõi Eesti B koondisse , siis luban osa võtta vähemalt 1 st 10 + km jooksust , mida Eestis korraldatakse .

See on anekdoot kuubis 208 cm vend ei saa teist mängu järjest mitut palli korvi korvialt , täiesti korvi alt .
Selle asja nimi on laiskus , tee k...t trenni , treeni omale jalg alla , siis suudad hüpata ka natuke .
Tsiteerin igaks juhuks. :D

Raadik on ju üks Soku lemmiklastest, ma ei üllatuks absoluutselt kui tüüp B koondises oleks.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas SirCharles »

Tõenäosus on selleks tõesti olemas ja ~ 50 % , aga kuigi ma austan vana Sokku väga , siis see siiski oleks anekdoot . Meest ei saa nime pärast võtta , vaid tegude pärast .

Mul aga pole jooksmise vastu midagi :D
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas Uhhuu »

SirCharles kirjutas:Tõenäosus on selleks tõesti olemas ja ~ 50 % , aga kuigi ma austan vana Sokku väga , siis see siiski oleks anekdoot . Meest ei saa nime pärast võtta , vaid tegude pärast .

Mul aga pole jooksmise vastu midagi :D
Ma olen antud juhul täiesti päri. See oleks solvang Eesti korvpalli suhtes, kui Rain Raadik koondise kandidaadiks nimetatakse. Guadalupele siirdumine viis ta mängutaseme järgu võrra alla ja hiljutine vigastuspaus on asju ainult veel hullemaks teinud. Nii hämmastav kui see ka pole, siis isegi mitte kuigi perspektiivika noormängija Kase kasutegur on kujunenud suuremaks kui Raadiku oma. Raadik on intervjuudes paaril korral maininud, et on mõelnud karjääri lõpetamise peale, mistõttu ei imestaks, kui pärast tänavust hooaega nii ka läheks. Olla Eesti liiga tugevuselt kuuenda klubi rollimängija ilma perspektiivita siirduda järgmisel hooajal kõrgemale tasemele pole just kuigi meeldiv asjade seis.

Kahju, et Dorris on rünnakul kolinal lati alt läbi jooksnud ja ka leedukas on põhihooajaga võrreldes pisut kahvatumat mängu näidanud, sest kaitsetaktika/mänguks ettevalmistus on Rannula poolt olnud seni ju väga hea.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas Zog »

Ühele asjale vaidlen vastu veidi, nimelt Kases näen mina vähemalt Eesti mõistes perspektiivi küll. Tema pikkuse kohta on ta küllalt liikuv, ja tundub et saab platsil olles mängust aru ka. Saaks seda liha veidi luudele juurde ainult... Aga valikute vähesuse tõttu on ta igal juhul tuleviku mõttes potentsiaalne koondislane.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas Uhhuu »

Zog kirjutas:Ühele asjale vaidlen vastu veidi, nimelt Kases näen mina vähemalt Eesti mõistes perspektiivi küll. Tema pikkuse kohta on ta küllalt liikuv, ja tundub et saab platsil olles mängust aru ka. Saaks seda liha veidi luudele juurde ainult... Aga valikute vähesuse tõttu on ta igal juhul tuleviku mõttes potentsiaalne koondislane.
Nurger, Mitt, Tass, Karpin, Hermet (+ vajadusel ka Kotsar, Soodla ja Treier) ... Pärnu eelarvelisi võimalusi arvestades on Kase tulevik meistriliigas ilmselt tagatud, aga ma olen valmis ära sööma oma mütsile lisaks ka kindad, kui Kask peaks kunagi kasvõi B-koondisesse jõudma, kui just mingit meeletut vigastustelainet ei teki.
SirCharles
Kasutaja
Postitusi: 290
Liitunud: 06 Nov 2013, 20:37

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas SirCharles »

Uhhuu kirjutas:
Zog kirjutas:Ühele asjale vaidlen vastu veidi, nimelt Kases näen mina vähemalt Eesti mõistes perspektiivi küll. Tema pikkuse kohta on ta küllalt liikuv, ja tundub et saab platsil olles mängust aru ka. Saaks seda liha veidi luudele juurde ainult... Aga valikute vähesuse tõttu on ta igal juhul tuleviku mõttes potentsiaalne koondislane.
Nurger, Mitt, Tass, Karpin, Hermet (+ vajadusel ka Kotsar, Soodla ja Treier) ... Pärnu eelarvelisi võimalusi arvestades on Kase tulevik meistriliigas ilmselt tagatud, aga ma olen valmis ära sööma oma mütsile lisaks ka kindad, kui Kask peaks kunagi kasvõi B-koondisesse jõudma, kui just mingit meeletut vigastustelainet ei teki.
Mina kirjutan ka sellele alla !

Kasel on kõva füüsis ja tõenäoliselt arendab ta oma raami veelgi , aga see on ka kõik . Tal puudub keskpossa vise , tal on sama s..t vabavise kui Raadikul , tal puudub elementaarne keskmängija ABC liikumine , alt pöördelt haak . Need kõik on vajalikud tegurid keskmängijale , kui ta soovib mängida vähegi kõrgemal tasemel .

Praegu ei tule ette ka ,et ta väga tugev kaitsemängija oleks ning mängu hästi loeks .

Jah ta võib mängus mõne ilusa donki panna - that s it
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas Zog »

See "raam" on ju keskmängija puhul küllalt oluline siiski... okei, ei viska ise eriti... okei, haaki pole, ja mis siis? Kui ta korralikult lauda võtab, kaitses hästi mängib ja õpib pick and roll'ist ilusti korvi poole keerama siis rohkemat polegi ju vaja. Nende asjade puhul on tal minu meelest väga head eeldused... ja kui sel suvel B-koondis kokku pannakse, siis minu poolest võiks ta juba sel hooajal sinna kutse saada.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas Uhhuu »

Zog kirjutas:See "raam" on ju keskmängija puhul küllalt oluline siiski... okei, ei viska ise eriti... okei, haaki pole, ja mis siis? Kui ta korralikult lauda võtab, kaitses hästi mängib ja õpib pick and roll'ist ilusti korvi poole keerama siis rohkemat polegi ju vaja. Nende asjade puhul on tal minu meelest väga head eeldused... ja kui sel suvel B-koondis kokku pannakse, siis minu poolest võiks ta juba sel hooajal sinna kutse saada.
Mind teeks selline asjade käik väga kurvaks, kui B-koondise latt laskuks nii madalale, et sinna pääseks mängija Eesti liiga alumise poole klubist, kes ei ole oma meeskonnas isegi põhitegija, vaid on lihtne tükitööline (keskmiselt kümmekond minutit mänguaega, selle ajaga paar punkti ja paar lauapalli). Ma loodan, et Kase karjäär kujuneb edukamaks kui Raadiku või Veski oma, aga ma ei leia, et ta praegu isegi avansi korras koondisega seostamist vääriks.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas KalevRuus »

Nurger, Mitt, Tass, Karpin, Hermet (+ vajadusel ka Kotsar, Soodla ja Treier) ... Pärnu eelarvelisi võimalusi arvestades on Kase tulevik meistriliigas ilmselt tagatud, aga ma olen valmis ära sööma oma mütsile lisaks ka kindad, kui Kask peaks kunagi kasvõi B-koondisesse jõudma, kui just mingit meeletut vigastustelainet ei teki.
Mina nii pessimistlik ei oleks, nt Allingu alles hakkas Kase vanuses kossu mängima. Kasel on - kuigi ma pole teda väga palju mängimas näinud - üks tsentrile elementaarne omadus: ta ei karda korvi all kehalist kontakti nagu nt Veski. Vaba- ja keskpositsiooniviset saab alati järgi aidata; meenutagem, kui kohutav Talts kunagi vabakatel oli.
Uhhuu, muidugi pole Kask praegu isegi B-koondise tasemel. Samas, kui Sokk tas perspektiivi näeb, miks mitte kutsuda nö keha andma?
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas Zog »

Kuule B koondisest on ju isegi kuulus Jaan Montgomery läbi käinud... Veski näiteks oli ju isegi A koondises mingi vahemik, ja sai platsile ka. Ok, tema vist oli tol hetkel Kalevis ka, aga mingit erilist mängutaset pole tal kunagi olnud. Maitse üle võib ju vaielda, aga et see nüüd mingi eriline pettumus oleks kui kellelegi avansi mõttes võimalus anda... no ma ei tea.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas marxx762 »

Olgu siia ära mainitud, et sel aastal(suvel) mingit B-koondist ei tule.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Korvpalliklubi Pärnu Sadam

Postitus Postitas vaim564 »

Kase puhul on positiivne juba see, kui ta Pärnus regulaarselt mänguaega saab. Las poiss mängib ja areneb, küllap siis on näha, kuhu ta välja jõuab. Enneaegselt maha kandma ka nagu ei tasu hakata.
Vasta