VTB Ühisliiga 2016/2017

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 449
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas JukuNoorem »

Ma olen tükk aega vaadanud, et VTB Ühisliiga jutud on mitu aastat jooksnud juba sama alateema all. Minu arvates on mugavam infot lugeda ja hallata, kui uue hooaja kohta uus teema teha.

Üleminekud uue hooaja eel klubide kaupa:

http://www.vtb-league.com/es/news/trans ... -vtb16.htm
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 449
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas JukuNoorem »

Vaatasin, et Krasnodaris on peaaegu terve meeskond koos peatreeneriga väljavahetamisel? Ei jälginud nende esitusi ei Euroliigas ega VTB-s, kuid on nagu meelde jäänud, et mänguvormilt ja pildilt olid nad enne play-offe heas seisus ja lõpuks nagu ei kuskil...
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas barons »

Vef siis komplekteerib tõsist meeskonda, Janis Blums ja Kaspars Vecvargas.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

Meie vana hea sõber hakkab mängima VEF-i eest.

http://sportacentrs.com/basketbols/lbl/ ... s_skele_un" onclick="window.open(this.href);return false;

Eelmisel aastal tuli esimene värbamisuudis Kalevi leerist 11. augustil (Raley-Ross). Sel aastal kipub vist veelgi kauem minema.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas barons »

vef-il on juba isegi 4 meest rosteris, Cramol seejuures ümmargune NULL? ;)
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Rio »

Blums, Skele; Vecvagars Vefis
Tundub, et Kalev on see hooaeg autsaider.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas theundertaker »

Oota rahulikult aega ju on.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

Kui Arbet, Timmu ja Veidekas peaksid jätkama, siis ma ei taju küll, et tegemist oleks kuidagi nõrgema kolmikuga kui Vecvagars, Blums ja Skele. Pigem vastupidi. Ma pole Vecvagarsi fenomenist kunagi aru saanud. Ta jättis kahvatu mulje isegi siis, kui ta paar hooaega tagasi Lietkabelises laenul oli ja Eesti klubide vastu Balti Liigas mängis. Ta mängujuhtumisoskus on pigem nõrgapoolne ning skoorijana on ta ebastabiilne. Selline väga vaese mehe Mantas Kalnietis. Kuid mine tea, äkki teeb algaval hooajal oma esimese korraliku aasta meesteklassis. Blums on juba 34-aastane ning pidi raske õlavigastuse tõttu pool hooaega vahele jätma. Ta parim enne hakkab vaikselt läbi saama ning näis, kuidas ta vigastusest üldse välja suudab tulla. Olümpia kvalifikatsiooniturniiril oli ta Läti koondises 8-9 mees. Veidemani ja Skele võrdluses peaks kaalukauss olema lõplikult esimese kasuks kaldunud. Arnas Labuckas liigitub aga viiendajärguliste leedukate kategooriasse. Ta on mänginud suurema osa oma karjäärist Leedu keskmike eest, põigates korraks Lätti ja Austriasse.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Rix »

Uhhuu kirjutas:Kui Arbet, Timmu ja Veidekas peaksid jätkama, siis ma ei taju küll, et tegemist oleks kuidagi nõrgema kolmikuga kui Vecvagars, Blums ja Skele. Pigem vastupidi. Ma pole Vecvagarsi fenomenist kunagi aru saanud. Ta jättis kahvatu mulje isegi siis, kui ta paar hooaega tagasi Lietkabelises laenul oli ja Eesti klubide vastu Balti Liigas mängis. Ta mängujuhtumisoskus on pigem nõrgapoolne ning skoorijana on ta ebastabiilne. Selline väga vaese mehe Mantas Kalnietis. Kuid mine tea, äkki teeb algaval hooajal oma esimese korraliku aasta meesteklassis. Blums on juba 34-aastane ning pidi raske õlavigastuse tõttu pool hooaega vahele jätma. Ta parim enne hakkab vaikselt läbi saama ning näis, kuidas ta vigastusest üldse välja suudab tulla. Olümpia kvalifikatsiooniturniiril oli ta Läti koondises 8-9 mees. Veidemani ja Skele võrdluses peaks kaalukauss olema lõplikult esimese kasuks kaldunud. Arnas Labuckas liigitub aga viiendajärguliste leedukate kategooriasse. Ta on mänginud suurema osa oma karjäärist Leedu keskmike eest, põigates korraks Lätti ja Austriasse.
Tundub, et ka Vef püüab nn Läti-keskselt mõtlema hakata pärast välismaalastekeskset ebaõnnestunud hooaega ja mõneti ka Valmiera eeskujul. Kuid isegi lätlastel on natuke oma meestega vesi ahjus- Ventspilsi finantsmuskel suurem, talendid lähevad võõrsile ning Vefil pole ka enam sellist pappi kui mõned head hooajad tagasi. Huvitav saab olema see neil hooaeg anyway, aga jah, olen päri, Vefi valikud on paljuski sundvalikud ja ei näe neil hetkel küll erilist eelist Cramo ees (arvatavasti jääb eestlaste tuumiks samaks).
“I know it when I see it” - Potter Stewart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas theundertaker »

nii et 4 mängu võõrsil alguses ja siis 30 on esimene kodumäng.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

Krasnõi Oktjabri omanikku süüdistatakse 65 miljoni dollari omastamises. Klubi jätkamise seisukohalt kõike muud kui hea uudis.

http://www.sports.ru/basketball/1043172259.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

Paistab, et VEF paneb selleks hooajaks välja vägagi lätlaste-keskse võistkonna. Hetkeseisuga on nimekirjas kaheksa kohalikku + üks mittemidagiütlev leedukas. Kui komplekteerimine jätkub senisel tasemel, saab tegemist olema BBL-i TOP 4 masti meeskonnaga.

http://www.sportando.com/en/europe/latv ... -riga.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kareem
Kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 31 Okt 2015, 23:00

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Kareem »

Krasnõi Oktjabr ei osale 2016/2017 VTB Ühisliigas:

https://twitter.com/VTBUL?ref_src=twsrc%5Etfw" onclick="window.open(this.href);return false;

Kas ta just pommuudis on eelnevate asjaolude alguses... Huvitav, kas tehakse jälle alagrupid või tuleb veel keegi asemele?
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas nojah »

Endiselt olen seisukohal, et tegemist on selle hooaja põhjal hääbuva liigaga (järgmist hooaega on keeruline ette ennustada aga tagasitulek saab raske olema) ning keskpärased Vene klubid kindlasti ei suuda enam sellisel tasemel eelarvega jätkata - ma arvan, et hooaja keskel tulevad veel mõned uudised, kas seoses loobumise või enamuse leegionäride koju saatmisega.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

nojah kirjutas:Endiselt olen seisukohal, et tegemist on selle hooaja põhjal hääbuva liigaga (järgmist hooaega on keeruline ette ennustada aga tagasitulek saab raske olema) ning keskpärased Vene klubid kindlasti ei suuda enam sellisel tasemel eelarvega jätkata - ma arvan, et hooaja keskel tulevad veel mõned uudised, kas seoses loobumise või enamuse leegionäride koju saatmisega.
Sa oled ikka kursis, et selle konkreetse loobumise põhjuseks pole mitte rahalised raskused, vaid hoopis klubi presidendi pikemaajaline konflikt liiga juhtkonnaga (mis, kui ma õigesti mäletan, sai alguse sellest, et klubil ei lubatud liiga väikese saalimahutavuse pärast koduhallis enam mänge pidada)? Cantu, mille omanik Gerasimenko samuti on, ei kannata mitte vähimalgi moel majanduslike raskuste käes.
Suletud