VTB Ühisliiga 2016/2017

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Rio »

Minsk pani NN kotti ja purjetas Kalevist ette.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas theundertaker »

Arvata oli, et nad saavad meist ette. Saame tubli eelviimase koha.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

Ei tasu VTB kodulehel olevat tabeliseisu täie tõe pähe võtta. Kalevil on Tsmoki vastu omavahelistes mängudes korvide eelis (+2). Tsmoki edestab Kalevit vaid juhul, kui saadab viimases voorus korda suuremat sorti ime ja võidab Lokomotivi.

Siim-Sander Vene pole vist oma karjääri jooksul kunagi nii vara suvepuhkusele saanud kui tänavu. Ühtlasi tuleb võib-olla uut töökohta otsima hakata. Nizhni-Novgorodil on uus peatreener väidetavalt juba välja valitud. Vene statistika kujunes lõpuks üsna tagasihoidlikuks. Nii VTB-s kui EuroCupis keskmiselt kümme punkti mängus + mõned lauapallid ja söödud sinna juurde.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas theundertaker »

Vene võiks tulla mängida 1 hooaeg kalevis ennast üles ja siis minna edasi.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Rio »

Mis pos ta mängima hakkaks ? Ta ju selline "ei liha ega kala" tüüp. Ma ei kujuta ette et ta peaks vtbs terve hooaeg põhi pf olema.
3 peal näeks parem LJutõtsit ja näiteks Jõesaart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas theundertaker »

Nagu nii valdmaa tahab jätta kõik samaks mis see aasta, see ta unistus ju
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas spartaklane »

theundertaker kirjutas:Nagu nii valdmaa tahab jätta kõik samaks mis see aasta, see ta unistus ju
No ma arvan ,et nii päris ei jää ,tõenäoliselt muutub nii mõndagi,kohe kõigist asjadest ei räägita.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas marxx762 »

theundertaker kirjutas:Nagu nii valdmaa tahab jätta kõik samaks mis see aasta, see ta unistus ju
Olles su irooniat juba mõnda aega lugenud, siis pakkun sulle ilma igasuguse provotseeringuta välja võimalused kirjutada teemal "Minu K/C tuleval kolmel aastal" Ehk siis võta ja kirjuta, loeksin meeleldi, mida üks pidevalt kritiseeriv ja ironiseeriv korvpallifänn näha sooviks, koos siis põhjenduste ning kõige muuga :)

Edit: Ei saa vaiki olla, pikemad siinsed olijad mäletavad Spartaklast, kui iidset pessimisti, mis juhtunud on :D Mees on maise rahu eneses leidnud viimasel paaril aastal :)
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas spartaklane »

marxx762 kirjutas:
theundertaker kirjutas:Nagu nii valdmaa tahab jätta kõik samaks mis see aasta, see ta unistus ju
Olles su irooniat juba mõnda aega lugenud, siis pakkun sulle ilma igasuguse provotseeringuta välja võimalused kirjutada teemal "Minu K/C tuleval kolmel aastal" Ehk siis võta ja kirjuta, loeksin meeleldi, mida üks pidevalt kritiseeriv ja ironiseeriv korvpallifänn näha sooviks, koos siis põhjenduste ning kõige muuga :)

Edit: Ei saa vaiki olla, pikemad siinsed olijad mäletavad Spartaklast, kui iidset pessimisti, mis juhtunud on :D Mees on maise rahu eneses leidnud viimasel paaril aastal :)
Jah tunnistan ,et olen olnud pessimist,kuid asju tuleb vaadata erineva nurga alt ja siis saad aru ,et igal halval asjal on oma head küljed ja vastupidi.Nii on ka Kalev/Cramoga kelle hooaeg on olnud üle kivide ja kändude ,kuid vaatamata sellele on olnud seegi peagi lõppev hooaeg omamoodi huvitav ja põnev ,millest nii mõndagi klubi omanikel järgmiseks hooajaks kõrva taha panna,võtame kas või näiteks Veidemanni juhtumi,me võime siin ju oletada ,mida me oleksime võinud saavutada ,kui see mees meil olemas oleks olnud,kuid jah oleksid siin ei loe.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Rio »

Surnumataja surnumatjaks aga Cramo peab järgmine aasta midagi muutma.
Kas see on eelarve suurendamine , treeneri vahetus või miski muud, seda ma ei hakka ennustama.
Publiku read igatahes hõrenevad ja kommentaarid foorumis vähenevad :)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Rix »

Oli juttu eelarvetest. Sportando andmed (arvan, et pärinevad liigast):
BUDGETS (in MM):
CSKA: €42.6
Khimki: €23.1
Lokomotiv: €17.9
Unics: €14.3
Zenit: €12.1
Nizhny: €5.9
Enisey: €4.3
Avtodor: €3.2
Parma: €2.5
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas marxx762 »

Parma 2,5 paneb küll kulmu kergitama... Sellise raha eest saaks nii mõndagi kokku panna. Ma olen juba viimased 7-8 aastat mõelnud, et huvitav milline näeks kalev välja siis kui eelarve oleks ca 2M, aga no seda aega vist minu silmad ei näe.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

marxx762 kirjutas:Parma 2,5 paneb küll kulmu kergitama... Sellise raha eest saaks nii mõndagi kokku panna. Ma olen juba viimased 7-8 aastat mõelnud, et huvitav milline näeks kalev välja siis kui eelarve oleks ca 2M, aga no seda aega vist minu silmad ei näe.
Seejuures ähvardab VTB Sergei Ivanovi suu läbi Parma liigast välja heita, kui nad järgmiseks hooajaks eelarvet ei suurenda. Uusi liitujaid ilmselt olema ei saa.

https://www.sports.ru/basketball/1051270146.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kalev ja VEF on siis tänavuse hooaja (ülekaalukalt) väikseima eelarvega klubid. Astana eelarveks pakuks arvestades leegionäride taset ja pärapõrgus asumisest tingitud lisakulusid umbes kolm miljonit eurot.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4161
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas marxx762 »

Ma julgen pakkuda et ka minski eelarve oli käesoleval hooajal suurem kui kalevil. Vefi võistkonda vaadates, julgeks neile eelarveks pakkuda sinna kahe M kanti. Mis minus hämmastust tekitab, on asjaolu, et mis valemiga on terve hooaja suutnud kinni hoida Blumsi, ning ega teisedki mehed pole just kehvasti mänginud.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: VTB Ühisliiga 2016/2017

Postitus Postitas KalevRuus »

Usun ma jee, et Parma eelarve on sedavõrd suurem kui Cramol.
Suletud