KML 16/17

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Tommm1
Kasutaja
Postitusi: 105
Liitunud: 27 Juun 2013, 02:03

Re: KML 16/17

Postitus Postitas Tommm1 »

Puhas treeneri kaotus ütleks ma
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: KML 16/17

Postitus Postitas Rix »

maq kirjutas:Huvitav kas Kalev tuleb raskete trennide pealt või? Kuidagi väga uimane on see mäng või lihtsalt puudub mott pingutada. Kommentaatorid ajavad ka südame pahaks, kui iga Tartu korvi peale ohivad.
Vajalik kaotus. Liiga palju mehi suutis lõdva rihma pealt mängida- Sokk, Mirkovic, Mars, Briscoe. Päris nii ka koduliigas ei saa, et pool mängijast latti kolistavad.
Pikemas perspektiivis tuleb kasuks mõlemas liigas.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: KML 16/17

Postitus Postitas Uhhuu »

Teenitud kaotus. Vabalt visatud kolmesed ei tabanud (põhisnaipritelt Mirkovicilt, Sokult, Keeduselt kolmesed 3/15), kiirrünnakuid ei saadud ja Brisoce viitsis teravust tegema hakata alles viimasel veerandajal. Ainsad, kes minu meelest oma koha välja mängisid olid Simmons (domineeris korvi all), Arbet (hakkab vaikselt viskekindlust leidma) ja Dorbek (hea nii kaitses kui rünnakul). Kangur tegeles taaskord ülesöötmisega, Sokk ladus telliseid, VDM meenutas hooajaalguse äput ja Subotic tegeles rohkem mölisemise ja kätelaiutamisega kui korvpalli mängimisega.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: KML 16/17

Postitus Postitas KalevRuus »

Eks igal aastal mõni selline kaotus tuleb igal satsil. Ise pole piisavalt keskendunud, eeldatav autsaider teeb üle keskmise mängu ja nii ta läheb, mängu jooksul häälestust teadagi muuta ei saa.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: KML 16/17

Postitus Postitas spartaklane »

Natuke isegi hea ,et täna kaotati ,sest selline kaotus äratabki meeskonna taas üles ,eriti veel enne eelsseisvaid VTB mänge ja usun ,et Kairys on selline treener ,kes sellistest kaotustest õpib.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: KML 16/17

Postitus Postitas Rio »

Rapla on nüüd Bubalo liitumisega päris huvitav sats. Loodan, et ta suudab bbl play offiks meeskonda sulanduda.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: KML 16/17

Postitus Postitas Uhhuu »

Bubalo liitumise järel peaksid kõik meeskonnad olema nüüd lõplikult komplekteeritud. Kui klubidel oleks olnud pisutki rohkem raha, et selliste koosseisudega hooaega alustada, oleks asjade seis olnud rahvusvahelises plaanis tõenäoliselt palju parem. Kui Kazakauskas oleks kuulunud Tartu ridadesse juba hooaja alguses, siis oleks eurosarjas olnud korvidevahe arvatavasti parem ja meeskond oleks jõudnud alagrupiturniirile. Kui Rapla oleks alustanud hooaega mängujuhiga ning Bubaloga Ziedinsi asemel, siis oleks Balti liigas saavutatud ilmselt mõnigi võit rohkem. Ja kui Valgal oleks Leimanis hooaja algusest alates meeskonda kuulunud, siis oleks nendegi seis Läti liigas tõenäoliselt oluliselt parem. Rapla ja Tartu duell Balti liigas ja ilmselt ka KML-i poolfinaalis saab kõigi eelduste kohaselt olema päris põnev.
vlk
Kasutaja
Postitusi: 217
Liitunud: 11 Aug 2016, 17:54

Re: KML 16/17

Postitus Postitas vlk »

Uhhuu kirjutas:Bubalo liitumise järel peaksid kõik meeskonnad olema nüüd lõplikult komplekteeritud. Kui klubidel oleks olnud pisutki rohkem raha, et selliste koosseisudega hooaega alustada, oleks asjade seis olnud rahvusvahelises plaanis tõenäoliselt palju parem. Kui Kazakauskas oleks kuulunud Tartu ridadesse juba hooaja alguses, siis oleks eurosarjas olnud korvidevahe arvatavasti parem ja meeskond oleks jõudnud alagrupiturniirile. Kui Rapla oleks alustanud hooaega mängujuhiga ning Bubaloga Ziedinsi asemel, siis oleks Balti liigas saavutatud ilmselt mõnigi võit rohkem. Ja kui Valgal oleks Leimanis hooaja algusest alates meeskonda kuulunud, siis oleks nendegi seis Läti liigas tõenäoliselt oluliselt parem. Rapla ja Tartu duell Balti liigas ja ilmselt ka KML-i poolfinaalis saab kõigi eelduste kohaselt olema päris põnev.
Mu teada tuleb põhiturniiril ikka kolmas koht kätte võidelda, et Tartuga poolfinaalis kohtuda, või mis? Pealegi on Valgal veel 3(!) mängu Tartuga mängida ja ma ei näe küll, miks Tartu peaks kindlasti need kõik võitma. Valgal oli 16 päeva pikkune mängudeta periood ja see andis tunda eriti Pärnu vastu. Vormi leidmine ongi loogilist radapidi nüüd läinud: Pärnuga mäng katastroof (lauavõitlus eriti), TLÜ vastu kohutav esimene poolaeg, aga tahtmist täis olek teisel poolajal (kuigi "i"-le jäi täpp panemata) ja TTÜ vastu võit, mille pealt saab veelgi paremaks minna (mängiti 14-punktiline eduseis maha, kuigi kaugvisetega kallutati võit ikka omale ära ja tuldi korra kaotusseisustki välja). Juba homme saavad kanged Eesti korvpallialased eksperdid selgema pildi ette, kas Valgal on play-offi asja või homse kaotuse puhul tuleb tõdeda, et isegi TTÜ möödub neist...

Naljakas on muidugi see, et Rapla on kahel korral saanud Valgalt ära, aga endiselt on nad suuremad soosikud. Ma ei tea, kust sellised kummalised järeldused tulevad (ilmselt suuremast sümpaatiast Rapla vastu vist), kuid korvpallis ei ole lihtsalt nii, et kui sa kaotad korra 24 punktiga (pean silmas Valga - Rapla viimast mängu) ja kodutöö oli uue mehe (Hawkins) vastu tegemata, siis ongi jõujooned paika loksunud. Lisaks ei ole Bubalo Simmons ega parimate päevade Mars, kelle tulekuga võib hakata medalitest rääkima. Praegu võiks ka Tartule juba hõbemedali kaela riputada, sest võitsid Cramot. Samas ei suuda või ei taha keegi endale meenutada, et TTÜ suudab neid samuti võita, rääkimata kasahhidest.

Mis puudutab Läti liigat, siis seis on endiselt Valga jaoks soodne jõuda kuue hulka. Kui oleks hooaega paremini seal alustatud, siis ilmselt enamat kui neljandat kohta nad püüda polekski suutnud. Ogre on väga hea olnud see hooaeg ja Jurmala on üllatanud, kuigi pole teab mis suure rahakotiga. Kes ei usu, et play-offi on võimalik jõuda ka siis, kui kaotada veel Jurmalale, Ogrele ja järgmisel teisipäeval VEF-ile, siis võtke Läti liiga ajakava lahti ja hakake arvutama.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: KML 16/17

Postitus Postitas Uhhuu »

vlk kirjutas:
Uhhuu kirjutas:Bubalo liitumise järel peaksid kõik meeskonnad olema nüüd lõplikult komplekteeritud. Kui klubidel oleks olnud pisutki rohkem raha, et selliste koosseisudega hooaega alustada, oleks asjade seis olnud rahvusvahelises plaanis tõenäoliselt palju parem. Kui Kazakauskas oleks kuulunud Tartu ridadesse juba hooaja alguses, siis oleks eurosarjas olnud korvidevahe arvatavasti parem ja meeskond oleks jõudnud alagrupiturniirile. Kui Rapla oleks alustanud hooaega mängujuhiga ning Bubaloga Ziedinsi asemel, siis oleks Balti liigas saavutatud ilmselt mõnigi võit rohkem. Ja kui Valgal oleks Leimanis hooaja algusest alates meeskonda kuulunud, siis oleks nendegi seis Läti liigas tõenäoliselt oluliselt parem. Rapla ja Tartu duell Balti liigas ja ilmselt ka KML-i poolfinaalis saab kõigi eelduste kohaselt olema päris põnev.
Mu teada tuleb põhiturniiril ikka kolmas koht kätte võidelda, et Tartuga poolfinaalis kohtuda, või mis? Pealegi on Valgal veel 3(!) mängu Tartuga mängida ja ma ei näe küll, miks Tartu peaks kindlasti need kõik võitma. Valgal oli 16 päeva pikkune mängudeta periood ja see andis tunda eriti Pärnu vastu. Vormi leidmine ongi loogilist radapidi nüüd läinud: Pärnuga mäng katastroof (lauavõitlus eriti), TLÜ vastu kohutav esimene poolaeg, aga tahtmist täis olek teisel poolajal (kuigi "i"-le jäi täpp panemata) ja TTÜ vastu võit, mille pealt saab veelgi paremaks minna (mängiti 14-punktiline eduseis maha, kuigi kaugvisetega kallutati võit ikka omale ära ja tuldi korra kaotusseisustki välja). Juba homme saavad kanged Eesti korvpallialased eksperdid selgema pildi ette, kas Valgal on play-offi asja või homse kaotuse puhul tuleb tõdeda, et isegi TTÜ möödub neist...

Naljakas on muidugi see, et Rapla on kahel korral saanud Valgalt ära, aga endiselt on nad suuremad soosikud. Ma ei tea, kust sellised kummalised järeldused tulevad (ilmselt suuremast sümpaatiast Rapla vastu vist), kuid korvpallis ei ole lihtsalt nii, et kui sa kaotad korra 24 punktiga (pean silmas Valga - Rapla viimast mängu) ja kodutöö oli uue mehe (Hawkins) vastu tegemata, siis ongi jõujooned paika loksunud. Lisaks ei ole Bubalo Simmons ega parimate päevade Mars, kelle tulekuga võib hakata medalitest rääkima. Praegu võiks ka Tartule juba hõbemedali kaela riputada, sest võitsid Cramot. Samas ei suuda või ei taha keegi endale meenutada, et TTÜ suudab neid samuti võita, rääkimata kasahhidest.

Mis puudutab Läti liigat, siis seis on endiselt Valga jaoks soodne jõuda kuue hulka. Kui oleks hooaega paremini seal alustatud, siis ilmselt enamat kui neljandat kohta nad püüda polekski suutnud. Ogre on väga hea olnud see hooaeg ja Jurmala on üllatanud, kuigi pole teab mis suure rahakotiga. Kes ei usu, et play-offi on võimalik jõuda ka siis, kui kaotada veel Jurmalale, Ogrele ja järgmisel teisipäeval VEF-ile, siis võtke Läti liiga ajakava lahti ja hakake arvutama.
Su seekordne kaitsekõne Valga suunal mõjub päris pateetiliselt. Vabandust, et ma Valgat medalipretendina ei maininud, aga see ei tähenda automaatselt nagu neil play-off`i üldse asja poleks. Tänavune meistriliiga on näidanud, et kohtadel 2-7 võib igasugu asju juhtuda, aga kui puhtalt komplekteeritusest lähtuda, siis mul on raske näha, et Valga Tartut või Raplat üheski liinis edestaks. Valga hurrakolmestele toetuv mängujoonis, kus vahest unustatakse terveks veerandajaks palli korvi alla toimetada, on ka selline, millega võidetakse üksikuid mänge, mitte seeriaid. Ja kui sa ütled, et Bubalo pole isegi mitte parimate päevade van der Mars, siis tekib küsimus, et kas oled üldse kunagi tähelepanelikult ta tegutsemist jälginud? Eelmisel hooajal nii põhiturniiril kui play-off`is kirja saadud keskmised näitajad 16 punkti ja 8 lauapalli ei anna küll alust VDM-i ees häbeneda. Tegemist on olnud Eesti ja ka Balti liigas domineeriva mängijaga.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: KML 16/17

Postitus Postitas KalevRuus »

Valga reaalne tase ongi selline ja hooaja alguse edu on praegu liiast mängu tuua. Tõsi on see, et Valgal on juba pikemat aega madalseis - ma ei tea , kas põhijama on selles, et reaalne tase ongi selline ja hooaja edu oligi ajutine anomaalia või ühe põhitegija lahkumises. Aga hetkeseisu mõttes ongi Valga kuskil TTÜ ja väikse Kalevi levelil. Ehk teoreetiliselt seal kus peakski olema.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1637
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: KML 16/17

Postitus Postitas RK »

vlk kirjutas: Pealegi on Valgal veel 3(!) mängu Tartuga mängida ja ma ei näe küll, miks Tartu peaks kindlasti need kõik võitma.

Naljakas on muidugi see, et Rapla on kahel korral saanud Valgalt ära, aga endiselt on nad suuremad soosikud. Praegu võiks ka Tartule juba hõbemedali kaela riputada, sest võitsid Cramot. Samas ei suuda või ei taha keegi endale meenutada, et TTÜ suudab neid samuti võita, rääkimata kasahhidest.
Väga tore et keegi ka suht mõistlikult Valga klubi asju siin foorumis tutvustab aga Tartu koha pealt võin niipalju öelda et üllatus oleks kui Tartu Valgale neis mängudes kaotab, kui Tartu ennast kokku võtab ja ei tule väljakule suhtumisega küll me vastase ikka kuidagi ära võtame siis ma ei näe kellegil välja arvatud Kalev Cramol shanssi, Rapla koha pealt ei oska öelda, peab nägema kuidas Bubalo Kuusmaa mängujoonisesse sulandub ja kuidas teised mängijad temaga koos mängima hakkavad, alati ei ole korvpallis nii et hirmkõva mängija lisandumisega meeskond hakkab paremini mängima, kuigi ma ise arvan et Rapla muutub tugevamaks ja hiljemalt 1 kuu pärast Rapla mängumasin hakkab paremini tööle aga ka sRapla on põhihooaja järel 3 või neljas panustaksin ma küll hetkel Raplale aga kui 3 ndaks jääks Valga oleks mul väga hea meel.
Mis puudutab Tartu mängu kasahhidega, siis see oli kasahhide esimene mäng BBL s, Tartule tundmatu mängujoonis, Tartlasted samas pidid mängima sisuliselt 7 kesi, puudu olid vigastatud Czisauskas ja Eelmäe , meeskonnaga ei olnud liitunud veel Kazlauskas , noored ka siis alles kohanesid meeskonnaga, Saal ja Jürgenstein ei olnud üldse siis mingiski rotatsioonis, mängu murdemoment oligi kui 3 min enne lõppu pani Vene mängu 15 aastase Hannes Saare (hetkel paraneb puusavigastusest), kelle pealt kohe kaitses kärises ja tuli ka pallikaotus. TTü kaotus oli karistus ülbe suhtumise eest, kaotusele aitas ka kaasa tookordne vile, mida ka vilemehed mitteametlikult ise peale mängu tunnistasid.
Valga kohapealt arvan et täna minnakse Valgat karistama , kuidas see välja kukub näeme täna õhtul , kui Valga omad panevad hullu ja Tartu mängijad on visketabavusega hädas siis läheb põnevaks :D
Üks asi Valga klubi kohta tahtsin ära öelda, kuigi ma pooldan seda klubi ja oleks minu teha ma ei võtaks lätlastelt leegionäri maksu aga ka samas võrdsus peaks selles satsis valitsema sellel juhul, väga Läti poole on see asi kaldu: Peatreener ja treener lätlased, füsio ka, 6 mängijat on lätlased vastu on eesti poole poolt 4 eestlast ja lisaks 1 leegionär leedulane ka, enamust rahast tuleb Eestist ja ka saal on Eestis. loodame ,et järgmine hooaeg, leitakse pooled mängijad Eestist ja ka abitreener võiks olla Eestlane :D
vlk
Kasutaja
Postitusi: 217
Liitunud: 11 Aug 2016, 17:54

Re: KML 16/17

Postitus Postitas vlk »

Väljendasin end ilmselt Tartu teemal valesti ja kindlasti ma ei taha öelda, et Tartu tase peaks olema TTÜ või kasahhide oma. Mulle lähevad väga korda nende tegemised ja muidugi soovin, et nad medalile jõuaks. See aga tõepoolest ei tähenda, et ma täna Valga võitu ei ootaks :) .

Minu nn. kaitsekõne seisnes eelkõige selles, et inimesed ei suuda tajuda reaalsust. Saabub Bubalo või Kentucky karastusega mängija, siis kohe on Rapla poolfinaalis - no ei käi need asjad nii. Eelmise hooaja Rapla hõbe mõlgub inimestel mõttes ja ükskõik millise täienduse juures hakkab ülehaipimine pihta. Hooaja alguses oli Ziedins imemees, keda jahiti ka eelmine hooaeg jne, kuid nüüd olles Valga särgi selga tõmmanud, on täielik p..k paljude arvates. Tuleb pisut naer peale sellise jama peale... Fakt on see, et Valga ja Rapla omavahelised mängud on 2:1 ning tabelis on Valga kolmandal kohal. Koosseisule peale vaadates ei saa hakata ennustama, kes on medalil või poolfinaalis. Hooaja algul ma arvasin näiteks, et TLÜ on üks poolfinalistidest. Mitte et nad sinna jõuda ei saaks, aga kui nüüd järele mõelda, siis poolamatöör satsiga ja küllaltki imeliku uue leegionäriga ei näe neid kaugele purjetamas.

Mis puudutab Valga leegionäride arvu, siis mu pärast võib olla neid ka 10 ja üks eestlane ainult juures. Me ei räägi siin rahvuskoondisest, vaid klubikorvpallist. Kui korvpalliliidule läheb suur leegionäride arv hinge, siis eks nad sätivad veelgi mingi piirangu peale või tõstavad litsentside hindasid. Seni aga vaadates kogu Eesti korvpalli hetkeseisu neutraalse pilguga, on äärmiselt tähtis, et Lõuna-Eestis klubid säiliksid ja loodetavasti tekib lähiaastatel juurde neid nii Lääne- kui Ida-Eestisse.

Valga muidugi võtaks rohkem eestlasi, sest iga võõrmängija pealt tasu maksta pole odav lõbu. Siin seab piirangud asukoht ja mitte suutmatus noortetööga tegeleda. Pakkumisi on tagasi lükatud ja mängija on otsustanud profikarjäärist loobuda, et saaks pealinnas elada - raske süüdistada klubi paljude lätlaste palkamises. Olen korduvalt siingi maininud, et noortetööd pole võimalik sellises mahus käivitada, et mõni neist ka põhimeeskonda murraks. Noori lihtsalt ei jätku ja isegi kui mõni jääb alles, siis talendikamad kipuvad ikka mujale minema.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1637
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: KML 16/17

Postitus Postitas RK »

vlk kirjutas: Mis puudutab Valga leegionäride arvu, siis mu pärast võib olla neid ka 10 ja üks eestlane ainult juures. Me ei räägi siin rahvuskoondisest, vaid klubikorvpallist. Kui korvpalliliidule läheb suur leegionäride arv hinge, siis eks nad sätivad veelgi mingi piirangu peale või tõstavad litsentside hindasid. Seni aga vaadates kogu Eesti korvpalli hetkeseisu neutraalse pilguga, on äärmiselt tähtis, et Lõuna-Eestis klubid säiliksid ja loodetavasti tekib lähiaastatel juurde neid nii Lääne- kui Ida-Eestisse.

Valga muidugi võtaks rohkem eestlasi, sest iga võõrmängija pealt tasu maksta pole odav lõbu. Siin seab piirangud asukoht ja mitte suutmatus noortetööga tegeleda. Pakkumisi on tagasi lükatud ja mängija on otsustanud profikarjäärist loobuda, et saaks pealinnas elada - raske süüdistada klubi paljude lätlaste palkamises. Olen korduvalt siingi maininud, et noortetööd pole võimalik sellises mahus käivitada, et mõni neist ka põhimeeskonda murraks. Noori lihtsalt ei jätku ja isegi kui mõni jääb alles, siis talendikamad kipuvad ikka mujale minema.
Klubikorvpall küll aga kui Valgas ainult 1 eestlane mängib siis ei ole asjal üldse mõtet, mõte on see et eestlased saaksid endale väljundi läti liigasse ja eesti klubidel oleks korralik ja tugev vastane, sellepärast pooldaksin 6 eestlast + 6 lätlast süsteemi, ainult eestlaste ja ainult lätlastega sellist tugevust ei saada ja massiliselt leegionäre siia vedada ka pole mõtet :D minu arust oleks sinna satsi vaja ka eestikeelset ja eestimeelset abitreenerit kes leiaks Eestist mõne noore Valka arenema (ntx Rakverest) , nagu leidis Pärnu Lääne-Virumaalt Konontsuki, ka oma noortetöö tuleb käima lüüa, see jutt et noortetööd suures mahus ei saa teha ei ole päris õige, jah noori on vähe aga piisab 1-2 st asjalikust hakkajast kohalikust treenerist kui asi paraneks, siin ka mõttekoht korvpalliliidule, siia oleks vaja panustada, lisaks Valga lähedal sellised väiksed linnad nagu: Tõrva, Antsla, Otepää ja isegi Võru, kus noortel ei ole korvpallis väljundit, kuskilt ikka leiaks noori aga siin ilma fanatismita suurt ära ei tee. Tartu treenerite (loe Joosep Toome ) poolt aetav Lõuna Eesti korvpalliprojektiga on minu teada liitumas ka üks grupp Valgast , ka sellest projektist hakkab noori tulema, jah koore riisub Rocki süsteem aga ka Tartul hakkab varsti noori üle jääma aga et oma noored juba kaela kannaksid kulub 5-6 aastat, niikaua tuleb kuidagi vastu pidada ja loota et lätlased kogu kupatust Valka ära ei vii ja KML-i kukele ei saada, Zeidsil paraku ükstapuha eesti noortest ja eesti korvpallist, tema arendab ainult läti korvpalli.
Lõuna Eesti klubikorvpalli huvilistel soovitan hoida silm peal Maaülikooli spordiklubil, ollakse hetkel esiliigas 2 kohal, klubil korralik saal, leiti füsio, korralikud täismahus trennid käivad, tekitati Ülenurme baaasil 2 liigasse duubel, nõu ja jõuga aitab asja legendaarne treener Paavo Russak, hetkel mängijate põhituumik 94-96 a sündinud noored poisid, tehakse koostööd Rocki korvpallikooliga , see aasta saadi n.ö 2 valik noori endale (1999 a) kus nii mõnigi varsti hakkab kaela kandma, loodan et kui meistriliiga jälle laieneb siis üks meistriliiga kandidaatklubi olemas Tartust. :D
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: KML 16/17

Postitus Postitas Uhhuu »

vlk, kes on väitnud, et Ziedins on imemees? Ta tegi eelmisel hooajal Ventspilsis rollimängijana korralikke sooritusi, aga Raplas end ühe liidrina kehtestada ei suutnud. Esialgu on lahtine, kas ta suudab seda ka Valgas teha. Viimased kaks mängu annavad siiski lootust. Valga võib ju Raplat esialgu veel formaalselt edestada, aga Rapla tabeliseisu võib kirjutada paljuski selle arvele, et hooaja esimesed kuud tegutseti ilma mängujuhita (nii mõnegi kaotuse taga on meistriliiga tasemele mittevastava noormängija Gregor Ilvese kehv tegutsemine, kes on nüüdseks rotatsioonist välja langenud). Pärast „Kentucky karastusega mängija“ saabumist on seis selgelt paranenud ja mingist ülehaipimisest pole juttugi. Mitte ükski Valga praegune mängija ei küüni Hawkinsi näitajateni. Mis Bubalosse puutub, siis on raske öelda, millises vormis ta on, aga ta on rohkemal kui ühel hooajal tõestanud end Eesti ja Balti liiga mõistes väga hea mängijana.

Kõigil Valga võitu uskujatel on täna hea võimalus suurt raha teenida. Tartu ja Valga võidukoefitsendid on vastavalt 1,1 ja 8,0, mis tundub mulle selgelt ülepakutud. Reaalsem oleks pigem 1,3 vs 3,3.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: KML 16/17

Postitus Postitas KalevRuus »

Ziedinsi puhul tuleks veel arvestada, et ta alustas hooaega ju täisa korralikult aga siis hakkas mäng mängult ta roll vähenema. Ütles ju peale kingaandmist ka Karp, et kui mees mängiks nii nagu hooaja algul, teda ära poleks saadetud.
Vasta