AVIS Rapla

Üleüldine korvpallijutt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas vaim564 »

Ma ei tea mida sellest Upshaw'st oodati, mingit imetegijat ve. Sel juhul poleks temas Kalevisse asja. Tegemist ongi noormängijaga, kelle potentsiaal on muidugi kõva, näha õnnestus seda seni küll vaid Tartu mängu teisel veerandil, aga kes tuleb käima saada. Selles pole üldse probleem, aga nelja peal on tühik ja PG on teine nõrk koht. Machado tegi Elegari heaks, vähemalt suures osas. Kolme eesliinimängijaga oleks võimalik mängida kaksiktornide puhul, aga seda ma pole veel Upshaw-Gladnessi esituses näinud. Teine noormängija Tollefsen on hea leid, aga kui temaga peaks midagi juhtuma, Minski mängus andis see hästi tunda. Kui nad selle Tassi oleksid suutnud välja osta, siis oleks ka mingi lahendus, vähemalt madalamate liigade tarvis, aga see lõbu jääb vist ära.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas nojah »

Upshaw tõesti toodi riskiprojektina ja arenguprojektina siia sisse. Ma ei usu ka, et tema alla mingeid meeletuid summasid taoti. Pigem kasutati võimalust. Ja ma olen 100% nõus, et selle meeskonna probleem on nii PF koht kui ka mängujuhtimine. Praeguste keskmängijatega olemasoleva eelarve juures peab rahul olema ja tuleb nade lihtsalt süsteemi sulatada sh süsteemi nende järgi ka kohandada. Ja nõus ka sellega, et positsioonid 2-3 on isegi ülekomplekteeritud. Aga samas mingis osas mulle tundub see meeskond ikkagi sümpaatne ja ma näen siin teatud mõttes väga kõva potentsiaali, kui see osata ära kasutada. See, et positsioonidel 2-3 on korraga Harper, Veidekas, Arbet ja Ljutõs on tegelikult ikkagi ülikõva meie kontekstis ja midagi sellist neil positsioonidel pole kellelgi veel kasutada olnud. Lisaks veel Dorbek ja Soo ka rollimängijatena. Ja Varrak on varemgi mitte kõige kallimatest mängijatest loodud tiimist päris palju kätte saanud. Muidugi, seekord on ülesanne hoopis keerulisem. Hea mängujuhi ja domineeriva keskmängija ümber on meeskonda hoopis kergem ehitada kui selliste 2-3 positsiooni raskuskeskmega tiimi aga omamoodi on see ka huvitav jälgida, kuidas Varrak sellise varasemast suurema väljakutsega hakkama saab. Ja esimesi järeldusi ma teeks kusagil detsembris, siiralt loodan, et siis on hoopis teine MEESKOND platsil.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas nojah »

aga et kuidagigi teemasse tulla, siis tegelikult ideaalis (loomulikult ma ei võta seda ettepanekut tõsiselt) tuleks Gavrilov ja Dorbek või Soo vahetada Raplaga Bratozi vastu. See lahendaks natukene PG probleemi ja ülekomplekteeritust (kus juhul kui kõik terved mõni ei pruugi mängida saada).
Ja noh Tass ka ikkagi tuleks prantslastelt välja osta, et veidi leevendada PF olukorda (eriti kui mõni pikematest vigane v haige peaks olema).
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas barons »

zelionis tuli vigastusest välja, huvitav kas kuusmaa saab oma mängija nüüd ventspilsist kätte? või on diilid muutunud?
RK
Kasutaja
Postitusi: 1637
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas RK »

barons kirjutas:zelionis tuli vigastusest välja, huvitav kas kuusmaa saab oma mängija nüüd ventspilsist kätte? või on diilid muutunud?
Asi venis ja jäigi ära, Zelionise asendaja hakkas liiga hästi mängima :D
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas Rio »

Mis sellest Rapla uuest pikast on saanud ?
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas nojah »

Rio kirjutas:Mis sellest Rapla uuest pikast on saanud ?
Raske öelda aga seda julgen küll pakkuda, et Anthony Lee oleks võinud olla tänaseks juba päris korralikus vormis.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas Rio »

Rapla vajab hädasti Kajupanka ja uut mängijat, mehed lisaajal täiesti tühjad ja rünnak väga ümmargune.
Vastased on Metstaki tehes Vander Marsi korralikult rajalt maha võtnud.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas villu123 »

http://sport.ohtuleht.ee/782652/lauapal ... lik-elajas" onclick="window.open(this.href);return false;
Kas keegi saaks teksti siia üles panna? Ette tänades!
JukuNoorem
Kasutaja
Postitusi: 449
Liitunud: 05 Aug 2015, 01:47

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas JukuNoorem »

Uudiseid ka Rapla kohta! Kõige olulisem: Europe Cupile vägisi ronima ei hakata!

http://sport.ohtuleht.ee/811354/rapla-k ... -kuusmaaga" onclick="window.open(this.href);return false;
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas Uhhuu »

Rapla on BBL-is Liepaja vastu kaitses päris kõva mängu tegemas:

http://sportacentrs.com/sportacentrs_tv ... _rapla_b_b" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.fibalivestats.com/u/BAL/773310/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas Rio »

Kaldre hiilgas jälle viske% :D
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas theundertaker »

Rapla siis tõi endale uue mängujuhi Jaren Sina ja 1 kuu katseaeg.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas Uhhuu »

Raplas saadi vist lõpuks aru, et oma vanuseklassis Eesti kaheksandaks parim mängujuht Gregor Ilves ikkagi pole franchise player ja et talle kogemuste omandamiseks antud mänguaeg ei kaalu üles saadud kaotusi.

Jaren Sina roll suvises valiksarjas oli äärmiselt napp. Ta sai platsile vaid kahes mängus kokku 14 minutiks ja panustas selle ajaga 0 punkti, 2 lauapalli ja 2 resultatiivst söötu. Samas, NCAAs mängis ta heades ülikoolides korraliku statistikaga.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: AVIS Rapla

Postitus Postitas Rio »

Fb grupis oli kõlakas , et Rapla mõtleb ka 5 leegionäri peale, on sel tõepõhi all?
Vasta