Avtodor Saratov-BC Kalev/Cramo (10dets)

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Avtodor Saratov-BC Kalev/Cramo (10dets)

Postitus Postitas Egert »

KossuF2nn kirjutas:Harper ei isetse vähemalt, rünnak on fantastiline pall liigub ja nii head Harperit ja cramot ma pole varem näinudki. Sokk on fenomenaalne ja arbet saab loopida palju tahab, aga vähemalt harper söödab
Täpselt minu mõte.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Avtodor Saratov-BC Kalev/Cramo (10dets)

Postitus Postitas nojah »

KossuF2nn kirjutas:Harper ei isetse vähemalt, rünnak on fantastiline pall liigub ja nii head Harperit ja cramot ma pole varem näinudki. Sokk on fenomenaalne ja arbet saab loopida palju tahab, aga vähemalt harper söödab.. #VARRAKOUT
Jah mäng nagu iga õige eestlase unistuses - Sokk juhib mängu, Harper ei isetse, välismaalased ei tüki esile ja Arbet ning Veidekas võtavad enamiku viskeid enda peale.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Avtodor Saratov-BC Kalev/Cramo (10dets)

Postitus Postitas vaim564 »

nojah kirjutas:
KossuF2nn kirjutas:Harper ei isetse vähemalt, rünnak on fantastiline pall liigub ja nii head Harperit ja cramot ma pole varem näinudki. Sokk on fenomenaalne ja arbet saab loopida palju tahab, aga vähemalt harper söödab.. #VARRAKOUT
Jah mäng nagu iga õige eestlase unistuses - Sokk juhib mängu, Harper ei isetse, välismaalased ei tüki esile ja Arbet ning Veidekas võtavad enamiku viskeid enda peale.
:lol:
maq
Kasutaja
Postitusi: 366
Liitunud: 06 Dets 2008, 18:03

Re: Avtodor Saratov-BC Kalev/Cramo (10dets)

Postitus Postitas maq »

Sellise mänguga läheb raskeks üldse veel võite VTB-s saada. Veidekas on ikka totaalselt liimist lahti.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Avtodor Saratov-BC Kalev/Cramo (10dets)

Postitus Postitas nojah »

Tegelikult on kummaline, et praegu kui mehed peaks olema juba korralikus vormis (va Simmons) ja kokkumängu kogemus ka juba korralik on meeskond hoopis hooaja suurimas augus, hooaja alguse krobeline mäng oli ka kõvasti parem.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Avtodor Saratov-BC Kalev/Cramo (10dets)

Postitus Postitas Egert »

Kommentaatoritelt päris irooniline küsimus täna: "Miks Harper varem viskeid enda peale ei võta?"
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Avtodor Saratov-BC Kalev/Cramo (10dets)

Postitus Postitas vaim564 »

Nägin küll ainult teist poolaega, aga konkurentsitult kõige kehvem esitus, mida sel hooajal olen näinud, selline tore Eesti liiga tase.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Avtodor Saratov-BC Kalev/Cramo (10dets)

Postitus Postitas nojah »

Samas kui Varrak tahtis tõestada, et Harperi tiibade kärpimine rünnakul ja Sokk 30 min mängujuhi kohal ei ole tegelikult hea idee, siis ta oleks selleks ju mõne vähemtähtsa mängu võinud valida...
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Avtodor Saratov-BC Kalev/Cramo (10dets)

Postitus Postitas KossuF2nn »

Meeskond on ikka totaalses augus ikka ja ei paista kuskilt, et mingit muutust selles osas on tulemas kahjuks..
Sokk - no kurat, kui sa oled nii aeglane, nii lühike ja ei oma korvile mitte mingisugust ohtu (väljaarvatud kolmesed) ja oled kaitses kehva siis sa ei ole lihtsalt VTB tasemel mängija, täiesti uskumatu kuidas Varrak sellest jätkuvalt aru ei saa, olen enam, kui kindel, et kui meil oleks välistreener kes ei vaataks mängijte passi oleks Gavrilovil vähemalt mingisugusedki mänguminutid VTB-s (KML-is on ta igatahes nende prügiminutitega ennast positiivselt tõestanud).
Veideman - mees on juba 25 ja mitte midagi ei ole aastatega paremaks läinud, korvpalli IQ täiesti olematu - jooksen palliga hüppan õhku ja söödan jumal teab kuhu selle või lasen mingi hullu mammu teele... Mees on ka jätkuvalt mingisuguses müsitilises augus, ma ei saa aru kuidas on võimalik professionaalses korvpalluril olla viimased 2 kuud totaalses augus (ja ei tundu, et see paremaks läheb) Kui mees niimoodi edasi mängib loodan, et järgmine hooaeg temaga lepingut ei pikendata, täielikku frustratsiooni tekitab see mees lihtsalt.
Gladless - no sellist pehmot pole ikka tükk aega näinud, mehe katted on on ka sellised, et hea kui mingi ripsaka vastasmängija saab, kate-kattest kaitse täiesti olematu, rünnakul passiivne, selg-ees mäng täiesti puudub, 1v1 kaitse nõrk, ainuke asi mida teha oskab on kulpide panek, statistika võib mõnes mängus hea olla, aga ei teagi kas mehe tase on nii kehv, aga siia meeskonda ta oma mängustiililt kindlasti ei sobi, võiks talvepuhkusel mõelda mängija vahetamisele .
Varrak - hooaja algus on olnud täielik katastroof - KML-is 2 kaotust, VTB-s kuuest võidetavast mängust 2 võitu ja 4 kaotust millest 2 on olnud totaalsed pakid ning 5 järjestikust kaotust, midagi peab meeskonnas muutuma.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Avtodor Saratov-BC Kalev/Cramo (10dets)

Postitus Postitas Uhhuu »

nojah kirjutas:Samas kui Varrak tahtis tõestada, et Harperi tiibade kärpimine rünnakul ja Sokk 30 min mängujuhi kohal ei ole tegelikult hea idee, siis ta oleks selleks ju mõne vähemtähtsa mängu võinud valida...
Mu eesmärgiks ei ole järjekordset Timmu vs Harper teemalist kodusõda alustada, ma toon lihtsalt välja statistilised faktid tänasest mängust. Esimese poolaja järel oli Timmul kirjas 0 pallikaotust ja tema +/- näitaja oli samuti 0. Harperi vastavad numbrid olid 3 ja -7. Teist poolaega alustas taas põhimängujuhina Timmu. Ta läks vahetusse, kui mängitud oli neli ja pool minutit ning vahest oli tagasi tehtud 3 punkti. Kui ta minut hiljem mängu tuli, oli vahe 8 punkti ja lumepall juba lootusetult veerema pääsenud. Esimese pallikaotuse tegi ta siis, kui mängitud oli üle 28 minuti. Viimase veerandaja kaoses kogunes tal neid lõpuks kokku 4 ja +/- näitajaks jäi -10, Harperil vastavalt 5 ja -23. Mina vähemalt ei tajunud kuidagi, et see Timmu süü oleks olnud, et meeskond vabadelt kohtadelt nii lootusetut visketabavust näitas, veel vähem selles, et Harperi +/- näitaja lõpuks meeskonna halvim jäi (koos Arbetiga). Et kellelgi ei tekiks taaskord kiusatust esineda absurdsete süüdistustega, siis igaks juhuks lisan, et minu jaoks pole vahet mängija rahvusel, samuti ei hoia Timmu minu südames kuidagi erilisemat kohta võrreldes Kalevi ülejäänud eestlastega.
sunsetbeno
Uus kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Nov 2018, 12:27

Re: Avtodor Saratov-BC Kalev/Cramo (10dets)

Postitus Postitas sunsetbeno »

Vaatasin, et Krasnodaris on peaaegu terve meeskond koos peatreeneriga väljavahetamisel? Ei jälginud nende esitusi ei Euroliigas ega VTB-s, kuid on nagu meelde jäänud, et mänguvormilt ja pildilt olid nad enne play-offe heas seisus ja lõpuks nagu ei kuskil...
lawn suits sale
Suletud