Balti Liiga 2016/2017

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas barons »

elchukakabra kirjutas:Kui Kalevil sellest mängust nii pohlad oli, nagu endale saalis tundus, oleks võinud vabalt mängitada Timot oluliselt rohkem ja minupoolest kasvõi Tassile üle pika aja võimaluse anda. Timo tegelikult sekkus esimesel poolajal aktiivselt, erinevalt Tollefsenist on tal võimekus mängida selg korvi poole, kust sai esimesel korral mäletamist mööda kohe vea kätte ja vabavsked ja teisel korral jätsid kohtunikud vea vilistamata, kuigi oli kuulda, kuidas Talts vastu Timo kätt lõi viskel. Oleks oodanud tema sekkumist ka teisel poolajal, eriti kui just eelmise mängu järel Varrak kurtis, et osade meeste koormus on liiga kõrgeks läinud...
hallo, vaata kes vahetusi tegi? :smash: ...täna võinuks ikka olla nii, et kes tahab mängida, läinuks ise vahetusmeeste pingile ja karjunud üle väljaku, kes ära peaks tulema...seal kalevi pingi peal istusid kolm ülikonnas mehikest, kes arusaamatul pilgul vaatasid, et kuhu nad küll satunud on...okey, mürkale võiks veel kuidagi andeks anda, pikalt haiguslehel olnud, isegi kandimaa silus ennem mängu mürka kõhtu tunnustavalt...

ütleks nii, et isake varrak oli ära, lastel oli luba hullata, asendusõpetajad selgelt oma rolli ei suutnud sisse elada...kui uskuda superkomentaatori kruusi kalevi ütlust, siis indrek endale ootamatult päätreeneri rolli saanuna võtost taskust mobiili, ju siis varrak saatis sõnumi, mis seal kirjas oli, - tuleb küsida asjaosalistelt! :D
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3604
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas Rix »

Prienai panigi asja kinni ja tegelt üsna veenvalt oma kodumängudega.
tagantjärele tark olles (ja kes ei oleks), siis Cramo oleks Veidemaniga ära võtnud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas barons »

Rix kirjutas:Prienai panigi asja kinni ja tegelt üsna veenvalt oma kodumängudega.
tagantjärele tark olles (ja kes ei oleks), siis Cramo oleks Veidemaniga ära võtnud.
jätame selle veidemani lõpuks...delfis jurtsenko juba iga päev treib sellest mehest uudiseid, vaikselt juba kopp ees, näis kuidas tal edasi kulgeb, aga ju järgmiseks hooajaks udinega ikka lepingu saab.

aga bbl-ist, mõtlesin eile mängu vaadates, et kuidas peatreener seskus nä. tartu peatreenerina hakkama saaks??? huvitav, kaua sokud, g.dorbekud ja taltsid seda sõimu seal kannataksid? :D :smash:
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas Rio »

Eifussi näeks ka järgmise aasta meeskonnas, kui ta korvi alla palli siis siis tuleb kas korv, viga või mõlemad.
Ilmselget pole meeskonnas teravuse tekitajat, Ljutõts on hästi kinni võetud.
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas KossuF2nn »

Rio kirjutas:Eifussi näeks ka järgmise aasta meeskonnas, kui ta korvi alla palli siis siis tuleb kas korv, viga või mõlemad.
Ilmselget pole meeskonnas teravuse tekitajat, Ljutõts on hästi kinni võetud.
Vtbs vilistatakse tal need küünarnukiga vehkimised ründeveaks aga jah üks ainukesi positiivseid nähtusi selles masendavas satsis hetkel.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas Egert »

Rio kirjutas:Ilmselget pole meeskonnas teravuse tekitajat, Ljutõts on hästi kinni võetud.
Meeskonnas pole ühtegi mängujuhti, kes isegi Tanel Soku suudaks üle mängida. Timmu muudkui põrgatab ja võibki põrgatama jääda, Mirkovicile käib Kalevi graafik ilmselgelt ülejõu ja Dorbek tegeleb ainult vigade tegemisega.
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas KossuF2nn »

Meeskonnas tuleb järgmine hooaeg täielik suurpuhastus teha ikka... ma ei tea ainukesed 3 meest keda kindlasti tahaks meeskonnas näha on Vitaliy, Simmons ja Tass.. Dorbek on oma võimalused saanud ei tule temast midagi, Sokk võiks tööle minna, Keedus/Arbet tandemist tuleb arvatavasti 1 jätta aga ehk siis üliebastabiilne Keedus, Arbeti ees respect küll aga noh palk on suur ja vanus+vigastused on oma töö teinud, Mirkovic on penskar, Gladless ei sobi meie joonisesse ja Tollefsen on lihtsalt rollimängija. Halleri ja Jurno asemele võiks ka perspektiivikamad mehed võtta
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas theundertaker »

Kahjuks ütles valdmaa, et tahaks tuumiku jätta uueks hooajaks.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4646
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas Uhhuu »

KossuF2nn kirjutas:Meeskonnas tuleb järgmine hooaeg täielik suurpuhastus teha ikka... ma ei tea ainukesed 3 meest keda kindlasti tahaks meeskonnas näha on Vitaliy, Simmons ja Tass.. Dorbek on oma võimalused saanud ei tule temast midagi, Sokk võiks tööle minna, Keedus/Arbet tandemist tuleb arvatavasti 1 jätta aga ehk siis üliebastabiilne Keedus, Arbeti ees respect küll aga noh palk on suur ja vanus+vigastused on oma töö teinud, Mirkovic on penskar, Gladless ei sobi meie joonisesse ja Tollefsen on lihtsalt rollimängija. Halleri ja Jurno asemele võiks ka perspektiivikamad mehed võtta
VTB-s peab teadupärast igal mängul meeskonda kuuluma vähemalt kuus eestlasest mängijat. Sinu mudelis on nendeks siis Tass ja Keedus ... ja edasi?
komtuur
Kasutaja
Postitusi: 85
Liitunud: 12 Sept 2011, 14:59

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas komtuur »

Uhhuu kirjutas:
KossuF2nn kirjutas:Meeskonnas tuleb järgmine hooaeg täielik suurpuhastus teha ikka... ma ei tea ainukesed 3 meest keda kindlasti tahaks meeskonnas näha on Vitaliy, Simmons ja Tass.. Dorbek on oma võimalused saanud ei tule temast midagi, Sokk võiks tööle minna, Keedus/Arbet tandemist tuleb arvatavasti 1 jätta aga ehk siis üliebastabiilne Keedus, Arbeti ees respect küll aga noh palk on suur ja vanus+vigastused on oma töö teinud, Mirkovic on penskar, Gladless ei sobi meie joonisesse ja Tollefsen on lihtsalt rollimängija. Halleri ja Jurno asemele võiks ka perspektiivikamad mehed võtta
VTB-s peab teadupärast igal mängul meeskonda kuuluma vähemalt kuus eestlasest mängijat. Sinu mudelis on nendeks siis Tass ja Keedus ... ja edasi?
Tekkis minulgi küsimus, et kui Sokk tööle, Arbet pensionile, Dorbek kuhugi mujale...keda siis eestlastest meeskonda võtta üldse? ja kui on liiga palju leegionäre siis jälle häda, kõik virisevad, et oma poisse üldse pole..
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas theundertaker »

No siis peaks võtma noored mehed nagu seda tegi kunagi ju kalevi eelkäija. Tuua kogenud mehed pluss noored kellel oleks potensiaali ja kõik.
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas KossuF2nn »

Uhhuu kirjutas:
KossuF2nn kirjutas:Meeskonnas tuleb järgmine hooaeg täielik suurpuhastus teha ikka... ma ei tea ainukesed 3 meest keda kindlasti tahaks meeskonnas näha on Vitaliy, Simmons ja Tass.. Dorbek on oma võimalused saanud ei tule temast midagi, Sokk võiks tööle minna, Keedus/Arbet tandemist tuleb arvatavasti 1 jätta aga ehk siis üliebastabiilne Keedus, Arbeti ees respect küll aga noh palk on suur ja vanus+vigastused on oma töö teinud, Mirkovic on penskar, Gladless ei sobi meie joonisesse ja Tollefsen on lihtsalt rollimängija. Halleri ja Jurno asemele võiks ka perspektiivikamad mehed võtta
VTB-s peab teadupärast igal mängul meeskonda kuuluma vähemalt kuus eestlasest mängijat. Sinu mudelis on nendeks siis Tass ja Keedus ... ja edasi?
Eestlastest tahaks kindlasti jõesaart Cramos näha.. Kurbas kui tahab naasta.. Olmre/Paasoja ja siis paar noort ka meeskonda kaasata. Ja Eichfuss on ka tegelt kuna Eestis lihtsalt ple pikkadest kedagi võtta.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas vaim564 »

Hooaeg on ju tegelikult väga hästi õnnestunud - VTB-s 11. koht (läbi aegade teine tulemus), BBL-s 4. koht (läbi aegade parim tulemus) ja ma olen kindel, et KML-s tuleb vähemalt hõbemedal. Ma ei näe küll põhjust, et peaks suuremaid muutuseid ette võtma.
Rio
Kasutaja
Postitusi: 1886
Liitunud: 12 Okt 2012, 22:02

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas Rio »

vaim564 kirjutas:Hooaeg on ju tegelikult väga hästi õnnestunud - VTB-s 11. koht (läbi aegade teine tulemus), BBL-s 4. koht (läbi aegade parim tulemus) ja ma olen kindel, et KML-s tuleb vähemalt hõbemedal. Ma ei näe küll põhjust, et peaks suuremaid muutuseid ette võtma.
BBL-s on siiski võidetud ka 3 koht mõni aasta tagasi (Baronsi vastu) :)
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4427
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti Liiga 2016/2017

Postitus Postitas vaim564 »

Rio kirjutas:
vaim564 kirjutas:Hooaeg on ju tegelikult väga hästi õnnestunud - VTB-s 11. koht (läbi aegade teine tulemus), BBL-s 4. koht (läbi aegade parim tulemus) ja ma olen kindel, et KML-s tuleb vähemalt hõbemedal. Ma ei näe küll põhjust, et peaks suuremaid muutuseid ette võtma.
BBL-s on siiski võidetud ka 3 koht mõni aasta tagasi (Baronsi vastu) :)
Jah, tõepoolest, 2012/13 on saadud kolmas koht, aga siis on see läbi aegade teine tulemus ja ikkagi tubli saavutus.
Suletud