Playoffid

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Ilus mäng oli Kriisa pani hullu. Arbet lõpetas mängu ilusa pealtpanekuga.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

Arbeti vise oli priiiimmaaaa! :) aga kahju, et see kindel edu maha mängiti nagu ikka.
jack

Postitus Postitas jack »

Arbet mängis minu arust suht ebastabiilselt ei läinud visked aga kaitses suutis Kullamäed ohjeldada küll. Kangur no kaitses oli hea aga ründes natuke vähe see ilus dunk tema poolt oli ka hää:D.
Aga muidu oli võituslik ja ilus mäng.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

No mis ma teile sõbrad ütlesin ,et asi hakkab langema ,sest just nüüd hakkab Kalevil raskeks minema ,sest kodumängud SAKU suurhallis saavad olema meil rasked ,ma ei ole küll oraakel kuid arvan ,et kahjuks kaotame selle seeria 4-2 ,sest mäng on ikkagi meil suht rabe saame ,ette ja kohe anname ka edu ära
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Mis jutt see on spartaklne, eelmine mäng Tartus kaotati ju puhtalt selle pealt, et lõpus ei saanud kasutada kõige võimsamat koosseisu. Burlacu langes vigastusega, Valmol oli alatihti nina verine ning kohtunikud keerasid Kangurile s..ta. See üks kaotus ei näita ju midagi, enamus kohtumisest möödus Kalevi initsiatiivil ja kui sa väidad, et mäng oli rabe, siis eksid sa ikka väga tõsiselt. Kalev tegutseb rünnakul vägagi mõttestatult kui kiirrünnakut ei saa, siis mängitakse pall korvialla, kui sealt midagi ei tule, siis pannakse liikumine käima ning sealt on pea igakord suudetud viskekoht välja mängida. Lihtsalt kõik visked pole läinud, Johnson ja Arbet lasid ju kokku kolmeseid 10/1, nii on ka Raplat raske võita.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

olen sinuga nõus gametime kuid selles ju meie Kalevi probleem ongi ,et meil lihtsalt visked ei lähe ja ütle mulle siis see võti millega me Rocki üle mängiks ja mis saab sinuarvates selle finaalseeria kaalukeeleks
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

Raske on öelda ühest vastust mis võiks kaalukeeleks osutuda. Aga Kalev peaks suutma rohkem oma algviisikut sees hoidma. Seal on selge füüsiline üleolek Kalevi poolel, millest tulevad kiirrünnakud. Mõlemad Tartu mängu algused näitasid ju seda üleolekut. Seda ei saa enam lubada, et Kangur mängib 17. minutit.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

kuid kas arvad siis tõesti ,et algviisikut peaks kaua mängitama ,füüsiline üleolek on küll kuid playoffi seeria on ju küllaltgi pikk ja just vastupidavus ja pikem kink on siin ju kaalukeeleks ,mis otsustama peaks ja arvestades seda ,et meil on ju burlacu vigastusega eemal või ei saa täie mahuga enam mängida siis hakkab siin ju selgelt mängima rolli see ,et hakkame jääma lauavõitluses alla ,sest pole meil peale reedi ju enam ühtegi tsentrit kes sama tasemega kui burlacu pingilt võtta oleks
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

Kas teile ei tundu et Matic ei suuda siiamaani vahepeal normaalseid otsuseid vastu võtta. Näiteks ei oska ta kunagi õigel ajal aega maha võtta. Ja millegi pärast teeb ta alati siis väga palju vahetusi kui kalev on hea rütmi saavutanud ja eduseidu kätte võidelnud. Ma saan aru et vahetusi peaks tegema aga mõlemas mängus on 10-se edu peal antud kohe 3-4-le mehele puhkust ja millegi pärast on mõlemas mänus pärast seda suudetud edu maha mängida. Äkki ei tuleks kogu aeg nii palju vahetusi teha. Või tuleks neid teha kordamööda, mitte nii et algviisiku meestest on korraga platsil ainult 1 mees. Ja tahtsin veel küsida et ehk keegi teab mis Erik Dorbekuga juhtus. Kunagi ma mäletan sai ta väga hästi viskamisega hakkama, aga nüüd tundub nagu ta kardax palli???
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

Vot tänase mängu lõpp läks küll s*tasti!
Viimati muutis Kristo, 21 Mai 2007, 22:51, muudetud 1 kord kokku.
Mikk
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 19 Nov 2006, 18:04

Postitus Postitas Mikk »

Kurat Kriisa mida sa teed? iga mäng sa koperdad mängu lõpus ja Kalev kaotab, hoia siis vähemalt pallist nii kinni et rocki mehed seda kätte ei saa.
Kangur väga hea mäng 100 korda parem sellel positsioonil kui burlacu, loodame et matic ka märkas seda ja kasutab teda seal ka järgmine mäng, kui burlacu tagasi siis las tuiab seal 3se taga nagu talle meeldib.
Loodan et Kalev saab sellest neljapäevaks üle ja läheb teeb rocki maatasa.
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

ja jällllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma ei või enam. Huvitav mitmes mäng see on juab kui suur edu viimastel minutitel suudeti ära kobistada. ja jälle ei suutnud Matic õigel ajal aega maha võtta või mõnda vahetust teha. Ja üldse mida kuradit tegi mängus kaljula. mees pole ma ei tea kaua mängida saanud ja sis finaalis mängu lõpus pannakse at mängu.....MÜSTIKA...
Merli
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 10 Okt 2006, 07:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Merli »

Mäng oli tegelikult nendest eelnevatest mängudest igatahes parem, lihtsalt Rockil vedas et Kullamäe kolmene tabas. Umbes nagu Frieri vise eelmisel hooajal viimasel sekundil.
gasol2
Kasutaja
Postitusi: 1028
Liitunud: 06 Mai 2007, 11:12
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas gasol2 »

Kangur oli täna ikka üli tubli 17 punkti 9 lauda 3 koppa need olid ikka väga kõvad. Arbet tabas ka oma esimesed 3 kolmest selles seerias ,aga Kullamäe käis ikka närvidele.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

ega jah, masendav lõpplahendus, ei suutnud isegi pisaraid tagasi hoida pätas Kullamäe kolmest, peab vist ikka tüübi tulevaks hooajaks kalevisse meelitama:(
Vasta