Playoffid

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Hea uudis, Tsindsadze jaoks ilmselt finaal lõppenud, tüüp kargas õnnest liialt peale Kullamäe kolmest :) ja lõi põlve ära
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Aga jah kui rääkida meie lõunamaade pojast Burlacust , mängib?
Lootus sureb viimasena!
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

No nii ta ütles, et kindlasti neljandaks mänguks on ta platsil.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

Kõik märgid on meie vastu vaadake ,mis toimub meie ümber Lätis oli eelmine aasta meister Ventspils nüüd Riia ASK,Leedus oli eelmine aasta meister Lietuvas RYTAS nüüd Kaunase žalgiris ja Eestis oli eelmine aasta meister Kalev aga see aasta kahjuks Rock kui jälgida seda mis meie ümber toimub aga elame näeme. Üha rohkem ja rohkem hakkan ma tundma end selgeltnägijana kuid ärgem kurvastagem järmine hooaeg on rõõm taas meie õuel ,sest kui suudame sama kooseisu säilitada siis on meie tulevikupotendsiaal ikkagi suurem kui Rockil.
Ütlesin muide eile neid sõnu ka ühele Rocki fännile kes ütles selle peale,et kõik kalevi fännid on lollid ja ajavad lolli juttu, sest on lihtsalt kibestunud oma lüüa saamises,millega ma muidugi ei nõustunud
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

spartaklane kirjutas:Kõik märgid on meie vastu vaadake ,mis toimub meie ümber Lätis oli eelmine aasta meister Ventspils nüüd Riia ASK,Leedus oli eelmine aasta meister Lietuvas RYTAS nüüd Kaunase žalgiris ja Eestis oli eelmine aasta meister Kalev aga see aasta kahjuks Rock kui jälgida seda mis meie ümber toimub aga elame näeme. Üha rohkem ja rohkem hakkan ma tundma end selgeltnägijana kuid ärgem kurvastagem järmine hooaeg on rõõm taas meie õuel ,sest kui suudame sama kooseisu säilitada siis on meie tulevikupotendsiaal ikkagi suurem kui Rockil.
Ütlesin muide eile neid sõnu ka ühele Rocki fännile kes ütles selle peale,et kõik kalevi fännid on lollid ja ajavad lolli juttu, sest on lihtsalt kibestunud oma lüüa saamises,millega ma muidugi ei nõustunud
Erand kinnitab reeglit.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

spartaklane kirjutas:Kõik märgid on meie vastu vaadake ,mis toimub meie ümber Lätis oli eelmine aasta meister Ventspils nüüd Riia ASK,Leedus oli eelmine aasta meister Lietuvas RYTAS nüüd Kaunase žalgiris ja Eestis oli eelmine aasta meister Kalev aga see aasta kahjuks Rock kui jälgida seda mis meie ümber toimub aga elame näeme. Üha rohkem ja rohkem hakkan ma tundma end selgeltnägijana kuid ärgem kurvastagem järmine hooaeg on rõõm taas meie õuel ,sest kui suudame sama kooseisu säilitada siis on meie tulevikupotendsiaal ikkagi suurem kui Rockil.
Ütlesin muide eile neid sõnu ka ühele Rocki fännile kes ütles selle peale,et kõik kalevi fännid on lollid ja ajavad lolli juttu, sest on lihtsalt kibestunud oma lüüa saamises,millega ma muidugi ei nõustunud
Ah ära ole nii pessimistlik, mina olen jätkuvalt küll 100% kindel, et Kalev võidab finaalseeria, ükskord sellel Tartul õnn otsa saab. TV3'ele antud intervjuus ütles sama ka Tanel Tein. :P
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

kas oled sama optimistlik ka pärast hommset mängu kui taas juhtume kaotama ja seis võib olla 3-1
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Lootus sureb viimasena. :P
Lootus sureb viimasena!
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

To spartaklane. Kui nii võtta, et Baltikumis tiitlid sedamoodi jagunenud on, siis peaks tõesti Kalev selle finaali kaotama. Aga kui vaadata võistkondadae sarnasust, siis näiteks Kalev oma mängijatelt ja ka mängustiili poolest sarnane rohkem Riia ASKI ja Zalgirisega. Igal asjal on kaks külge. Pealegi oli Ventspilsi puhul juba ammu ära näha, et see meeskond pikas seerias ei kesta, Zalgiris on füüsiliselt võimsam kui Rytas ja seda on ka Kalev Rocki vastu. Kui otsida, siis leiab igast asjast ka positiivset.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

mõttetu kalev !!!
BC Kalev/Cramo
Travi Reed

Postitus Postitas Travi Reed »

Ei ole ta midagi mõttetu, vaid nüüd peavad nad korralikult kodust tööd tegema et laupäevases mängus võta Rock.
Natalya
Kasutaja
Postitusi: 214
Liitunud: 12 Dets 2006, 19:15
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Postitus Postitas Natalya »

Ei ole mõtetu! Minul nimelt süveneb see fännamisehaigus,kaotuse korral! Nad on parimad! Aga,kui kurb see ka poleks võib ka nii juhtuda,et tiitel jääb tänavu ikka Tartusse sest kalevlased pole vaimselt mänguks valmis ja seda näitas ka tänane tulemus!:( Lootus sureb viimasena... võimatut pole olemas...
Võitle KALEV alati!!! go go go!!!!
tanel
Kasutaja
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Apr 2007, 10:13

Postitus Postitas tanel »

kahju jah et selline saun lõpux saadi. Viimasel veerandil korra nagu oli midagi aga siis lõpp oli muidugi mystika. tartu viskas kust tahtis sisse läx iga vise. Aga jah kalevile hakkavad jälle ellujäämismängud peale. esimene kord balti liigas saime hakama. Täpselt ei mäletagi mitu mängu järjest võitsime. Samas rockil on kurb statistika ette näidata. ka balti liigas oli neil vaid yhte võitu vaja ja nad ei saanud sellega hakkama 5 mängu jooxul. Loodame et ajalugu kordub. :)
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Hmm, üritan olla positiivne ja usun jätkuvalt Kalevi võitu, nii peabgi õige fänn käituma:D
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

proovin olla ka positiivne.. aga eile kohapeal olles oli tuju alla nulli.. ehk mehed parandavad ennast ja tuleb ära homme..
Vasta