Playoffid

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Au Rockile.
Kalevist on kahju, võitlesid ju mehed lõpus täiest hingest. Murdepunktiks loen ma Kikerpilli kolmest. Olgugi, et
Rock sai kullad kaela on minu silmis Eesti parim klubi BC Kalev/Cramo. Oleks me suutnud need kaks valusat kaotust võiduks pöörata, oleks kullakarva medali meie meeste kaelas. Oleksid jäävad siiski oleksiteks.
Ei tea mis nüüd eurosarjadest saab - tahaks väga loota, et Kalev ikka saab ULEBisse, Fiba Challenge Cupil küll mängida ei tahaks. Järgmiseks hooajaks tuleb pinki tugevdada. Ma arvan, et põhilised langemise faktorid olid vigastused ja tihe mängude graafik (pean silmas BBLi). Järgmine hooaeg tahaks Kalevis kindlasti Kangurit näha.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

Kanguriga on ju peaaegu juba leping tehtud.. vähemalt Päevalehes kirjutati nii.

agajah, vigastused ja ebaõnn. kuid Rock oli hea.
Lõunaosariiklane

Postitus Postitas Lõunaosariiklane »

müts maha ja sügav kummardus KALEVILE ja tema fännidele. Olite tublid,eriti väljas. Nutsin rõõmust kui ventspilsi peksite esimeses mängus,kuigi olen ROCKI fänn. Olite väärilised vastased.
yill

Postitus Postitas yill »

tore et normaalseid rocki fänne ka on ma mõtlesin et kõik on lollid ülbikud
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Postitus Postitas spartaklane »

lugesin tänasest õhtulehest ,et kalevil silmapiiril uus tsenter kel pikkust 215ja kaalu 120 kg huvitav mis mehega tegu oskab ehk keegi öelda kellel rohkem infot ,on teada ,et Burlacu ja Johnson Kalevis kindlasti ei jätka
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristo »

see uudis oli juba siin foormunis.
Vasta