VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Europe Cup, BCL, Euroliiga, NBA jne
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Olen rahul Tamme,Toome ja Saksa mänguga.

Tra Egert või keegi tehke Toomest mingi video ja pange heliks see - mulle tundub , et täna ma ei skoori.
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Sten »

Veel seda, et ma ei kujuta ette mis järgmine aasta hakkab saama. Eeldan Skele, Keerles ja Dunigani siis pole. Dorbeku võib veel jätta aga ülejäänud olgu välismaalased ja mõni eesti noor.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas tonii »

Sten kirjutas:Veel seda, et ma ei kujuta ette mis järgmine aasta hakkab saama. Eeldan Skele, Keerles ja Dunigani siis pole. Dorbeku võib veel jätta aga ülejäänud olgu välismaalased ja mõni eesti noor.
Minu meelest pole neid ka vaja.
treze
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 23 Nov 2009, 15:32
Kontakt:

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas treze »

Pole vist midagi vaadata.. ohjah korralik turismi- ja kultuurireis. Sponsorite raha niimoodi põletamine on küll väga korralik patt. Kurb. :popcorn:
ShopShop.ee - mugav viis shoppamiseks! Adidas, Reebok, One & Yamaha ootavad! http://www.shopshop.ee
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Orula,Toome,Saks,Tamm,Kuusmaa,Müürsepp,Varrak,Arbet - need on inimesed , kes peaksid korvpalli mängimise lõpetama või treeneri ameti maha panema...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Sten »

--KingLeBron-- kirjutas:Orula,Toome,Saks,Tamm,Kuusmaa,Müürsepp,Varrak,Arbet - need on inimesed , kes peaksid korvpalli mängimise lõpetama või treeneri ameti maha panema...
Ära ole nii kuri. Korvpalli võivad ikka mängida ja treeneriametit pidada. Lihtsalt mitte Cramo eest.
Pilt
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Ei pea eesti 2 liigat eriliseks korvpalliks...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
treze
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 23 Nov 2009, 15:32
Kontakt:

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas treze »

--KingLeBron-- kirjutas:Orula,Toome,Saks,Tamm,Kuusmaa,Müürsepp,Varrak,Arbet - need on inimesed , kes peaksid korvpalli mängimise lõpetama või treeneri ameti maha panema...
Miks nii karmilt? Lõpetama kindlasti ei peaks, aga võiks valida enda tasemele sobiva liiga. Alustada võiks näiteks Eesti meistriliigast ja klubist Valga. Pole mõtet VTB ja Balti liigasse ronida, kui selleks reaalseid oskuseid ei ole. :)
ShopShop.ee - mugav viis shoppamiseks! Adidas, Reebok, One & Yamaha ootavad! http://www.shopshop.ee
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Sten »

tonii kirjutas:
Sten kirjutas:Veel seda, et ma ei kujuta ette mis järgmine aasta hakkab saama. Eeldan Skele, Keerles ja Dunigani siis pole. Dorbeku võib veel jätta aga ülejäänud olgu välismaalased ja mõni eesti noor.
Minu meelest pole neid ka vaja.
Ikka on vaja. Las noored poisid õpivad kuidas tööd teha ja madistada väljakul leegionäridelt.

Miks Arbet arvab, et ta on jõle hea põrgataja? See ja eelmine hooaeg koguaeg Arbet üritab teha 1vs1. Tavaliselt põrgatab endale vastu jalgu või annab mõttetu söödu välja kuna ei suuda kiire põrgatusega mööda minna vastasest.
Viimati muutis Sten, 10 Mär 2011, 19:27, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas AAAA »

Kõige kurvem on see, et Eestis pole noori mängijaid ka!
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas pebeetu »

Täna on mul Kalevi pärast häbi.Ma ei tea,mida see Kuusmaa nende meestega teeb,kuid mingit head aurat ja meeskonnavaimu ta igatahes süstida ei oska.Mehed on tujutud,aeglased,kohmakad ja nisanäpud.Eriti käib see eestlaste kohta,va ehk Keerles.Isegi Dorbek täielik suur null.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Sten »

Miskipärast peegeldus samasugune tuju ka Kuusmaa näolt ehk võib arvata Kuusmaa ei teegi midagi nendega. Riietusruumis lähme mängime palli ja kõik. Õnneks kolmel mehel on isikliku motivatsiooni üritada hüpata nii kõrgele ja mängida nii hästi kui suudab. Valus oli lihtsalt vaadata kuidas Tamm või Toome paneb korvialt täiesti vabalt mööda.
Pilt
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Go Cramo! »

Ma ei saa aru kuidas Valdmaa sellisel jamal laseb juhtuda?Üldsielt vaadates seda pe``sse läinud hooaega nii BBLis kui ka VTBs tekib küsimus, miks on meie pingil sellised "mängijad" nagu - Orula,Toome,Saks ja ka Tamm!?Lausa kurb on vaadata Dunigani ja Keerlese (vahel ka Dorbeku) näoilmet, millest loeb välja järgmise - kaua ja miks peame ainult meie seda jama üleval hoidma kui keegi teine punkte ei too ja mängitakse nagu sunnilaagris.Ei mingit agresiivsust, ei mingit võitluslikust, null tabavust jne. Ja kuna hakkab Kalev normaalse tabavusega kolmeseid ära tooma?
Küsimusi on liialt palju, et neid siia kirja panna...
Masendav mäng kui mitte öelda et jubedus ruudus! Kahju Duniganist, Keerlesest ja Skelest kes ülejäänud molkuste karja pidi pidevalt katastroofist tagasi tooma. Selge, et ka neil saab ühel hetkel villand. Mitu korda toodi vahe alla 10 punktiseks ja siis jälle... :smash:
raigo556
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 07 Mär 2010, 13:38

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas raigo556 »

Miks Sokk sai täna vähe mängida??
Miks tema asemel mängis Tamm?
Miks Toome väljakule lasti( miks mitte kohe kitsingut panna, kes tegi toomes 10x parema mängu)??
Jääb tunne, et Kuusmaa pole ikkagi õige treener Kalevile:S
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: VTB Ühisliiga (aka Idaliiga - 10/11)

Postitus Postitas Egert »

ENDEN CRAMO TREENERIKS, KURAT KÜLL!!!
Suletud