Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

KalevForever kirjutas:
Bosh For The Win kirjutas:
tonii kirjutas:Järjekordne gloryhunter.
Kohe selline vihapurse, aitähh.
Ma olin Boshi fänn juba siis kui ta Torontos oli ja ma ei suutnud teda hüljata.
Tundub et nüüd on gloryhunterid juba need, kes Heati vihkavad , see tundub päris moeasi olevat.
Mis kuradi moeasi see mingi mängija fännamine on?
Kui sa USAs elaksid , siis õige jutt. Aga Eestist vaadates ei ole nii suurt põhjust mingit linna või tiimi fännata. Mängijaga kaasa liikumine näitab ka lojaalsust.
Pilt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Lol, ma olen koguaeg fännanud Celticsi tiimi, mitte Celticsi mängijaid.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

nub4you kirjutas:Lol, ma olen koguaeg fännanud Celticsi tiimi, mitte Celticsi mängijaid.
Lol, u mad?

Igatahes, ühe mängija järgi tiimi valimine on täiesti normaalne tegevus , ükskõik mida sa ka väita ei püüaks.
Pilt
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

nub4you kirjutas:Lol, ma olen koguaeg fännanud Celticsi tiimi, mitte Celticsi mängijaid.

Haha. Jube huvitav on vaadata sinu pilti Torresest ,kes liitus Chelsea'ga.
Ära aja mingit jama ,kui ise oled täpselt samasugune.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Ma räägin praegu korvpallist, jalgpall ja kkorvpall on erinevad, jalgpallis, tõsi, on Torres mu lemmik.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Noh , aga tema lemmik on vb Bosh?
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas marxx762 »

nub4you kirjutas:Ma räägin praegu korvpallist, jalgpall ja kkorvpall on erinevad, jalgpallis, tõsi, on Torres mu lemmik.
mis seal erinevat on ? mehi on rohkem... korvi asemel on värav... point on üks ja sama.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

nub4you kirjutas:Ma räägin praegu korvpallist, jalgpall ja kkorvpall on erinevad, jalgpallis, tõsi, on Torres mu lemmik.
Kui ma õigesti mäletan, oli sul hiljuti Dwight Howardi pilt.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Howardi pilt oli licalt sellep, et mai leidnud endale korralikku Celticsi pilti, aga Howard ei ole sugugi mu lemmik mängija, ja tai mängi ka mu lemmik tiimis. Nt ütleme, mulle meeldib Celticsis kõige rohkem Rondo, aga kui ta läheks mujale tiimi, nt Lakersisse, mai hakkaks Lakersit fännama, nagu sina Egert, Lebron liikus Miamisse nüüd Miami su lemmik.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

nub4you kirjutas:Howardi pilt oli licalt sellep, et mai leidnud endale korralikku Celticsi pilti, aga Howard ei ole sugugi mu lemmik mängija, ja tai mängi ka mu lemmik tiimis. Nt ütleme, mulle meeldib Celticsis kõige rohkem Rondo, aga kui ta läheks mujale tiimi, nt Lakersisse, mai hakkaks Lakersit fännama, nagu sina Egert, Lebron liikus Miamisse nüüd Miami su lemmik.
Ei leidnud Celticsist pilti nind panid Howardi? :D

Kui ma elaks näiteks Clevelandis, siis ma muidugi vihkaks LeBroni, aga kuna ma elan kuskil Eestis, siis ei näe nagu vahet, kui hakkan lemmikmängija liikumisel uuele meeskonnale pöialt hoidma.
Viimati muutis Egert, 14 Mär 2011, 22:48, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevcramo »

truud fännid jäävad enamasti kindlaks ühele meeskonnale, gloryhunterid käivad meestega kaasas ja fännavad iga poole aasta tagant uut meeskonda, kes vähegi võita võib.

kuigi pean ütlema, et olen ka ise lemmikut vahetanud. olin varem truu rocketsi fänn, kuid kui t-mac ja yao kadusid, lagunes see meeskond täiesti ning lihtsalt ei suuda enam nendepoolt olla. Nüüd on lõplikult ja kindlalt, vähemalt väga pikaks ajaks, Orlando. Miamile ja New Yorkile elan kaasa, aga ei fänna neid ja ei ole kahju ka kui nad kaotavad. selliseid meeskondi ei saa lihtsalt tõsiselt võtta. nende fännamine on nagu kindlapeale minek et kevadel saad õnnelik ja rahul olla.
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas AAAA »

Egert, sulle üks küsimus.

KUi peaks juhtuma selline asi, et Lebron saaks tõsise vigastuse(loodan et seda ei juhtu)! On aasta aega platsilt eemal ja tuleb tagasi paneb keskmiselt 12ppg 5 reb. Ja ka pealtpanekuid ei paku.
Kas sa siis oleksid ka tema fänn edasi?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

AAAA kirjutas:Egert, sulle üks küsimus.

KUi peaks juhtuma selline asi, et Lebron saaks tõsise vigastuse(loodan et seda ei juhtu)! On aasta aega platsilt eemal ja tuleb tagasi paneb keskmiselt 12ppg 5 reb. Ja ka pealtpanekuid ei paku.
Kas sa siis oleksid ka tema fänn edasi?
Jah, mis siis? Ja ma ei taha kuidagi uskuda, et ta nii sitasti mängima hakkaks peale vigastust.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas marxx762 »

Mina kui inimene kes jälgib NBA'd lähtuvalt mängude algusajast, siis ei ole võibolla väga pädev rääkima, aga tahaksin teada/öelda või pigem välja pakkuda sellist olukorda kus tehakse tihti maha erinevaid mängijaid, erinevate kasutajate poolt. Olgu siis kriitiseeritavaks Lebron, Wade, Rose, Melo, Dirk, jt staarid et nad on vbl liiga isekad ja kangutavad koguaeg, et saada endale al'a MVP tiitel ja muud sära jne jne-ühtlasi et nad on s*tad jms.
Selle jutuga tahan aga jõuda sinna, et päeval mil üks või teine isetsev staar võib saada trade'itud just SINU lemmik klubisse, algab kohe tema ülistamine ja kaitsmine, ise samal ajal unustades kõige selle eelneva kriitika, mis sa oled tema vastu suunanud. Naljakas kas pole?

Selgrootus?
Peep Pahv'i ühiskond.?!
Loodan et mu jutt väga segane polnud.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

marxx762 kirjutas:Mina kui inimene kes jälgib NBA'd lähtuvalt mängude algusajast, siis ei ole võibolla väga pädev rääkima, aga tahaksin teada/öelda või pigem välja pakkuda sellist olukorda kus tehakse tihti maha erinevaid mängijaid, erinevate kasutajate poolt. Olgu siis kriitiseeritavaks Lebron, Wade, Rose, Melo, Dirk, jt staarid et nad on vbl liiga isekad ja kangutavad koguaeg, et saada endale al'a MVP tiitel ja muud sära jne jne-ühtlasi et nad on s*tad jms.
Selle jutuga tahan aga jõuda sinna, et päeval mil üks või teine isetsev staar võib saada trade'itud just SINU lemmik klubisse, algab kohe tema ülistamine ja kaitsmine, ise samal ajal unustades kõige selle eelneva kriitika, mis sa oled tema vastu suunanud. Naljakas kas pole?

Selgrootus?
Peep Pahv'i ühiskond.?!
Loodan et mu jutt väga segane polnud.

Suht loogiline jutt tegelikult ju, kui peaks näiteks LeBron või ükskõik kes staar tulema Celticsisse, ma kindlasti kaitseksin neid, kuigi praegu kritiseerin.
Pilt

Pilt
Vasta