Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Asi ei ole praegu Miamis ega muudes tiimides, asi on selles, et õigustatakse Walli käitumist ja et nagu Ilgauskas oleks selle tüli algatanud.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

Ilgauskas alustas. Punkt.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

See küünarnukkide asi oli mänguline situatsioon see , et Wall selline kukk on pole Ilgauskase süü...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Bawse kirjutas:Ilgauskas alustas. Punkt.
Ilgauskas kogemata ei tahtnud palli kaotada ja tegi ründevea okei. Kohtunike paha, et see ära ei vilistatud Wall ise ronis siinna küünarnukkide alla kah tegelikult. . Mis juhtus edasi?
Ilgauskas jäi rahulikuks, Wall hakkas rusikatega vehkima.

Isegi liiga antud karistused näitavad, kes lollimalt käitus selles situatsioonis: Wall sai suspensioni ja Ilgauskas mingi 25k trahvi.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

Üks võimalus on ka pärast küünarnukkidega näkku saamist pikali viskuda ja maas püherdada...khm...Bosh... NBA vajabki rohkem rusikahoope. Ma oleks Walli asemel täpselt käitunud, Ilgauskaselt peksa saamist poleks vaja ka karta, kuna ta on nii aeglane. Ilmselt siin peitubki põhjus, miks ta "rahulikuks" jäi. :D
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas marxx762 »

Nägin ise ka seda momenti hiljem erinetast klippidest.
Ütleme nii et süü on suht kolmetine.
Esiteks ühel lasti mitu korda vehkida oma küünarnukkidega, teine aga ronib peaaegu püksi, kolmandaks, kohtunikud oleks võind ka vilistada, mitte lasta sellel olukorral kasvada sinna kus see kasvas.

Vanem ja respekt, kui sellise suhtumisega minna platsile, siis mai tea kas üldse ongi mõte sinna platsile minna? Ma ei õigusta wall'i vastupidi, äkki mees peaks mõtlema psühhiaatria kliiniku esindamist...

Ühed mustad kõik ja te võite siin vaielda järgmised 10 aastat ka sel teemal, selge on aga see, et üksmeelt te ei saavuta, eks igaüks õigustab ikka oma vaatenurka.

Niiet kavalam on see mõttetu vaidlus lõpetada ja edasi liikuda oma nba igapäevase diskussiooniga.



Minuarust vehkis ka Nate F oma küünarnukkidega päris agaralt grusiini nina all? Siis õigustasid kõik teda, ja keegi ei kaitsnud tsinni, kel oleks pidand olema respekt ja ka kohtunikud ei vilistanud ründeviga...
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

Kõik on ju nii kadedad ,mis suvel juhtus.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas marxx762 »

Flash3 kirjutas:Kõik on ju nii kadedad ,mis suvel juhtus.
ma kahtlen, et sellepärast, see diskussioon walli teemal siin käib.

Küll aga teenis nn Hater'eid miami nende trade'idega juurde. Rõõm on ju suur kui üks suuri kaotab, kuigi tegelt on neid "big 3" võistkondi ju veel.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

Ok jah, lõpetame selle teema ära.
Flash3 kirjutas:Kõik on ju nii kadedad ,mis suvel juhtus.
Väga õige, uus teema võikski olla Decision ja kas LeBron tegi ikka õigesti ja kas ta oleks ikka pidanud selle teleshow tegema jne. Minu arust on seda liiga vähe siin arutatud...
Sooviks näha ka lauseid "U Mad?" ja "Haters gonna hate".
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Ma ei saanud nüüd aru. Kõik on kaded Heat'i peale, sest nad said Bosh For The Win'i ja LeBroni v ?
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas TDK »

Kambala on küll ikka täielik kukk, täiesti uskumatu mida ma nägin.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas marxx762 »

TDK kirjutas:Kambala on küll ikka täielik kukk, täiesti uskumatu mida ma nägin.
selles olukorras küll väga ebaviisakas, aga kurat kui Lucoil tartus mängis ja teda nägin, see oli võimas, ta on füüsiliselt nii tugev ja võimas nagu ka tema ego, et kolme sekundi alas teistele ruumi polnud, isegi suure kehaga allingu lendas nagu poisike. Eks ta ajabki vastastel närvid mustaks,kui selline dirty vend sul korvi all on. aga ma oleks uipu õnnelik kui ta meil mängiks.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas TDK »

Haige on see suhtumine, ego on üks asi, aga see kuidas mees tuleb poksikinnastega sisse ja siis kui seal rüseluseks läks siis see ärplemine ja hüplemine ikka ehtne kukk. Psüühiliselt pole mehel asjad korras, oleks pidanudki poksi juurde jääma, selliste ära taotud ajudega jõmmide hulgas poleks ta silma paistnud.
Axel
Kasutaja
Postitusi: 177
Liitunud: 18 Veebr 2010, 00:31
Asukoht: Tartu

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Axel »

Bawse, kas sulle meeldis Fox? Fox oli täpselt sama tüüpi mängija nagu too pikk leedukas-küünarnukid käisid väga tihti kehast palju eemale. See selleks. Pm oli see neegritatt ikka väga ülbe ja kusik-tra sa enne kutsu mees välja, kui hakkad rusikaga vehkima. NB! Mulle pole Lebron ja Bosh mitte kunagi meeldinud, pigem on vastumeelsed, aga Miami, Bullsi, LA ja NY poolt olen olnud juba 15 aastat ja need 2 tüüpi ei vii minu silmis Miamit nii palju alla.
Nagu sa naagrikeeles ütleks: piiiz biaaatzzz.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

Axel kirjutas:Bawse, kas sulle meeldis Fox? Fox oli täpselt sama tüüpi mängija nagu too pikk leedukas-küünarnukid käisid väga tihti kehast palju eemale. See selleks. Pm oli see neegritatt ikka väga ülbe ja kusik-tra sa enne kutsu mees välja, kui hakkad rusikaga vehkima. NB! Mulle pole Lebron ja Bosh mitte kunagi meeldinud, pigem on vastumeelsed, aga Miami, Bullsi, LA ja NY poolt olen olnud juba 15 aastat ja need 2 tüüpi ei vii minu silmis Miamit nii palju alla.
Nagu sa naagrikeeles ütleks: piiiz biaaatzzz.
Esiteks, ei mulle ei meeldinud Fox eriti, enamik Kalevi võõrmängijaid on lahedamad olnud. Ta mölises enamuses väikeste meestega, suht nagu Kevin Garnetti tüüpi vend oli. Ja loomulikult ei meeldi mulle marxxi poolt kiidetud Kambala.
Teiseks, Ilgauskas pole tegelt selline tüüp, kes kähmlusi alustab, pika kärjääri peale mõned juhtumid ikka kokku tuleb.
Kolmandaks, peamine põhjus, miks Ilgauskas mulle mängijana ei meeldi on see, et ta on väga aeglane, uimane ja kohmakas. Ei meeldi ka teised taolised mängijad. Ja ma tean, et nii pikad mehed ei saagi tavaliselt olla kiired ja põrkega, aga see selleks.
Muidugi ta näeb välja nagu koopast välja karanud troll, töllakas, aga see on teisejärguline.
Neljandaks, kui pikk ja lühike üksteisega põkkima lähevad, olen üldjuhul lühikese poolt. Üsna tavaline käitumine inimeste puhul tegelt.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Vasta